Dycha Kargula i Połówka Pawlaka

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-11
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Dycha Kargula i Połówka Pawlaka
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

DYCHA:
10000 m
POŁÓWKA:
21000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 WANDA Gwiazda SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH K60
2 Krystyna Świerk JANOWICE Wielkie Naturalnie Janowice DYCHA DYCH K60
3 Danuta Skibińska- Kot Murowana Goślina DYCHA DYCH K55
4 Małgorzata Oziomek Legnica DYCHA DYCH K55
5 Mariola Aniśkiewicz Lubań DYCHA DYCH K40
6 Magdalena Mrozowska Warszawa 1975 POŁÓWKA POŁ K40
7 ANNA DZIOPA-KAN ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ POŁÓWKA POŁ K40
8 Iwona Białas Szklarska Poręba TS Regle DYCHA DYCH K40
9 Katarzyna Kozubek Młyńsko DYCHA DYCH K40
10 Agnieszka Rząsa Żagań DYCHA DYCH K30
11 Katarzyna Witwicka Łaziska DYCHA DYCH K30
12 Katarzyna Warężak Zgorzelec Rowerowe Studio MTB POŁÓWKA POŁ K30
13 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław CHOJRAK Team Wrocław DYCHA DYCH K30
14 Karolina Kowalska Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH K30
15 Ewa Narkun Iłowa DYCHA DYCH K30
16 Marta KAWCZYŃSKA Wałcz ENDORFINY WAŁCZ DYCHA DYCH K30
17 Ewa Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH K30
18 Joanna Patyk Szczecin DYCHA DYCH K30
19 Karolina Perzynska Lwowek ślaski ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K30
20 Magdalena Hoffman Świętoszów DYCHA DYCH K30
21 Monika Krysinska-daniliszn Swierzawa Barany DYCHA DYCH K20
22 Malwina Krzyżańska Wrocław DYCHA DYCH K20
23 KATARZYNA KRAWCZYK MĘCINKA JKS SALAMANDRA DYCHA DYCH K20
24 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH K20
25 Klaudia Kotowska Wrocław ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K20
26 Adrianna Biniecka Bolesławiec Binieccy DYCHA DYCH K20
27 Alicja Rybińska Pastewnik DYCHA DYCH K1
28 ANDRZEJ DASZYŃSKI ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M65
29 Józef Hołyś Krobica DYCHA DYCH M65
30 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Cross Gryfitów DYCHA DYCH M65
31 Jerzy Dąbrowski Polkowice DYCHA DYCH M60
32 paweł kastelnik lubin DYCHA DYCH M60
33 Bogdan Cybulski Łaziska DYCHA DYCH M55
34 JAROSŁAW MANTHAJ JELENIA GÓRA PRIVATE POŁÓWKA POŁ M55 biegam głównie połówki jestem podwójnym dziadkiem
35 Krzysztof Kuchnia Rybnics TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M55
36 Waldemar Biniecki Gromadka Binieccy DYCHA DYCH M50
37 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań DYCHA DYCH M50
38 JACEK CZYCZERSKI ROGOŹNICA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' DYCHA DYCH M40
39 Krzysztof Kurek Miłkowice JKB Miłkowice DYCHA DYCH M40
40 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA POŁÓWKA POŁ M40
41 ANDRZEJ LOTA LEGNICA JanoSport Team Legnica POŁÓWKA POŁ M40
42 Dariusz Opacki Karpacz opacjuszTEAM DYCHA DYCH M40
43 Tomasz Horodecki Lubomierz DYCHA DYCH M40
44 Piotr Kamiński zgorzelec DYCHA DYCH M40
45 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra DYCHA DYCH M40 Biegam bo lubię
46 Radosław Onyszkiewicz Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M40
47 Robert Oskulski Kowary Kowary biegają DYCHA DYCH M40 Biegam od ponad roku i brałem udział w pierwszej edycji tego biegu
48 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie NaturalniE Janowice DYCHA DYCH M40 Bo ja lubię być w ruchu
49 Dariusz Dąbrowski Gryfów Śląski GO! LUBOMED GO! DYCHA DYCH M40
50 Marcin Dybuk Gdańsk Triathlon Energy / Endure Team DYCHA DYCH M40
51 Krystian Mroczkowski Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M40
52 jozef matuszak Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M40
53 Paweł Mrozowski Warszawa kingrunner.com POŁÓWKA POŁ M40
54 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40
55 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40 Biegam na sznurkach ale biegam
56 Adam Grzywna Gozdnica DYCHA DYCH M40
57 KRYSTIAN GWARDIAK Łomnica DYCHA DYCH M40 Biegam WOLNO BO MI wolno
58 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40 Biegam żeby móc więcej jeść
59 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40
60 Mateusz Bortacki Iłowa POŁÓWKA POŁ M40
61 Mariusz Witwicki Bolesławiec POŁÓWKA POŁ M30
62 Tomasz Kossowski Lubań OLSZYNA BIEGA DYCHA DYCH M30
63 Wojciech Powałko Lubin Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30
64 Wojciech Powałko Legnica Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30 Zagorzały Mors . Od pięciu miesięcy mnie olśniło i biegam z tydzień na tydzień coraz więcej
65 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M30
66 Adam Telega Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
67 Rafał Woźniak Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
68 Sławomir Meredyk Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M30
69 Grzegorz daniliszyn swierzawa Barany DYCHA DYCH M30
70 Paweł Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH M30
71 Damian Kawczyński Wałcz DYCHA DYCH M30
72 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ DYCHA DYCH M30
73 Paweł Golonka Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL DYCHA DYCH M30
74 Paweł Golonka Nowa Sól POŁÓWKA POŁ M30
75 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI DYCHA DYCH M30
76 Daniel Dziewulak Jelenia Gora Biegam Dla Zdrowia DYCHA DYCH M30
77 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
78 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
79 Tomasz Śledź Chocianów KGHM ZWR RUN POŁÓWKA POŁ M30
80 Kamil Szwałko Mirsk POŁÓWKA POŁ M30
81 Daniel Maciejewski Płoszczyna DYCHA DYCH M30 Biegam bo sprawia mi to przyjemność
82 Jarosław Garnek Żagań DYCHA DYCH M30 Po prostu brak słów.... ;)
83 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI LUBIN RUNATTACK DYCHA DYCH M30
84 Piotr Oskwarek Trzebunia Łączka Team Legnica POŁÓWKA POŁ M30
85 Marek Cichocki Czerwona Woda DYCHA DYCH M20
86 Grzegorz Kaczor Zgorzelec DYCHA DYCH M20
87 Łukasz Gaweł Legnica DYCHA DYCH M20
88 Karol Mroczkowski Wrocław #DASHRADE Team DYCHA DYCH M20
89 Piotr Krzyżański Wrocław DYCHA DYCH M20
90 Angelika Baranowska Lwówek Śląski Backrunners Wrocław DYCHA DYCH M20
91 Konrad Biela Kowary GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport DYCHA DYCH M20
92 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH M20
93 Przemysław Chudecki Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M20
94 Tomasz Rybiński Marciszów POŁÓWKA POŁ M20
95 Bartosz Reitmajer Przybyłowice POŁÓWKA POŁ M20
96 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M20
97 MATEUSZ Kusiakiewicz Olszyna Olszyna Biega POŁÓWKA POŁ M20
98 Mateusz Daniluk Jawor DYCHA DYCH M20
99 Łukasz Klatka Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA DYCHA DYCH M1
100 KACPER Michalczenia SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH M1
101 Przemysław Kazimieruk Legnickie Pole Fitness Piekary DYCHA DYCH M1

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 42 / 101

Płeć

kobiety: 13 / 27

mężczyźni: 29 / 74

Dystans

DYCHA: 35 / 81

POŁÓWKA: 7 / 20

Kategorie

DYCH K1: 0 / 1

DYCH K20: 1 / 6

DYCH K30: 5 / 10

DYCH K40: 1 / 3

DYCH K55: 2 / 2

DYCH K60: 2 / 2

DYCH M1: 2 / 3

DYCH M20: 4 / 11

DYCH M30: 3 / 19

DYCH M40: 9 / 15

DYCH M50: 1 / 2

DYCH M55: 1 / 2

DYCH M60: 2 / 2

DYCH M65: 2 / 3

POŁ K30: 1 / 1

POŁ K40: 1 / 2

POŁ M20: 2 / 3

POŁ M30: 1 / 5

POŁ M40: 2 / 8

POŁ M55: 0 / 1

Miejscowości

Bolesławiec: 0 / 4

Chocianów: 0 / 1

Czerwona Woda: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gozdnica: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 3 / 3

Iłowa: 1 / 2

Janowice Wielkie: 2 / 2

Jawor: 1 / 1

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 2 / 11

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Krobica: 1 / 1

Legnica: 2 / 6

Legnickie Pole: 0 / 1

Lubań: 3 / 5

Lubin: 2 / 3

Lubomierz: 0 / 1

Lwowek Ślaski: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łaziska: 0 / 2

Łomnica: 1 / 1

Marciszów: 0 / 1

Męcinka: 0 / 1

Miłkowice: 0 / 1

Mirsk: 0 / 1

Młyńsko: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 1 / 2

Pastewnik: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 1

Polkowice: 1 / 1

Przybyłowice: 1 / 1

Rogoźnica: 1 / 1

Roztoka: 2 / 2

Rybnics: 1 / 1

Stara Kamienica: 1 / 1

Swierzawa: 0 / 2

Szczecin: 1 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 2 / 2

Świętoszów: 1 / 1

Trzebunia: 1 / 1

Wałcz: 0 / 2

Warszawa: 0 / 2

Wrocław: 2 / 5

Zgorzelec: 5 / 6

Złotoryja: 0 / 2

Żagań: 2 / 3

Kluby

_ (brak): 20 / 39

1975: 0 / 1

Backrunners Wrocław: 0 / 1

Barany: 0 / 2

Bbl Żagań: 1 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Binieccy: 0 / 2

Brykające Jelonki: 0 / 2

Chojrak Team Wrocław: 0 / 1

Cross Gryfitów: 1 / 1

#dashrade Team: 0 / 1

Drużyna Chrobrego: 2 / 2

Edi Team Zgorzelec: 2 / 3

Endorfiny Wałcz: 0 / 1

Fitness Piekary: 0 / 1

Go! Lubomed Go!: 1 / 1

Gopr Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport: 0 / 1

Grupa Biegowa 'bez Granic ': 1 / 1

Janosport Team Legnica: 1 / 1

Jkb Miłkowice: 0 / 1

Jks Salamandra: 0 / 1

Kb Wikon Nowa Sól: 0 / 1

Kghm Zwr Run: 0 / 1

Kingrunner.com: 0 / 1

Kowary Biegają: 1 / 1

Legnickie Morsy: 0 / 2

Łączka Team Legnica: 1 / 1

Makos Team: 0 / 2

Naturalnie Janowice: 2 / 2

Olszyna Biega: 1 / 3

Opacjuszteam: 0 / 1

Private: 0 / 1

Rowerowe Studio Mtb: 1 / 1

Runattack: 1 / 3

Sl Gks Olsza Olszyna: 1 / 1

Team Lubań: 1 / 2

Triathlon Energy / Endure Team: 0 / 1

Ts Regle: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 3 / 4

Zawisza: 0 / 2

Zorka Jelonki Running Team: 1 / 5