Śremski Maraton Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Firma Handlowa HANMARIN 2
Data:
2018-04-21
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Puchar Polski w Maratonach Szosowych 2018 Regulamin https://drive.google.com/open?id=1mcbBtaD09LQ6P2Tr0BJ21g5NtZglVDPQ
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MEGA:
156000 m
MINI:
78000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Iwona Pietruszewska Nowogard LKK Nowogard MINI MINI K6i
2 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
3 Irena Łańcucka Wrocław KKS Tezebnica MINI MINI K6s
4 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
5 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
6 Beata Tulimowska Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI MINI K5s
7 Wiesława Prokopczyk Trzebnica Szerzenie Trzebnica MINI MINI K5s Jadę, a co mi tam
8 Renata Bętlewska Słupsk MINI MINI K4i
9 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s
10 Katarzyna Pietek Bolechowo Supersportowy Team MINI MINI K4i
11 Alicja Krzanowska Nowa Ruda Gryfland MINI MINI K4i
12 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K4s
13 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K4i
14 Dominika Konowałów jerzykowo Pobiedziska racing team MINI MINI K4s
15 Agata Walkowiak Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
16 Natalia Pindera Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K3s
17 Paulina Jedlińska 62-050 FTI Racing Team MINI MINI K3s
18 Justyna Fiedler Jerzykowo MINI MINI K3i
19 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI MINI K3s
20 Aleksandra Pawłowska Brodnica MINI MINI K3i
21 Kinga Marciszak Poznań MINI MINI K3s
22 Marta Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MINI MINI K3s
23 Jolanta Zywert Zagórów SGR Racing Team MINI MINI K3s
24 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team MINI MINI K3i jadę po złoto, będzie ogień
25 Katarzyna Koczwara Osolin MINI MINI K3i
26 anna stocka bogdanowo DT4YOU MTB TEAM MINI MINI K3i
27 Ewa Ratajczak Opalenica MINI MINI K3i
28 Aleksandra Krause Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI K2s
29 Paula Merda Kicin MINI MINI K2i RoweroweLove czyli solidnie wkręcona świeżynka :)
30 Dominika Nowacka Sulęcinek MINI MINI K2s
31 Mieczysław Frankowski Łódź MINI MINI M7s Rower to moja pasja.
32 Zygmunt Matejczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M7s
33 Ireneusz Piasecki Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
34 Bronisław Krawczyk Czempiń Piast Śrem MINI MINI M7i
35 Franciszek Gustowski Sobotka KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
36 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C Stargard MINI MINI M7s Uprawiam kolarstwo od 1958 roku.
37 Włodzimierz Rutkowski Łódź MINI MINI M7s
38 Henryk TORBUS Kalisz MINI MINI M7s
39 Sylwester Pluta Dąbrówka GKR Gostyń MINI MINI M7s
40 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
41 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
42 Antoni Gonera Choszczno KTR VOYAGER MINI MINI M7s
43 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne Eurobike Kaczmarek Electric MINI MINI M7s
44 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M7s
45 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M7s
46 Janusz Pietruszewski Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M7i
47 Zbigniew Kurowski Łódź MINI MINI M7s
48 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
49 Marian Wawszkiewicz Sroda Wlkp Sroda Miastem ludzi aktywnych MINI MINI M6s Rower to moja pasja
50 Wojciech Cerba Swarzędz Fogtbikes MINI MINI M6s
51 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MINI MINI M6s
52 Paweł Ścigalski Łódź MINI MINI M6s
53 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
54 Tadeusz HOŁUBICKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
55 Jan Lisiecki Krobia MINI MINI M6s
56 Józef Busse Śrem --- MINI MINI M6i ---
57 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
58 Roman Lutostańskil Święciechowa Brzechwa Team MINI MINI M6s Jestem miłośnikiem roweru,w ciągu roku pokonuje około 5 tys.km.
59 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
60 Franciszek Komolka Święciechowa Brzechwa team MINI MINI M6s
61 Andrzej Kasprzyk Słupca PTTK Witkowo MINI MINI M6i
62 Bogdan kONIECZNY Środa Śląska 50upat MINI MINI M6s
63 Piotr Ruciński Łódź BIKE ZBYSZKO ANDRESPOL MINI MINI M6s
64 Jan Dawicki Buczek Jastrzebie Łaskie MINI MINI M6s
65 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
66 Maciek Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
67 Kazimierz Janiak Słupca PTTK WITKOWO MINI MINI M6i
68 Bronisław Sikora Leszno ŚMIGŁO OSIWCZNA MINI MINI M6i
69 Janusz Węcławiak Poznań Cityzen MINI MINI M6s
70 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
71 Zbigniew Jagiełło Łódź MINI MINI M6s
72 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
73 Stanisław Szopa Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
74 Klaudiusz Piętak szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
75 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
76 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne KK Tarnovia MINI MINI M6s
77 lech przybylski steszewko Swarzędzki peleton MINI MINI M6s
78 Piotr Rosiński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
79 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i O. DYR OD SZERSZENI POZDROWERY
80 Zygmunt Maćkowski Promnice MINI MINI M6s
81 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M6s
82 Robert Dehmel Murowana Goślina MINI MINI M6s
83 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M6i
84 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. AGK-Koźmin Wlkp. MINI MINI M6s
85 Wojciech Pieczyński Osieczna Śmigło Osieczna MINI MINI M6s
86 WALDEMAR DUBICKI NOWA SÓL BEZ KLUBU MINI MINI M6s GÓRNIK NA EMERYTURZE
87 Leszek Korzep Czerwonak MINI MINI M6i
88 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
89 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
90 leszek lisiecki Gostyń GKR Gostyn MINI MINI M5s
91 Zbigniew Przybylski Poznań Amator MINI MINI M5s Na rowerze jeżdżę o dziecka ,a imprezach dla amatorów startuje od 3 lat.
92 Krzysztof Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M5s
93 SZYMON SADKOWSKI BABIMOST MINI MINI M5s
94 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
95 Leszek Saleta Wrocław MINI MINI M5s
96 Robert Sikora Moczkowo 2011 MINI MINI M5s
97 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
98 Romek Pietrzak Rakownia Centrum Rowerowe DSR Team MINI MINI M5s Od kilku lat biegam marathony, od 4lat sprawdzam się w triathlonach oraz z powodzeniem w wuadrathlonach. W 2017 w tej dyscyplinie tj: pływanie+rower+kajak+bieg w swojej kat. wiekowej M -50 zdobył PUCHAR ŚWIATA, mam Kryształową Kulę jak Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch.
99 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M5s
100 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
101 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
102 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
103 Krzysztof Krutnik Poznań MINI MINI M5s
104 Jarosław Jasiński Mosina FTI Racing Team MINI MINI M5s
105 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
106 Tomasz Wiśniewski Oborniki DT4YOU MINI MINI M5s
107 Paweł Przygocki Kostrzyn nad Odrą Kostrzynski Klub Kolarski 66-470 MINI MINI M5s
108 Sławomir Grzechowiak Kcynia S2Team MINI MINI M5s
109 Stanisław Menzel Śrem Mroziki MINI MINI M5s
110 PIOTR MARCINIAK MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
111 Paweł Nowak Kcynia Kepnet MINI MINI M5s
112 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
113 Aleksander Niemir Poznań KB Maniac Poznań MINI MINI M5i
114 Wiesław Galas Wrocław MINI MINI M5s
115 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
116 Piotr Lepczyński Krotoszyn MINI MINI M5s
117 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MINI MINI M5s
118 Marian Zubrzycki Wschowa MINI MINI M5i
119 Gerard Skalski Trzebnica MINI MINI M5s
120 Paweł Kurczak Trzebnica Szersze Trzebnica MINI MINI M5s
121 Maciej Snopczyński Sieradz MINI MINI M5s
122 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
123 ROMAN PRZEWORSKI BUK Grupa Kolarska Buk MINI MINI M5s
124 Ireneusz Ścięgaj Nowa Ruda Spedycja PawBud MINI MINI M5s
125 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M5s
126 Paweł Kosmowski OBORNIKI ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI MINI M5s Od 5 lat w Supermaratonach:)
127 Krzysztof Ignaszewski Jabłonka SGR Racing Team MINI MINI M5s
128 PIOTR MAŁECKI MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M5s
129 Dariusz Czerwiński Bolechowo Osiedle TECHPO PRO CYCLING MINI MINI M5s
130 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
131 Mariusz Niedzielski Ruda Milicka MINI MINI M5s
132 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M5i
133 PAWEŁ SAMOL WŁOSZAKOWICE PARKIETY-SAMOL MINI MINI M5s
134 Sławomir Frąckowiak Komorniki PTC Poznań MINI MINI M4s
135 Tomasz Pyssa Rogoźno Wielkopolskie OTC Oborniki MINI MINI M4s
136 Paweł Skrzypkowiak Poznań MINI MINI M4s
137 Marek Sofczynski Obra Nierzeszony MINI MINI M4i
138 Mariusz Mikołajczak Swiebodzin MINI MINI M4s
139 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI MINI M4s
140 Piotr Miałkas Buk GK BUK MINI MINI M4s
141 Jacek Karman Książ Wlkp. MINI MINI M4s
142 Sławomir Andrzejewski Poznań MINI MINI M4s
143 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
144 Roman Krzyżanowski Wolsztyn KKFP MINI MINI M4s
145 Mariusz Sadło Swarzędz MINI MINI M4s
146 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
147 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M4s
148 Karol Idzik Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
149 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M4s
150 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
151 Wojciech Skokowski Międzychód MINI MINI M4s typowy MAMIL :)
152 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
153 Radosław Frydryszak Gostyń GKR MINI MINI M4s
154 Arkadiusz Peters Zalasewo MINI MINI M4s
155 Roman Piasecki Śrem Mroziki MINI MINI M4i
156 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
157 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
158 Marek Gierlik Swarzędz MINI MINI M4s
159 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
160 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
161 Paweł Kimbort Szklarska Poręba TALVI SPORT MINI MINI M4s
162 Krzysztof Maksimczyk Gryfice MINI MINI M4i
163 Przemysław Chrząstowski Krzemieniewo LKK Drużyna Szpiku Leszno MINI MINI M4s
164 Karol Geppert Poznań Kolarska Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
165 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
166 Roman Mędrek Środa Wielkopolska RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
167 Waldemar Gebel Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
168 Michal Kolodziejski Inowroclaw CycloCuiavia/Szosa Kujawy MINI MINI M4s
169 Paweł Cichocki Szczecin STC MINI MINI M4i
170 Leszek Kaźmierczak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M4s Zapisałem się bo Koledzy się zapisali!!!!!!!!!
171 Filip Polak Poznań Kwiatowe Cycling Team MINI MINI M4s
172 Paweł Stachowiak Kąkolewo CIESIÓŁKA TEAM MINI MINI M4s
173 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
174 Robert Łodyga Czerwonak MINI MINI M4i
175 Marcin Toklowicz Kazimierz Biskupi KTK IMAGE CYCLING TEAM MINI MINI M4s
176 RENATA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM MINI MINI M4s
177 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
178 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Moja kolejna edycja
179 Paweł Kamiński Mosina MINI MINI M4i Amator na poczciwym trekingu zmierzy się ze swoim 3 maratonem - niby mini alę będzie co robić:-)
180 Arkadiusz Czarnecki Wągrowiec Wągrowiec MINI MINI M4s
181 Marcin Przybyła Przemęt Ghost Rider MINI MINI M4s
182 Przemysław Chabasiński Poluy Góral Police MINI MINI M4s
183 Szymon Nowaczyk Leszno Strefasportu.pl MW Invest MINI MINI M4s
184 Krzysztof Jóźwiak Zagórów SGR Racing Team MINI MINI M4s
185 Sebastian Ryś Tulce FogtBikes Team MINI MINI M4s
186 Mariusz Kryś Buk Bukowski Klub Biegacza MINI MINI M4s
187 Paweł Słomczewski Wierziczany SGR Racing Team MINI MINI M4s
188 Rafał Rybak Poznań MINI MINI M4s
189 Maciej Śliwczyński Września SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
190 Sławomir Ostrowski LESZNO THERMIC TEAM MINI MINI M4s Jezdzę od 1,5 roku,kocham rower,kazde zawody traktuję jako dobry trening. Nie należe do czołówki,najważniejsze ukonczyć zawody.
191 Przemysław KRZANOWSKI Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M4s
192 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
193 Krzysztof Haściło Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
194 Tomasz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M4s
195 Michał Maciejewski Poznań Consdata Supersportowy Team MINI MINI M4i
196 Daniel Sidor Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M4s
197 Łukasz Brink Poniec MINI MINI M4i
198 Andrzej Ławniczak Śrem RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M4s
199 Grzegorz Szymaszek Słupca SGR Racing Team MINI MINI M4s
200 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
201 Maciej Galewski Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M4s
202 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MINI M4i
203 Zbigniew Radajewski Wieszczyczyn KSA Śrem MINI MINI M4s
204 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M4s
205 MICHAŁ JANOWSKI SZYMANOWO KOLARZE ŚREM MINI MINI M4s trenuje od 3 lat. należę do grupy Kolarze Srem i mtb ze Śremu.
206 Mariusz Wojtczak Zielona Góra RANT-TEAM ZIELONA GÓRA MINI MINI M4s
207 Łukasz Perliński Spławie Sgr Racing team MINI MINI M4s
208 Bartosz Grobelny Klonówiec Ciesiółka Team MINI MINI M4s
209 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
210 Marek Bakowski Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M4s
211 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M4s
212 Darek Strabel Poznań DuoLife Team MINI MINI M4s DuoLife...Aby każdy dzień był wyjątkowy
213 Łukasz Pikosz Mosina FTI Racing Team MINI MINI M4s
214 Tomasz Godawa Wolsztyn MINI MINI M3s
215 Maciej Borowski Poznań Lemuria MINI MINI M3s
216 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
217 Adam Jackowski Kamionki Fogt Bikes MINI MINI M3s
218 Remigiusz Urbaniak Oborniki MINI MINI M3s
219 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
220 Tomasz Matuszczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
221 Radosław Szczęsny Rostarzewo MINI MINI M3s
222 Rafal Przybył Gostyń GKR-Gostyń MINI MINI M3s
223 Jakub Górecki Poznań MINI MINI M3s
224 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
225 Michał Walkowiak Swarzędz MINI MINI M3s
226 Piotr MODZELEWSKI ŁÓDŹ MINI MINI M3i
227 Jacek Jaszczuk Dębno Kostrzyński Klub Kolarski "66-470" MINI MINI M3s
228 Artur Pożoga Psary Małe PKTEAM MINI MINI M3s
229 Tomasz Hilbert Poznań Dzika Szkita MINI MINI M3s
230 Karol Bajerski Warta MINI MINI M3s
231 Łukasz Maciejewski JAROCIN MINI MINI M3s
232 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
233 Michał Nochowski Gostyń Kd7w MINI MINI M3s
234 Tomasz Płóciennik Cieszków PKK Baryczanie Milicz MINI MINI M3s
235 Piotr Sternal Drużyna Poganie w Panu MINI MINI M3s
236 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Ledwo trzymam się siodełka, daj Boże dojadę.
237 Marcin Kasprowicz Poznań MINI MINI M3s Twórca projektu Tata z Poznania. Śmigam na rowerze, bo lubię - bez parcia na wynik, ale w myśl hasła "bądź najlepszą wersją samego siebie.” Byłem mega gruby, ale mi się znudziło. )
238 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI MINI M3s
239 Grzegorz Gumny Poznan GUMIJAGODY MINI MINI M3s Non stop na maxa...
240 Mateusz Kuśnierek Leszno KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI M3s
241 Piotr Kaminski Pobiedziska Pobiedziska Racing Team MINI MINI M3s
242 Andrzej Słociński Nowy Tomyśl MINI MINI M3s
243 MICHAŁ ZAWORSKI LESZNO Strefasportu.pl mw invest MINI MINI M3s
244 Przemek Bartoszewski Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
245 Jaroslaw Żabierek Poznań Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
246 Paweł Heś Wrocław Ciclismo Wrocław MINI MINI M3s
247 Tomasz Łagoda Głogów MINI MINI M3s
248 Adam Jarzyński Wągrowiec QUAY POZNAŃ MINI MINI M3s
249 Sebastian Kołach Poznań Przelewy24 MINI MINI M3s
250 Wojciech Kubacki Wilczogóra SGR Racing Team MINI MINI M3s
251 Dariusz Lewicki Gniezno Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i Jeżdżę rekreacyjnie...
252 Mikołaj Stróżniak Poznań MINI MINI M3s
253 Jarosław Weber Nochowo Green Bike MINI MINI M3s
254 MAREK WEBER Śrem GREEN BIKE MINI MINI M3s
255 Robert Łęszczak Grodzisk Wlkp. MINI MINI M3s
256 Tomasz Wojtkowiak Mosina 29R MINI MINI M3s
257 Przemysław Koch Śrem MINI MINI M3s
258 Paweł Similak Sieradz MINI MINI M3s
259 Michał Zając Wrocław ZAJAC MINI MINI M3s
260 Jarosław Gabryszak Konin Pz MINI MINI M3s
261 Marcin Jezierski Wełna MINI MINI M3s
262 Krzysztof Andrzejczak Śrem Kolarze Śrem MINI MINI M3s
263 Maciej Borowiak Poznań MINI MINI M3s
264 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
265 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M3s
266 Mateusz Korcz Śródka PKTEAM MINI MINI M3s sport to zdrowie trzeba mieć dużo zdrowia , żeby uprawiać sport rower miedzy nogi i jazda !?
267 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M3i
268 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M3s
269 Bartosz Zając Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC MINI MINI M3s
270 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M3s
271 Piotr Szpajer Luboń Coco Jumbo Team MINI MINI M3s Coco Jumbo i do przodu!!!
272 Tomasz Słowiński Słupca SGR Racing Team MINI MINI M3s
273 Adrian Stempniak Śrem MINI MINI M3s
274 Bartosz Matusiak sieradz bajkszop.com MINI MINI M3i )świr
275 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
276 Artur Sarbibowski Gostyń MINI MINI M2s
277 Przemysław Walaszczyk Kórnik RAP KSA RACING TEAM MINI MINI M2s
278 Szymon Rozmiarek Śrem Kometa Śrem MINI MINI M2s
279 Patryk Rembalski Leszno MINI MINI M2s
280 Paweł Kmieciak Manieczki Rowerowa gmina Brodnica MINI MINI M2s
281 Patryk Hartwich Poznań Bilety24 MINI MINI M2i
282 Mateusz Frydrych Wągrowiec MINI MINI M2s
283 Bartosz Strzelecki Gubin MINI MINI M2s
284 Dawid Taczkowski Poznań MINI MINI M2s
285 Maciej Dreger Międzychód MINI MINI M2s
286 Maciej Hulalka Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI MINI M2s
287 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
288 Patryk Matuszak Śrem Galibier Bikefun MINI MINI M2s
289 Tomasz Wroński Kurza Góra SGR Racing Team MINI MINI M2s
290 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
291 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M2s
292 Adrian Sosnowski Rgielew ZSP KŁODAWA MINI MINI M2s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim pod opieką nauczyciela, który startuje w maratonie i muszę być w tej samej grupie startowej
293 Arkadiusz Szygenda Słupca SGR RACING TEAM MINI MINI M2s
294 IWONA JANKOWSKA Sulechów MEGA MEGA K6s
295 Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA K6s Lubie rower
296 Beata Tulimowska Włocławek Lumak Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA K5s
297 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
298 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza MEGA MEGA K4s
299 Jolanta Gajtkowska Szczecin GRYFUS SZCZECIN MEGA MEGA K4s
300 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA K4s
301 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
302 Paulina Kusajda Płoty Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego MEGA MEGA K3s
303 Marta Gierlik Miejska Górka MEGA MEGA K3s
304 Agnieszka Mielcarek Poznań grupa-tense.pl MEGA MEGA K3s
305 Czesława Kruczkowska Wrocław MEGA MEGA K2i
306 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
307 Tytus Czartoryski Oborniki Śląskie Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s Stara wiara, młody duch
308 Jan Lewicki Łódź MEGA MEGA M7s
309 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
310 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn Brak MEGA MEGA M7i
311 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M7s
312 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M7s
313 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MEGA MEGA M7s
314 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PASECKI MEGA MEGA M7s
315 Jan Pęczek Łódź MEGA MEGA M6s
316 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
317 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
318 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
319 Marian Kędzierski Wojciechowice MEGA MEGA M6i
320 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
321 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
322 Roman Gutowski CZAPLINEK indywidualnie MEGA MEGA M6s
323 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
324 Lech Filipiak Wroclaw MEGA MEGA M6s
325 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam MEGA MEGA M6i
326 Romuald Gałażewski Piła 1956 MEGA MEGA M6s II sezon amatorskiego ścigania
327 Ryszard Głowacki Brudnice MEGA MEGA M6s
328 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska Gryfland - Gryfice MEGA MEGA M6i
329 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
330 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
331 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
332 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
333 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
334 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
335 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby spotkać się z Wami !!!
336 Ireneusz Lula Gdynia MEGA MEGA M6s
337 Kazimierz Duszyński Wolibórz MEGA MEGA M6s
338 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M6s
339 Andrzej Balcerzak Police Bike Team Roletki Home MEGA MEGA M6s
340 Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MEGA MEGA M6s
341 Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na rowerach MEGA MEGA M6s Lubie rower
342 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
343 Marek Kuhn Rogoźno 1960 MEGA MEGA M5s
344 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz MEGA MEGA M5i
345 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
346 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i Skrawtex.pl
347 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
348 Robert Sikora Moczkowo 2011 MEGA MEGA M5s
349 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
350 CEZARY KWIATKOWSKI KOWAL Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
351 Dariusz Kaczyński Mierzyn Kubica Racing Team MEGA MEGA M5s
352 Włodzimierz Krawczyk Śrem ciacho team triathlon MEGA MEGA M5s
353 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
354 Sławomir Chwirot Opalenica MEGA MEGA M5s
355 Andrzej Nojman Gostyń MEGA MEGA M5s
356 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
357 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
358 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M5s
359 Mariusz Krause Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M5s
360 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
361 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M5i
362 TOMASZ URBANOWICZ MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team MEGA MEGA M5s
363 Robert Pastusiński Wrocław QuestAct MEGA MEGA M5i
364 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
365 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
366 Jan Beker ZAŁOM Gryfus Szczecin MEGA MEGA M4s
367 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
368 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
369 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
370 Artur Basalak Szczecin Claudio Team MEGA MEGA M4s
371 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
372 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
373 Grzegorz Zdrojewski Czerniejewo MEGA MEGA M4s
374 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
375 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
376 Dariusz Walkowiak Kolsko Nierzeszony MEGA MEGA M4i
377 Karol Pazera Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA M4i :-)
378 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
379 Arkadiusz Pietruszewski NOWOGARD LKK Nowogard MEGA MEGA M4s
380 PIOTR STACHOWIAK POZNAŃ CRAZY TEAM MEGA MEGA M4s
381 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
382 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
383 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
384 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MEGA MEGA M4i
385 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
386 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
387 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
388 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
389 Marcin Kosicki Zalasewo three'K MEGA MEGA M4s
390 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
391 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
392 Arkadiusz Cieśla Byków MEGA MEGA M4s
393 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
394 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
395 Piotr Chmielewski Stargard Państwowa Straż Pożarna MEGA MEGA M4s
396 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
397 Tomek Niepokój Warszawa MEGA MEGA M4s
398 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
399 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
400 Mariusz Lisiecki Krobia MEGA MEGA M4s
401 Witold Biernacki Gostyń MEGA MEGA M4s
402 Arkadiusz Milewski Robakowo PSS Pozytywnie Zakręceni MEGA MEGA M4s
403 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M4s
404 Tomasz Sawka Nysa Sezonstartowy.pl MEGA MEGA M4s
405 Borys Chwiłkowski Luboń PKO BP SA MEGA MEGA M4s
406 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik Zwift TeamPL MEGA MEGA M4s
407 Piotr Machowicz Poznań CRAZY TEAM MEGA MEGA M4i Niech moc będzie z nami
408 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
409 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
410 Adam Budzyła Poznań Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3s
411 ROBERT PASTERNAK WŁOCŁAWEK Lumac Like Bike WTR Włocławek MEGA MEGA M3s
412 Przemysław Burzych Police CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M3s
413 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
414 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
415 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
416 Jakub Stróżycki Poznań Wroniecki Klub Biegacza MEGA MEGA M3s
417 Łukasz Sobierajczyk Plewiska REHAU Cycling Team MEGA MEGA M3s
418 Dariusz Noga Kiełczów InsERT Team MEGA MEGA M3s
419 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
420 Bartosz Kalisz Wieleń MEGA MEGA M3s Entuzjasta-amator
421 Piotr Klamecki Pniewy Odjechani-Team PL MEGA MEGA M3s
422 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
423 Dawid Bielewicz Poznań Zgrupka Team MEGA MEGA M3s
424 Mariusz Szkudlarek Stęszew Drużyna Szpiku MEGA MEGA M3i
425 Maciej Baranowski Rogoźno OTC OBORNIKI MEGA MEGA M3s
426 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
427 Mateusz Pokrywka Poznań AGMA HOME LIBRA Developer MEGA MEGA M3s
428 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M3s
429 Karol Bojski Książ Wielkopolski Przelewy24 MEGA MEGA M3s Debiutant na dystansie 150 km, z zapałem do przejechania całej trasy.
430 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA MEGA M2s
431 Dariusz Ryszewski Poznań MEGA MEGA M2s
432 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
433 Piotr Klupczyński Poznań Przelewy24 MEGA MEGA M2s Debiutant w wyścigu kolarskim
434 Jakub Gierlik Miejska Górka RSC Rawicz MEGA MEGA M2s
435 Krzysztof Bartkowiak Kościan JacaCoach MEGA MEGA M2s
436 Tomasz Niemir Koziegłowy MEGA MEGA M2i
437 Dominik Krekora Świebodzin LO Świebodzin Team MEGA MEGA M2s
438 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s Ostatnie dwa lata przejechałem 4 maratony na dystansie MINI, nadszedł czas by przejechać MEGA w Śremie i Nietążkowie.
439 Dominik Dwornik Radłów Ostrowska kawaleria kolarska MEGA MEGA M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 377 / 439

Płeć

kobiety: 36 / 42

mężczyźni: 341 / 397

Dystans

MEGA: 120 / 146

MINI: 257 / 293

Kategorie

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 3

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 3 / 3

MEGA K5s: 2 / 2

MEGA K6s: 2 / 2

MEGA M2i: 1 / 1

MEGA M2s: 8 / 9

MEGA M3i: 2 / 2

MEGA M3s: 15 / 20

MEGA M4i: 5 / 8

MEGA M4s: 28 / 36

MEGA M5i: 5 / 6

MEGA M5s: 15 / 16

MEGA M6i: 6 / 7

MEGA M6s: 16 / 20

MEGA M7i: 1 / 1

MEGA M7s: 7 / 8

MINI K2i: 0 / 1

MINI K2s: 2 / 2

MINI K3i: 4 / 6

MINI K3s: 6 / 7

MINI K4i: 4 / 4

MINI K4s: 3 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 1 / 2

MINI K6i: 2 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M2i: 1 / 1

MINI M2s: 15 / 18

MINI M3i: 6 / 7

MINI M3s: 51 / 54

MINI M4i: 12 / 15

MINI M4s: 51 / 65

MINI M5i: 4 / 4

MINI M5s: 40 / 42

MINI M6i: 10 / 10

MINI M6s: 25 / 30

MINI M7i: 3 / 3

MINI M7s: 14 / 14

Miejscowości

62-050: 1 / 1

Babimost: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 1 / 1

Biadki: 1 / 1

Bogdanowo: 0 / 1

Bojadła: 1 / 1

Bolechowo: 1 / 1

Bolechowo Osiedle: 1 / 1

Brodnica: 0 / 1

Brudnice: 1 / 1

Buczek: 0 / 1

Buk: 3 / 3

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Cieszków: 1 / 1

Czaplinek: 1 / 1

Czempiń: 2 / 2

Czerniejewo: 0 / 1

Czerwonak: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka: 1 / 1

Dębno: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Drużyna: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Garzyn: 1 / 1

Gdańsk: 1 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 2 / 2

Gniezno: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 1 / 1

Gostyń: 6 / 9

Grodzisk Wielkopolski: 1 / 1

Grodzisk Wlkp.: 1 / 1

Gryfice: 2 / 2

Gryfino: 1 / 1

Gubin: 0 / 1

Inowroclaw: 0 / 1

Jabłonka: 1 / 1

Jarocin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 1 / 1

Jaworzno: 1 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Jerzykowo: 2 / 2

Kalisz: 1 / 1

Kamień Pomorski: 1 / 1

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kazimierz Biskupi: 1 / 1

Kąkolewo: 2 / 2

Kcynia: 2 / 2

Kicin: 0 / 1

Kiełczów: 0 / 1

Klępczewo: 0 / 1

Klonówiec: 1 / 1

Kłodawa: 1 / 1

Kolsko: 0 / 1

Kołobrzeg: 2 / 2

Komorniki: 1 / 1

Konin: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 2

Kościan: 1 / 1

Kowal: 1 / 1

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 2 / 2

Krobia: 2 / 2

Krotoszyn: 5 / 5

Kryniczno: 1 / 1

Krzemieniewo: 0 / 1

Krzywiń: 1 / 1

Książ Wielkopolski: 1 / 1

Książ Wlkp.: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 2 / 2

Kurza Góra: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 5 / 10

Lubin: 1 / 1

Luboń: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łódź: 10 / 11

Malin: 0 / 1

Manieczki: 2 / 2

Miastko: 0 / 1

Miejska Górka: 2 / 2

Mierzyn: 1 / 1

Międzychód: 2 / 2

Międzyrzecz: 3 / 3

Milicz: 3 / 4

Miłosław: 1 / 1

Moczkowo: 1 / 2

Mosina: 4 / 4

Murowana Goślina: 3 / 4

Murowana-Goślina: 1 / 1

Nochowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 2 / 2

Nowa Sól: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 6 / 6

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Nowy Tomyśl: 1 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 7 / 7

Oborniki Śląskie: 0 / 1

Obra: 0 / 1

Oleśnica: 1 / 1

Opalenica: 3 / 3

Osieczna: 1 / 2

Osolin: 2 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 2 / 2

Płoty: 0 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Police: 3 / 4

Poluy: 1 / 1

Poniec: 0 / 1

Poznan: 2 / 2

Poznań: 40 / 44

Promnice: 1 / 1

Prusice: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemęt: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Psary Małe: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radłów: 1 / 1

Rakownia: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rgielew: 1 / 1

Robakowo: 0 / 1

Rogoźno: 1 / 2

Rogoźno Wielkopolskie: 1 / 1

Rokietnica: 1 / 1

Rostarzewo: 1 / 1

Ruda Milicka: 1 / 1

Sieradz: 3 / 3

Słubice: 2 / 2

Słupca: 8 / 8

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Spławie: 1 / 1

Sroda Wlkp: 1 / 1

Stadtsteinach: 1 / 1

Stargard: 4 / 4

Steszewko: 1 / 1

Stęszew: 1 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulęcinek: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 3 / 4

Swiebodzin: 1 / 1

Szczecin: 18 / 19

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szymanowo: 1 / 1

Śrem: 16 / 17

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 2 / 2

Śródka: 1 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 2 / 2

Świebodzin: 0 / 1

Święciechowa: 1 / 2

Świnoujście: 4 / 4

Tarnowo Podgórne: 2 / 2

Trzcianka Lubuska: 1 / 1

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 12

Tulce: 1 / 1

Warszawa: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wągrowiec: 3 / 3

Wełna: 1 / 1

Węgorzyno: 3 / 3

Wieleń: 1 / 1

Wierziczany: 1 / 1

Wieszczyczyn: 1 / 1

Wilczogóra: 1 / 1

Włocławek: 3 / 3

Włoszakowice: 1 / 1

Wojciechowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 3

Wroclaw: 1 / 1

Wrocław: 10 / 14

Września: 2 / 2

Wschowa: 1 / 1

Zagórów: 1 / 2

Zalasewo: 2 / 3

Załom: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 102 / 122

1956: 0 / 1

1960: 1 / 1

1974: 1 / 1

2011: 1 / 2

29R: 1 / 1

50Upat: 1 / 1

Agk Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Agk-Koźmin Wlkp.: 1 / 1

Agma Home Libra Developer: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Ambit Racing Team: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Bajkszop.com: 1 / 1

Bez Klubu: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Team Oleśnica: 1 / 1

Bike Team Roletki Home: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 1

Bike Zbyszko Andrespol: 1 / 1

Bilety24: 1 / 1

Brak: 2 / 2

Brzechwa Team: 2 / 3

Budchem: 1 / 1

Bukowski Klub Biegacza: 1 / 1

Centrum Rowerowe Dsr Team: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Ciacho Team Triathlon: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 1 / 2

Cień Szułany: 1 / 1

Ciesiółka Team: 2 / 2

Cityzen: 1 / 1

Claudio Team: 2 / 2

Coco Jumbo Team: 1 / 1

Consdata Supersportowy Team: 1 / 1

Crazy Team: 2 / 2

Cubica Racing Team: 2 / 2

Cyclocuiavia/szosa Kujawy: 0 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 3 / 4

Dt4You: 1 / 1

Dt4You Mtb Team: 0 / 1

Duolife Team: 1 / 1

Dzika Szkita: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Eurobike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Fogt Bikes: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fogtbikes Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 5 / 5

Galibier Bikefun: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Ghost Rider: 1 / 1

Gk Buk: 1 / 1

Gkr: 1 / 1

Gkr Gostyn: 2 / 2

Gkr Gostyń: 4 / 4

Gkr-Gostyń: 1 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 3 / 3

Green Bike: 2 / 2

Grunwald Team Poznań: 1 / 1

Grupa Kolarska Buk: 1 / 1

Grupa-Tense.pl: 1 / 1

Gryfland: 1 / 1

Gryfland - Gryfice: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 12 / 13

Gumijagody: 1 / 1

Indywidualnie: 1 / 1

Insert Team: 0 / 2

Intermoneto: 0 / 1

Jacacoach: 1 / 1

Jas-Kółka: 3 / 3

Jastrzebie Łaskie: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 2 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kb Maniac Poznań: 1 / 1

Kd7W: 0 / 1

Kepnet: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kk Tarnovia: 1 / 1

Kkfp: 1 / 2

Kks Tezebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 2 / 2

Kolarska Drużyna Szpiku: 1 / 1

Kolarze Śrem: 5 / 5

Kometa Śrem: 0 / 1

Kostrzynski Klub Kolarski 66-470: 1 / 1

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 2 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 4 / 4

Ksa Śrem: 1 / 1

Kss Szerszenie Trzebnica: 2 / 2

Ktk Image Cycling Team: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kubica Racing Team: 1 / 1

Kwiatowe Cycling Team: 1 / 1

Lemuria: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 1 / 1

Lkk Drużyna Szpiku Leszno: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Nowogard: 4 / 4

Lo Świebodzin Team: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 2 / 2

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 3 / 3

Lumak Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Miłosław Fortuna Team: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Pasecki: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 2

Mroziki: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 0 / 1

Nierzeszony: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 2

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Odjechani-Team Pl: 1 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Ostrowska Kawaleria Kolarska: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 7 / 8

Otr Interkol: 9 / 9

Państwowa Straż Pożarna: 1 / 1

Parkiety-Samol: 1 / 1

Piast Śrem: 2 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 2 / 2

Pko Bp Sa: 1 / 1

Pkteam: 2 / 2

Płomyk Team: 2 / 2

Pobiedziska Racing Team: 2 / 2

Poganie W Panu: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Przelewy24: 3 / 3

Pss Pozytywnie Zakręceni: 0 / 1

Ptc Poznań: 1 / 1

Pttk Witkowo: 2 / 2

Pz: 1 / 1

Quay Poznań: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Questact: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Rap Ksa Racing Team: 3 / 3

Rehau Cycling Team: 2 / 2

Rooweromania Oborniki: 1 / 1

Rowerowa Gmina Brodnica: 4 / 4

Rsc Rawicz: 1 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C Stargard: 1 / 1

S2Team: 1 / 1

Sezonstartowy.pl: 0 / 1

Sgr Racing Team: 12 / 13

Słupca: 1 / 1

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sroda Miastem Ludzi Aktywnych: 1 / 1

Stc: 1 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Supersportowy Team: 1 / 1

Swarzędzki Peleton: 1 / 1

Szczecin Na Rowerach: 2 / 2

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego: 0 / 1

Szersze Trzebnica: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 7 / 8

Szerzenie Trzebnica: 0 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 1 / 2

Śmigło Osiwczna: 1 / 1

Talvi Sport: 0 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 3 / 3

Techpo Pro Cycling: 1 / 1

Thermic Team: 0 / 1

Three'k: 1 / 1

T&j: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wroniecki Klub Biegacza: 1 / 1

Zajac: 1 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1