Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M6s
2 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
3 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
4 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
5 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
6 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M3s
7 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M2s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
8 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
9 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K4i
10 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
11 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M7s
12 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
13 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
14 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
15 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
16 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
17 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
18 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
19 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M7s
20 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
21 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
22 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M6s
23 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M6s
24 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M6s
25 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
26 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
27 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
28 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
29 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
30 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
31 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
32 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M3s
33 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
34 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
35 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
36 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
37 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
38 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
39 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
40 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
41 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
42 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
43 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
44 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M2s
45 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
46 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
47 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
48 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
49 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
50 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
51 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M4i
52 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M4s
53 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
54 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M3s
55 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M3i )świr
56 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
57 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
58 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
59 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
60 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
61 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M4s
62 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
63 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
64 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
65 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M6s
66 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
67 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
68 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M4s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
69 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
70 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
71 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M5s
72 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M5s
73 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
74 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
75 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
76 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
77 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
78 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
79 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
80 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
81 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
82 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
83 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M2s
84 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K4s
85 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
86 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
87 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
88 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
89 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
90 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
91 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
92 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
93 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K6s Lubie rower
94 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
95 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K3i
96 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M7s
97 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
98 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
99 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
100 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
101 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
102 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M6i
103 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
104 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
105 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
106 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
107 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
108 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M4s
109 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
110 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
111 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
112 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
113 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
114 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
115 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
116 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
117 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
118 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M6s
119 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M5s
120 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
121 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
122 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
123 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
124 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
125 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
126 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
127 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
128 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
129 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
130 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
131 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
132 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
133 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
134 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M7s
135 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
136 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
137 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
138 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
139 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M7i
140 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
141 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
142 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
143 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
144 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
145 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
146 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
147 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
148 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
149 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
150 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
151 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
152 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
153 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
154 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
155 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
156 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
157 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
158 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M3s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
159 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
160 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
161 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
162 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M6s
163 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
164 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
165 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
166 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
167 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M7s
168 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
169 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
170 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M5s
171 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M5i
172 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
173 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
174 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
175 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
176 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
177 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M3s
178 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
179 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
180 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
181 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
182 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M6i
183 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
184 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
185 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
186 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
187 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
188 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
189 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
190 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
191 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M4s
192 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M4s
193 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
194 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
195 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
196 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
197 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
198 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M4s
199 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
200 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
201 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
202 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
203 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
204 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
205 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
206 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
207 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
208 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
209 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
210 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
211 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
212 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
213 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
214 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
215 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
216 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
217 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
218 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
219 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
220 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
221 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
222 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
223 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
224 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
225 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
226 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
227 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
228 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
229 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
230 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M5s
231 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
232 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
233 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
234 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
235 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
236 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
237 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M4s
238 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
239 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
240 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
241 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
242 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M3s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
243 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M3s
244 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
245 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
246 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
247 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
248 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M4s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
249 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
250 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
251 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
252 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
253 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
254 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
255 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
256 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
257 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
258 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
259 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
260 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
261 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
262 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
263 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
264 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
265 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
266 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
267 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
268 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
269 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
270 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
271 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
272 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
273 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M5s Od 5 lat w Supermaratonach:)
274 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M5s
275 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
276 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
277 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
278 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
279 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
280 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
281 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
282 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
283 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
284 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
285 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
286 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
287 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
288 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
289 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
290 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M3i
291 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
292 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M7s
293 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
294 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
295 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
296 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
297 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
298 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
299 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
300 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M5s
301 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
302 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
303 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
304 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
305 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M4s
306 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M4i Niech moc będzie z nami
307 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
308 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
309 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
310 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
311 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M3s Coco Jumbo i do przodu!!!
312 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
313 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M2s
314 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
315 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
316 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
317 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
318 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
319 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
320 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
321 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
322 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
323 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
324 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
325 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
326 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
327 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
328 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
329 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
330 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
331 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
332 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
333 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
334 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M6s
335 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
336 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
337 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M5i
338 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
339 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
340 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
341 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
342 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
343 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
344 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
345 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
346 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
347 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
348 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
349 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M5s
350 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
351 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
352 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
353 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
354 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
355 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
356 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
357 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
358 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
359 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
360 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
361 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
362 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M5i
363 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
364 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
365 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
366 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
367 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
368 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
369 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
370 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
371 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
372 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
373 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
374 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
375 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
376 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
377 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
378 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
379 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
380 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M6s Lubie rower
381 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
382 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M5s
383 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
384 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
385 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
386 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
387 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M4s
388 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M4s
389 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
390 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
391 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
392 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
393 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
394 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
395 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
396 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M3s
397 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M3s
398 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
399 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
400 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
401 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
402 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
403 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M6s GÓRNIK NA EMERYTURZE
404 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
405 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
406 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
407 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
408 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
409 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
410 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
411 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
412 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
413 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
414 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
415 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
416 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
417 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
418 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
419 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
420 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
421 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
422 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M7s
423 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
424 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
425 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
426 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
427 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
428 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
429 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
430 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
431 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
432 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
433 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M4s
434 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
435 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
436 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
437 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
438 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
439 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 8 / 9

MEGA M3i: 2 / 2

MEGA M3s: 15 / 20

MEGA M4i: 5 / 8

MEGA M4s: 28 / 36

MEGA M5i: 5 / 6

MEGA M5s: 15 / 16

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 16 / 20

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 7 / 8

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 6 / 7

MINI K4i: 4 / 4

MINI K4s: 3 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M2i: 1 / 1

MINI M2s: 15 / 18

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 51 / 54

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 51 / 65

MINI M5i: 4 / 4

MINI M5s: 40 / 42

MINI M6i: 10 / 10

MINI M6s: 25 / 30

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 14 / 14

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1