Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-12
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MEGA:
88500 m
GIGA:
176000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s
2 Elżbieta STEMPIŃSKA SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA K5i
3 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA K5i
4 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
5 Renata Kamińska Krapkowice MEGA MEGA K4s
6 Renata Bętlewska Słupsk MEGA MEGA K4i
7 ANNA BIELAWSKA MILICZ MEGA MEGA K4s
8 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
9 RENIA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM POZNAŃ MEGA MEGA K4s
10 Agniszka Jurczak-Chudzik Oława MEGA MEGA K4s
11 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.S. Gryfland Gryfice MEGA MEGA K4i Drugi rok startów :-)
12 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW MEGA MEGA K3s
13 Jowita Nadobna Stargard Stc Stargard MEGA MEGA K3s Pierwszy udział w cyklu PP
14 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MEGA MEGA K3s
15 Michalina Kuźma Cieszyn OPONY SERAFINOWSKI MEGA MEGA K2s
16 Katarzyna Sokołowska Swarzędz MEGA MEGA K2s
17 NATALIA RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA K1s
18 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MEGA MEGA M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
19 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M7s
20 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MEGA MEGA M7s
21 Malak Ferdynand Leszno MEGA MEGA M6i
22 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MEGA MEGA M6s
23 Zdzisław Reps Jelenia Góra MEGA MEGA M6i
24 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
25 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M6i
26 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MEGA MEGA M6s
27 TADEUSZ HOŁUBICKI TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6s
28 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
29 Józef Drozdowski Głogów Brak MEGA MEGA M6i
30 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenia Trzebnica MEGA MEGA M6i
31 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MEGA MEGA M6i
32 Henryk Zięba Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
33 TADEUSZ Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
34 Andrzej Wysłouch Włocławek ANWIL Team MEGA MEGA M6s
35 Waldemar Baranowski Kryniczno MEGA MEGA M6s Jeżdżę bo lubię :)
36 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MEGA MEGA M6s
37 Henryk Sokołowski Stargard MEGA MEGA M6i
38 Bogusław Skibicki Wrocław MEGA MEGA M6s
39 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M6s
40 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M6i
41 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MEGA MEGA M6s
42 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
43 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
44 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M6s
45 Lesław Targosz Krapkowice MEGA MEGA M6s
46 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i
47 Zdzisław Kalinowski Choszczno Kaldor MEGA MEGA M6s
48 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
49 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MEGA MEGA M5s
50 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MEGA MEGA M5s
51 Czesław Seraszek Kozmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp. MEGA MEGA M5s
52 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
53 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MEGA MEGA M5s
54 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MEGA MEGA M5s
55 Leszek Lisiecki Gostyń GKR Gostyń MEGA MEGA M5s
56 Leszek Jóżwiak Murowana-Goślina OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
57 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
58 SZYMON SADKOWSKI Babimost MEGA MEGA M5s
59 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M5i
60 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MEGA MEGA M5i
61 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
62 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MEGA MEGA M5s
63 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MEGA MEGA M5s
64 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MEGA MEGA M5s
65 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MEGA MEGA M5s
66 Jarosław Lechus Włocławek LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek MEGA MEGA M5s
67 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
68 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP KŁODAWA MEGA MEGA M5s
69 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
70 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MEGA MEGA M5s
71 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MEGA MEGA M5s
72 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poręba Talvi Sport Szklarska Poreba MEGA MEGA M5s
73 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
74 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
75 Dariusz Tessmer Nowa Ruda 1967 MEGA MEGA M5s
76 Dariusz Tessmer Nowa Ruda LEFERO TEAM SPORT MEGA MEGA M5s
77 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MEGA MEGA M4s
78 Przemek Tarzyński Włocławek MEGA MEGA M4s
79 Robert Mazurczuk Malin MEGA MEGA M4i
80 Wojciech Raszewski Góra Siewierska MEGA MEGA M4s
81 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M4s
82 Krzysztof Jankowski Włocławek MEGA MEGA M4s
83 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MEGA MEGA M4s
84 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MEGA MEGA M4s
85 Dariusz Stafyniak Międzyrzecz Międzyrzecz MEGA MEGA M4s
86 Dariusz Stafyniak Miedzyrzecz Miedzyrsecz MEGA MEGA M4s
87 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MEGA MEGA M4s
88 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
89 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
90 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
91 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
92 Krzysztof Daniłowski Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
93 Krzysztof Berczuk Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
94 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4s
95 Tomasz Harkawy Złotoryja ROMET XTRABIKE Factory MEGA MEGA M4s
96 Krzysztof Just Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
97 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4s
98 SLAWOMIR BOGUSZ DOBROSZYCE MEGA MEGA M4s
99 Adam Grzelak 62-510 KTK Image Cycling Team MEGA MEGA M4s
100 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
101 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MEGA MEGA M4s
102 Łukasz Andrzejewski Poznań FTi Racing Team MEGA MEGA M4s
103 Rafał Rogoziński Nysa MEGA MEGA M4i
104 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i
105 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MEGA MEGA M4i :)
106 Bogusław Wojtczak Gryfów Śląski Gryfów Śląski MEGA MEGA M4s
107 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
108 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
109 Tomasz Reczuch Oława MEGA MEGA M4s
110 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
111 RAFAŁ WOJEWÓDKA SIEMIANICE SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s czarny koń zawodów :)
112 Bartosz Kurczewski Gruszczyn CITYZEN MEGA MEGA M4s
113 Jarosław Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
114 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3s
115 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
116 Sylwester Molski Głuszyca Sklep Rowerowy Bike-finger MEGA MEGA M3s
117 Mariusz Wojtczak Zielona Góra 1978 MEGA MEGA M3s
118 Tomasz Siudeja Polkowice mSport Obudowa Grupa Pościgowa MEGA MEGA M3s
119 Maciej Borowski Poznań Lemuria MEGA MEGA M3s
120 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
121 Dominik Dubarek Wrocław MEGA MEGA M3i
122 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą KOSTRZYŃSKI KLUB KOLARSKI "66-470" MEGA MEGA M3s
123 Paweł Mizgier Świeradów Zdrój MEGA MEGA M3s
124 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM MEGA MEGA M3s
125 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MEGA MEGA M3s
126 Sławomir Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyeware MEGA MEGA M3s
127 Arkadiusz Sokołowski Lubań MEGA MEGA M3s
128 Łukasz Młynarski Jelenia Góra Romet Factory Team MEGA MEGA M3s
129 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych GVT MEGA MEGA M3s
130 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MEGA MEGA M3s
131 Karol Banaszek Krotoszyn MEGA MEGA M3s
132 Łukasz Kubacki Jelenia Góra Interferie Optyk-Okular Team MEGA MEGA M3s
133 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
134 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB MEGA MEGA M3s
135 Michał Fonał Jelenia Góra Dadelo MEGA MEGA M3s
136 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MEGA MEGA M3i :)
137 Michał Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
138 Michł Zając Wrocław MEGA MEGA M3s
139 Przemysław Kuniej 59-225 Chojnów MEGA MEGA M3s pasjonat kolarstwa
140 Władysław Kwaśnicki Opole MEGA MEGA M3s
141 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
142 Patryk Wielgosz Oborniki OTC Oborniki MEGA MEGA M2s
143 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MEGA MEGA M2s
144 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M2s
145 Paweł STEMPIŃSKI SZCZECIN Atos Team Szczecin MEGA MEGA M2i
146 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław IM Motion Specialized Skoda GALL-ICM MEGA MEGA M2s
147 Marcin Kawalec Wrocław Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team MEGA MEGA M2s
148 Michał Pabian Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MEGA MEGA M2s
149 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
150 Piotr Soszka Gryfów Śląski MEGA MEGA M2s
151 Kamil Gromnicki Żary PM Rider Team MEGA MEGA M2s
152 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MEGA MEGA M2s
153 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MEGA MEGA M1s
154 ŚNIEGULA PATRYK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M1s
155 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MEGA MEGA M1s
156 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MEGA MEGA M1s
157 Sławomir Rajchel Brzeg Dolny MEGA MEGA M1s
158 Dariusz Główczyk Miłkowice MEGA MEGA M1s
159 IWONA JANKOWSKA Sulechów GIGA GIGA K6s
160 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA K5i
161 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard GIGA GIGA K5s
162 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
163 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
164 Edward Dąbrowski Bojadła GIGA GIGA M7s
165 Tadeusz Habaj Zabrze GIGA GIGA M7s
166 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA GIGA GIGA M7i Piękna sprawa uczestniczyć w maratonach a 50 przekroczone i 15 lat startów w Piegu Piastów.
167 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s lider rankingu wszechczasów
168 Józef Drozdowski Głogów Brak GIGA GIGA M6i
169 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA GIGA M6s
170 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
171 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn GIGA GIGA M6s
172 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
173 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony GIGA GIGA M6s
174 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
175 Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6i Jadę dla przyjemności i żeby się z Wami spotkać!!! SZERSZEŃ
176 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
177 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
178 Marian Kołodziejsku DZIERŻONIÓW Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
179 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
180 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski GIGA GIGA M5s
181 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i SKRAWTEX.PL
182 Mirosław Widawski Legnica GIGA GIGA M5s
183 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
184 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
185 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
186 gerard skalski trzebnica szerszenie GIGA GIGA M5s
187 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
188 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
189 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA GIGA M5s
190 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
191 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act GIGA GIGA M4i
192 Roman Badura BYTOM Rowerowy Bytom-Rowerek GIGA GIGA M4s
193 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
194 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Serdecznie pozdrawiam zajechańców z Giga . Damy w palnik !
195 Jarosław Lenart Łódź GIGA GIGA M4s
196 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
197 Grzegorz Ruciński Wągrowiec GIGA GIGA M4s
198 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL GIGA GIGA M4s
199 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
200 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
201 Paweł Kubicki Świdnica GIGA GIGA M4s
202 ROBERT WINIARSKI KOWARY KOWARY GIGA GIGA M4s
203 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM GIGA GIGA M4s
204 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI RACING TEAM GIGA GIGA M4s
205 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
206 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin GIGA GIGA M4i
207 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin GIGA GIGA M4i
208 KRZYSZTOF PALUSZEK GLUSZYCA Sklep Rowerowy Bike Finger GIGA GIGA M4s +
209 Radosław Cybart Płock GIGA GIGA M4s
210 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Europell GIGA GIGA M4s
211 Piotr Chmielewski Skalin KP PSP Stargard GIGA GIGA M4s
212 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
213 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road GIGA GIGA M4s
214 Marcin Latoszek Legnica LKK WULKAN CCC GIGA GIGA M3s
215 Tomasz KOŁOGRYW Szprotawa seven-perceptus team GIGA GIGA M3s
216 Piotr Krysztofczyk Łódź GIGA GIGA M3s
217 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
218 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin GIGA GIGA M3i
219 MATEUSZ Danielski Rokietnica KIBOLSKI KS GIGA GIGA M3s
220 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team GIGA GIGA M3s
221 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team GIGA GIGA M3s
222 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM GIGA GIGA M3s
223 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
224 Jarosław Piekarz Katowice GIGA GIGA M3s
225 Tomek Płóciennik Cieszków LKK WULKAN Legnica GIGA GIGA M3s
226 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M3i
227 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice GIGA GIGA M3s
228 Marcin Wójcik Wronki GIGA GIGA M3s
229 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM GIGA GIGA M3s
230 Piotr Berdzik Wrocław IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team GIGA GIGA M2s
231 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
232 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol GIGA GIGA M2s https://www.facebook.com/kris91bike/
233 Michał Iwan Wrocław ROWEROWA DOIIB GIGA GIGA M1i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 114 / 233

Płeć

kobiety: 13 / 22

mężczyźni: 101 / 211

Dystans

GIGA: 32 / 75

MEGA: 82 / 158

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K5i: 0 / 1

GIGA K5s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M1i: 1 / 1

GIGA M2s: 2 / 3

GIGA M3i: 1 / 3

GIGA M3s: 4 / 13

GIGA M4i: 2 / 6

GIGA M4s: 3 / 18

GIGA M5i: 1 / 2

GIGA M5s: 7 / 12

GIGA M6i: 2 / 2

GIGA M6s: 5 / 7

GIGA M7i: 0 / 1

GIGA M7s: 1 / 2

MEGA K1s: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 2

MEGA K3s: 1 / 3

MEGA K4i: 3 / 3

MEGA K4s: 1 / 4

MEGA K5i: 2 / 3

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 2 / 6

MEGA M2i: 0 / 1

MEGA M2s: 5 / 11

MEGA M3i: 1 / 3

MEGA M3s: 10 / 24

MEGA M4i: 2 / 5

MEGA M4s: 18 / 32

MEGA M5i: 2 / 4

MEGA M5s: 14 / 25

MEGA M6i: 5 / 9

MEGA M6s: 10 / 18

MEGA M7s: 3 / 3

Miejscowości

59-225: 1 / 1

62-510: 0 / 1

Babimost: 0 / 1

Belęcin: 1 / 1

Berlin: 1 / 1

Biadki: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 2

Bojadła: 0 / 1

Brzeg: 1 / 1

Brzeg Dolny: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 2

Bytom: 0 / 1

Choszczno: 2 / 3

Cieszków: 0 / 1

Cieszyn: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Dobrzykowice: 0 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gdynia: 1 / 1

Gliwice: 1 / 1

Gluszyca: 0 / 1

Głogów: 1 / 2

Głuszyca: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Góra Siewierska: 1 / 1

Gruszczyn: 1 / 1

Gryfice: 0 / 3

Gryfino: 1 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 2

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 0 / 1

Jelenia Góra: 3 / 10

Jugów: 0 / 1

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 2

Kaszczor: 0 / 1

Katowice: 0 / 1

Kąkolewo: 0 / 1

Kłodawa: 1 / 2

Kłodzko: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Krapkowice: 0 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Kryniczno: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Legnica: 1 / 4

Leszno: 1 / 2

Lubań: 0 / 1

Lubin: 1 / 1

Luboń: 0 / 1

Łany: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Łódź: 0 / 2

Malin: 0 / 1

Miedzyrzecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 1 / 3

Milicz: 1 / 2

Miłkowice: 0 / 1

Murowana Goślina: 0 / 1

Murowana-Goślina: 0 / 1

Nowa Ruda: 1 / 3

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nysa: 0 / 2

Oborniki: 1 / 2

Oława: 0 / 2

Opole: 2 / 2

Osolin: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 3 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Piła: 1 / 1

Plewiska: 1 / 1

Płock: 0 / 1

Police: 1 / 1

Polkowice: 0 / 1

Poznań: 4 / 8

Przedecz: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 3

Pyskowice: 1 / 1

Radłów: 0 / 1

Raszków: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Rokietnica: 0 / 2

Siemianice: 1 / 1

Skalin: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargard: 2 / 2

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Swarzędz: 1 / 1

Szczecin: 3 / 8

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 1 / 1

Śrem: 3 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Świdnica: 0 / 1

Świdwin: 0 / 2

Świeradów Zdrój: 1 / 1

Trzebnica: 8 / 12

Wałbrzych: 1 / 1

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Włocławek: 4 / 4

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 13 / 29

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 1

Złotoryja: 0 / 1

Żary: 0 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 30 / 64

1967: 0 / 1

1978: 0 / 1

1988: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Amator: 0 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Kozmin Wlkp.: 1 / 1

Anwil Team: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 0 / 2

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Europell: 0 / 1

Brak: 1 / 2

Budchem Poznań: 0 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Chojnów: 1 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciacho Team: 0 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cityzen: 1 / 1

Dadelo: 0 / 1

Dhl Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 2

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 2

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyeware: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 1 / 1

Grupa Movistar Nowy Dwór: 0 / 1

Gryfów Śląski: 1 / 1

Gryfus Szczecin: 1 / 3

Gvt: 1 / 2

Im Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 0 / 1

Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team: 1 / 2

Interferie Optyk-Okular Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 0 / 2

Kaldor: 1 / 1

Kibolski Ks: 0 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kostrzyński Klub Kolarski "66-470": 1 / 1

Kowary: 0 / 1

Kp Psp 100%: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

K.s. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kss Szerszenia Trzebnica: 1 / 1

Ktk Image Cycling Team: 0 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Lefero Sport: 1 / 2

Lefero Team Sport: 0 / 1

Lemuria: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Wulkan Ccc: 1 / 1

Lkk Wulkan Legnica: 0 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 1 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 2

Łany Cycling Team: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Miedzyrsecz: 0 / 1

Międzyrzecz: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Msport Obudowa Grupa Pościgowa: 0 / 1

Mtr Szczecin Team: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 3

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Opony Serafinowski: 0 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 1 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 4

Precon Polska: 1 / 1

Prema Cycling Team: 0 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Quest Act: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Romet Factory Team: 0 / 1

Romet Xtrabike Factory: 0 / 1

Rowerowa Doiib: 1 / 3

Rowerowy Bytom-Rowerek: 0 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Seven-Perceptus Team: 1 / 1

Sklep Rowerowy Bike Finger: 0 / 1

Sklep Rowerowy Bike-Finger: 0 / 1

Spedycja Pawbud: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 2

Str Świdwin: 0 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 2

Synexus Polska: 0 / 1

Szerszenie: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 8 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śmigło Osieczna: 0 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poreba: 0 / 1

Team Kargowa: 0 / 1

Team Międzyrzecz: 1 / 2

T&j: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Zgrupka Team: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 3