Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
2 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
3 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
4 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
5 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
6 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
7 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
8 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
9 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M5s
10 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
11 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
12 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
13 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M5s
14 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
15 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
16 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
17 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
18 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
19 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
20 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
21 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
22 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
23 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
24 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
25 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M6i
26 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
27 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
28 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
29 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
30 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
31 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M6s
32 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
33 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
34 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
35 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
36 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M6s
37 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
38 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
39 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
40 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
41 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
42 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
43 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
44 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
45 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M7s
46 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
47 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
48 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
49 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
50 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
51 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M4s
52 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
53 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
54 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
55 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
56 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
57 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
58 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
59 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
60 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
61 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
62 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M5s
63 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
64 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
65 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
66 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
67 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
68 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
69 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K4s
70 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
71 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
72 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
73 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
74 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
75 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
76 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
77 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
78 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M6s
79 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
80 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
81 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
82 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
83 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
84 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M3s
85 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M4s
86 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
87 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
88 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
89 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M4i
90 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
91 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
92 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
93 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
94 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
95 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
96 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
97 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
98 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M6s
99 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
100 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M4s
101 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
102 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
103 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
104 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
105 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
106 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
107 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
108 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
109 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
110 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
111 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
112 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M3s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
113 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
114 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
115 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
116 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
117 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
118 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M7s
119 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
120 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
121 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
122 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
123 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
124 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
125 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
126 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
127 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
128 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
129 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M4s
130 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M3s Coco Jumbo i do przodu!!!
131 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
132 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
133 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
134 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
135 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
136 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M7s
137 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
138 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
139 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
140 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
141 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
142 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M4s
143 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
144 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
145 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
146 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
147 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
148 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
149 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
150 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
151 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
152 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
153 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
154 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
155 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
156 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
157 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
158 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M5s
159 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
160 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M5s
161 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
162 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
163 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
164 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
165 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M4s
166 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
167 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M7s
168 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
169 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M6s
170 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
171 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
172 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
173 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
174 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M5s
175 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M6s GÓRNIK NA EMERYTURZE
176 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
177 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
178 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
179 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M7i
180 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
181 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M5i
182 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
183 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
184 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
185 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
186 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M4s
187 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M4s
188 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
189 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
190 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M5s Od 5 lat w Supermaratonach:)
191 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
192 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
193 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
194 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
195 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
196 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
197 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
198 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K3i
199 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
200 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
201 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
202 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
203 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
204 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
205 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
206 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
207 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
208 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
209 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
210 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
211 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
212 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
213 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
214 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M6s
215 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M6s
216 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
217 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
218 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
219 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
220 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
221 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
222 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
223 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
224 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
225 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
226 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
227 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
228 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
229 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
230 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
231 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
232 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
233 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
234 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
235 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
236 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
237 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
238 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
239 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
240 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
241 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M4s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
242 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M4i Niech moc będzie z nami
243 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
244 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
245 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
246 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
247 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
248 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
249 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
250 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
251 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
252 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
253 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
254 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
255 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
256 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
257 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
258 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
259 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M3s
260 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M3s
261 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
262 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
263 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
264 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
265 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
266 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s
267 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K4i
268 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
269 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
270 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M3s
271 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
272 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
273 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
274 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
275 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M2s
276 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
277 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
278 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
279 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M2s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
280 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
281 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
282 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
283 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
284 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
285 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
286 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M5s
287 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
288 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
289 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M3i )świr
290 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M5s
291 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
292 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
293 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
294 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
295 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
296 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
297 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
298 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M3s
299 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M2s
300 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
301 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
302 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
303 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M4s
304 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
305 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
306 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
307 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
308 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
309 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
310 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
311 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
312 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
313 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
314 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
315 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
316 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
317 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
318 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
319 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
320 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K6s Lubie rower
321 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
322 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
323 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
324 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
325 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
326 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
327 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
328 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
329 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M6s Lubie rower
330 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
331 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
332 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
333 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
334 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
335 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
336 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
337 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
338 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M3i
339 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
340 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M4s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
341 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
342 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
343 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
344 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
345 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
346 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
347 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
348 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
349 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
350 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
351 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
352 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
353 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
354 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M3s
355 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
356 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
357 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M2s
358 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
359 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
360 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
361 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M3s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
362 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
363 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
364 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
365 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
366 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
367 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
368 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
369 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
370 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M7s
371 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
372 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
373 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
374 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
375 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
376 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
377 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
378 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
379 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
380 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
381 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
382 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
383 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
384 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
385 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
386 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
387 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
388 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
389 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
390 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
391 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
392 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
393 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
394 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
395 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
396 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
397 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
398 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
399 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
400 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M4s
401 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
402 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
403 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
404 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
405 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M5s
406 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
407 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M6s
408 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
409 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
410 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
411 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
412 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
413 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
414 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M7s
415 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
416 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
417 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
418 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
419 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M5i
420 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M5i
421 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
422 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
423 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
424 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
425 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M3s
426 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
427 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
428 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
429 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
430 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
431 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M6i
432 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
433 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
434 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
435 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
436 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
437 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M4s
438 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
439 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M7s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 8 / 9

MEGA M3i: 2 / 2

MEGA M3s: 15 / 20

MEGA M4i: 5 / 8

MEGA M4s: 28 / 36

MEGA M5i: 5 / 6

MEGA M5s: 15 / 16

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 16 / 20

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 7 / 8

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 6 / 7

MINI K4i: 4 / 4

MINI K4s: 3 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M2i: 1 / 1

MINI M2s: 15 / 18

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 51 / 54

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 51 / 65

MINI M5i: 4 / 4

MINI M5s: 40 / 42

MINI M6i: 10 / 10

MINI M6s: 25 / 30

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 14 / 14

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1