Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
2 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
3 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
4 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
5 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K6s Lubie rower
6 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
7 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
8 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
9 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
10 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
11 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
12 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
13 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
14 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
15 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
16 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
17 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
18 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
19 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
20 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
21 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K4i
22 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K4s
23 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
24 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
25 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
26 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
27 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
28 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
29 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
30 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
31 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
32 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
33 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
34 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
35 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
36 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
37 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
38 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K3i
39 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
40 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
41 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
42 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
43 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
44 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
45 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
46 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
47 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
48 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
49 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
50 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
51 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
52 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
53 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
54 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
55 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
56 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
57 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
58 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
59 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
60 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
61 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M7s
62 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M7s
63 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M7s
64 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M7s
65 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M7s
66 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M7i
67 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M7s
68 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M7s
69 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
70 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
71 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
72 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
73 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
74 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
75 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
76 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
77 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
78 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
79 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
80 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
81 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
82 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
83 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
84 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
85 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
86 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
87 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
88 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
89 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
90 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
91 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
92 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
93 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
94 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
95 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
96 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
97 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
98 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
99 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
100 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
101 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
102 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
103 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
104 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
105 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
106 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
107 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
108 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
109 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
110 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
111 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
112 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
113 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
114 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
115 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
116 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
117 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
118 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
119 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
120 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s
121 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
122 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
123 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M6s
124 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M6s
125 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M6s
126 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M6s
127 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M6i
128 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M6s
129 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M6s
130 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
131 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M6s GÓRNIK NA EMERYTURZE
132 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M6s
133 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M6i
134 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M6s
135 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M6s Lubie rower
136 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
137 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
138 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
139 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
140 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
141 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
142 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
143 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
144 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
145 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
146 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
147 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
148 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
149 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
150 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
151 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
152 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
153 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
154 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
155 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
156 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
157 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
158 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
159 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
160 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
161 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
162 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
163 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
164 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
165 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
166 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
167 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
168 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
169 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
170 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
171 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
172 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
173 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
174 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
175 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
176 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
177 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
178 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
179 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
180 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
181 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
182 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
183 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
184 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
185 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
186 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
187 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
188 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
189 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
190 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M5s
191 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M5s
192 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M5s
193 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M5s Od 5 lat w Supermaratonach:)
194 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M5s
195 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M5i
196 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M5s
197 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M5s
198 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
199 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M5s
200 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M5i
201 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M5s
202 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M5i
203 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M5s
204 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
205 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
206 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
207 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
208 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
209 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
210 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
211 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
212 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
213 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
214 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
215 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
216 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
217 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
218 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
219 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
220 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
221 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
222 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
223 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
224 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
225 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
226 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
227 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
228 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
229 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
230 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
231 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
232 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
233 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
234 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
235 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
236 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
237 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
238 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
239 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
240 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
241 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
242 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
243 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
244 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
245 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
246 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
247 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
248 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
249 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
250 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
251 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
252 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
253 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
254 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
255 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
256 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
257 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
258 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
259 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
260 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
261 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
262 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
263 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
264 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
265 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
266 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
267 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
268 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
269 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
270 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
271 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
272 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
273 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
274 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
275 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
276 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
277 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
278 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
279 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
280 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
281 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
282 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
283 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
284 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
285 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
286 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
287 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
288 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
289 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
290 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
291 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
292 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
293 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
294 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
295 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
296 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
297 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
298 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
299 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
300 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
301 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
302 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
303 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
304 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
305 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
306 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
307 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
308 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
309 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
310 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
311 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M4i
312 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M4s
313 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M4s
314 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M4s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
315 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M4s
316 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M4s
317 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M4s
318 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M4s
319 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M4s
320 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
321 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M4s
322 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
323 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M4s
324 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M4s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
325 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M4s
326 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M4s
327 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M4i Niech moc będzie z nami
328 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
329 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
330 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
331 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
332 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
333 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
334 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
335 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
336 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
337 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
338 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
339 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
340 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
341 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
342 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
343 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
344 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
345 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
346 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
347 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
348 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
349 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
350 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
351 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
352 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
353 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
354 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
355 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
356 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
357 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
358 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
359 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
360 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
361 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
362 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
363 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
364 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
365 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
366 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
367 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
368 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
369 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
370 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
371 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
372 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
373 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
374 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
375 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
376 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
377 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
378 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
379 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
380 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
381 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
382 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
383 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
384 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
385 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
386 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
387 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
388 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
389 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
390 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
391 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
392 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
393 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
394 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
395 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
396 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
397 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
398 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
399 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M3s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
400 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M3s
401 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M3i
402 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M3s
403 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M3s
404 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M3s
405 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M3s Coco Jumbo i do przodu!!!
406 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M3s
407 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M3s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
408 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M3s
409 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M3s
410 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M3i )świr
411 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
412 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
413 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
414 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
415 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
416 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
417 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
418 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
419 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
420 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
421 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
422 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
423 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
424 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
425 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
426 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
427 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
428 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
429 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
430 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
431 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
432 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
433 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
434 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
435 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
436 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M2s
437 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M2s
438 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M2s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
439 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 8 / 9

MEGA M3i: 2 / 2

MEGA M3s: 15 / 20

MEGA M4i: 5 / 8

MEGA M4s: 28 / 36

MEGA M5i: 5 / 6

MEGA M5s: 15 / 16

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 16 / 20

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 7 / 8

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 6 / 7

MINI K4i: 4 / 4

MINI K4s: 3 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M2i: 1 / 1

MINI M2s: 15 / 18

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 51 / 54

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 51 / 65

MINI M5i: 4 / 4

MINI M5s: 40 / 42

MINI M6i: 10 / 10

MINI M6s: 25 / 30

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 14 / 14

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1