Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
2 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
3 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
4 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
5 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
6 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
7 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M6s
8 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
9 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
10 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
11 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
12 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
13 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
14 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
15 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
16 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
17 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
18 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
19 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
20 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
21 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M6s
22 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
23 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
24 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
25 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
26 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M3s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
27 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
28 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
29 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
30 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
31 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
32 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
33 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M4s
34 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
35 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
36 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
37 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
38 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
39 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
40 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
41 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
42 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
43 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
44 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
45 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M4s
46 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
47 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
48 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
49 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
50 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
51 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M5s
52 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
53 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
54 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
55 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M7s
56 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
57 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M6s
58 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
59 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
60 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
61 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
62 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M6s GÓRNIK NA EMERYTURZE
63 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M6s
64 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M2s
65 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
66 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
67 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
68 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
69 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
70 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
71 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
72 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
73 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
74 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
75 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
76 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
77 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
78 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
79 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K6s Lubie rower
80 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M6s Lubie rower
81 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
82 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
83 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
84 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
85 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
86 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
87 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
88 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
89 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
90 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
91 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
92 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
93 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M4s
94 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
95 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
96 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
97 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
98 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
99 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
100 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
101 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
102 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
103 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
104 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
105 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
106 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
107 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
108 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
109 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
110 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M5s
111 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
112 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
113 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
114 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
115 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M7s
116 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
117 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
118 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
119 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
120 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
121 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M4s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
122 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
123 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
124 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
125 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
126 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
127 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
128 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
129 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
130 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
131 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
132 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
133 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
134 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
135 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
136 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
137 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
138 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
139 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
140 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
141 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
142 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
143 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
144 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
145 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
146 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
147 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
148 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
149 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
150 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
151 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
152 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
153 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M5i
154 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
155 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
156 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
157 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
158 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
159 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
160 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M2s
161 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
162 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
163 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
164 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K4s
165 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
166 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
167 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M3s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
168 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M6i
169 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
170 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M5s Od 5 lat w Supermaratonach:)
171 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M7s
172 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
173 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
174 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
175 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
176 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
177 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
178 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
179 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
180 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
181 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
182 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
183 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
184 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M4s
185 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
186 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
187 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
188 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
189 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
190 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
191 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
192 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
193 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
194 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
195 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
196 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
197 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M7s
198 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
199 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
200 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
201 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
202 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
203 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
204 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
205 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
206 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
207 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M5i
208 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
209 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
210 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
211 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M6s
212 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
213 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
214 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M6s
215 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
216 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
217 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
218 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M7s
219 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
220 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
221 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
222 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M4i Niech moc będzie z nami
223 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
224 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
225 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
226 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s
227 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
228 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
229 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
230 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
231 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M7s
232 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
233 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M5s
234 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
235 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
236 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
237 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
238 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
239 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
240 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M3i )świr
241 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
242 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
243 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
244 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
245 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
246 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M4s
247 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
248 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
249 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
250 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
251 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
252 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M6i
253 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M4s
254 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
255 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
256 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
257 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
258 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
259 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
260 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
261 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
262 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
263 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M5s
264 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
265 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
266 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
267 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
268 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
269 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
270 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
271 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
272 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
273 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
274 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
275 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
276 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
277 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
278 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
279 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
280 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M5i
281 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
282 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K4i
283 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
284 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
285 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
286 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M4s
287 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
288 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
289 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
290 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
291 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
292 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
293 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
294 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
295 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
296 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M7i
297 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
298 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
299 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
300 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M4s
301 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
302 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
303 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
304 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
305 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M3s
306 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
307 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
308 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
309 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
310 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M5s
311 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
312 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
313 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
314 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
315 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
316 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
317 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
318 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
319 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
320 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
321 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
322 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M4s
323 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K3i
324 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
325 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M3s
326 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
327 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
328 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
329 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
330 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
331 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
332 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
333 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
334 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M4i
335 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
336 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
337 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
338 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
339 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
340 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
341 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
342 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M5s
343 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
344 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M4s
345 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M6s
346 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
347 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
348 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
349 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
350 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
351 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
352 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
353 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M6s
354 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
355 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
356 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
357 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
358 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M3s
359 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
360 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
361 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
362 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
363 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
364 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
365 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
366 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M2s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
367 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
368 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
369 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M3s
370 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
371 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
372 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M3i
373 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M3s
374 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
375 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
376 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M4s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
377 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
378 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
379 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
380 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
381 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
382 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
383 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M3s Coco Jumbo i do przodu!!!
384 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
385 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
386 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M2s
387 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
388 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
389 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M5s
390 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
391 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
392 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
393 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
394 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
395 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
396 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
397 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
398 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
399 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
400 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M5s
401 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
402 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
403 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
404 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
405 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
406 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
407 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
408 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M3s
409 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
410 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M5s
411 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
412 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
413 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
414 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
415 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M7s
416 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
417 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
418 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
419 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
420 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
421 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
422 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
423 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M4s
424 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
425 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
426 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
427 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
428 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
429 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
430 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
431 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M3s
432 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
433 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
434 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
435 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
436 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
437 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
438 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
439 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 8 / 9

MEGA M3i: 2 / 2

MEGA M3s: 15 / 20

MEGA M4i: 5 / 8

MEGA M4s: 28 / 36

MEGA M5i: 5 / 6

MEGA M5s: 15 / 16

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 16 / 20

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 7 / 8

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 6 / 7

MINI K4i: 4 / 4

MINI K4s: 3 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M2i: 1 / 1

MINI M2s: 15 / 18

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 51 / 54

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 51 / 65

MINI M5i: 4 / 4

MINI M5s: 40 / 42

MINI M6i: 10 / 10

MINI M6s: 25 / 30

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 14 / 14

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1