Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-12
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MEGA:
88500 m
GIGA:
176000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Przemysław Kuniej 59-225 Chojnów MEGA MEGA M3s pasjonat kolarstwa
2 Adam Grzelak 62-510 KTK Image Cycling Team MEGA MEGA M4s
3 SZYMON SADKOWSKI Babimost MEGA MEGA M5s
4 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
5 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
6 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
7 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
8 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
9 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA GIGA M7s
10 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MEGA MEGA M6s
11 Sławomir Rajchel Brzeg Dolny MEGA MEGA M1s
12 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
13 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
14 Roman Badura BYTOM Rowerowy Bytom-Rowerek GIGA GIGA M4s
15 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M7s
16 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
17 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MEGA MEGA M4s
18 Tomek Płóciennik Cieszków LKK WULKAN Legnica GIGA GIGA M3s
19 Michalina Kuźma Cieszyn OPONY SERAFINOWSKI MEGA MEGA K2s
20 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
21 SLAWOMIR BOGUSZ DOBROSZYCE MEGA MEGA M4s
22 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice GIGA GIGA M3s
23 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
24 Marian Kołodziejsku DZIERŻONIÓW Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
25 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Europell GIGA GIGA M4s
26 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
27 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
28 KRZYSZTOF PALUSZEK GLUSZYCA Sklep Rowerowy Bike Finger GIGA GIGA M4s +
29 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
30 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
31 Sylwester Molski Głuszyca Sklep Rowerowy Bike-finger MEGA MEGA M3s
32 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
33 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
34 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
35 Krzysztof Daniłowski Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
36 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
37 Leszek Lisiecki Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M5s
38 Wojciech Raszewski Góra Siewierska MEGA MEGA M4s
39 Bartosz Kurczewski Gruszczyn CITYZEN MEGA MEGA M4s
40 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA K5i
41 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
42 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M5s
43 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA GIGA M5s
44 Bogusław Wojtczak Gryfów Śląski Gryfów Śląski MEGA MEGA M4s
45 Piotr Soszka Gryfów Śląski MEGA MEGA M2s
46 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
47 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Serdecznie pozdrawiam zajechańców z Giga . Damy w palnik !
48 Zdzisław Reps Jelenia Góra MEGA MEGA M6i
49 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
50 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
51 Krzysztof Berczuk Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
52 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
53 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
54 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
55 Łukasz Młynarski Jelenia Góra Romet Factory Team MEGA MEGA M3s
56 Łukasz Kubacki Jelenia Góra Interferie Optyk-Okular Team MEGA MEGA M3s
57 Michał Fonał Jelenia Góra Dadelo MEGA MEGA M3s
58 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MEGA MEGA M4s
59 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MEGA MEGA M4s
60 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i :)
61 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i
62 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
63 Jarosław Piekarz Katowice GIGA GIGA M3s
64 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
65 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MEGA MEGA M5s
66 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MEGA MEGA M1s
67 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
68 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą KOSTRZYŃSKI KLUB KOLARSKI "66-470" MEGA MEGA M3s
69 ROBERT WINIARSKI KOWARY KOWARY GIGA GIGA M4s
70 Czesław Seraszek Kozmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp. MEGA MEGA M5s
71 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski GIGA GIGA M5s
72 Renata Kamińska Krapkowice MEGA MEGA K4s
73 Lesław Targosz Krapkowice MEGA MEGA M6s
74 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
75 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
76 Karol Banaszek Krotoszyn MEGA MEGA M3s
77 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol GIGA GIGA M2s https://www.facebook.com/kris91bike/
78 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s Jeżdżę bo lubię :)
79 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
80 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
81 Mirosław Widawski Legnica GIGA GIGA M5s
82 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
83 Marcin Latoszek Legnica LKK WULKAN CCC GIGA GIGA M3s
84 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MEGA MEGA M2s
85 Malak Ferdynand Leszno MEGA MEGA M6i
86 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
87 Arkadiusz Sokołowski Lubań MEGA MEGA M3s
88 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
89 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MEGA MEGA K3s
90 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MEGA MEGA M5s
91 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MEGA MEGA M6i
92 Jarosław Lenart Łódź GIGA GIGA M4s
93 Piotr Krysztofczyk Łódź GIGA GIGA M3s
94 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
95 Dariusz Stafyniak Miedzyrzecz Miedzyrsecz MEGA MEGA M4s
96 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
97 Dariusz Stafyniak Międzyrzecz Międzyrzecz MEGA MEGA M4s
98 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4s
99 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
100 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
101 Dariusz Główczyk Miłkowice MEGA MEGA M1s
102 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MEGA MEGA M6s
103 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
104 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.S. Gryfland Gryfice MEGA MEGA K4i Drugi rok startów :-)
105 Dariusz Tessmer Nowa Ruda 1967 MEGA MEGA M5s
106 Dariusz Tessmer Nowa Ruda LEFERO TEAM SPORT MEGA MEGA M5s
107 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
108 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard GIGA GIGA K5s
109 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MEGA MEGA M6s
110 Rafał Rogoziński Nysa MEGA MEGA M4i
111 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M5i
112 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M2s
113 Agniszka Jurczak-Chudzik Oława MEGA MEGA K4s
114 Tomasz Reczuch Oława MEGA MEGA M4s
115 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M4s
116 Władysław Kwaśnicki Opole MEGA MEGA M3s
117 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MEGA MEGA M3i :)
118 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M6s
119 Krzysztof Just Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
120 Jarosław Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
121 Michał Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
122 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA K5i
123 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA M5s
124 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony GIGA GIGA M6s
125 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
126 Radosław Cybart Płock GIGA GIGA M4s
127 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
128 Tomasz Siudeja Polkowice mSport Obudowa Grupa Pościgowa MEGA MEGA M3s
129 RENIA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM POZNAŃ MEGA MEGA K4s
130 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI RACING TEAM GIGA GIGA M4s
131 Łukasz Andrzejewski Poznań FTi Racing Team MEGA MEGA M4s
132 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
133 Maciej Borowski Poznań Lemuria MEGA MEGA M3s
134 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
135 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM GIGA GIGA M3s
136 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
137 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MEGA MEGA M2s
138 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s
139 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn GIGA GIGA M6s
140 TADEUSZ Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
141 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
142 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW MEGA MEGA K3s
143 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MEGA MEGA M4s
144 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i SKRAWTEX.PL
145 MATEUSZ Danielski Rokietnica KIBOLSKI KS GIGA GIGA M3s
146 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM GIGA GIGA M3s
147 RAFAŁ WOJEWÓDKA SIEMIANICE SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s czarny koń zawodów :)
148 Piotr Chmielewski Skalin KP PSP Stargard GIGA GIGA M4s
149 Renata Bętlewska Słupsk MEGA MEGA K4i
150 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
151 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
152 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MEGA MEGA M1s
153 Jowita Nadobna Stargard Stc Stargard MEGA MEGA K3s Pierwszy udział w cyklu PP
154 Henryk Sokołowski Stargard MEGA MEGA M6i
155 IWONA JANKOWSKA Sulechów GIGA GIGA K6s
156 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
157 Katarzyna Sokołowska Swarzędz MEGA MEGA K2s
158 Elżbieta STEMPIŃSKA SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA K5i
159 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
160 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MEGA MEGA M5i
161 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
162 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM GIGA GIGA M4s
163 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
164 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team GIGA GIGA M3s
165 Paweł STEMPIŃSKI SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA M2i
166 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poręba Talvi Sport Szklarska Poreba MEGA MEGA M5s
167 Tomasz KOŁOGRYW Szprotawa seven-perceptus team GIGA GIGA M3s
168 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
169 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MEGA MEGA M5s
170 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
171 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MEGA MEGA M1s
172 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MEGA MEGA M5s
173 Paweł Kubicki Świdnica GIGA GIGA M4s
174 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin GIGA GIGA M4i
175 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin GIGA GIGA M4i
176 Paweł Mizgier Świeradów Zdrój MEGA MEGA M3s
177 NATALIA RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA K1s
178 TADEUSZ HOŁUBICKI TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6s
179 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenia Trzebnica MEGA MEGA M6i
180 Henryk Zięba Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
181 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i
182 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby się z Wami spotkać!!! SZERSZEŃ
183 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MEGA MEGA M5s
184 gerard skalski trzebnica szerszenie GIGA GIGA M5s
185 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
186 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
187 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
188 ŚNIEGULA PATRYK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M1s
189 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT MEGA MEGA M3s
190 Grzegorz Ruciński Wągrowiec GIGA GIGA M4s
191 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin GIGA GIGA M3i
192 Andrzej Wysłouch Włocławek ANWIL Team MEGA MEGA M6s
193 Jarosław Lechus Włocławek LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
194 Przemek Tarzyński Włocławek MEGA MEGA M4s
195 Krzysztof Jankowski Włocławek MEGA MEGA M4s
196 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
197 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA GIGA GIGA M7i Piękna sprawa uczestniczyć w maratonach a 50 przekroczone i 15 lat startów w Piegu Piastów.
198 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s
199 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
200 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s lider rankingu wszechczasów
201 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
202 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
203 Bogusław Skibicki Wrocław MEGA MEGA M6s
204 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MEGA MEGA M5s
205 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
206 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
207 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
208 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
209 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
210 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
211 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
212 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team GIGA GIGA M3s
213 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM MEGA MEGA M3s
214 Sławomir Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyeware MEGA MEGA M3s
215 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MEGA MEGA M3s
216 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
217 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M3i
218 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB MEGA MEGA M3s
219 Michał Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
220 Michł Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
221 Piotr Berdzik Wrocław IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team GIGA GIGA M2s
222 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M2s
223 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
224 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław IM Motion Specialized Skoda GALL-ICM MEGA MEGA M2s
225 Marcin Kawalec Wrocław Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team MEGA MEGA M2s
226 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M1i
227 Marcin Wójcik Wronki GIGA GIGA M3s
228 Tadeusz Habaj Zabrze GIGA GIGA M7s
229 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
230 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
231 Mariusz Wojtczak Zielona Góra 1978 MEGA MEGA M3s
232 Tomasz Harkawy Złotoryja ROMET XTRABIKE Factory MEGA MEGA M4s
233 Kamil Gromnicki Żary PM Rider Team MEGA MEGA M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 114 / 233

Płeć

kobiety: 13 / 22

mężczyźni: 101 / 211

Dystans

GIGA: 32 / 75

MEGA: 82 / 158

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K5i: 0 / 1

GIGA K5s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M1i: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 3

GIGA M3s: 4 / 13

GIGA M4i: 2 / 6

GIGA M4s: 3 / 18

GIGA M5i: 1 / 2

GIGA M5s: 7 / 12

GIGA M6i: 2 / 2

GIGA M6s: 5 / 7

GIGA M7i: 0 / 1

GIGA M7s: 1 / 2

MEGA K1s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 2

MEGA K3s: 1 / 3

MEGA K4i: 3 / 3

MEGA K4s: 1 / 4

MEGA K5i: 2 / 3

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 2 / 6

MEGA M2i: 0 / 1

MEGA M2s: 5 / 11

MEGA M3i: 1 / 3

MEGA M3s: 10 / 24

MEGA M4i: 2 / 5

MEGA M4s: 18 / 32

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 14 / 25

MEGA M6i: 5 / 9

MEGA M6s: 10 / 18

MEGA M7s: 3 / 3

Miejscowości

59-225: 1 / 1

62-510: 0 / 1

Babimost: 0 / 1

Belęcin: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Biadki: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 2

Bojadła: 0 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brzeg Dolny: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 2

Bytom: 0 / 1

Choszczno: 2 / 3

Cieszków: 0 / 1

Cieszyn: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 0 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 1 / 1

Gluszyca: 0 / 1

Głogów: 1 / 2

Głuszyca: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Góra Siewierska: 1 / 1

Gruszczyn: 1 / 1

Gryfice: 0 / 3

Gryfino: 1 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jelenia Góra: 3 / 10

Jugów: 0 / 1

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 2

Kaszczor: 0 / 1

Katowice: 0 / 1

Kąkolewo: 0 / 1

Kłodawa: 1 / 2

Kłodzko: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Krapkowice: 0 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Legnica: 1 / 4

Leszno: 1 / 2

Lubań: 0 / 1

Lubin: 1 / 1

Luboń: 0 / 1

Łany: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Łódź: 0 / 2

Malin: 0 / 1

Miedzyrzecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 1 / 3

Milicz: 1 / 2

Miłkowice: 0 / 1

Murowana Goślina: 0 / 1

Murowana-Goślina: 0 / 1

Nowa Ruda: 1 / 3

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nysa: 0 / 2

Oborniki: 1 / 2

Oława: 0 / 2

Opole: 2 / 2

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 3 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 1 / 1

Plewiska: 1 / 1

Płock: 0 / 1

Police: 1 / 1

Polkowice: 0 / 1

Poznań: 4 / 8

Przedecz: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 3

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 0 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rokietnica: 0 / 2

Siemianice: 1 / 1

Skalin: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargard: 2 / 2

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 1 / 1

Szczecin: 3 / 8

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 1 / 1

Śrem: 3 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Świdnica: 0 / 1

Świdwin: 0 / 2

Świeradów Zdrój: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Wałbrzych: 1 / 1

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Włocławek: 4 / 4

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 13 / 29

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 0 / 1

Żary: 0 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 30 / 64

1967: 0 / 1

1978: 0 / 1

1988: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Amator: 0 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Anwil Team: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 0 / 2

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Europell: 0 / 1

Brak: 1 / 2

Budchem Poznań: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Chojnów: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciacho Team: 0 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cityzen: 1 / 1

Dadelo: 0 / 1

Dhl Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 2

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 2

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyeware: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 1 / 3

Gvt: 1 / 2

Im Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 0 / 1

Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team: 1 / 2

Interferie Optyk-Okular Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 0 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kibolski Ks: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kp Psp 100%: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

K.s. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kss Szerszenia Trzebnica: 1 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 0 / 1

Lemuria: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Wulkan Ccc: 1 / 1

Lkk Wulkan Legnica: 0 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 2

Łany Cycling Team: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Miedzyrsecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Msport Obudowa Grupa Pościgowa: 0 / 1

Mtr Szczecin Team: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 3

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Opony Serafinowski: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 1 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 4

Precon Polska: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Quest Act: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Romet Factory Team: 0 / 1

Romet Xtrabike Factory: 0 / 1

Rowerowa Doiib: 1 / 3

Rowerowy Bytom-Rowerek: 0 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Seven-Perceptus Team: 1 / 1

Sklep Rowerowy Bike Finger: 0 / 1

Sklep Rowerowy Bike-Finger: 0 / 1

Spedycja Pawbud: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 2

Synexus Polska: 0 / 1

Szerszenie: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 8 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poreba: 0 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 2

T&j: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 3