Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-12
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MEGA:
88500 m
GIGA:
176000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 IWONA JANKOWSKA Sulechów GIGA GIGA K6s
2 Renata Kamińska Krapkowice MEGA MEGA K4s
3 Renata Bętlewska Słupsk MEGA MEGA K4i
4 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
5 Agniszka Jurczak-Chudzik Oława MEGA MEGA K4s
6 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW MEGA MEGA K3s
7 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
8 Katarzyna Sokołowska Swarzędz MEGA MEGA K2s
9 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA GIGA M7s
10 Tadeusz Habaj Zabrze GIGA GIGA M7s
11 Malak Ferdynand Leszno MEGA MEGA M6i
12 Zdzisław Reps Jelenia Góra MEGA MEGA M6i
13 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
14 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s Jeżdżę bo lubię :)
15 Henryk Sokołowski Stargard MEGA MEGA M6i
16 Bogusław Skibicki Wrocław MEGA MEGA M6s
17 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
18 Lesław Targosz Krapkowice MEGA MEGA M6s
19 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
20 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
21 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
22 SZYMON SADKOWSKI Babimost MEGA MEGA M5s
23 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
24 Mirosław Widawski Legnica GIGA GIGA M5s
25 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
26 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
27 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
28 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA GIGA M5s
29 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
30 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
31 Przemek Tarzyński Włocławek MEGA MEGA M4s
32 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
33 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
34 Wojciech Raszewski Góra Siewierska MEGA MEGA M4s
35 Krzysztof Jankowski Włocławek MEGA MEGA M4s
36 Jarosław Lenart Łódź GIGA GIGA M4s
37 Grzegorz Ruciński Wągrowiec GIGA GIGA M4s
38 Paweł Kubicki Świdnica GIGA GIGA M4s
39 Krzysztof Berczuk Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
40 SLAWOMIR BOGUSZ DOBROSZYCE MEGA MEGA M4s
41 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
42 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
43 Rafał Rogoziński Nysa MEGA MEGA M4i
44 Radosław Cybart Płock GIGA GIGA M4s
45 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
46 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
47 Tomasz Reczuch Oława MEGA MEGA M4s
48 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
49 Piotr Krysztofczyk Łódź GIGA GIGA M3s
50 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
51 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
52 Paweł Mizgier Świeradów Zdrój MEGA MEGA M3s
53 Arkadiusz Sokołowski Lubań MEGA MEGA M3s
54 Jarosław Piekarz Katowice GIGA GIGA M3s
55 Karol Banaszek Krotoszyn MEGA MEGA M3s
56 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
57 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice GIGA GIGA M3s
58 Marcin Wójcik Wronki GIGA GIGA M3s
59 Michał Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
60 Michł Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
61 Władysław Kwaśnicki Opole MEGA MEGA M3s
62 Piotr Soszka Gryfów Śląski MEGA MEGA M2s
63 Sławomir Rajchel Brzeg Dolny MEGA MEGA M1s
64 Dariusz Główczyk Miłkowice MEGA MEGA M1s
65 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
66 Dariusz Tessmer Nowa Ruda 1967 MEGA MEGA M5s
67 Mariusz Wojtczak Zielona Góra 1978 MEGA MEGA M3s
68 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MEGA MEGA M2s
69 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MEGA MEGA M4s
70 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski GIGA GIGA M5s
71 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
72 Czesław Seraszek Kozmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp. MEGA MEGA M5s
73 Andrzej Wysłouch Włocławek ANWIL Team MEGA MEGA M6s
74 Elżbieta STEMPIŃSKA SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA K5i
75 Paweł STEMPIŃSKI SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA M2i
76 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
77 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Europell GIGA GIGA M4s
78 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
79 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
80 RENIA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM POZNAŃ MEGA MEGA K4s
81 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MEGA MEGA M5s
82 Przemysław Kuniej 59-225 Chojnów MEGA MEGA M3s pasjonat kolarstwa
83 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MEGA MEGA M4s
84 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
85 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
86 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
87 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MEGA MEGA M1s
88 Bartosz Kurczewski Gruszczyn CITYZEN MEGA MEGA M4s
89 Michał Fonał Jelenia Góra Dadelo MEGA MEGA M3s
90 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM GIGA GIGA M3s
91 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MEGA MEGA M5s
92 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI RACING TEAM GIGA GIGA M4s
93 Łukasz Andrzejewski Poznań FTi Racing Team MEGA MEGA M4s
94 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
95 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn GIGA GIGA M6s
96 TADEUSZ Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
97 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
98 Leszek Lisiecki Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M5s
99 Sławomir Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyeware MEGA MEGA M3s
100 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MEGA MEGA M3s
101 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
102 Henryk Zięba Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
103 Bogusław Wojtczak Gryfów Śląski Gryfów Śląski MEGA MEGA M4s
104 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
105 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin GIGA GIGA M3i
106 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MEGA MEGA M1s
107 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MEGA MEGA M5s
108 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT MEGA MEGA M3s
109 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław IM Motion Specialized Skoda GALL-ICM MEGA MEGA M2s
110 Piotr Berdzik Wrocław IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team GIGA GIGA M2s
111 Marcin Kawalec Wrocław Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team MEGA MEGA M2s
112 Łukasz Kubacki Jelenia Góra Interferie Optyk-Okular Team MEGA MEGA M3s
113 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
114 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Serdecznie pozdrawiam zajechańców z Giga . Damy w palnik !
115 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i SKRAWTEX.PL
116 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA K5i
117 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
118 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.S. Gryfland Gryfice MEGA MEGA K4i Drugi rok startów :-)
119 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
120 MATEUSZ Danielski Rokietnica KIBOLSKI KS GIGA GIGA M3s
121 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s
122 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
123 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
124 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą KOSTRZYŃSKI KLUB KOLARSKI "66-470" MEGA MEGA M3s
125 ROBERT WINIARSKI KOWARY KOWARY GIGA GIGA M4s
126 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M5s
127 Piotr Chmielewski Skalin KP PSP Stargard GIGA GIGA M4s
128 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
129 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenia Trzebnica MEGA MEGA M6i
130 Adam Grzelak 62-510 KTK Image Cycling Team MEGA MEGA M4s
131 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M7s
132 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
133 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
134 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
135 Dariusz Tessmer Nowa Ruda LEFERO TEAM SPORT MEGA MEGA M5s
136 Maciej Borowski Poznań Lemuria MEGA MEGA M3s
137 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
138 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MEGA MEGA M6i
139 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
140 Marcin Latoszek Legnica LKK WULKAN CCC GIGA GIGA M3s
141 Tomek Płóciennik Cieszków LKK WULKAN Legnica GIGA GIGA M3s
142 Jarosław Lechus Włocławek LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
143 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
144 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
145 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MEGA MEGA M5s
146 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin GIGA GIGA M4i
147 Dariusz Stafyniak Miedzyrzecz Miedzyrsecz MEGA MEGA M4s
148 Dariusz Stafyniak Międzyrzecz Międzyrzecz MEGA MEGA M4s
149 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
150 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
151 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
152 Krzysztof Daniłowski Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
153 Tomasz Siudeja Polkowice mSport Obudowa Grupa Pościgowa MEGA MEGA M3s
154 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team GIGA GIGA M3s
155 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony GIGA GIGA M6s
156 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
157 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MEGA MEGA M5i
158 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard GIGA GIGA K5s
159 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MEGA MEGA M6s
160 Michalina Kuźma Cieszyn OPONY SERAFINOWSKI MEGA MEGA K2s
161 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
162 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MEGA MEGA M3i :)
163 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MEGA MEGA M6s
164 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
165 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M5i
166 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M2s
167 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA K5i
168 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M6s
169 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA M5s
170 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MEGA MEGA M4s
171 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
172 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
173 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
174 Krzysztof Just Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
175 Jarosław Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
176 Michał Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
177 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol GIGA GIGA M2s https://www.facebook.com/kris91bike/
178 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MEGA MEGA M5s
179 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team GIGA GIGA M3s
180 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM MEGA MEGA M3s
181 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M2s
182 Kamil Gromnicki Żary PM Rider Team MEGA MEGA M2s
183 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
184 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM GIGA GIGA M4s
185 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
186 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
187 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
188 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
189 Łukasz Młynarski Jelenia Góra Romet Factory Team MEGA MEGA M3s
190 Tomasz Harkawy Złotoryja ROMET XTRABIKE Factory MEGA MEGA M4s
191 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M3i
192 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB MEGA MEGA M3s
193 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M1i
194 Roman Badura BYTOM Rowerowy Bytom-Rowerek GIGA GIGA M4s
195 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM GIGA GIGA M3s
196 Tomasz KOŁOGRYW Szprotawa seven-perceptus team GIGA GIGA M3s
197 KRZYSZTOF PALUSZEK GLUSZYCA Sklep Rowerowy Bike Finger GIGA GIGA M4s +
198 Sylwester Molski Głuszyca Sklep Rowerowy Bike-finger MEGA MEGA M3s
199 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MEGA MEGA M4s
200 Jowita Nadobna Stargard Stc Stargard MEGA MEGA K3s Pierwszy udział w cyklu PP
201 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
202 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin GIGA GIGA M4i
203 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s lider rankingu wszechczasów
204 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i :)
205 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i
206 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
207 gerard skalski trzebnica szerszenie GIGA GIGA M5s
208 NATALIA RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA K1s
209 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s
210 TADEUSZ HOŁUBICKI TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6s
211 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
212 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i
213 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby się z Wami spotkać!!! SZERSZEŃ
214 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
215 RAFAŁ WOJEWÓDKA SIEMIANICE SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s czarny koń zawodów :)
216 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
217 ŚNIEGULA PATRYK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M1s
218 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
219 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
220 Marian Kołodziejsku DZIERŻONIÓW Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
221 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
222 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
223 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
224 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poręba Talvi Sport Szklarska Poreba MEGA MEGA M5s
225 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA GIGA GIGA M7i Piękna sprawa uczestniczyć w maratonach a 50 przekroczone i 15 lat startów w Piegu Piastów.
226 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
227 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4s
228 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MEGA MEGA M6s
229 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M4s
230 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MEGA MEGA K3s
231 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MEGA MEGA M5s
232 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MEGA MEGA M2s
233 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MEGA MEGA M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 114 / 233

Płeć

kobiety: 13 / 22

mężczyźni: 101 / 211

Dystans

GIGA: 32 / 75

MEGA: 82 / 158

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K5i: 0 / 1

GIGA K5s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M1i: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 3

GIGA M3s: 4 / 13

GIGA M4i: 2 / 6

GIGA M4s: 3 / 18

GIGA M5i: 1 / 2

GIGA M5s: 7 / 12

GIGA M6i: 2 / 2

GIGA M6s: 5 / 7

GIGA M7i: 0 / 1

GIGA M7s: 1 / 2

MEGA K1s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 2

MEGA K3s: 1 / 3

MEGA K4i: 3 / 3

MEGA K4s: 1 / 4

MEGA K5i: 2 / 3

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 2 / 6

MEGA M2i: 0 / 1

MEGA M2s: 5 / 11

MEGA M3i: 1 / 3

MEGA M3s: 10 / 24

MEGA M4i: 2 / 5

MEGA M4s: 18 / 32

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 14 / 25

MEGA M6i: 5 / 9

MEGA M6s: 10 / 18

MEGA M7s: 3 / 3

Miejscowości

59-225: 1 / 1

62-510: 0 / 1

Babimost: 0 / 1

Belęcin: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Biadki: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 2

Bojadła: 0 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brzeg Dolny: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 2

Bytom: 0 / 1

Choszczno: 2 / 3

Cieszków: 0 / 1

Cieszyn: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 0 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 1 / 1

Gluszyca: 0 / 1

Głogów: 1 / 2

Głuszyca: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Góra Siewierska: 1 / 1

Gruszczyn: 1 / 1

Gryfice: 0 / 3

Gryfino: 1 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jelenia Góra: 3 / 10

Jugów: 0 / 1

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 2

Kaszczor: 0 / 1

Katowice: 0 / 1

Kąkolewo: 0 / 1

Kłodawa: 1 / 2

Kłodzko: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Krapkowice: 0 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Legnica: 1 / 4

Leszno: 1 / 2

Lubań: 0 / 1

Lubin: 1 / 1

Luboń: 0 / 1

Łany: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Łódź: 0 / 2

Malin: 0 / 1

Miedzyrzecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 1 / 3

Milicz: 1 / 2

Miłkowice: 0 / 1

Murowana Goślina: 0 / 1

Murowana-Goślina: 0 / 1

Nowa Ruda: 1 / 3

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nysa: 0 / 2

Oborniki: 1 / 2

Oława: 0 / 2

Opole: 2 / 2

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 3 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 1 / 1

Plewiska: 1 / 1

Płock: 0 / 1

Police: 1 / 1

Polkowice: 0 / 1

Poznań: 4 / 8

Przedecz: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 3

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 0 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rokietnica: 0 / 2

Siemianice: 1 / 1

Skalin: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargard: 2 / 2

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 1 / 1

Szczecin: 3 / 8

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 1 / 1

Śrem: 3 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Świdnica: 0 / 1

Świdwin: 0 / 2

Świeradów Zdrój: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Wałbrzych: 1 / 1

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Włocławek: 4 / 4

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 13 / 29

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 0 / 1

Żary: 0 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 30 / 64

1967: 0 / 1

1978: 0 / 1

1988: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Amator: 0 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Anwil Team: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 0 / 2

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Europell: 0 / 1

Brak: 1 / 2

Budchem Poznań: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Chojnów: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciacho Team: 0 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cityzen: 1 / 1

Dadelo: 0 / 1

Dhl Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 2

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 2

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyeware: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 1 / 3

Gvt: 1 / 2

Im Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 0 / 1

Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team: 1 / 2

Interferie Optyk-Okular Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 0 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kibolski Ks: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kp Psp 100%: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

K.s. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kss Szerszenia Trzebnica: 1 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 0 / 1

Lemuria: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Wulkan Ccc: 1 / 1

Lkk Wulkan Legnica: 0 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 2

Łany Cycling Team: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Miedzyrsecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Msport Obudowa Grupa Pościgowa: 0 / 1

Mtr Szczecin Team: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 3

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Opony Serafinowski: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 1 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 4

Precon Polska: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Quest Act: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Romet Factory Team: 0 / 1

Romet Xtrabike Factory: 0 / 1

Rowerowa Doiib: 1 / 3

Rowerowy Bytom-Rowerek: 0 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Seven-Perceptus Team: 1 / 1

Sklep Rowerowy Bike Finger: 0 / 1

Sklep Rowerowy Bike-Finger: 0 / 1

Spedycja Pawbud: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 2

Synexus Polska: 0 / 1

Szerszenie: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 8 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poreba: 0 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 2

T&j: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 3