Dycha Kargula i Połówka Pawlaka

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-11
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Dycha Kargula i Połówka Pawlaka
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

DYCHA:
10000 m
POŁÓWKA:
21000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH K20
2 Adrianna Biniecka Bolesławiec Binieccy DYCHA DYCH K20
3 Mariusz Witwicki Bolesławiec POŁÓWKA POŁ M30
4 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH M20
5 Tomasz Śledź Chocianów KGHM ZWR RUN POŁÓWKA POŁ M30
6 Marek Cichocki Czerwona Woda DYCHA DYCH M20
7 Marcin Dybuk Gdańsk Triathlon Energy / Endure Team DYCHA DYCH M40
8 Adam Grzywna Gozdnica DYCHA DYCH M40
9 Waldemar Biniecki Gromadka Binieccy DYCHA DYCH M50
10 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Cross Gryfitów DYCHA DYCH M65
11 Dariusz Dąbrowski Gryfów Śląski GO! LUBOMED GO! DYCHA DYCH M40
12 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI DYCHA DYCH M30
13 Ewa Narkun Iłowa DYCHA DYCH K30
14 Mateusz Bortacki Iłowa POŁÓWKA POŁ M40
15 Krystyna Świerk JANOWICE Wielkie Naturalnie Janowice DYCHA DYCH K60
16 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie NaturalniE Janowice DYCHA DYCH M40 Bo ja lubię być w ruchu
17 Mateusz Daniluk Jawor DYCHA DYCH M20
18 Daniel Dziewulak Jelenia Gora Biegam Dla Zdrowia DYCHA DYCH M30
19 Karolina Kowalska Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH K30
20 JAROSŁAW MANTHAJ JELENIA GÓRA PRIVATE POŁÓWKA POŁ M55 biegam głównie połówki jestem podwójnym dziadkiem
21 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra DYCHA DYCH M40 Biegam bo lubię
22 Radosław Onyszkiewicz Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M40
23 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40
24 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40 Biegam na sznurkach ale biegam
25 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M30
26 Adam Telega Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
27 Rafał Woźniak Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
28 Sławomir Meredyk Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M30
29 Przemysław Chudecki Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M20
30 Dariusz Opacki Karpacz opacjuszTEAM DYCHA DYCH M40
31 Robert Oskulski Kowary Kowary biegają DYCHA DYCH M40 Biegam od ponad roku i brałem udział w pierwszej edycji tego biegu
32 Konrad Biela Kowary GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport DYCHA DYCH M20
33 Józef Hołyś Krobica DYCHA DYCH M65
34 Małgorzata Oziomek Legnica DYCHA DYCH K55
35 ANDRZEJ LOTA LEGNICA JanoSport Team Legnica POŁÓWKA POŁ M40
36 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40 Biegam żeby móc więcej jeść
37 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40
38 Wojciech Powałko Legnica Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30 Zagorzały Mors . Od pięciu miesięcy mnie olśniło i biegam z tydzień na tydzień coraz więcej
39 Łukasz Gaweł Legnica DYCHA DYCH M20
40 Przemysław Kazimieruk Legnickie Pole Fitness Piekary DYCHA DYCH M1
41 Mariola Aniśkiewicz Lubań DYCHA DYCH K40
42 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań DYCHA DYCH M50
43 Tomasz Kossowski Lubań OLSZYNA BIEGA DYCHA DYCH M30
44 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ DYCHA DYCH M30
45 Łukasz Klatka Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA DYCHA DYCH M1
46 paweł kastelnik lubin DYCHA DYCH M60
47 Wojciech Powałko Lubin Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30
48 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI LUBIN RUNATTACK DYCHA DYCH M30
49 Tomasz Horodecki Lubomierz DYCHA DYCH M40
50 Karolina Perzynska Lwowek ślaski ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K30
51 Angelika Baranowska Lwówek Śląski Backrunners Wrocław DYCHA DYCH M20
52 Katarzyna Witwicka Łaziska DYCHA DYCH K30
53 Bogdan Cybulski Łaziska DYCHA DYCH M55
54 KRYSTIAN GWARDIAK Łomnica DYCHA DYCH M40 Biegam WOLNO BO MI wolno
55 Tomasz Rybiński Marciszów POŁÓWKA POŁ M20
56 KATARZYNA KRAWCZYK MĘCINKA JKS SALAMANDRA DYCHA DYCH K20
57 Krzysztof Kurek Miłkowice JKB Miłkowice DYCHA DYCH M40
58 Kamil Szwałko Mirsk POŁÓWKA POŁ M30
59 Katarzyna Kozubek Młyńsko DYCHA DYCH K40
60 Danuta Skibińska- Kot Murowana Goślina DYCHA DYCH K55
61 Paweł Golonka Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL DYCHA DYCH M30
62 Paweł Golonka Nowa Sól POŁÓWKA POŁ M30
63 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA POŁÓWKA POŁ M40
64 MATEUSZ Kusiakiewicz Olszyna Olszyna Biega POŁÓWKA POŁ M20
65 Alicja Rybińska Pastewnik DYCHA DYCH K1
66 Daniel Maciejewski Płoszczyna DYCHA DYCH M30 Biegam bo sprawia mi to przyjemność
67 Jerzy Dąbrowski Polkowice DYCHA DYCH M60
68 Bartosz Reitmajer Przybyłowice POŁÓWKA POŁ M20
69 JACEK CZYCZERSKI ROGOŹNICA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' DYCHA DYCH M40
70 Ewa Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH K30
71 Paweł Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH M30
72 Krzysztof Kuchnia Rybnics TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M55
73 jozef matuszak Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M40
74 Monika Krysinska-daniliszn Swierzawa Barany DYCHA DYCH K20
75 Grzegorz daniliszyn swierzawa Barany DYCHA DYCH M30
76 Joanna Patyk Szczecin DYCHA DYCH K30
77 Iwona Białas Szklarska Poręba TS Regle DYCHA DYCH K40
78 WANDA Gwiazda SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH K60
79 KACPER Michalczenia SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH M1
80 Magdalena Hoffman Świętoszów DYCHA DYCH K30
81 Piotr Oskwarek Trzebunia Łączka Team Legnica POŁÓWKA POŁ M30
82 Marta KAWCZYŃSKA Wałcz ENDORFINY WAŁCZ DYCHA DYCH K30
83 Damian Kawczyński Wałcz DYCHA DYCH M30
84 Magdalena Mrozowska Warszawa 1975 POŁÓWKA POŁ K40
85 Paweł Mrozowski Warszawa kingrunner.com POŁÓWKA POŁ M40
86 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław CHOJRAK Team Wrocław DYCHA DYCH K30
87 Malwina Krzyżańska Wrocław DYCHA DYCH K20
88 Klaudia Kotowska Wrocław ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K20
89 Karol Mroczkowski Wrocław #DASHRADE Team DYCHA DYCH M20
90 Piotr Krzyżański Wrocław DYCHA DYCH M20
91 Katarzyna Warężak Zgorzelec Rowerowe Studio MTB POŁÓWKA POŁ K30
92 ANDRZEJ DASZYŃSKI ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M65
93 Piotr Kamiński zgorzelec DYCHA DYCH M40
94 Krystian Mroczkowski Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M40
95 Grzegorz Kaczor Zgorzelec DYCHA DYCH M20
96 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M20
97 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
98 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
99 ANNA DZIOPA-KAN ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ POŁÓWKA POŁ K40
100 Agnieszka Rząsa Żagań DYCHA DYCH K30
101 Jarosław Garnek Żagań DYCHA DYCH M30 Po prostu brak słów.... ;)

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 42 / 101

Płeć

kobiety: 13 / 27

mężczyźni: 29 / 74

Dystans

DYCHA: 35 / 81

POŁÓWKA: 7 / 20

Kategorie

DYCH K1: 0 / 1

DYCH K20: 1 / 6

DYCH K30: 5 / 10

DYCH K40: 1 / 3

DYCH K55: 2 / 2

DYCH K60: 2 / 2

DYCH M1: 2 / 3

DYCH M20: 4 / 11

DYCH M30: 3 / 19

DYCH M40: 9 / 15

DYCH M50: 1 / 2

DYCH M55: 1 / 2

DYCH M60: 2 / 2

DYCH M65: 2 / 3

POŁ K30: 1 / 1

POŁ K40: 1 / 2

POŁ M20: 2 / 3

POŁ M30: 1 / 5

POŁ M40: 2 / 8

POŁ M55: 0 / 1

Miejscowości

Bolesławiec: 0 / 4

Chocianów: 0 / 1

Czerwona Woda: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gozdnica: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 3 / 3

Iłowa: 1 / 2

Janowice Wielkie: 2 / 2

Jawor: 1 / 1

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 2 / 11

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Krobica: 1 / 1

Legnica: 2 / 6

Legnickie Pole: 0 / 1

Lubań: 3 / 5

Lubin: 2 / 3

Lubomierz: 0 / 1

Lwowek Ślaski: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łaziska: 0 / 2

Łomnica: 1 / 1

Marciszów: 0 / 1

Męcinka: 0 / 1

Miłkowice: 0 / 1

Mirsk: 0 / 1

Młyńsko: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 1 / 2

Pastewnik: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 1

Polkowice: 1 / 1

Przybyłowice: 1 / 1

Rogoźnica: 1 / 1

Roztoka: 2 / 2

Rybnics: 1 / 1

Stara Kamienica: 1 / 1

Swierzawa: 0 / 2

Szczecin: 1 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 2 / 2

Świętoszów: 1 / 1

Trzebunia: 1 / 1

Wałcz: 0 / 2

Warszawa: 0 / 2

Wrocław: 2 / 5

Zgorzelec: 5 / 6

Złotoryja: 0 / 2

Żagań: 2 / 3

Kluby

_ (brak): 20 / 39

1975: 0 / 1

Backrunners Wrocław: 0 / 1

Barany: 0 / 2

Bbl Żagań: 1 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Binieccy: 0 / 2

Brykające Jelonki: 0 / 2

Chojrak Team Wrocław: 0 / 1

Cross Gryfitów: 1 / 1

#dashrade Team: 0 / 1

Drużyna Chrobrego: 2 / 2

Edi Team Zgorzelec: 2 / 3

Endorfiny Wałcz: 0 / 1

Fitness Piekary: 0 / 1

Go! Lubomed Go!: 1 / 1

Gopr Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport: 0 / 1

Grupa Biegowa 'bez Granic ': 1 / 1

Janosport Team Legnica: 1 / 1

Jkb Miłkowice: 0 / 1

Jks Salamandra: 0 / 1

Kb Wikon Nowa Sól: 0 / 1

Kghm Zwr Run: 0 / 1

Kingrunner.com: 0 / 1

Kowary Biegają: 1 / 1

Legnickie Morsy: 0 / 2

Łączka Team Legnica: 1 / 1

Makos Team: 0 / 2

Naturalnie Janowice: 2 / 2

Olszyna Biega: 1 / 3

Opacjuszteam: 0 / 1

Private: 0 / 1

Rowerowe Studio Mtb: 1 / 1

Runattack: 1 / 3

Sl Gks Olsza Olszyna: 1 / 1

Team Lubań: 1 / 2

Triathlon Energy / Endure Team: 0 / 1

Ts Regle: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 3 / 4

Zawisza: 0 / 2

Zorka Jelonki Running Team: 1 / 5