Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
2 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
3 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
4 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
5 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K4i
6 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
7 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
8 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
9 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
10 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
11 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
12 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K3i
13 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
14 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
15 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
16 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
17 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
18 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
19 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
20 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
21 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M7s
22 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M7s
23 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
24 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
25 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
26 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
27 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
28 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
29 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
30 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
31 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
32 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
33 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
34 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s
35 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M6s
36 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M6s
37 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M6s
38 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M6i
39 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
40 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
41 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
42 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
43 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
44 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
45 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
46 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
47 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
48 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
49 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
50 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
51 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
52 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
53 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M5s
54 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M5i
55 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M5s
56 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
57 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
58 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
59 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
60 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
61 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
62 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
63 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
64 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
65 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
66 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
67 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
68 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
69 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
70 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
71 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
72 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
73 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
74 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
75 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
76 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
77 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
78 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
79 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
80 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
81 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
82 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
83 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M4i
84 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M4s
85 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M4s
86 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
87 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
88 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
89 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
90 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
91 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
92 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
93 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
94 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
95 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
96 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
97 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
98 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
99 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
100 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
101 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
102 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
103 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
104 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
105 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
106 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
107 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
108 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
109 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M3s
110 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M3s
111 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
112 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
113 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
114 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
115 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
116 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
117 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
118 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
119 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
120 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
121 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
122 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M6s
123 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
124 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
125 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
126 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
127 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
128 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
129 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
130 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
131 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
132 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
133 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M6s
134 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M3s
135 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
136 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
137 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
138 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
139 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
140 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M3i
141 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M3i )świr
142 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M6s GÓRNIK NA EMERYTURZE
143 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
144 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
145 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M6s
146 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
147 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
148 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
149 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
150 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
151 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
152 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
153 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
154 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
155 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
156 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
157 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
158 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
159 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
160 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
161 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
162 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
163 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M4s
164 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
165 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
166 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
167 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M3s Coco Jumbo i do przodu!!!
168 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
169 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
170 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M4i Niech moc będzie z nami
171 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
172 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
173 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
174 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
175 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
176 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
177 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
178 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
179 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
180 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
181 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M4s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
182 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
183 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
184 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
185 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
186 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
187 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
188 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
189 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
190 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
191 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M4s
192 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
193 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
194 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
195 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
196 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
197 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
198 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
199 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
200 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
201 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
202 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
203 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M4s
204 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
205 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
206 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M7s
207 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M6s
208 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
209 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
210 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
211 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
212 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
213 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M5s
214 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
215 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
216 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
217 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
218 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
219 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
220 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
221 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
222 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
223 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
224 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
225 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
226 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
227 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
228 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
229 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
230 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
231 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
232 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
233 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
234 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M3s
235 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
236 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
237 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
238 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
239 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
240 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
241 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
242 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
243 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
244 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
245 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
246 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
247 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
248 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
249 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
250 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
251 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
252 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
253 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
254 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
255 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
256 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
257 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M4s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
258 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
259 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
260 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
261 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
262 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
263 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
264 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
265 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
266 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
267 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
268 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
269 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
270 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M7s
271 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
272 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M4s
273 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
274 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
275 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
276 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
277 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
278 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
279 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
280 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
281 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
282 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M5i
283 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
284 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
285 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
286 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
287 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M7i
288 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
289 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
290 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
291 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M6i
292 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
293 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M3s
294 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
295 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
296 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
297 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
298 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
299 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
300 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M5s
301 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M7s
302 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
303 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
304 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
305 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
306 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
307 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
308 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
309 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
310 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
311 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
312 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
313 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
314 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
315 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M2s
316 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
317 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M7s
318 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
319 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
320 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
321 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
322 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
323 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
324 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
325 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
326 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
327 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
328 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
329 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
330 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
331 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
332 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
333 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
334 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
335 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M5s
336 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
337 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
338 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M5s
339 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
340 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M4s
341 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
342 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M3s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
343 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
344 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M2s
345 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K4s
346 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
347 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
348 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
349 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
350 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
351 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M3s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
352 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
353 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
354 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
355 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
356 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
357 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
358 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
359 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
360 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M5i
361 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M4s
362 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
363 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
364 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
365 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
366 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
367 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M5s Od 5 lat w Supermaratonach:)
368 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
369 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
370 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
371 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
372 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
373 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
374 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
375 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
376 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M4s
377 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
378 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
379 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M5s
380 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
381 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
382 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
383 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
384 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
385 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M4s
386 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
387 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M3s
388 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
389 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M2s
390 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
391 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M6s
392 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M5s
393 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
394 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
395 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
396 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
397 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
398 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M3s
399 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
400 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
401 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M7s
402 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
403 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
404 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
405 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K6s Lubie rower
406 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M6s Lubie rower
407 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
408 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
409 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
410 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
411 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
412 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
413 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
414 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
415 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
416 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
417 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
418 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
419 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
420 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
421 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
422 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
423 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
424 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
425 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
426 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
427 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
428 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M5s
429 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
430 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
431 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
432 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
433 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
434 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
435 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
436 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
437 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
438 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M2s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
439 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 8 / 9

MEGA M3i: 2 / 2

MEGA M3s: 15 / 20

MEGA M4i: 5 / 8

MEGA M4s: 28 / 36

MEGA M5i: 5 / 6

MEGA M5s: 15 / 16

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 16 / 20

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 7 / 8

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 6 / 7

MINI K4i: 4 / 4

MINI K4s: 3 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M2i: 1 / 1

MINI M2s: 15 / 18

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 51 / 54

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 51 / 65

MINI M5i: 4 / 4

MINI M5s: 40 / 42

MINI M6i: 10 / 10

MINI M6s: 25 / 30

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 14 / 14

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1