Dycha Kargula i Połówka Pawlaka

Informacje o zawodach:

Organizator:
Profi-Sport Bartosz Moskwa
Data:
2018-08-11
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Dycha Kargula i Połówka Pawlaka
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

DYCHA:
10000 m
POŁÓWKA:
21000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40 Biegam na sznurkach ale biegam
2 Jarosław Garnek Żagań DYCHA DYCH M30 Po prostu brak słów.... ;)
3 Tomasz Śledź Chocianów KGHM ZWR RUN POŁÓWKA POŁ M30
4 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI DYCHA DYCH M30
5 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH M20
6 ANITA BINIECKA BOLESŁAWIEC Makos Team DYCHA DYCH K20
7 Adrianna Biniecka Bolesławiec Binieccy DYCHA DYCH K20
8 Waldemar Biniecki Gromadka Binieccy DYCHA DYCH M50
9 Paweł Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH M30
10 Ewa Farnholtz Roztoka DYCHA DYCH K30
11 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
12 Agnieszka Rząsa Żagań DYCHA DYCH K30
13 Magdalena Hoffman Świętoszów DYCHA DYCH K30
14 Łukasz Gaweł Legnica DYCHA DYCH M20
15 JAROSŁAW MANTHAJ JELENIA GÓRA PRIVATE POŁÓWKA POŁ M55 biegam głównie połówki jestem podwójnym dziadkiem
16 jozef matuszak Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M40
17 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40
18 Tomasz Rybiński Marciszów POŁÓWKA POŁ M20
19 Alicja Rybińska Pastewnik DYCHA DYCH K1
20 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ DYCHA DYCH M30
21 Przemysław Kazimieruk Legnickie Pole Fitness Piekary DYCHA DYCH M1
22 JACEK CZYCZERSKI ROGOŹNICA GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' DYCHA DYCH M40
23 Krzysztof Szarmach Legnica Zawisza POŁÓWKA POŁ M40 Biegam żeby móc więcej jeść
24 Joanna Patyk Szczecin DYCHA DYCH K30
25 Mateusz Bortacki Iłowa POŁÓWKA POŁ M40
26 Mariusz Witwicki Bolesławiec POŁÓWKA POŁ M30
27 Ewa Narkun Iłowa DYCHA DYCH K30
28 KACPER Michalczenia SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH M1
29 WANDA Gwiazda SZPROTAWA Drużyna Chrobrego DYCHA DYCH K60
30 Adam Grzywna Gozdnica DYCHA DYCH M40
31 Paweł Golonka Nowa Sól POŁÓWKA POŁ M30
32 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M20
33 Piotr Kamiński zgorzelec DYCHA DYCH M40
34 Danuta Skibińska- Kot Murowana Goślina DYCHA DYCH K55
35 Karolina Kowalska Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH K30
36 Konrad Biela Kowary GOPR Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport DYCHA DYCH M20
37 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA POŁÓWKA POŁ M40
38 Józef Hołyś Krobica DYCHA DYCH M65
39 KATARZYNA KRAWCZYK MĘCINKA JKS SALAMANDRA DYCHA DYCH K20
40 Mariola Aniśkiewicz Lubań DYCHA DYCH K40
41 Łukasz Klatka Lubań SL GKS OLSZA OLSZYNA DYCHA DYCH M1
42 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań DYCHA DYCH M50
43 Małgorzata Oziomek Legnica DYCHA DYCH K55
44 ANNA DZIOPA-KAN ŻAGAŃ BBL ŻAGAŃ POŁÓWKA POŁ K40
45 Daniel Dziewulak Jelenia Gora Biegam Dla Zdrowia DYCHA DYCH M30
46 Piotr Krzyżański Wrocław DYCHA DYCH M20
47 Malwina Krzyżańska Wrocław DYCHA DYCH K20
48 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie NaturalniE Janowice DYCHA DYCH M40 Bo ja lubię być w ruchu
49 Bartosz Reitmajer Przybyłowice POŁÓWKA POŁ M20
50 Karol Mroczkowski Wrocław #DASHRADE Team DYCHA DYCH M20
51 Angelika Baranowska Lwówek Śląski Backrunners Wrocław DYCHA DYCH M20
52 Damian Kawczyński Wałcz DYCHA DYCH M30
53 Marta KAWCZYŃSKA Wałcz ENDORFINY WAŁCZ DYCHA DYCH K30
54 ANDRZEJ LOTA LEGNICA JanoSport Team Legnica POŁÓWKA POŁ M40
55 Magdalena Mrozowska Warszawa 1975 POŁÓWKA POŁ K40
56 Paweł Mrozowski Warszawa kingrunner.com POŁÓWKA POŁ M40
57 Krzysztof Kurek Miłkowice JKB Miłkowice DYCHA DYCH M40
58 ANDRZEJ DASZYŃSKI ZGORZELEC EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M65
59 Robert Oskulski Kowary Kowary biegają DYCHA DYCH M40 Biegam od ponad roku i brałem udział w pierwszej edycji tego biegu
60 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Cross Gryfitów DYCHA DYCH M65
61 Katarzyna Witwicka Łaziska DYCHA DYCH K30
62 Daniel Maciejewski Płoszczyna DYCHA DYCH M30 Biegam bo sprawia mi to przyjemność
63 Rafał Woźniak Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
64 Krystian Mroczkowski Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC DYCHA DYCH M40
65 paweł kastelnik lubin DYCHA DYCH M60
66 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI LUBIN RUNATTACK DYCHA DYCH M30
67 Wojciech Powałko Legnica Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30 Zagorzały Mors . Od pięciu miesięcy mnie olśniło i biegam z tydzień na tydzień coraz więcej
68 Łukasz Leśniak Złotoryja RUNATTACK DYCHA DYCH M30
69 Wojciech Bulcewicz Jelenia Góra Brykające Jelonki POŁÓWKA POŁ M40
70 Sławomir Meredyk Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M30
71 Krzysztof Kuchnia Rybnics TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M55
72 Dariusz Dąbrowski Gryfów Śląski GO! LUBOMED GO! DYCHA DYCH M40
73 Marek Cichocki Czerwona Woda DYCHA DYCH M20
74 Katarzyna Warężak Zgorzelec Rowerowe Studio MTB POŁÓWKA POŁ K30
75 Paweł Golonka Nowa Sól KB WIKON NOWA SÓL DYCHA DYCH M30
76 Krystyna Świerk JANOWICE Wielkie Naturalnie Janowice DYCHA DYCH K60
77 Elżbieta Kutycka-Kurek Wrocław CHOJRAK Team Wrocław DYCHA DYCH K30
78 Grzegorz Kaczor Zgorzelec DYCHA DYCH M20
79 MATEUSZ Kusiakiewicz Olszyna Olszyna Biega POŁÓWKA POŁ M20
80 Katarzyna Kozubek Młyńsko DYCHA DYCH K40
81 Jerzy Dąbrowski Polkowice DYCHA DYCH M60
82 Adam Telega Jelenia Góra DYCHA DYCH M30
83 Klaudia Kotowska Wrocław ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K20
84 Radosław Onyszkiewicz Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M40
85 Dariusz Opacki Karpacz opacjuszTEAM DYCHA DYCH M40
86 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba DYCHA DYCH M30
87 Iwona Białas Szklarska Poręba TS Regle DYCHA DYCH K40
88 KRYSTIAN GWARDIAK Łomnica DYCHA DYCH M40 Biegam WOLNO BO MI wolno
89 Karolina Perzynska Lwowek ślaski ZORKA Jelonki Running Team DYCHA DYCH K30
90 Grzegorz daniliszyn swierzawa Barany DYCHA DYCH M30
91 Monika Krysinska-daniliszn Swierzawa Barany DYCHA DYCH K20
92 Mateusz Daniluk Jawor DYCHA DYCH M20
93 Tomasz Kossowski Lubań OLSZYNA BIEGA DYCHA DYCH M30
94 Tomasz Horodecki Lubomierz DYCHA DYCH M40
95 Piotr Oskwarek Trzebunia Łączka Team Legnica POŁÓWKA POŁ M30
96 Bogdan Cybulski Łaziska DYCHA DYCH M55
97 Marcin Dybuk Gdańsk Triathlon Energy / Endure Team DYCHA DYCH M40
98 Kamil Szwałko Mirsk POŁÓWKA POŁ M30
99 Zbigniew Frydlewicz Jelenia Góra DYCHA DYCH M40 Biegam bo lubię
100 Wojciech Powałko Lubin Legnickie Morsy DYCHA DYCH M30
101 Przemysław Chudecki Jelenia Góra ZORKA JELONKI RUNNING TEAM DYCHA DYCH M20

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 42 / 101

Płeć

kobiety: 13 / 27

mężczyźni: 29 / 74

Dystans

DYCHA: 35 / 81

POŁÓWKA: 7 / 20

Kategorie

DYCH K1: 0 / 1

DYCH K20: 1 / 6

DYCH K30: 5 / 10

DYCH K40: 1 / 3

DYCH K55: 2 / 2

DYCH K60: 2 / 2

DYCH M1: 2 / 3

DYCH M20: 4 / 11

DYCH M30: 3 / 19

DYCH M40: 9 / 15

DYCH M50: 1 / 2

DYCH M55: 1 / 2

DYCH M60: 2 / 2

DYCH M65: 2 / 3

POŁ K30: 1 / 1

POŁ K40: 1 / 2

POŁ M20: 2 / 3

POŁ M30: 1 / 5

POŁ M40: 2 / 8

POŁ M55: 0 / 1

Miejscowości

Bolesławiec: 0 / 4

Chocianów: 0 / 1

Czerwona Woda: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 1

Gozdnica: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 3 / 3

Iłowa: 1 / 2

Janowice Wielkie: 2 / 2

Jawor: 1 / 1

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 2 / 11

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 1 / 2

Krobica: 1 / 1

Legnica: 2 / 6

Legnickie Pole: 0 / 1

Lubań: 3 / 5

Lubin: 2 / 3

Lubomierz: 0 / 1

Lwowek Ślaski: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Łaziska: 0 / 2

Łomnica: 1 / 1

Marciszów: 0 / 1

Męcinka: 0 / 1

Miłkowice: 0 / 1

Mirsk: 0 / 1

Młyńsko: 0 / 1

Murowana Goślina: 1 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 1 / 2

Pastewnik: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 1

Polkowice: 1 / 1

Przybyłowice: 1 / 1

Rogoźnica: 1 / 1

Roztoka: 2 / 2

Rybnics: 1 / 1

Stara Kamienica: 1 / 1

Swierzawa: 0 / 2

Szczecin: 1 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 1

Szprotawa: 2 / 2

Świętoszów: 1 / 1

Trzebunia: 1 / 1

Wałcz: 0 / 2

Warszawa: 0 / 2

Wrocław: 2 / 5

Zgorzelec: 5 / 6

Złotoryja: 0 / 2

Żagań: 2 / 3

Kluby

_ (brak): 20 / 39

1975: 0 / 1

Backrunners Wrocław: 0 / 1

Barany: 0 / 2

Bbl Żagań: 1 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Binieccy: 0 / 2

Brykające Jelonki: 0 / 2

Chojrak Team Wrocław: 0 / 1

Cross Gryfitów: 1 / 1

#dashrade Team: 0 / 1

Drużyna Chrobrego: 2 / 2

Edi Team Zgorzelec: 2 / 3

Endorfiny Wałcz: 0 / 1

Fitness Piekary: 0 / 1

Go! Lubomed Go!: 1 / 1

Gopr Karkonosze / Kowary Biegają & Karpacz Sport: 0 / 1

Grupa Biegowa 'bez Granic ': 1 / 1

Janosport Team Legnica: 1 / 1

Jkb Miłkowice: 0 / 1

Jks Salamandra: 0 / 1

Kb Wikon Nowa Sól: 0 / 1

Kghm Zwr Run: 0 / 1

Kingrunner.com: 0 / 1

Kowary Biegają: 1 / 1

Legnickie Morsy: 0 / 2

Łączka Team Legnica: 1 / 1

Makos Team: 0 / 2

Naturalnie Janowice: 2 / 2

Olszyna Biega: 1 / 3

Opacjuszteam: 0 / 1

Private: 0 / 1

Rowerowe Studio Mtb: 1 / 1

Runattack: 1 / 3

Sl Gks Olsza Olszyna: 1 / 1

Team Lubań: 1 / 2

Triathlon Energy / Endure Team: 0 / 1

Ts Regle: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 3 / 4

Zawisza: 0 / 2

Zorka Jelonki Running Team: 1 / 5