Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-12
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Szosowy Maraton Kargula i Pawlaka Lubomierz
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
88000 m
MEGA:
132000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Paweł STEMPIŃSKI SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
2 Elżbieta STEMPIŃSKA SZCZECIN Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
3 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
4 Andrzej Kurzyp Szczecin MTR Szczecin Team MEGA MEGA M3s
5 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce MEGA MEGA M6s
6 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
7 Ryszard Rawski Wrocław RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
8 MATEUSZ Danielski Rokietnica KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
9 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony MEGA MEGA M6s
10 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
11 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
12 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
13 Anita Kostecka Luboń Zgrupka Team MINI MINI K3s
14 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI RACING TEAM MEGA MEGA M4s
15 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
16 Bartłomiej Ochman Gliwice MEGA MEGA M4s
17 Waldemar Baranowski Kryniczno MINI MINI M6s Jeżdżę bo lubię :)
18 Radosław Cybart Płock MEGA MEGA M4s
19 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6s
20 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
21 Jarosław Laskowski Szczecin PREMA CYCLING TEAM MEGA MEGA M4s
22 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
23 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M5s
24 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.S. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i Drugi rok startów :-)
25 Tomasz Salachna Pyskowice MEGA MEGA M5s
26 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
27 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i SKRAWTEX.PL
28 ROBERT WINIARSKI KOWARY KOWARY MEGA MEGA M4s
29 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
30 Grzegorz Ruciński Wągrowiec MEGA MEGA M4s
31 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA MEGA MEGA M7i Piękna sprawa uczestniczyć w maratonach a 50 przekroczone i 15 lat startów w Piegu Piastów.
32 SLAWOMIR BOGUSZ DOBROSZYCE MINI MINI M4s
33 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
34 Rafał Wiatrak Milicz MEGA MEGA M4s
35 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
36 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
37 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
38 Michalina Kuźma Cieszyn OPONY SERAFINOWSKI MINI MINI K2s
39 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
40 MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
41 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K5i
42 Jarosław Piekarz Katowice MEGA MEGA M3s
43 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
44 KRZYSZTOF PALUSZEK GLUSZYCA Sklep Rowerowy Bike Finger MEGA MEGA M4s +
45 Sylwester Molski Głuszyca Sklep Rowerowy Bike-finger MINI MINI M3s
46 Robert Pastusiński Wrocław Quest Act MEGA MEGA M4i
47 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
48 Paweł Brodziński Węgorzyno Gryfus Szczecin MEGA MEGA M3i
49 Paweł Kubicki Świdnica MEGA MEGA M4s
50 Igor Kaźmierczak Wrocław PM RIDER TEAM MINI MINI M3s
51 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 Rok Startów w Maratonach
52 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
53 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
54 SEBASTIAN WOJTYSIAK BIADKI OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
55 Michł Zając Wrocław MINI MINI M3s
56 Marcin Gaj Szczecin Gryfus Szczecin MINI MINI M3s
57 Łukasz Młynarski Jelenia Góra Romet Factory Team MINI MINI M3s
58 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M4s
59 Arkadiusz Sokołowski Lubań MINI MINI M3s
60 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
61 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
62 Henryk Sokołowski Stargard MINI MINI M6i
63 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
64 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
65 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i
66 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW MINI MINI K3s
67 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
68 RENIA KOZANECKA POZNAŃ BUDCHEM POZNAŃ MINI MINI K4s
69 Stanisław Dołmat Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
70 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
71 Jarosław Lenart Łódź MEGA MEGA M4s
72 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MINI MINI M4s
73 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
74 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
75 Małgorzata Maśkiewicz Osolin Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy MINI MINI M3i :)
76 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach Gryfus Szczecin MINI MINI M1s
77 Mirosław Widawski Legnica MEGA MEGA M5s
78 Piotr Chmielewski Skalin KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
79 Jowita Nadobna Stargard Stc Stargard MINI MINI K3s Pierwszy udział w cyklu PP
80 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
81 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
82 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
83 Andrzej Wysłouch Włocławek ANWIL Team MINI MINI M6s
84 Jarosław Lechus Włocławek LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek MINI MINI M5s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 84

Płeć

kobiety: 0 / 9

mężczyźni: 0 / 75

Dystans

MEGA: 0 / 43

MINI: 0 / 41

Kategorie

MEGA K4i: 0 / 1

MEGA K5i: 0 / 1

MEGA M2s: 0 / 1

MEGA M3i: 0 / 1

MEGA M3s: 0 / 6

MEGA M4i: 0 / 5

MEGA M4s: 0 / 15

MEGA M5i: 0 / 2

MEGA M5s: 0 / 4

MEGA M6s: 0 / 5

MEGA M7i: 0 / 1

MEGA M7s: 0 / 1

MINI K2s: 0 / 1

MINI K3s: 0 / 3

MINI K4i: 0 / 1

MINI K4s: 0 / 1

MINI K5i: 0 / 1

MINI M1s: 0 / 1

MINI M2i: 0 / 1

MINI M3i: 0 / 2

MINI M3s: 0 / 6

MINI M4i: 0 / 2

MINI M4s: 0 / 4

MINI M5i: 0 / 1

MINI M5s: 0 / 5

MINI M6i: 0 / 2

MINI M6s: 0 / 8

MINI M7s: 0 / 2

Miejscowości

Babimost: 0 / 1

Biadki: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 2

Bojadła: 0 / 1

Choszczno: 0 / 1

Cieszyn: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Gliwice: 0 / 1

Gluszyca: 0 / 1

Głuszyca: 0 / 1

Gorzów Wielkopolski: 0 / 1

Gryfice: 0 / 3

Jelenia Góra: 0 / 4

Kamieniec Zab: 0 / 1

Karlino: 0 / 1

Kaszczor: 0 / 1

Katowice: 0 / 1

Kowary: 0 / 1

Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Krotoszyn: 0 / 1

Kryniczno: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 2

Legnica: 0 / 1

Leszno: 0 / 2

Lubań: 0 / 1

Luboń: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Łódź: 0 / 1

Milicz: 0 / 1

Murowana Goślina: 0 / 1

Nowa Ruda: 0 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nysa: 0 / 2

Oborniki: 0 / 1

Osolin: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Płock: 0 / 1

Poznań: 0 / 2

Pudliszki: 0 / 2

Pyskowice: 0 / 1

Radłów: 0 / 1

Rewal: 0 / 1

Rokietnica: 0 / 2

Skalin: 0 / 1

Sobotka: 0 / 1

Stadtsteinach: 0 / 1

Stargard: 0 / 2

Szczecin: 0 / 5

Świdnica: 0 / 1

Świdwin: 0 / 2

Trzebnica: 0 / 1

Wągrowiec: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Włocławek: 0 / 2

Wolsztyn: 0 / 1

Wrocław: 0 / 8

Wronki: 0 / 1

Zawiercie: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 26

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 0 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 0 / 1

Amator: 0 / 1

Anwil Team: 0 / 1

Atos Team Szczecin: 0 / 2

Budchem Poznań: 0 / 1

Choszczno: 0 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Dhl Team: 0 / 1

Fti Racing Team: 0 / 1

Gkr Gostyn: 0 / 1

Gryfus Szczecin: 0 / 3

Kibolski Ks: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 2

Kowary: 0 / 1

Kp Psp 100%: 0 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 0 / 1

K.s. Gryfland Gryfice: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 1

Lumac Like Bike Wtr Włocławek: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Mtr Szczecin Team: 0 / 1

Niezrzeszony: 0 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Opony Serafinowski: 0 / 1

Oś Racing Team Oborninicki Klub Rowerowy: 0 / 1

Otc Oborniki: 0 / 2

Otr Interkol: 0 / 2

Pm Rider Team: 0 / 2

Prema Cycling Team: 0 / 1

Quest Act: 0 / 1

Quest Road: 0 / 1

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Romet Factory Team: 0 / 1

Sklep Rowerowy Bike Finger: 0 / 1

Sklep Rowerowy Bike-Finger: 0 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Str Świdwin: 0 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 2

Team Kargowa: 0 / 1

Zgrupka Team: 0 / 1