VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich

Informacje o zawodach:

Organizator:
Jastrzębie Łaskie
Data:
2018-06-10
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
VIII Supermaraton Jastrzębi Łaskich, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2018 r. (niedziela). Biuro Zawodów - Łaski Dom Kultury w Łasku, ulica Narutowicza 11. Start i meta przed budynkiem Łaskiego Domu Kultury.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
73000 m
MEGA:
146000 m
GIGA:
219000 m
Rodzinno-Towarzyski:
18000 m
Rodzinno-Towarzyski Plus:
36000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Franciszek Gustowski Sobótka KKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Mój 7 rok startów w Maratonach
2 Krzysztof Kaszuba Poddebice MINI MINI M4s
3 Robert Markus Józefka Amator MINI MINI M4s
4 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
5 Błażej Redko Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
6 Rafał Faryński Przedecz MINI MINI M3i
7 Tomasz Garbowicz Bełchatów MEGA MEGA M4s Amator na amelniowym zwykłym rowerku.
8 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
9 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
10 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
11 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
12 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
13 Marek Gawron Bełchatów WARACH-ROWERY GIGA GIGA M5s Czwarty start w maratonie na dystansie Giga. Życie zaczyna się po 50-
14 Piotr Jarząbek Sadów Grupetto Lubliniec MEGA MEGA M3s
15 Tomasz Łoński Bełchatów Warach-Rowery GIGA GIGA M2s
16 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
17 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
18 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
19 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i Skrawtex.pl
20 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
21 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MINI MINI M6i
22 Piotr Janiak Sieradz MINI MINI M3s
23 Daniel Antosik Olimpia Rajdy Rowerowe Turek MINI MINI M2s Entuzjasta rowerów szosowych i turystyki rowerowej, który lubi czasem wziąć udział w jakiś zawodach :)
24 Sebastian Pietrzak Łask MINI MINI M1s
25 Tomasz Jacuniak Bełchatów WARACH-ROWERY MINI MINI M3s
26 Jakub Juszko Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MEGA MEGA M2s [opłata przeniesiona na p. P. Szyktanc]
27 Łukasz Szymczak Zduńska Wola MINI MINI M3s Drugi raz na maratonie :)
28 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
29 Grzegorz Wójcik Szydłowiec Gościniec MINI MINI M5s
30 Mariusz Pawelec Cieszków Szukam MEGA MEGA M5s
31 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s
32 Grzegorz Szymczak Lubień Kujawski MINI MINI M3s
33 Andrzej Skorupski KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
34 Krzysztof Hermanowicz Dobrzeń Wielki szukam MEGA MEGA M3s
35 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA K2s
36 Piotr Kraska Łódź MINI MINI M4s
37 Natalia Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2s Chcę jechać z Juliusz Kraska i Dorota Kraska
38 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Active MINI MINI M4s
39 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
40 Rafał Jagiela Opole Kubuś Team MINI MINI M3s
41 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
42 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
43 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
44 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
45 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
46 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
47 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
48 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
49 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
50 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
51 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
52 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
53 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M2i
54 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
55 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
56 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s ścigajmy się i bawmy się (bezpiecznie)
57 WOJCIECH JANICZEK PIOTRKÓW TRYB. MEGA MEGA M5s
58 Adam Dywan Okup Wielki MINI MINI M4s
59 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i Nr członkowski: DOŚ/IS/0297/11
60 Ireneusz Biskupski Końskie MINI MINI M6i
61 Kamil Biskupski Warszawa MEGA MEGA M4s
62 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s To już będzie czwarty raz, znowu będzie szybko i fajnie
63 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
64 Henryk Torbus KALISZ MINI MINI M7s
65 Stanislaw szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
66 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
67 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek GIGA GIGA M3s
68 Sławomir Sadura Pabianice MINI MINI M3s
69 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
70 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
71 Piotr Pietrzak Parzęczew MINI MINI M6s
72 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
73 Maciej Rząca Łódź MINI MINI M2s
74 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC MINI MINI M3s
75 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
76 Przemysław Gajdziński Łask MINI MINI M3s
77 Czesław Jesionowski Ozorkow MINI MINI M5i amator
78 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
79 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
80 Marek Kattenbach Kępno MINI MINI M5s
81 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
82 Krzysztof Czuba Ozorków Chude Psy MINI MINI M4s
83 Mirosław Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M5s
84 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
85 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M2s
86 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
87 Mirosław Grzesiński Bełchatów Lskk MINI MINI M5s
88 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
89 Arkadiusz Sobczak Lądek SGR Racing team MINI MINI M2s Drugi kolarski sezon, pierwszy na aluminiowym rowerze i klamkomanetkach.
90 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
91 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
92 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
93 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M4s
94 Tomasz Szygenda Słupca Sgr Racing Team MINI MINI M4s
95 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
96 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI MINI M7s
97 Aleksandra Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i chcę jechać z: Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
98 Tomasz Kaniewski Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Liliana Kaniewska, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
99 Liliana Kaniewska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Iwona Kozubek, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
100 Maciej Kozubek Łódź MINI MINI M4i
101 Iwona Kozubek Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i chcę jechać z: Aleksandra Kaniewska, Tomasz Kaniewski, Liliana Kaniewska, Natalia Kraska, Juliusz Kraska, Dorota Kraska
102 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
103 Ryszard Śmiglewicz NYSA NYSA CYCLING TEM MINI MINI M6s
104 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
105 Jarosław Tosza Jaworzno SAINT GOBAIN SQUAD MINI MINI M5s
106 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
107 Anna Stanisławska Pabianice onthebike.com MINI MINI K3s
108 Dominik Stanisławski Pabianice onthebike.com MINI MINI M3s
109 Jadwiga Mazurkiewicz Łódź BikeTime/ RSTeam MEGA MEGA K6s
110 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
111 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
112 Ewa Gapińska Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
113 Adrian Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Chce jechać razem z EWA GAPIŃSKA i TOMASZ GAPIŃSKI
114 Tomasz Gapiński Szczecin SZCZECIN NA ROWERACH Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5s chcę jechać z Adrian Gapiński i Ewa Gapińska
115 Marcin Tokłowicz Bielawy KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
116 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
117 Krzysztof Łańcucki Wrocław SGR Stronie Śląskie GIGA GIGA M6s Lider rankingu Wszechczasów
118 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu Wszechczasów
119 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
120 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
121 Barbara Kołczyńska ŁÓDŹ BIKE TIME MEGA MEGA K6s
122 Łukasz Matysiak Sędziejowice MINI MINI M3s
123 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
124 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
125 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
126 Tomek Siemiński Łódź Manufaktura Mocy MINI MINI M3s
127 Krzysztof Jankowski Włocławek MINI MINI M4s
128 Stanisław Lachowski Piotrków Trybunalski PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SPORTOWE MEGA MEGA M5s
129 Przemek Tarzyński Włocławek MINI MINI M4s
130 Jana Nowak Blahova Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Chce jechac z Aleksandra Kaniewska
131 Zbigniew Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
132 Ryszard Nowak Lodz Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chce jechac z Jana Nowak Blahova
133 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/3295/03
134 Marcin Antonik Poznań wielkopolskanaczas.pl MEGA MEGA M2s Organizator wielkopolskanaczas.pl
135 Zbigniew Faryś Czestków B MINI MINI M5s
136 Jakub Woźniak Wronowice Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Nr członkowski ŁOIIB: ŁOD/BO/9229/11
137 Ryszard Kowalski Łódz łktk im Henryka Gintera MEGA MEGA M5s
138 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s Nie chcę być ostatni......
139 Laura Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
140 Adam Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
141 Kajetan Szczepański Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
142 Sebastian Kowalski Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
143 Agnieszka Kowalczyk Czestków Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
144 Jacek Hoffman JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
145 Aneta Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
146 Przemek Sadziński Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
147 Julia Sadzińska Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
148 Julia Marcisiak Zduńaka Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
149 Jan Pawłowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
150 Magda Marcisiak Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
151 Michał Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
152 Magda Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
153 Oliwier Murawa Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
154 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MEGA MEGA M4s
155 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
156 Jacek Symonowicz Piotrków Tryb. Piotrkowskie Kolarstwo MEGA MEGA M6s
157 Wiesław Koniecki Łask MINI MINI M6i
158 Tomasz Świerczyński Wodzierady Lucy in the Sky MINI MINI M3s
159 Maciek Kłos Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
160 Pola Szczepańska Gorczyn Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
161 Gerard Skalski TrEbnica MEGA MEGA M5s
162 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor GIGA GIGA M6s
163 Maciej Szmit Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
164 Zygmunt Matejczuk Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jeżdzę już 8rok i mi to bawi.
165 Andrzej Pankowski Pruszowice 1959 MINI MINI M5s
166 Jarosław Antczak Pabianice MINI MINI M4s
167 Piotr Maranda Łódź BUTTERFLY MEGA MEGA M4s
168 Artur Pietrzak Sieradz MINI MINI M4i
169 Cezary Wąchała Piotrków Trybunalski Piotrkowskie Kolarstwo MINI MINI M3s
170 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
171 Tomasz Brodziak Puszczykowo MINI MINI M5s Zupełny amator, próby treningu usystematyzowanego.
172 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
173 Ewa Ratajczak OPALENICA MINI MINI K2i
174 Ludwik Stanossek KLUCZBORK MINI MINI M5s
175 Jan Kostrzewski Nekla MINI MINI M6s
176 Aneta Pawlak Łódź MINI MINI K4i
177 Ireneusz Lula Gdynia GIGA GIGA M5s
178 Łukasz Warzocha Łask MINI MINI M3s
179 Marcin Chabierski Kalisz Kaliski trening na szosie MEGA MEGA M4s
180 Krzysztof Turbiński Łódź MINI MINI M4i
181 Dorota Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska
182 Juliusz Kraska Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Chcę jechać w grupie razem z Natalią Kraska i Juliuszem Kraska.
183 Ryszard Głowacki Brudnice GIGA GIGA M6s
184 chris Lasota Torun TTC TORUN BERETTA. MINI MINI M6s
185 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
186 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
187 Przemysław Grzymisławski Pobiedziska Looksfera/M-tronic MINI MINI M3s
188 Hubert Piątek Łask szukam MEGA MEGA M2s
189 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
190 Bogusław Kardas Pabianice MINI MINI M6s 8 x
191 Sławomir Lewandowski Brześć Kujawski Lumac Like bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M4s
192 Cezary Kwiatkowski Kowal Lumac Like Bike Wtr Włocławek GIGA GIGA M5s
193 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s KRIS91.BIKESTATS.PL
194 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
195 Marek Hys Świętochłowice MINI MINI M4s
196 Piotr Skubiś Zgierz MINI MINI M5s fajne zawody startuję po raz 3
197 TOMEK i Kasia GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i rower z wózkiem bocznym
198 Małgosia GULA ŁÓDŹ GULUSIE Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
199 MAGDA GULA ŁÓDŹ gulusie Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i
200 PIOTR MAŁECKI Milicz-Wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
201 Andrzej Gruszczyński Szczerców niezrzeszony MINI MINI M5s tajemnica
202 Tobiasz Walczak Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
203 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
204 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
205 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
206 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
207 Rafał Maciejewski Łódź MINI MINI M4i
208 Sławomir Lewandowski Poznań - Dąbrowa Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
209 Anna Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s W grupie z Alicją Belką (córka w foteliku), czy można być w grupie z Łukaszem Belką i Pawłem Belką?
210 Alicja Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s Córka 3 lata w foteliku z mamą Anią Belką.
211 Łukasz Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s W foteliku razem z Pawłem Belką (syn - 1 rok). Czy możemy być w grupie razem z Anią Belką i Alicja Belką?
212 Paweł Belka Warszawa Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i Syn- 1 rok, w foteliku razem z Tatą Łukaszem Belką.
213 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
214 Bartosz Matusiak sieradz BAJKSZOP.COM MINI MINI M2i
215 Halina Kowalczyk Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI K4i
216 Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
217 MICHALINA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
218 BEATA MIKSA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
219 Arkadiusz Szymański Gorczyn MINI MINI M5s
220 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
221 Marcin Pilichowski Konstantynów Łódzki Run Konstantynów MINI MINI M3s
222 Łukasz Górecki Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
223 Aleksandra Górecka Żerków Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
224 Krzysztof Manicki Zduńska Wola krzysztof.manicki@zwoltex.pl MINI MINI M4s
225 Jan Jagoda Łódź MINI MINI M3s
226 Agnieszka Chwiałkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
227 Oskar Panfil Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
228 Przemysław Panfil Kazuń Nowy MINI MINI M3s
229 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M3s
230 Marek Kuhn Rogoźno MEGA MEGA M5s
231 Artur Kostrzewski Dobroń CELIRONMAN MEGA MEGA M4s Jedziemy Mega!
232 Dariusz Grzybczyński Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
233 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
234 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
235 Tomasz Rykała Pabianice MEGA MEGA M5s
236 Kacper Radwański Zduńska Wola MINI MINI M2s
237 Jarosław Łakomy Sieradz MINI MINI M3s Tylko w dobrym towarzystwie :)
238 Aleksandra Karaś Dąbrówka Spedimex Bike Team MINI MINI K2i
239 Przemysław Okulski Dąbrówka MINI MINI M3i
240 Adam Różycki Sulejów 7 ŁOIIB ŁOD/IS/1403/02 MINI MINI M6i ŁOIIB/IS/1403/02
241 Piotr Skibiński Luciejów Asseco Active Team MINI MINI M4i
242 Marian Boruń Buczek MINI MINI M6s
243 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
244 Anna Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
245 Piotr Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
246 Mikołaj Rogut Pioyrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
247 Oskar Rogut Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
248 Edyta Kmiecik Piątkowisko Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
249 Dominik Kmiecik Piątkowisko MINI MINI M3s
250 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
251 Piotr Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
252 Marcin Kucharek Masłowice MINI MINI M4s
253 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
254 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i x
255 Andrzej Wróbel Łódź SPEDIMEX BIKE TEAM MINI MINI M6i
256 Łukasz Kowalski Brójce Asseco Active Team MINI MINI M3i
257 Kamil Kowalik Łódź MINI MINI M3i
258 Maciej Udalski Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
259 Bartek Wąsiakowski Łódź MINI MINI M3s
260 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
261 Violetta Herbich-Sar Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
262 Aleksansra Sar Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
263 Michał Sar Piotrków Trybunalski Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
264 Paweł Nowakowski Bełchatów Asseco Active Team MINI MINI M3i [NIE STARTUJE] Witam Lubię wszelkie rodzaje aktywności, z tym że od jakiegoś czasu temat zaniedbałem. Bardzo bym chciał korzystając z tej imprezy powrócić, do aktywniejszego spędzania wolnego czasu z rodziną.
265 Jerzy Bartczak Toruń TTC Toruń MEGA MEGA M6s
266 Piotr Stachowiak POZNAŃ Crazy Team MEGA MEGA M4s
267 Sławomir Cieślik Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW GIGA GIGA M4s ?.
268 MIECZYSŁAW FRANKOWSKI Łódź MINI MINI M7s Rower to moje całe życie. Na rowerze czuję się jak ptak na wietrze :)
269 Slawomir Ratalewski Tomaszow GIGA GIGA M5s
270 Łukasz Michalak Pabianice GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
271 Zenon Michalczuk Sanok MINI MINI M6s
272 Arkadiusz Larczyński Bełchatów MEGA MEGA M4s
273 Dariusz Skrzypa WAŁCZ PRECON POLSKA MINI MINI M3i Zachodniopomorska Okregowa Izba Inzynierów Budownictwa - numer ewidencyjny ZAP/BO/0020/07
274 Krzysztof Teda Bełchatów Warach-Rowery MINI MINI M5s
275 Adam Janczura Warszawa Asseco Active Team MINI MINI M4s
276 Beata Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team MINI MINI K4i
277 Justyna Grabowska Łódź KS Celironman MINI MINI K4s
278 Jacek Lipowski Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i
279 Anna Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
280 Magdalena Lipowska Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5i
281 Leszek Jóżwiak Murowana -Goślina OTO OBORNIKI GIGA GIGA M5i Amator Pasjonat
282 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
283 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
284 Mateusz Pruski Łask MINI MINI M3s
285 Marcin Słomiński Orpelów Nie zrzeszony MINI MINI M4s
286 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
287 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
288 WOJTEK MICHAŁEK RADOMSKO FLUO TEAM RADOMSKO MINI MINI M4s
289 Maciej Snopczyński sieradz amator MINI MINI M5s drugi raz
290 Tomasz Frontczak Łódź bez klubu MEGA MEGA M4s Amator z kilkuletnim stażem na rowerze szosowym.
291 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
292 Piotr Bajerski Sieradz MINI MINI M3s
293 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
294 Sławomir Zach Łask MINI MINI M4s
295 Bartosz Bombalski Łódź MINI MINI M2i Pierwszy w życiu udział w zawodach. Bez napinki, aby dojechać :)
296 Paulina Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K1i start razem z opiekunem Julitą Olejnik
297 Julita Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team MINI MINI K4i start z podopieczną Pauliną Olejnik
298 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
299 Wiktor Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i start z Mają Olejnik
300 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
301 Maja Olejnik Piotrków Tryb. Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i start z Wiktorem Olejnik
302 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
303 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
304 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
305 Andrzej Wewiórski Wrocław MINI MINI M6i DOŚ/BD/0090/06
306 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR Racing Team MINI MINI M1s
307 Ewelina Trylańska Pabianice MINI MINI K4i
308 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
309 Andrzej Kaczmarski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s Mój 7 maraton
310 Jerzy Rózga Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
311 Tomasz Osieja Pabianice Asseco Active Team MEGA MEGA M5i 'PGR - Pabianicka Grupa Rowerowa'; 'O Co Biega'
312 Mariusz Depczynski Lodz MINI MINI M3i
313 Dagmara Depczynska Lodz MINI MINI K2i
314 Roman Maciejewski Pabianice PAFANA MINI MINI M6s
315 Adam Graczyk Pabianice PAFANA MINI MINI M4s
316 Dariusz Bednarek Szynkielew PAFANA MINI MINI M4s
317 Piotr Skwarnecki [NIE STARTUJE] Łódź MINI MINI M4s
318 Stanislaw Nowacki Lodz Tryb MINI MINI M6s
319 Piotr Bączyński Szadek Rajsport Active MINI MINI M1s
320 Robert Antczak Słowik Chude Psy MINI MINI M2i
321 Szymon Kowalski Łódź CelIronman MINI MINI M4s
322 Wojciech Zalasa Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M4s
323 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
324 Sławomir Wiosna Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3s Koko dżambo i do przodu..... takie jest moje hasło :)
325 Michał Mówiński Łódź Asseco Active Team MINI MINI M4s
326 Wojciech Okołotowicz Łódź Asseco Active Team MINI MINI M3i
327 Daniel Zdun Łódź MINI MINI M2s Uprawiam Triathlon od roku na dystansie 1/4 IM. Od zawsze pasjonuję się jazdą na rowerze.
328 Robert Bujnowicz Zduńska Wola Gatta Bike-Rs MINI MINI M4s
329 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
330 Jacek Gruszka Łódź Aq Wiring Systems Team MEGA MEGA M3s
331 Natalia Pyziak Łódź MINI MINI K2s
332 Kamil Kossakowski 23 MINI MINI M2s
333 Piotr Machowicz Poznań Crazy team MEGA MEGA M3i Jeżdżę i jeżdżę, końca nie widać
334 Tomasz Biedrawa Bytom MINI MINI M3s
335 Jakub Kimmer Zelów Bieging Team Zelów GIGA GIGA M2s
336 Paweł Szyktanc Pabianice PTC Alpina Pabianice MEGA MEGA M2s TSW1906
337 Agnieszka Jaksa Pabianice MINI MINI K3s
338 Paweł Kałuszka Dziektarzew GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
339 Łukasz Goliński Łódź Hycom Sport Team MINI MINI M3s
340 Agnieszka Strzelecka Lubień kujawski wego team MINI MINI K3i
341 Adam Strzelecki Włocławek wego team MEGA MEGA M3s
342 Andrzej Wawrzyniak Łódż MINI MINI M7s
343 Rafał Burdyszek Bytom MINI MINI M4s
344 Adam Dobosz Wrocław DEICHMANN MINI MINI M3s DOS/IE/0177/09
345 Marcin Orzechowski Lodz RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s RAGGA4LIFE
346 Grzegorz Stolarek Łask K.R .Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
347 Zbigniew Kowalczyk Łask Jastrzębie łaskie MINI MINI M4s
348 Bartosz Orzechowski Łódź Raggabomba MINI MINI M3s
349 Barbara Nowicka-Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
350 Piotr Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
351 Alicja Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s
352 Michał Dyśko Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
353 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
354 Daniel Kaczmarczyk Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M3i
355 Zdzisław Władczyk Łódź Bike Time MINI MINI M6s
356 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s grupa: Włodzimierz i Barbara Walczak + Michał Sumela
357 Barbara Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K5s
358 Michał Sumela Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
359 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
360 Małgorzata Majewska Łódź GIGA GIGA K3s
361 Światosław Dragojew Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
362 Halina Dragojewa Piotrków Tryb Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K7i
363 Ignacy Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
364 Franciszek Walas Kiełczówka Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
365 Marek Lisicki Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI M6s ŁOD/BO/8796/09
366 Ewa lewandowska Łódź KB Arturówek Łódź MINI MINI K5s
367 Dariusz Obst Plewiska Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M5s
368 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
369 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
370 Paweł Bułeczka Zduńska Wola GATTA BIKE-RS, Rajsport Active Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
371 Agata Flis Oława MINI MINI K2s
372 Wiktor Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
373 Katarzyna Cicha Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i Cichy Team
374 Marcin Cichy Łódź Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
375 Elżbieta Bąk WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i
376 WŁADYSŁAW BĄK WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M6s
377 Halina Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K6i
378 Krzysztof Werner WRONOWICE Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i
379 Sebastian Nikodemski ŁÓDŹ Spedimex BIKE TEAM MINI MINI M3i Debiutant
380 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
381 Rafał Świtkowski Łódź GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M3s
382 Daria Skrzypek Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team/CityZen GIGA GIGA K2s
383 JUSTYNA KULCZYCKA-KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
384 PIOTR KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
385 WERONIKA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
386 ZOFIA KRYSIAK DOBROŃ Rodzinno-Towarzyski Rodz K1s
387 IWONA KULCZYCKA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz K4s
388 JACEK KULCZYCKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
389 ERYK POKORSKI ŁASK Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
390 Zdzisław Kempa Rojów Ostrowska Kawaleria Kolarska MEGA MEGA M6s
391 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
392 Tomasz Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
393 Aleksandra Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
394 Jan Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
395 Kinga Podlaszewska Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
396 Piotr Podlaszewski Grotniki Kwiczoły Grotnickie Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
397 GRZEGORZ ORŁOWSKI Miechów Nakręceni na rowery MINI MINI M3s
398 ZDZISŁAW PROCHOŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Amator GIGA GIGA M5s [opłata - GS]
399 Grzegorz Pietrzak Kłodawa Samotnik MINI MINI M5s kolejny raz -super
400 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
401 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
402 Michał Matusiak Chojne MINI MINI M3s
403 Andrzej Matusiak Chojne MINI MINI M5s
404 Tomasz Radwański Zduńska Wola MINI MINI M4i
405 Alina Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
406 Damian Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
407 Julia Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
408 Oliwier Sztendel Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
409 Jakub Kot Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
410 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
411 Mariusz Kaźmierczak Tuszyn PGR Pabianice MINI MINI M4s
412 Karol Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
413 Antoni Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
414 Stanisław Konikowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s
415 Małgorzata Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s chciałbym wraz z rodziną spędzić fajnie , aktywnie czas. Wszyscy bardzo lubimy rowery i inne sporty.
416 Paweł Ciołkowski Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
417 Zoja Ciołkowska Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
418 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
419 Konrad Furmański Łask MINI MINI M3s
420 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI MINI M4s
421 Jarosław Lesiak Grodzisk mazowiecki GIGA GIGA M3s
422 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR NOWY DWÓR MINI MINI M4s
423 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M2s
424 Paulina Zalaszewska Wągrowiec Consdata Supersportowy TEAM MINI MINI K2s
425 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s [niedopłata 28.05]
426 JOANNA BAZAN-SZYMAŃSKA GORCZYN Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOLANTĄ MADEJ
427 JOLANTA MADEJ ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z MAŁGORZATĄ NOWAK
428 MAŁGORZATA NOWAK ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
429 MAŁGORZATA JAKUBCZAK BUCZEK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
430 EWA GORCZYCA ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN-SZYMAŃSKĄ
431 Leszek Rojewski ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M5i GRUPA STARTOWA Z JOANNĄ BAZAN - SZYMAŃSKĄ
432 Piotr Wasilewski Szczerców MINI MINI M3s
433 Zbigniew Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanna Bazan Szymańską
434 Katarzyna Szczepaniak Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s Proszę o grupę startowa z Panią Joanną Bazan Szymańską
435 Bogdan Konieczny Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
436 Jagoda Rojewska ŁASK Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i GRUPA STARTOWA Z LESZKIEM ROJEWSKIM
437 Michał Bandrowski Zielona Góra MEGA MEGA M3i
438 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
439 Sylwia Wenc Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI K4s
440 Maciej Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team MINI MINI M4s chcę jechać razem z Sylwia Wenc i Wojciech Zalasa ze Spedimex Bike Team
441 Roksana Zienowicz Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K4i chcę jechać razem z Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
442 Łukasz Flisiak Żabiczki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
443 Bartosz Kosmenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać z Roksana Zienowicz, Jędrzej Wieteska, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Zuzanna Adamiak
444 Jan Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s chcę jechać z Mariusz Popenda, Grzegorz Michałek
445 Mariusz Popenda Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Jan Wieteska, Grzegorz Michałek
446 Grzegorz Michałek Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s chcę jechać z Mariusz Popenda, Jan Wieteska
447 Jędrzej Wieteska Łódź Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
448 Elżbieta Osęka Aleksandrów Łódzki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Jędrzej Wieteska, Bartosz Kosmenda, Zuzanna Adamiak
449 Zuzanna Adamiak Kolonia Brużyca Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i chcę jechać Roksana Zienowicz, Łukasz Flisiak, Elżbieta Osęka, Bartosz Kosmenda, Jędrzej Wieteska
450 Przemek Olejniczak Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
451 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
452 Arkadiusz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s proszę o start w grupie z Łukasz i Wiktor Przybylak
453 Wiktor Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
454 Łukasz Przybylak Ksawerów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
455 Jakub Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i
456 Marcin Baśko Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i Chcę jechać z synem, Jakubem Baśko.
457 Agata Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI K4i
458 Jarosław Zintek Warszawa Rowerowa Wyrypa MINI MINI M5i
459 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy GIGA GIGA M3s
460 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M4s
461 Maciej Bukowy Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów/ BCTP MEGA MEGA M3s Tak sobie kręcę...
462 Renata Ostap Pruszowice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
463 WACŁAW LATOCHA MOSZCZENICA Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe MINI MINI M7s To mój piąty Maraton
464 Łukasz Przybylski Szadek Rajsport activ MINI MINI M2s Witam serdecznie, sytuacja wygląda tego typu ze jestem zapisany i opłacony na trase 219 lecz chciał bym przenieść opłate na trase 73 km.
465 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
466 Martyna Sacewicz Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
467 Jarosław Ziółkowski Łódź IFon kolarz klub GIGA GIGA M3s
468 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
469 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI K3i już po raz czwarty, jak ja lubię tu przyjeżdżać:)
470 Magda Kowalczyk łódź Asseco Active Team MINI MINI K3i
471 Mariusz Kowalewski Łódź MINI MINI M3i
472 Przemysław Janiak Zduńska Wola MaxxBike Team MINI MINI M2s Numer członkowski Izby Inżynierów Budownictwa: ŁOD/BO/0155/16
473 Sylwester Szulc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M3s
474 Zdzisław Filipowski Konstantynów Łódzki Celironman MINI MINI M4s
475 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
476 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
477 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
478 Kinga Krawczyk-Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
479 Julia Rusiecka Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
480 Przemysław Rusiecki Wola Łaska Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
481 Ireneusz Krawczyk Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M6s
482 Agnieszka Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
483 Maciej Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
484 Piotr Szymalak Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
485 Michał Szymalak Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
486 Gabriela Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
487 Przemysław Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
488 Michał Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
489 Wiktoria Mazurek Łódź Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
490 Agnieszka Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
491 Łukasz Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
492 Julia Mazurek Rąbień Boczniak United Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
493 Maciej Kroszczyński-Różański Czarnocin Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow MINI MINI M3i ŁOD/BO/9075/10
494 Igor Kalita Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW MINI MINI M4s
495 Mirosław Miturski Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i Puchar Polski oraz Mistrzostwa IIB; Informacje uzupełniające do listy zgłoszeń pod poz. 498: nr ewidenc. DOŚ/WM/0136/18
496 Tadeusz Hołubicki Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
497 Grzegorz Ciesielski DRUŻBICE MINI MINI M6s
498 piotr chmielewski sczecin kp psp stargard GIGA GIGA M4s
499 Jan Ambroziak słubice podopieczyny Anioła stro MEGA MEGA M7i rowerowy supermaratonczyk
500 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
501 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI K5s Łask fajny jest!!!
502 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i spotkać się z Wami :-) Nie bójcie się Mariusza...
503 Paweł Marciniak Łódź Celironman MINI MINI M3s
504 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda nie zrzeszony MINI MINI M5s stały uczestnik tego wyścigu
505 Arkadiusz PIETRUSZEWSKI Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
506 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s [zweryfikowac wplate]
507 Dominik Płóciennik Lichawa MINI MINI M2s
508 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
509 Dawid Ociński Szczerców MINI MINI M1i Jestem amatorem, miłym chłopakiem, pozytywnie nastawiony do życia
510 Edward Jurzyca Orzesze PRO-KAN-SUSZEC MEGA MEGA M7s
511 Bartosz Dzięgielewski Łódź MEGA MEGA M2s
512 Beata Troczynska Grotniki Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4i
513 Justyna Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3s
514 Wojciech Piechura Łask Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
515 Aleksander Piechura 98-100 Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
516 Paweł Franz Wolssztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3s
517 Marek Krawczyk Łask amator Rodzinno-Towarzyski Rodz M6i Amator dla przyjemności.
518 Elżbieta Krawczyk Łask Amatorka Rodzinno-Towarzyski Rodz K5i Lubię jeździć na rowerze.
519 Anna Łopuszyńska Wrocław Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i Mój drugi raz na dystansie rodzinnym- tym razem sama, wspieram Tatę I Męża, którzy jadą na Mini:)
520 Jarosław Wolski Zelów MINI MINI M4s
521 Mateusz Wolski Zelów MINI MINI M2s
522 Dariusz Siewier Belchatów LSKK Litynski Belchatow MINI MINI M5s
523 Zbigniew Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
524 Michał Przybylski Teodory Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i W grupie ze Zbigniewem Przybylskim
525 Adam Czekaj miechów OMEGA MIECHÓW MINI MINI M3s
526 Aleksander Poniński Orpelów PTC ALPINA PABIANICE MINI MINI M2s
527 Marcin Kruk Wieluń -Ruda nie zrzeszony MINI MINI M6s
528 Waldemar Malczak Bełchatów Lskk Litinski Bełchatów MEGA MEGA M4s
529 Robert Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3s
530 Paweł Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
531 Piotr Felcenloben Łódź Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
532 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
533 Marek Kasseja Wągrowiec MINI MINI M5s
534 Olga Piechura Widawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K6s
535 Zbigniew Stefańczyk Wola Buczkowska brak MINI MINI M4s amator jeżdżę bo lubię
536 Albert Micnas KALISZ RaceAlone MINI MINI M4s
537 Marcin Kuźniar Łódź GIGA GIGA M5s
538 Paweł Wika Środa Śląska MINI MINI M3s
539 Jan Pośpiesz Orchów, Łask MEGA MEGA M6s
540 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
541 Jarosław Rokosiewicz Dabramyśl 13 Smigło Osieczna MINI MINI M5s
542 Tomasz Bobrowski Gdynia KW Kraków GIGA GIGA M5s
543 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
544 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
545 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
546 Henryk Rek Łódź Mocne Koło MINI MINI M6s
547 Gabriel Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M6s
548 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
549 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
550 SERGIUSZ CHWAŁOWSKI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Szkółka kolarska Piotrków Trybunalski
551 AGNIESZKA CHWAŁOWSKA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI FUDU&Co. Sport Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i opiekun Sergiusz Chwałowski
552 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
553 KATARZYNA MAŁOWSKA ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i
554 MICHAŁ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
555 SZYMON MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
556 MIŁOSZ MAŁOWSKI ŁÓDŹ Cichy Team Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i Debiut w towarzystwie rodziców
557 Katarzyna Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K3i
558 Jarosław Bujacz Paciorkowizna Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
559 Grzegorz Lutek Łódź Spedimex Bike Team MINI MINI M5s
560 Agnieszka Goska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s
561 Szymon Goska Piotrków Tryb Szkółka kolarska Piotrków Tryb Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
562 MICHAŁ GAWRYJOŁEK WARSZAWA MINI MINI M3s To mój trzeci start w Supermaratonie w Łasku.
563 Rafał Skura Łódź PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
564 Dorota Młynarska Zelów PGR Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s zwariowana kosmitka na rowerze :)
565 Rafał Ewa Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
566 Adam Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i
567 Ewa Skura Łódź Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
568 Rafał Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
569 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie MINI MINI M4s
570 Mateusz Marchwiński Uszczyn Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
571 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
572 Igor Tokarski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s opiekun Rafał Marchwiński
573 Krystian Toporowski Wołczyn Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
574 tomasz krystek sieradz MINI MINI M3s
575 Piotr Gągorowski Piotrków Tryb. Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
576 Adam Gągorowski Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4i
577 Marian Stanisław Sobieraj Łask Emerytów Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M7i Były - mini , teraz - rodzinny , a po czasie pozostanie dziecinny .
578 Katarzyna Pędziwiatr Sieradz Rodzinno-Towarzyski Rodz K2i
579 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Team MEGA MEGA M3s
580 Adam Baldy Kluczbork Grupetto Kluczbork MEGA MEGA M2s
581 PAULINA FRAS ZDUŃSKA WOLA MARCONI MINI MINI K2s
582 Ernest Adamczyk Zduńska Wola MARCONI MINI MINI M4s
583 Krzysztof Studziński Gorzów Śl. MARCONI MINI MINI M4s
584 Marek Kalita Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów MEGA MEGA M4s
585 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M2s
586 Zbyszek Bartosik Pabianice SelectStar MEGA MEGA M3s
587 Bartłomiej Kaźmierczak [POTW. Łódź MEGA MEGA M3s
588 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
589 Kamila Bułeczka Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i
590 Paweł Michalak Bełchatów LSKK Bełchatów MEGA MEGA M4s
591 Andrzej Jacak Łódź IT Orient MEGA MEGA M3i
592 Nazar Luchyt Łask Spedimex Bike Team Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M3i
593 Arkadiusz Piątkowski Pabianice MEGA MEGA M2s
594 Magdalena Wysok Piotrków Trybunalski MINI MINI K2i
595 Lena Bułeczka Wojsłąwice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
596 Kasia Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
597 Maja Bułeczka Wojsławice Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
598 Mateusz Drużbicki Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
599 Zuzanna Grzanka Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice MINI MINI K1s Klasyfikacja szkółek kolarskich
600 Zuzanna Owczarek Woźniki Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
601 Julia Owczarek Strońsko Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
602 Sebastian Peljak Pstrokonie Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
603 Amelia Lisowska Zduńska Wola Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
604 Eryk Leśny Młodawin Górny Szkółka Kolarska GOKiS Zapolice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1i Klasyfikacja szkółek kolarskich
605 Zbigniew Piszczek Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
606 Ryszard Piotrowski Zduńska Wola Rodzinno-Towarzyski Rodz M4s
607 Piotr Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M4s
608 Adam Gala Sulejów Szkółka Kolarska Velo Speed TriAP Piotrków Tryb. Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz M1s
609 BARBARA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K3i START w 3-osobowym składzie: z Zofią Baczyńską i Tomaszem Wyciszkiewicz
610 TOMASZ WYCISZKIEWICZ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Rodzinno-Towarzyski Rodz M4i
611 ZOFIA BACZYŃSKA MOSZCZENICA Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
612 Paweł Burski Łódź MINI MINI M4s
613 Tomasz Misztalski Łask JASTRZĘBIE ŁASKIE MINI MINI M4i
614 Łukasz Gajzler Łask Z Synem Rodzinno-Towarzyski Rodz M3i
615 Tomasz Raksyk Pabianice PGR Pabianice MINI MINI M3s
616 Damian Gulka Kluczbork Grupetto KLuczbork MEGA MEGA M4s
617 MAREK GŁĄBSKI ŁÓDŹ NOCNE MARKI MINI MINI M5s
618 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
619 Paweł Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz M3s
620 Helenka Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
621 Marysia Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K1i
622 Justyna Lis Łask Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie Rodzinno-Towarzyski Rodz K3s
623 Aleksandra Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz K1 Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
624 Wojciech Woźniak Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1s Chcemy jechać razem z Przemkiem Rusieckim
625 Patryk Gajzler Łask Rodzinno-Towarzyski Rodz M1i z tatą
626 Bogumiła Matusiak Pabianice Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K4s z Martyną Sacewicz, Marcinem i Kubą Baśko
627 Wojciech Bąk Łask Spedimex Bike Team MINI MINI M7s
628 Beata Charkiewicz Warszawa Rodzinno-Towarzyski Plus Rodz K2i
629 Kamil Dlutko Warszawa MINI MINI M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 532 / 629

Płeć

kobiety: 116 / 134

mężczyźni: 416 / 495

Dystans

GIGA: 37 / 47

MEGA: 70 / 87

MINI: 240 / 294

Rodzinno-Towarzyski: 81 / 90

Rodzinno-Towarzyski Plus: 104 / 111

Kategorie

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K3s: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 1

GIGA M3s: 4 / 6

GIGA M4i: 2 / 4

GIGA M4s: 7 / 7

GIGA M5i: 2 / 2

GIGA M5s: 10 / 11

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 4 / 7

MEGA K2s: 0 / 1

MEGA K4s: 1 / 2

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 2 / 3

MEGA M2s: 7 / 9

MEGA M3i: 3 / 3

MEGA M3s: 10 / 13

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 18 / 24

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 10 / 12

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 9 / 10

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 4 / 4

MINI K1i: 1 / 1

MINI K1s: 1 / 1

MINI K2i: 2 / 4

MINI K2s: 3 / 4

MINI K3i: 3 / 4

MINI K3s: 2 / 4

MINI K4i: 8 / 8

MINI K4s: 2 / 2

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 2 / 2

MINI K6i: 1 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 4 / 6

MINI M2i: 5 / 5

MINI M2s: 13 / 16

MINI M3i: 14 / 17

MINI M3s: 43 / 54

MINI M4i: 8 / 10

MINI M4s: 48 / 59

MINI M5i: 2 / 5

MINI M5s: 33 / 39

MINI M6i: 10 / 11

MINI M6s: 23 / 28

MINI M7s: 9 / 9

Rodz K1: 1 / 1

Rodz K1i: 18 / 19

Rodz K1s: 11 / 11

Rodz K2i: 4 / 4

Rodz K2s: 1 / 1

Rodz K3i: 12 / 15

Rodz K3s: 9 / 10

Rodz K4i: 12 / 13

Rodz K4s: 6 / 8

Rodz K5i: 4 / 4

Rodz K5s: 1 / 1

Rodz K6i: 1 / 1

Rodz K6s: 1 / 1

Rodz K7i: 1 / 1

Rodz M1i: 25 / 26

Rodz M1s: 25 / 25

Rodz M3i: 10 / 12

Rodz M3s: 11 / 13

Rodz M4i: 9 / 9

Rodz M4s: 12 / 15

Rodz M5i: 2 / 2

Rodz M5s: 1 / 1

Rodz M6i: 3 / 3

Rodz M6s: 4 / 4

Rodz M7i: 1 / 1

Miejscowości

23: 1 / 1

98-100: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 2 / 2

Belchatów: 1 / 1

Bełchatów: 9 / 15

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Bielawy: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Brójce: 1 / 1

Brudnice: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brześć Kujawski: 1 / 1

Buczek: 4 / 4

Byków: 1 / 1

Bytom: 2 / 2

Chojne: 2 / 2

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czarnocin: 1 / 1

Czestków: 2 / 2

Czestków B: 1 / 1

Dabramyśl 13: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 2 / 2

Dobroń: 4 / 5

Dobrzeń Wielki: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużbice: 1 / 1

Dziektarzew: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdynia: 2 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Godów: 1 / 1

Gorczyn: 6 / 6

Gorzów Śl.: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grodzisk Mazowiecki: 0 / 1

Grotniki: 6 / 6

Jabłonka: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 3 / 4

Kaszczor: 1 / 1

Kazuń Nowy: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kępno: 1 / 1

Kiełczówka: 3 / 3

Klodzko: 1 / 1

Kluczbork: 1 / 3

Kłodawa: 3 / 3

Kłodzko: 1 / 1

Kolonia Brużyca: 2 / 2

Konstantynów Łódzki: 2 / 2

Końskie: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 1 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerów: 3 / 3

Kurza Góra: 1 / 1

Lądek: 0 / 1

Leszno: 5 / 6

Lichawa: 0 / 1

Lodz: 5 / 7

Lódź: 1 / 1

Lubień Kujawski: 2 / 2

Lubin: 1 / 1

Luciejów: 1 / 1

Łask: 47 / 51

Łódz: 0 / 1

Łódź: 107 / 114

Łódż: 1 / 1

Malin: 1 / 1

Masłowice: 1 / 1

Miechów: 2 / 2

Milicz: 1 / 1

Milicz-Wszewilki: 0 / 1

Młodawin Górny: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Moszczenica: 3 / 3

Murowana Goślina: 2 / 2

Murowana -Goślina: 1 / 1

Nekla: 1 / 1

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 2 / 4

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 2 / 3

Okup Wielki: 1 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Olimpia: 1 / 1

Oława: 0 / 1

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 3

Orchów, Łask: 1 / 1

Orpelów: 2 / 2

Orzesze: 1 / 1

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ozorkow: 1 / 1

Ozorków: 1 / 1

Pabianice: 23 / 27

Paciorkowizna: 2 / 2

Parzęczew: 1 / 1

Piątkowisko: 2 / 2

Piotrków Tryb: 5 / 5

Piotrków Tryb.: 10 / 10

Piotrków Trybunalski: 7 / 10

Pioyrków Trybunalski: 2 / 2

Plewiska: 1 / 1

Pobiedziska: 0 / 1

Poddebice: 1 / 1

Police: 1 / 1

Poznań: 8 / 10

Poznań - Dąbrowa: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 1 / 2

Przedecz: 1 / 2

Przeźmierowo: 1 / 1

Pstrokonie: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 1 / 1

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rąbień: 1 / 3

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 0 / 1

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rojów: 1 / 1

Sadów: 0 / 1

Sanok: 1 / 1

Sczecin: 1 / 1

Sędziejowice: 1 / 1

Sieradz: 7 / 9

Silno: 0 / 1

Słowik: 2 / 2

Słubice: 1 / 1

Słupca: 5 / 5

Słupsk: 2 / 2

Sobótka: 1 / 1

Stargard: 1 / 1

Strońsko: 1 / 1

Sulejów: 2 / 2

Sulejów 7: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szadek: 2 / 2

Szczecin: 7 / 9

Szczerców: 2 / 3

Szydłowiec: 1 / 1

Szynkielew: 1 / 1

Śrem: 3 / 3

Środa Śląska: 1 / 2

Świdnica: 1 / 1

Świętochłowice: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Teodory: 2 / 2

Tomaszow: 1 / 1

Torun: 1 / 1

Toruń: 1 / 1

Trebnica: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Tuszyn: 2 / 2

Uszczyn: 2 / 2

Wałcz: 1 / 1

Warszawa: 11 / 11

Wągrowiec: 3 / 3

Widawa: 1 / 1

Wieluń -Ruda: 1 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wilczogóra: 0 / 2

Włocławek: 5 / 5

Wodzierady: 1 / 1

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojsławice: 2 / 2

Wojsłąwice: 1 / 1

Wola Buczkowska: 1 / 1

Wola Łaska: 3 / 3

Wolibórz: 1 / 1

Wolssztyn: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 1

Wołczyn: 1 / 1

Woźniki: 1 / 1

Wrocław: 7 / 13

Wronowice: 5 / 5

Września: 1 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zagórów: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńaka Wola: 1 / 1

Zduńska Wola: 15 / 21

Zelów: 4 / 4

Zgierz: 1 / 1

Zielona Góra: 1 / 1

Żabiczki: 1 / 1

Żerków: 1 / 2

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 220 / 250

1959: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 1 / 2

Amator: 4 / 5

Amatorka: 1 / 1

Aq Wiring Systems Team: 1 / 1

Asseco Active Team: 9 / 10

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Bieging Team Zelów: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Time: 2 / 2

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Biketime/ Rsteam: 1 / 1

Boczniak United: 4 / 8

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 1 / 1

Butterfly: 1 / 1

Celironman: 2 / 4

Chude Psy: 3 / 3

Cichy Team: 7 / 7

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cyklomaniacy: 0 / 1

Deichmann: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Emerytów: 1 / 1

Fluo Team Radomsko: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Fudu&co. Sport Team: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 5 / 7

Gatta Bike-Rs, Rajsport Active: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear Team/cityzen: 0 / 1

Gościniec: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupetto Kluczbork: 2 / 3

Grupetto Lubliniec: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 2

Gulusie: 3 / 3

Hycom Sport Team: 1 / 1

Ifon Kolarz Klub: 1 / 1

Iks Feniks Opole: 1 / 1

It Orient: 1 / 1

Jas-Kółka: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 8 / 8

Kaldor: 1 / 1

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Kb Arturówek Łódź: 2 / 2

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie: 4 / 4

Kolarska Drużyna Szpiku: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

K.r .jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Krzysztof.manicki@zwoltex.pl: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Celironman: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Kubuś Team: 0 / 1

Kw Kraków: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 2 / 2

Kwiczoły Grotnickie: 5 / 5

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 3 / 4

Lkk Nowogard: 0 / 2

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Looksfera/m-Tronic: 1 / 2

Lskk: 1 / 1

Lskk Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litinski Bełchatów: 1 / 1

Lskk Litynski Belchatow: 1 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 3 / 4

Lskk Lityński Bełchatów/ Bctp: 0 / 1

Lucy In The Sky: 1 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 4 / 4

Łktk Im Henryka Gintera: 0 / 1

Łoiib Łod/is/1403/02: 1 / 1

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierow: 1 / 1

Manufaktura Mocy: 1 / 1

Marconi: 3 / 3

Maxxbike Team: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mocne Koło: 1 / 1

Nakręceni Na Rowery: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 3 / 3

Niezrzeszony: 2 / 3

Nocne Marki: 1 / 1

Nysa Cycling Tem: 0 / 1

Omega Miechów: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Onthebike.com: 0 / 2

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 4 / 5

Oto Oborniki: 1 / 1

Otr Interkol: 6 / 6

Pafana: 5 / 5

Pgr: 2 / 2

Pgr Pabianice: 3 / 3

Piotrkowskie Kolarstwo: 1 / 2

Piotrkowskie Kolarstwo Sportowe: 1 / 1

Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Podopieczyny Anioła Stro: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 2 / 2

Pro-Kan-Suszec: 1 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 3 / 4

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Act: 1 / 2

Quest Road: 1 / 1

Racealone: 1 / 1

Raggabomba: 5 / 5

Rajdy Rowerowe Turek: 1 / 1

Rajsport Activ: 1 / 1

Rajsport Active: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Rowerowa Wyrypa: 2 / 2

Run Konstantynów: 1 / 1

Saint Gobain Squad: 0 / 1

Samotnik: 1 / 1

Selectstar: 1 / 1

Selectstar Team: 1 / 1

Sgr Racing Team: 8 / 12

Sgr Stronie Śląskie: 0 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedimex Bike Team: 43 / 43

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 3 / 3

Szerszenie Trzebnica: 4 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Szkółka Kolarska Gokis Zapolice: 10 / 10

Szkółka Kolarska Piotrków Tryb: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap: 1 / 1

Szkółka Kolarska Velo Speed Triap Piotrków Tryb.: 5 / 5

Szukam: 2 / 3

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Śmigło Osiwczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Tama Polska: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tryb: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ttc Beretta Toruń: 0 / 1

Ttc Torun Beretta.: 1 / 1

Ttc Toruń: 1 / 1

Velo Speed Triap: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Warach-Rowery: 2 / 4

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Wego Team: 2 / 2

Wielkopolskanaczas.pl: 1 / 1

Z Synem: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3