VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
2 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
3 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
4 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
5 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
6 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
7 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
8 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Kłodawa MINI MINI M5s 3 raz
9 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
10 RYSZARD RAWSKI Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
11 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
12 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
13 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
14 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
15 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
16 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
17 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
18 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
19 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
20 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
21 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
22 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
23 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
24 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
25 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
26 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
27 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s
28 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
29 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
30 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
31 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
32 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
33 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
34 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
35 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
36 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
37 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
38 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
39 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
40 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
41 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
42 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
43 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
44 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
45 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
46 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
47 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
48 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
49 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
50 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
51 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
52 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
53 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
54 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
55 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
56 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
57 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
58 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
59 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
60 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
61 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
62 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
63 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
64 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
65 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
66 STANISLAW szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
67 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
68 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
69 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
70 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
71 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
72 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
73 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
74 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
75 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
76 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MEGA MEGA M4s
77 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
78 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
79 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
80 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
81 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
82 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
83 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
84 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
85 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
86 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
87 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
88 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk GIGA GIGA M5s
89 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
90 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
91 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
92 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
93 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
94 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
95 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
96 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
97 Grzegorz Lutek Lodz Bike Zbyszko Andrespol MINI MINI M5s
98 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
99 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
100 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
101 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
102 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
103 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
104 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
105 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
106 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team GIGA GIGA M4s
107 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
108 Łukasz Przybylski Szadek GIGA GIGA M2s
109 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
110 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
111 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
112 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
113 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
114 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
115 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
116 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
117 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
118 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
119 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
120 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
121 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
122 Anna Bielawska Milicz 1949 MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
123 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
124 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
125 BARBARA KOŁCZYŃSKA ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
126 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
127 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
128 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
129 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
130 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
131 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
132 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
133 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
134 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
135 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
136 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
137 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
138 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
139 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
140 Jakub Woźniak Wronowice MINI MINI M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
141 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
142 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
143 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
144 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
145 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
146 Pola Szczepańska Gorczyn MINI MINI M1s
147 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
148 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
149 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA GIGA GIGA M5i
150 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
151 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
152 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
153 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
154 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
155 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
156 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
157 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
158 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
159 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
160 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
161 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
162 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
163 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
164 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
165 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
166 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
167 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
168 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
169 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
170 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
171 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
172 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
173 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
174 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
175 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
176 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
177 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
178 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
179 LUDWIK STANOSSEK KLUCZBORK MINI MINI M5s
180 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
181 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
182 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
183 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
184 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
185 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
186 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
187 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
188 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
189 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i
190 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
191 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
192 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
193 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
194 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
195 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
196 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
197 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
198 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
199 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
200 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
201 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
202 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
203 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
204 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
205 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
206 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
207 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
208 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
209 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
210 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
211 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
212 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
213 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
214 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
215 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
216 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
217 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
218 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
219 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
220 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
221 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
222 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
223 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
224 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
225 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
226 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
227 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
228 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
229 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
230 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
231 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
232 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
233 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
234 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
235 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
236 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
237 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
238 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
239 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
240 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
241 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
242 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
243 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
244 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
245 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
246 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
247 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
248 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
249 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
250 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
251 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
252 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
253 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
254 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
255 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
256 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
257 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
258 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
259 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
260 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
261 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
262 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
263 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
264 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
265 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
266 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
267 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
268 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
269 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
270 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
271 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
272 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
273 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
274 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
275 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
276 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS GIGA GIGA M3s
277 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
278 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
279 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
280 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
281 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
282 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
283 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
284 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
285 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
286 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
287 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
288 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
289 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
290 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
291 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
292 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
293 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
294 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
295 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
296 maciej snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
297 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
298 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
299 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
300 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
301 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
302 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
303 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
304 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
305 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
306 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
307 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
308 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
309 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
310 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
311 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
312 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
313 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
314 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
315 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
316 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
317 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
318 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
319 Adam Graczyk Pabianice MINI MINI M4s
320 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
321 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
322 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
323 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
324 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
325 Piotr Skwarnecki Łódź MINI MINI M4s
326 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
327 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
328 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
329 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
330 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
331 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
332 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
333 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
334 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
335 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
336 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
337 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
338 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
339 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
340 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
341 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
342 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
343 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
344 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
345 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
346 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
347 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
348 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
349 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
350 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
351 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
352 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
353 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
354 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
355 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
356 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
357 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
358 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
359 Alicja Dyśko Łódź MINI MINI K1s
360 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
361 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
362 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
363 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
364 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
365 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
366 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
367 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
368 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
369 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
370 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
371 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
372 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
373 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
374 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
375 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
376 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
377 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
378 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
379 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
380 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
381 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
382 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
383 Elżbieta Bąk WRONOWICE SPEDIMEX Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
384 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
385 HALINA WERNER WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
386 KRZYSZTOF WERNER WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
387 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3s Debiutant

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 204 / 387

Płeć

kobiety: 29 / 69

mężczyźni: 175 / 318

Dystans

GIGA: 20 / 36

MEGA: 36 / 59

MINI: 126 / 219

Rodzinno-Towarzyski: 8 / 26

Rodzinno-Towarzyski Plus: 14 / 47

Kategorie

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3s: 1 / 2

GIGA M4i: 1 / 3

GIGA M4s: 4 / 7

GIGA M5i: 3 / 3

GIGA M5s: 5 / 7

GIGA M6i: 1 / 1

GIGA M6s: 1 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 0 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 2 / 4

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 5 / 7

MEGA M4s: 15 / 19

MEGA M5i: 0 / 1

MEGA M5s: 7 / 12

MEGA M6s: 3 / 6

MEGA M7s: 0 / 2

MINI K1i: 0 / 1

MINI K1s: 0 / 1

MINI K2i: 0 / 3

MINI K2s: 1 / 2

MINI K3i: 1 / 3

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 3 / 6

MINI K4s: 1 / 1

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 4 / 5

MINI M2s: 8 / 9

MINI M3i: 3 / 13

MINI M3s: 21 / 39

MINI M4i: 4 / 8

MINI M4s: 26 / 41

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 20 / 32

MINI M6i: 7 / 10

MINI M6s: 16 / 21

MINI M7s: 0 / 6

Rodz K1i: 1 / 4

Rodz K1s: 1 / 6

Rodz K2i: 1 / 1

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 4 / 5

Rodz K3s: 1 / 5

Rodz K4i: 2 / 4

Rodz K4s: 0 / 3

Rodz K5i: 2 / 3

Rodz K5s: 0 / 1

Rodz K6i: 0 / 1

Rodz K7i: 0 / 1

Rodz M1i: 2 / 6

Rodz M1s: 1 / 7

Rodz M3i: 1 / 1

Rodz M3s: 1 / 7

Rodz M4i: 1 / 5

Rodz M4s: 1 / 5

Rodz M5i: 1 / 1

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 0 / 2

Rodz M6s: 0 / 3

Miejscowości

23: 1 / 1

Bełchatów: 3 / 9

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 0 / 1

Brudnice: 0 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 2 / 2

Byków: 0 / 1

Bytom: 2 / 2

Choszczno: 0 / 1

Cieszków: 1 / 1

Czestków: 0 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dąbrówka: 0 / 2

Dobroń: 0 / 1

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Dziektarzew: 1 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 1 / 6

Gorzów Wielkopolski: 0 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Józefka: 0 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 0 / 3

Kluczbork: 0 / 1

Kłodawa: 1 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Konstantynów Łódzki: 0 / 1

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Krotoszyn: 3 / 4

Kryniczno: 0 / 1

Krzepice: 1 / 1

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 1 / 6

Lodz: 2 / 8

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 0 / 1

Łask: 11 / 20

Łódz: 0 / 1

Łódź: 42 / 64

Łódż: 0 / 1

Masłowice: 1 / 1

Milicz: 0 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 0 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 0 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 1 / 2

Okup Wielki: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 0 / 2

Orpelów: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 13 / 20

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 0 / 3

Piotrków Tryb.: 1 / 7

Piotrków Trybunalski: 0 / 5

Pioyrków Trybunalski: 0 / 2

Plewiska: 0 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Poznań: 6 / 8

Poznań - Dąbrowa: 0 / 1

Prusice: 0 / 1

Pruszowice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 2

Pudliszki: 1 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 3 / 7

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słupca: 5 / 5

Sobótka: 0 / 1

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 5 / 7

Szczerców: 1 / 1

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Świdnica: 0 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 0 / 1

Świnoujście: 2 / 3

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 4

Tuszyn: 0 / 1

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 5 / 6

Wilczogóra: 0 / 1

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wrocław: 5 / 11

Wronowice: 0 / 5

Września: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 0 / 1

Zduńska Wola: 5 / 12

Zelów: 1 / 1

Zgierz: 1 / 1

Żerków: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 84 / 149

1949: 0 / 1

1959: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 0 / 1

Amator: 2 / 3

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 0 / 9

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 0 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Time: 1 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 2

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 1 / 2

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 3 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 0 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 2

Fti Racing Team: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 4 / 5

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Gościniec: 1 / 1

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 0 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 6 / 6

Kaldor: 0 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 0 / 1

Kłodawa: 0 / 1

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 0 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 3

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Kubuś Team: 0 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 0 / 2

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 4

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 0 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 3

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 2 / 3

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Oś Racing Team: 0 / 1

Otc Oborniki: 3 / 4

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 4 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr Pabianice: 0 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo: 0 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 0 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Ptc Alpina Pabianice: 1 / 2

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 0 / 1

Raggabomba: 4 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Run Konstantynów: 0 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 11

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Spedimex: 0 / 1

Spedimex Bike Team: 0 / 25

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 0 / 3

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Warach-Rowery: 1 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 3