Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-12
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MEGA:
88500 m
GIGA:
176000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
2 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
3 Adam Grzelak 62-510 KTK Image Cycling Team MEGA MEGA M4s
4 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MEGA MEGA M1s
5 Agniszka Jurczak-Chudzik Oława MEGA MEGA K4s
6 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.S. Gryfland Gryfice MEGA MEGA K4i Drugi rok startów :-)
7 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s
8 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MEGA MEGA M6s
9 Andrzej Wysłouch Włocławek ANWIL Team MEGA MEGA M6s
10 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
11 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
12 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
13 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
14 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team GIGA GIGA M3s
15 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MEGA MEGA K3s
16 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
17 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M7s
18 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MEGA MEGA M4s
19 Arkadiusz Sokołowski Lubań MEGA MEGA M3s
20 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
21 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
22 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
23 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT MEGA MEGA M3s
24 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
25 Bartosz Kurczewski Gruszczyn CITYZEN MEGA MEGA M4s
26 Bogusław Skibicki Wrocław MEGA MEGA M6s
27 Bogusław Wojtczak Gryfów Śląski Gryfów Śląski MEGA MEGA M4s
28 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice GIGA GIGA M3s
29 Czesław Seraszek Kozmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp. MEGA MEGA M5s
30 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
31 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
32 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
33 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M5i
34 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MEGA MEGA M5s
35 Dariusz Tessmer Nowa Ruda 1967 MEGA MEGA M5s
36 Dariusz Tessmer Nowa Ruda LEFERO TEAM SPORT MEGA MEGA M5s
37 Dariusz Stafyniak Miedzyrzecz Miedzyrsecz MEGA MEGA M4s
38 Dariusz Stafyniak Międzyrzecz Międzyrzecz MEGA MEGA M4s
39 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
40 Dariusz Główczyk Miłkowice MEGA MEGA M1s
41 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
42 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
43 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
44 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA GIGA M7s
45 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
46 Elżbieta STEMPIŃSKA SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA K5i
47 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA GIGA GIGA M7i Piękna sprawa uczestniczyć w maratonach a 50 przekroczone i 15 lat startów w Piegu Piastów.
48 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
49 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA K5i
50 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
51 gerard skalski trzebnica szerszenie GIGA GIGA M5s
52 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MEGA MEGA M5s
53 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MEGA MEGA M6i
54 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Serdecznie pozdrawiam zajechańców z Giga . Damy w palnik !
55 Grzegorz Ruciński Wągrowiec GIGA GIGA M4s
56 Henryk Zięba Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
57 Henryk Sokołowski Stargard MEGA MEGA M6i
58 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
59 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MEGA MEGA M1s
60 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM MEGA MEGA M3s
61 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s
62 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poręba Talvi Sport Szklarska Poreba MEGA MEGA M5s
63 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MEGA MEGA M4s
64 IWONA JANKOWSKA Sulechów GIGA GIGA K6s
65 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
66 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
67 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM GIGA GIGA M3s
68 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
69 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
70 Jarosław Lechus Włocławek LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
71 Jarosław Lenart Łódź GIGA GIGA M4s
72 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM GIGA GIGA M4s
73 Jarosław Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
74 Jarosław Piekarz Katowice GIGA GIGA M3s
75 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
76 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MEGA MEGA M5s
77 Jowita Nadobna Stargard Stc Stargard MEGA MEGA K3s Pierwszy udział w cyklu PP
78 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
79 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
80 Kamil Gromnicki Żary PM Rider Team MEGA MEGA M2s
81 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
82 Karol Banaszek Krotoszyn MEGA MEGA M3s
83 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW MEGA MEGA K3s
84 Katarzyna Sokołowska Swarzędz MEGA MEGA K2s
85 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MEGA MEGA M6s
86 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
87 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MEGA MEGA M2s
88 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
89 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s lider rankingu wszechczasów
90 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MEGA MEGA M5s
91 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
92 Krzysztof Jankowski Włocławek MEGA MEGA M4s
93 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
94 Krzysztof Daniłowski Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
95 Krzysztof Berczuk Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
96 Krzysztof Just Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
97 KRZYSZTOF PALUSZEK GLUSZYCA Sklep Rowerowy Bike Finger GIGA GIGA M4s +
98 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MEGA MEGA M2s
99 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol GIGA GIGA M2s https://www.facebook.com/kris91bike/
100 Lesław Targosz Krapkowice MEGA MEGA M6s
101 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MEGA MEGA M5s
102 Leszek Lisiecki Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M5s
103 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
104 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MEGA MEGA M5s
105 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI RACING TEAM GIGA GIGA M4s
106 Łukasz Andrzejewski Poznań FTi Racing Team MEGA MEGA M4s
107 Łukasz Młynarski Jelenia Góra Romet Factory Team MEGA MEGA M3s
108 Łukasz Kubacki Jelenia Góra Interferie Optyk-Okular Team MEGA MEGA M3s
109 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski GIGA GIGA M5s
110 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MEGA MEGA M5i
111 Maciej Borowski Poznań Lemuria MEGA MEGA M3s
112 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
113 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
114 Malak Ferdynand Leszno MEGA MEGA M6i
115 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
116 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard GIGA GIGA K5s
117 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MEGA MEGA M3i :)
118 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
119 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
120 Marcin Latoszek Legnica LKK WULKAN CCC GIGA GIGA M3s
121 Marcin Wójcik Wronki GIGA GIGA M3s
122 Marcin Kawalec Wrocław Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team MEGA MEGA M2s
123 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
124 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
125 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MEGA MEGA M4s
126 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą KOSTRZYŃSKI KLUB KOLARSKI "66-470" MEGA MEGA M3s
127 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby się z Wami spotkać!!! SZERSZEŃ
128 Marian Kołodziejsku DZIERŻONIÓW Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
129 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
130 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA GIGA M5s
131 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
132 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin GIGA GIGA M4i
133 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin GIGA GIGA M4i
134 Mariusz Wojtczak Zielona Góra 1978 MEGA MEGA M3s
135 MATEUSZ Danielski Rokietnica KIBOLSKI KS GIGA GIGA M3s
136 Michalina Kuźma Cieszyn OPONY SERAFINOWSKI MEGA MEGA K2s
137 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
138 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M3i
139 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB MEGA MEGA M3s
140 Michał Fonał Jelenia Góra Dadelo MEGA MEGA M3s
141 Michał Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
142 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M2s
143 Michał Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
144 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M1i
145 Michł Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
146 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław IM Motion Specialized Skoda GALL-ICM MEGA MEGA M2s
147 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenia Trzebnica MEGA MEGA M6i
148 Mirosław Widawski Legnica GIGA GIGA M5s
149 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4s
150 NATALIA RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA K1s
151 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M2s
152 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
153 Paweł Kubicki Świdnica GIGA GIGA M4s
154 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i :)
155 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i
156 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin GIGA GIGA M3i
157 Paweł Mizgier Świeradów Zdrój MEGA MEGA M3s
158 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM GIGA GIGA M3s
159 Paweł STEMPIŃSKI SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA M2i
160 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
161 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
162 Piotr Chmielewski Skalin KP PSP Stargard GIGA GIGA M4s
163 Piotr Krysztofczyk Łódź GIGA GIGA M3s
164 Piotr Berdzik Wrocław IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team GIGA GIGA M2s
165 Piotr Soszka Gryfów Śląski MEGA MEGA M2s
166 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MEGA MEGA M1s
167 Przemek Tarzyński Włocławek MEGA MEGA M4s
168 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
169 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
170 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team GIGA GIGA M3s
171 Przemysław Kuniej 59-225 Chojnów MEGA MEGA M3s pasjonat kolarstwa
172 Radosław Cybart Płock GIGA GIGA M4s
173 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
174 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
175 Rafał Rogoziński Nysa MEGA MEGA M4i
176 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
177 RAFAŁ WOJEWÓDKA SIEMIANICE SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s czarny koń zawodów :)
178 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
179 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Europell GIGA GIGA M4s
180 Renata Kamińska Krapkowice MEGA MEGA K4s
181 Renata Bętlewska Słupsk MEGA MEGA K4i
182 RENIA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM POZNAŃ MEGA MEGA K4s
183 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
184 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
185 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MEGA MEGA M4s
186 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
187 ROBERT WINIARSKI KOWARY KOWARY GIGA GIGA M4s
188 Roman Badura BYTOM Rowerowy Bytom-Rowerek GIGA GIGA M4s
189 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony GIGA GIGA M6s
190 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
191 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MEGA MEGA M6s
192 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
193 SLAWOMIR BOGUSZ DOBROSZYCE MEGA MEGA M4s
194 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MEGA MEGA M3s
195 Sławomir Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyeware MEGA MEGA M3s
196 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
197 Sławomir Rajchel Brzeg Dolny MEGA MEGA M1s
198 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
199 Sylwester Molski Głuszyca Sklep Rowerowy Bike-finger MEGA MEGA M3s
200 SZYMON SADKOWSKI Babimost MEGA MEGA M5s
201 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
202 ŚNIEGULA PATRYK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M1s
203 Tadeusz Habaj Zabrze GIGA GIGA M7s
204 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
205 TADEUSZ HOŁUBICKI TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6s
206 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn GIGA GIGA M6s
207 TADEUSZ Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
208 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
209 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
210 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
211 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
212 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M4s
213 Tomasz Harkawy Złotoryja ROMET XTRABIKE Factory MEGA MEGA M4s
214 Tomasz Reczuch Oława MEGA MEGA M4s
215 Tomasz KOŁOGRYW Szprotawa seven-perceptus team GIGA GIGA M3s
216 Tomasz Siudeja Polkowice mSport Obudowa Grupa Pościgowa MEGA MEGA M3s
217 Tomek Płóciennik Cieszków LKK WULKAN Legnica GIGA GIGA M3s
218 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA K5i
219 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s Jeżdżę bo lubię :)
220 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i SKRAWTEX.PL
221 Władysław Kwaśnicki Opole MEGA MEGA M3s
222 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M6s
223 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
224 Wojciech Raszewski Góra Siewierska MEGA MEGA M4s
225 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
226 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA M5s
227 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
228 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M5s
229 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
230 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
231 Zdzisław Reps Jelenia Góra MEGA MEGA M6i
232 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
233 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 114 / 233

Płeć

kobiety: 13 / 22

mężczyźni: 101 / 211

Dystans

GIGA: 32 / 75

MEGA: 82 / 158

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K5i: 0 / 1

GIGA K5s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M1i: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 3

GIGA M3s: 4 / 13

GIGA M4i: 2 / 6

GIGA M4s: 3 / 18

GIGA M5i: 1 / 2

GIGA M5s: 7 / 12

GIGA M6i: 2 / 2

GIGA M6s: 5 / 7

GIGA M7i: 0 / 1

GIGA M7s: 1 / 2

MEGA K1s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 2

MEGA K3s: 1 / 3

MEGA K4i: 3 / 3

MEGA K4s: 1 / 4

MEGA K5i: 2 / 3

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 2 / 6

MEGA M2i: 0 / 1

MEGA M2s: 5 / 11

MEGA M3i: 1 / 3

MEGA M3s: 10 / 24

MEGA M4i: 2 / 5

MEGA M4s: 18 / 32

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 14 / 25

MEGA M6i: 5 / 9

MEGA M6s: 10 / 18

MEGA M7s: 3 / 3

Miejscowości

59-225: 1 / 1

62-510: 0 / 1

Babimost: 0 / 1

Belęcin: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Biadki: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 2

Bojadła: 0 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brzeg Dolny: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 2

Bytom: 0 / 1

Choszczno: 2 / 3

Cieszków: 0 / 1

Cieszyn: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 0 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 1 / 1

Gluszyca: 0 / 1

Głogów: 1 / 2

Głuszyca: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Góra Siewierska: 1 / 1

Gruszczyn: 1 / 1

Gryfice: 0 / 3

Gryfino: 1 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jelenia Góra: 3 / 10

Jugów: 0 / 1

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 2

Kaszczor: 0 / 1

Katowice: 0 / 1

Kąkolewo: 0 / 1

Kłodawa: 1 / 2

Kłodzko: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Krapkowice: 0 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Legnica: 1 / 4

Leszno: 1 / 2

Lubań: 0 / 1

Lubin: 1 / 1

Luboń: 0 / 1

Łany: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Łódź: 0 / 2

Malin: 0 / 1

Miedzyrzecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 1 / 3

Milicz: 1 / 2

Miłkowice: 0 / 1

Murowana Goślina: 0 / 1

Murowana-Goślina: 0 / 1

Nowa Ruda: 1 / 3

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nysa: 0 / 2

Oborniki: 1 / 2

Oława: 0 / 2

Opole: 2 / 2

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 3 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 1 / 1

Plewiska: 1 / 1

Płock: 0 / 1

Police: 1 / 1

Polkowice: 0 / 1

Poznań: 4 / 8

Przedecz: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 3

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 0 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rokietnica: 0 / 2

Siemianice: 1 / 1

Skalin: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargard: 2 / 2

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 1 / 1

Szczecin: 3 / 8

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 1 / 1

Śrem: 3 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Świdnica: 0 / 1

Świdwin: 0 / 2

Świeradów Zdrój: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Wałbrzych: 1 / 1

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Włocławek: 4 / 4

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 13 / 29

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 0 / 1

Żary: 0 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 30 / 64

1967: 0 / 1

1978: 0 / 1

1988: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Amator: 0 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Anwil Team: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 0 / 2

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Europell: 0 / 1

Brak: 1 / 2

Budchem Poznań: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Chojnów: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciacho Team: 0 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cityzen: 1 / 1

Dadelo: 0 / 1

Dhl Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 2

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 2

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyeware: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 1 / 3

Gvt: 1 / 2

Im Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 0 / 1

Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team: 1 / 2

Interferie Optyk-Okular Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 0 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kibolski Ks: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kp Psp 100%: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

K.s. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kss Szerszenia Trzebnica: 1 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 0 / 1

Lemuria: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Wulkan Ccc: 1 / 1

Lkk Wulkan Legnica: 0 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 2

Łany Cycling Team: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Miedzyrsecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Msport Obudowa Grupa Pościgowa: 0 / 1

Mtr Szczecin Team: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 3

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Opony Serafinowski: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 1 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 4

Precon Polska: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Quest Act: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Romet Factory Team: 0 / 1

Romet Xtrabike Factory: 0 / 1

Rowerowa Doiib: 1 / 3

Rowerowy Bytom-Rowerek: 0 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Seven-Perceptus Team: 1 / 1

Sklep Rowerowy Bike Finger: 0 / 1

Sklep Rowerowy Bike-Finger: 0 / 1

Spedycja Pawbud: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 2

Synexus Polska: 0 / 1

Szerszenie: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 8 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poreba: 0 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 2

T&j: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 3