Dycha Kargula i Połówka Pawlaka

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-11
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Dycha Kargula i Połówka Pawlaka
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

DYCHA:
10000 m
POŁÓWKA:
21000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 WANDA Gwiazda SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH K60
2 Krystyna Świerk JANOWICE Wielkie Naturalnie Janowice DYCHA DYCH K60
3 Danuta Skibińska- Kot Murowana Goślina DYCHA DYCH K55
4 Małgorzata Oziomek Legnica DYCHA DYCH K55
5 Mariola Aniśkiewicz Lubań DYCHA DYCH K40
6 Iwona Białas Szklarska Poręba TS Regle DYCHA DYCH K40
7 Katarzyna Kozubek Młyńsko DYCHA DYCH K40
8 Agnieszka Rząsa Żagań DYCHA DYCH K30
9 Katarzyna Witwicka Łaziska DYCHA DYCH K30
10 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław CHOJRAK Team Wrocław DYCHA DYCH K30
11 Karolina Kowalska Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH K30
12 Ewa Narkun Iłowa DYCHA DYCH K30
13 Marta KAWCZYŃSKA Wałcz ENDORFINY WAŁCZ DYCHA DYCH K30
14 Ewa Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH K30
15 Joanna Patyk Szczecin DYCHA DYCH K30
16 Karolina Perzynska Lwowek ślaski ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K30
17 Magdalena Hoffman Świętoszów DYCHA DYCH K30
18 Monika Krysinska-daniliszn Swierzawa Barany DYCHA DYCH K20
19 Malwina Krzyżańska Wrocław DYCHA DYCH K20
20 KATARZYNA KRAWCZYK MĘCINKA JKS SALAMANDRA DYCHA DYCH K20
21 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH K20
22 Klaudia Kotowska Wrocław ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K20
23 Adrianna Biniecka Bolesławiec Binieccy DYCHA DYCH K20
24 Alicja Rybińska Pastewnik DYCHA DYCH K1
25 ANDRZEJ DASZYŃSKI ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M65
26 Józef Hołyś Krobica DYCHA DYCH M65
27 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Cross Gryfitów DYCHA DYCH M65
28 Jerzy Dąbrowski Polkowice DYCHA DYCH M60
29 paweł kastelnik lubin DYCHA DYCH M60
30 Bogdan Cybulski Łaziska DYCHA DYCH M55
31 Krzysztof Kuchnia Rybnics TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M55
32 Waldemar Biniecki Gromadka Binieccy DYCHA DYCH M50
33 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań DYCHA DYCH M50
34 JACEK CZYCZERSKI ROGOŹNICA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' DYCHA DYCH M40
35 Krzysztof Kurek Miłkowice JKB Miłkowice DYCHA DYCH M40
36 Dariusz Opacki Karpacz opacjuszTEAM DYCHA DYCH M40
37 Tomasz Horodecki Lubomierz DYCHA DYCH M40
38 Piotr Kamiński zgorzelec DYCHA DYCH M40
39 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra DYCHA DYCH M40 Biegam bo lubię
40 Radosław Onyszkiewicz Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M40
41 Robert Oskulski Kowary Kowary biegają DYCHA DYCH M40 Biegam od ponad roku i brałem udział w pierwszej edycji tego biegu
42 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie NaturalniE Janowice DYCHA DYCH M40 Bo ja lubię być w ruchu
43 Dariusz Dąbrowski Gryfów Śląski GO! LUBOMED GO! DYCHA DYCH M40
44 Marcin Dybuk Gdańsk Triathlon Energy / Endure Team DYCHA DYCH M40
45 Krystian Mroczkowski Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M40
46 jozef matuszak Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M40
47 Adam Grzywna Gozdnica DYCHA DYCH M40
48 KRYSTIAN GWARDIAK Łomnica DYCHA DYCH M40 Biegam WOLNO BO MI wolno
49 Tomasz Kossowski Lubań OLSZYNA BIEGA DYCHA DYCH M30
50 Wojciech Powałko Legnica Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30 Zagorzały Mors . Od pięciu miesięcy mnie olśniło i biegam z tydzień na tydzień coraz więcej
51 Wojciech Powałko Lubin Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30
52 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M30
53 Adam Telega Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
54 Rafał Woźniak Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
55 Sławomir Meredyk Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M30
56 Grzegorz daniliszyn swierzawa Barany DYCHA DYCH M30
57 Paweł Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH M30
58 Damian Kawczyński Wałcz DYCHA DYCH M30
59 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ DYCHA DYCH M30
60 Paweł Golonka Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL DYCHA DYCH M30
61 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI DYCHA DYCH M30
62 Daniel Dziewulak Jelenia Gora Biegam Dla Zdrowia DYCHA DYCH M30
63 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
64 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
65 Daniel Maciejewski Płoszczyna DYCHA DYCH M30 Biegam bo sprawia mi to przyjemność
66 Jarosław Garnek Żagań DYCHA DYCH M30 Po prostu brak słów.... ;)
67 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI LUBIN RUNATTACK DYCHA DYCH M30
68 Marek Cichocki Czerwona Woda DYCHA DYCH M20
69 Grzegorz Kaczor Zgorzelec DYCHA DYCH M20
70 Łukasz Gaweł Legnica DYCHA DYCH M20
71 Karol Mroczkowski Wrocław #DASHRADE Team DYCHA DYCH M20
72 Piotr Krzyżański Wrocław DYCHA DYCH M20
73 Angelika Baranowska Lwówek Śląski Backrunners Wrocław DYCHA DYCH M20
74 Konrad Biela Kowary GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport DYCHA DYCH M20
75 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH M20
76 Przemysław Chudecki Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M20
77 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M20
78 Mateusz Daniluk Jawor DYCHA DYCH M20
79 Łukasz Klatka Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA DYCHA DYCH M1
80 KACPER Michalczenia SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH M1
81 Przemysław Kazimieruk Legnickie Pole Fitness Piekary DYCHA DYCH M1
82 Magdalena Mrozowska Warszawa 1975 POŁÓWKA POŁ K40
83 ANNA DZIOPA-KAN ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ POŁÓWKA POŁ K40
84 Katarzyna Warężak Zgorzelec Rowerowe Studio MTB POŁÓWKA POŁ K30
85 JAROSŁAW MANTHAJ JELENIA GÓRA PRIVATE POŁÓWKA POŁ M55 biegam głównie połówki jestem podwójnym dziadkiem
86 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA POŁÓWKA POŁ M40
87 ANDRZEJ LOTA LEGNICA JanoSport Team Legnica POŁÓWKA POŁ M40
88 Paweł Mrozowski Warszawa kingrunner.com POŁÓWKA POŁ M40
89 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40
90 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40 Biegam na sznurkach ale biegam
91 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40
92 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40 Biegam żeby móc więcej jeść
93 Mateusz Bortacki Iłowa POŁÓWKA POŁ M40
94 Mariusz Witwicki Bolesławiec POŁÓWKA POŁ M30
95 Paweł Golonka Nowa Sól POŁÓWKA POŁ M30
96 Tomasz Śledź Chocianów KGHM ZWR RUN POŁÓWKA POŁ M30
97 Kamil Szwałko Mirsk POŁÓWKA POŁ M30
98 Piotr Oskwarek Trzebunia Łączka Team Legnica POŁÓWKA POŁ M30
99 Tomasz Rybiński Marciszów POŁÓWKA POŁ M20
100 Bartosz Reitmajer Przybyłowice POŁÓWKA POŁ M20
101 MATEUSZ Kusiakiewicz Olszyna Olszyna Biega POŁÓWKA POŁ M20

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 42 / 101

Płeć

kobiety: 13 / 27

mężczyźni: 29 / 74

Dystans

DYCHA: 35 / 81

POŁÓWKA: 7 / 20

Kategorie

DYCH K1: 0 / 1

DYCH K20: 1 / 6

DYCH K30: 5 / 10

DYCH K40: 1 / 3

DYCH K55: 2 / 2

DYCH K60: 2 / 2

DYCH M1: 2 / 3

DYCH M20: 4 / 11

DYCH M30: 3 / 19

DYCH M40: 9 / 15

DYCH M50: 1 / 2

DYCH M55: 1 / 2

DYCH M60: 2 / 2

DYCH M65: 2 / 3

POŁ K30: 1 / 1

POŁ K40: 1 / 2

POŁ M20: 2 / 3

POŁ M30: 1 / 5

POŁ M40: 2 / 8

POŁ M55: 0 / 1

Miejscowości

Bolesławiec: 0 / 4

Chocianów: 0 / 1

Czerwona Woda: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gozdnica: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 3 / 3

Iłowa: 1 / 2

Janowice Wielkie: 2 / 2

Jawor: 1 / 1

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 2 / 11

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Krobica: 1 / 1

Legnica: 2 / 6

Legnickie Pole: 0 / 1

Lubań: 3 / 5

Lubin: 2 / 3

Lubomierz: 0 / 1

Lwowek Ślaski: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łaziska: 0 / 2

Łomnica: 1 / 1

Marciszów: 0 / 1

Męcinka: 0 / 1

Miłkowice: 0 / 1

Mirsk: 0 / 1

Młyńsko: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 1 / 2

Pastewnik: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 1

Polkowice: 1 / 1

Przybyłowice: 1 / 1

Rogoźnica: 1 / 1

Roztoka: 2 / 2

Rybnics: 1 / 1

Stara Kamienica: 1 / 1

Swierzawa: 0 / 2

Szczecin: 1 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 2 / 2

Świętoszów: 1 / 1

Trzebunia: 1 / 1

Wałcz: 0 / 2

Warszawa: 0 / 2

Wrocław: 2 / 5

Zgorzelec: 5 / 6

Złotoryja: 0 / 2

Żagań: 2 / 3

Kluby

_ (brak): 20 / 39

1975: 0 / 1

Backrunners Wrocław: 0 / 1

Barany: 0 / 2

Bbl Żagań: 1 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Binieccy: 0 / 2

Brykające Jelonki: 0 / 2

Chojrak Team Wrocław: 0 / 1

Cross Gryfitów: 1 / 1

#dashrade Team: 0 / 1

Drużyna Chrobrego: 2 / 2

Edi Team Zgorzelec: 2 / 3

Endorfiny Wałcz: 0 / 1

Fitness Piekary: 0 / 1

Go! Lubomed Go!: 1 / 1

Gopr Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport: 0 / 1

Grupa Biegowa 'bez Granic ': 1 / 1

Janosport Team Legnica: 1 / 1

Jkb Miłkowice: 0 / 1

Jks Salamandra: 0 / 1

Kb Wikon Nowa Sól: 0 / 1

Kghm Zwr Run: 0 / 1

Kingrunner.com: 0 / 1

Kowary Biegają: 1 / 1

Legnickie Morsy: 0 / 2

Łączka Team Legnica: 1 / 1

Makos Team: 0 / 2

Naturalnie Janowice: 2 / 2

Olszyna Biega: 1 / 3

Opacjuszteam: 0 / 1

Private: 0 / 1

Rowerowe Studio Mtb: 1 / 1

Runattack: 1 / 3

Sl Gks Olsza Olszyna: 1 / 1

Team Lubań: 1 / 2

Triathlon Energy / Endure Team: 0 / 1

Ts Regle: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 3 / 4

Zawisza: 0 / 2

Zorka Jelonki Running Team: 1 / 5