Dolnośląskie Otwarcie Sezonu Cross Country 2018

Informacje o zawodach:

Organizator:
STOWARZYSZENIE KLUB KOLARSKI XTRABIKE BOLESŁAWIEC
Data:
2018-03-24
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Międzynarodowy Wyścig Kolarstwa XC - Dolnośląskie Otwarcie Sezonu Cross Country 2018 Kategorie męskie: ŻAK (rok urodzenia 2006 i młodsi) MŁODZIK (rok urodzenia 2004-2005) JUNIOR MŁODSZY (rok urodzenia 2002-2003) JUNIOR (rok urodzenia 2000-2001) ELITA (rok urodzenia 1988-1999) plus zawodnicy starsi chętni do startu w ELICIE MASTERS I (rok urodzenia 1978-1987) MASTERS II (rok urodzenia 1968 - 1977) MASTERS III (rok urodzenia do 1967) Kategorie kobiece: ŻAKINIA (rok urodzenia 2006 i młodsze) MŁODZICZKA (rok urodzenia 2004-2005) JUNIORKA MŁODSZA (rok urodzenia 2002-2003) JUNIORKA (rok urodzenia 2000-2001) ELITA (rok urodzenia 1988-1999) plus zawodniczki starsze chętne do startu w ELICIE LADIES (rok urodzenia do 1987) Pętla długości ok. 3800m ELITA mężczyźni – pętla x 5 MASTERS I, ELITA kobiety – pętla x 4 MASTERS II , JUNIOR– pętla x 3 LADIES, MASTERS III , JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA – pętla x 2 JUNIORKA MŁODSZA, MŁODZIK, MŁODZICZKA – 1 pętla ŻAK, ŻAKINI – Skrócona pętla x 1 Regulamin http://xcmtb.eu/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

XC:
10000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Adam Kopeć Bolesławiec Bikestacja XC XC MASTERS I
2 Adam Moskaluk Dobra Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I jeżdżę, zjeżdżam, chodzę, tańczę, bardzo lubię pomarańcze
3 Adam Siąkowski Łask XC XC MASTERS I
4 Adam Deska Środa Wielkopolska ŚRODA RACING TEAM XC XC ELITA
5 Adam Wąsowicz Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC JUNIOR
6 Adam Szachewicz Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
7 AGATA HAMERA BIELAWA SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH XC XC LADIES
8 Andrzej Sęczek Bogatynia XC XC MASTERS I Trenujemy ostro, na ile czas pozwoli :P. Pozdrowienia dla ekipy Zwift Team Poland :). Mam nadzieję że sprzęt wytrzyma i nie będę ostatni :D
9 Andrzej Wójcik Boleławiec Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I
10 Anita Kaputa Unisław Śląski KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC ELITA
11 Anna Bielecka Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC LADIES
12 Artur Marzec Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa XC XC MASTERS II
13 Artur Kubicz Bolesławiec Bikestacja.pl Fitwheels.ue XC XC MASTERS I
14 Artur Urbański Bojadła MCH Bike Team XC XC ŻAK
15 Bartosz Hodowany Bolesławiec Xtrabike team Bolesławiec XC XC MASTERS I
16 Basiński Aleksander Wrocław XC XC JUNIOR MŁODSZY
17 Damian Bahaj Zgorzelec XC XC MASTERS I
18 Damian Hołyszewski Proboszczów XC XC MASTERS I
19 Daniel Dziemieszonek Zielona Góra SzajBajk XC XC MASTERS I SzajBajk YouTuber.
20 Daniel Guszczak Wałbrzych Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych XC XC MASTERS I
21 Dariusz Drelak Bralin UKS Sport Bralin XC XC MASTERS II
22 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized XC XC MASTERS II
23 DARIUSZ POROŚ Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MASTERS I
24 Dawid Markiel Srebrna Góra SGR Specialized XC XC MASTERS I
25 Dawid Łanoszka Szczytnica Xtrabike Team Bolesławiec XC XC JUNIOR MŁODSZY
26 Dominik Tałanda Bolesławiec Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I
27 Dominik Dańkowski Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia XC XC ELITA
28 Dorota Bielecka Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA
29 Emilia Fijałkowska Domaszczyn Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław XC XC MŁODZICZKA
30 Eryk Janowicz Nowa XtraBike Bolesławiec XC XC ELITA Pozdrowienia dla wszystkich uczestników mały lasek ale da nam w kość :) !
31 Filip Brzóska Nowa Ruda KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR MŁODSZY
32 Filip Przybyszewski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
33 Filip Straszko Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
34 Franciszek Burzec Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
35 Gniewko Konsewicz Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR MŁODSZY
36 Hanna Fijałkowska Domaszczyn Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław XC XC JUNIORKA MŁODSZA
37 Igor Kowalski Bolesławiec XtraBike Team Bolesławiec XC XC ELITA Nieszablonowy Kowalski ;)
38 Iwo Basiński Wrocław XC XC MŁODZIK
39 JAKUB BIERNAT Złotoryja Xtrabike Bolesławiec XC XC MASTERS I
40 Jakub Chyliński Wrocław XC XC ELITA
41 Jakub Zajączkowski Nowa Xtrabike team Bolesławiec XC XC ELITA
42 Jakub Ratajczak Opole Mosso Polska/KAMKOSPORT.PL/WichuWorkShop XC XC ELITA
43 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie Mitutoyo AZS Wratislavia XC XC ELITA
44 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska XC XC ELITA
45 Jakub Michalski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
46 JAREK WOJCZAL Piechowice WOJCZAL-BIKE XC XC MASTERS III
47 Jarosław Łazaruk Żary Żary Cycling Team XC XC MASTERS I
48 Julia Tarnawska Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA
49 KACPER JABŁOŃSKI RAWICZ STREFASPORTU.PL MW INVEST XC XC ELITA
50 Kacper Kipiniak Pieńsk Xtrabike Team Bolesławiec XC XC ELITA
51 Kacper Łukianowski Bralin Uks sport bralin XC XC JUNIOR
52 Kamil Dziedzic Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MASTERS I Trener i team-manager drużyny kolarskiej Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław. Wielki miłośnik i pasjonat kolarstwa górskiego. Startujący w zawodach MTB od 10 lat.
53 Kamil Tarnawski Wałbrzycg KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC ELITA
54 KAROL JANUSZKIEWICZ Bolesławiec GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC XC XC MASTERS I
55 Karol Przewdzięk Bralin UKS Sport Bralin XC XC ELITA
56 Karol Bednarek Bralin HEST UKS SPORT BRALIN XC XC JUNIOR
57 Karol Bednarek Czermin UKS SPORT BRALIN XC XC JUNIOR
58 Karol Puchalski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MŁODZIK
59 Karolina Cierluk Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław XC XC ELITA
60 Konrad Gut Olszyna Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR
61 Krzysztof Szostak Zielona Góra MCH Bike Team XC XC MASTERS II
62 KRZYSZTOF BUKRABA Bolesławiec XC XC MASTERS I
63 Krzysztof Glapski Chocianów KGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE XC XC MASTERS I
64 Krzysztof Paluszek Głuszyca Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych XC XC MASTERS I -
65 Krzysztof Leszczyński Nowogrodziec XC XC ELITA
66 Krzysztof Suchecki Lwówek Śląski Bikestacja.pl XC XC ELITA
67 Krzysztof Lenartowski Wołów XC XC ELITA
68 Krzysztof Imieliński Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
69 Lena Urbaniak Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAKINIA
70 Łukasz Rus Grodków Pałac Sulisław MTB Team XC XC MASTERS I
71 Łukasz Młynarski Jelenia Góra GKJG Czarny Kamień Resort&Spa XC XC MASTERS I
72 Łukasz Majkrzak Lwówek Śląski polactive XC XC ELITA
73 Łukasz Pihulak Żary e-instel.pl XC XC ELITA Jeżdżę rowerem po bułki do sklepu.
74 Maciej Kalawski BOLESŁAWIEC Niezrzeszony XC XC MASTERS I Jeżdże i biegam bo lubię i ..." mogę " ;)
75 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska Środa Racing Team XC XC ELITA
76 Maja Klawitter Gdynia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ELITA
77 Marcin Kawalec Wrocław Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team XC XC ELITA
78 Marek Ardelli Wysoka Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych XC XC MASTERS I
79 Marek Nawrocki Bagno MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ELITA
80 MARIAN KŁOS ZBĄSZYNEK DIVERSEY TEAM XC XC MASTERS III
81 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS III
82 Mariusz Śliwiński Bogatynia INTERFERIE OPTYK OKULAR TEAM XC XC MASTERS II
83 Martyna Tomasik Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA
84 Mateusz Woziwodzki Rawicz XC XC JUNIOR
85 Mateusz Józefiak Kępno Hest Uks Sport Bralin XC XC JUNIOR
86 Michał Maciejewski Zielona Góra MCH BIKE TEAM XC XC ELITA
87 Michał Wielosik Wałbrzych Bike Expert Team XC XC ELITA
88 Michał Kowalski Wiązów Korba team XC XC ELITA
89 Michał Nehrebecki Oborniki Śląskie OŚ RACING TEAM XC XC ELITA
90 Michał Głowik Trzcinica Uks Sport Bralin XC XC JUNIOR
91 Michał Urbański Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MŁODZIK
92 Milena Drelak Bralin UKS Sport Bralin XC XC JUNIORKA
93 Mirosław Paździora Szczytnica Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS II
94 Mirosław Łukawski Bolesławiec Road-Racing.pl XC XC MASTERS II
95 Natalia Jeruzalska Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC ELITA
96 Nataniel Kluss Boguszów-Gorce KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC MŁODZIK
97 Oliwia Paszek Bolesławiec Fitwheels.eu/Bikestacja.pl XC XC ŻAKINIA
98 Patrycja Piotrowska Wałbrzych KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH XC XC ELITA
99 Paula Bernaczek Bardo Bike Center team Świdnica XC XC JUNIORKA
100 PAWEŁ JABŁOŃSKI RAWICZ RSC BIKE RAWICZ XC XC MASTERS II
101 Paweł Martynów Zielona Góra Rant-team zielona góra XC XC MASTERS I
102 Paweł Błaszczyk Bolesławiec Lewa Wolna XC XC MASTERS I
103 Paweł Maciąg Oława XC XC MASTERS I
104 Paweł Bielecki Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC MŁODZIK
105 Paweł Wawrzyńczyk Głuszyca KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC MŁODZIK
106 Piotr Wasilewski Zielona Góra MCH Bike Team XC XC MASTERS II
107 Piotr Berdzik Wrocław IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team XC XC MASTERS I
108 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza REAL 64-sto XC XC ELITA
109 Piotr Karton Janów UKS Katolik Częstochowa XC XC ELITA
110 Piotr Śliwiński Bogatynia INTERFERIE OPTYK OKULAR TEAM XC XC JUNIOR
111 Piotr Makowski Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR
112 Przemysław Nowakowski Wrocław Decathlon Racing Team XC XC ELITA
113 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team XC XC ELITA Blog na facebooku: Przepis na trening
114 Rafał Klapetek Lubań Goggle Pro Active Eyewear XC XC MASTERS I
115 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra Interferie Optyk Okular XC XC MASTERS I
116 Rafał Moczulski Legnica Kudowianka Cyklon Proal Team XC XC MASTERS I
117 Robert Pędziński zielona góra RANT TEAM XC XC MASTERS II
118 ROBERT SIECLA RAWICZ RSC BIKE RAWICZ XC XC MASTERS II
119 Robert MUCHA lubań Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I
120 Sabina Rzepka Bolesławiec GK Cyklosport Bolesławiec XC XC LADIES Wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w Cross triathlonie, Cross Duathlonie, 12 zawodniczka Mistrzostw Świata ITU w Cross Triathlonie. Złota drużynowa Akademicka Mistrzyni Polski i XC. Zawsze na podium open w BM. Doktor nauk o kulturze fizycznej. Trener kolarstwa, pływania, triathlonu, biegania.
121 Sylwester Molski Głuszyca SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH XC XC MASTERS II
122 Szczepan Paszek Bolesławiec Fitwheels.eu/Bikestacja.pl XC XC ELITA
123 Szymon Paszek Bolesławiec Bikestacja.pl XC XC MASTERS II
124 Szymon Pietrasiewicz Lubań INTERFERIE OPTYK OKULAR TEAM XC XC JUNIOR
125 Szymon Wiśniewski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC JUNIOR MŁODSZY
126 Tomasz Harkawy Złotoryja Xtrabike Bolesławiec XC XC MASTERS II Mam jak należy hamulec, ręczny i przy pedale, kraksie nie mogę ulec rowerem jeżdżę stale .Gdy wieje i pada i zimno na dworze jeżdzę na swoim Zwiftowym potworze..Amen
127 Tomasz Mielczarek Zielona Góra XC XC MASTERS I
128 Tomasz Łukawski Rząśnik Road-Racing.pl XC XC MASTERS I
129 Tomasz Gościewicz Radwanice Piątek Salony Rowerowe - SCOTT XC XC ELITA
130 Wiesław Popiacki Sichów XC XC MASTERS I
131 Wiktoria Hejman Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA MŁODSZA
132 Wojciech Wirkijowski Wrocław XC XC MASTERS I
133 Wojtek Nazaruk Lwówek Śląski XC XC ELITA
134 Wojtek Nazaruk Lwówek Śląski XC XC ELITA
135 Zbigniew Krosman Bolesławiec XC XC MASTERS II Lubię wycieczki po górach piesze i rowerowe, aktywny sposób spędzania czasu na łonie natury, szybkie samochody i dreszcze adrenaliny.

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 135

Płeć

kobiety: 0 / 18

mężczyźni: 0 / 117

Dystans

XC: 0 / 135

Kategorie

XC ELITA: 0 / 38

XC JUNIOR: 0 / 11

XC JUNIOR MŁODSZY: 0 / 5

XC JUNIORKA: 0 / 5

XC JUNIORKA MŁODSZA: 0 / 2

XC LADIES: 0 / 3

XC MASTERS I: 0 / 37

XC MASTERS II: 0 / 15

XC MASTERS III: 0 / 3

XC MŁODZICZKA: 0 / 1

XC MŁODZIK: 0 / 6

XC ŻAK: 0 / 7

XC ŻAKINIA: 0 / 2

Miejscowości

Bagno: 0 / 1

Bardo: 0 / 1

Bielawa: 0 / 2

Bogatynia: 0 / 3

Boguszów-Gorce: 0 / 1

Bojadła: 0 / 1

Boleławiec: 0 / 1

Bolesławiec: 0 / 16

Bralin: 0 / 5

Chocianów: 0 / 1

Czermin: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobra: 0 / 1

Domaszczyn: 0 / 2

Gdynia: 0 / 1

Głuszyca: 0 / 3

Grodków: 0 / 1

Janów: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 2

Kępno: 0 / 1

Krotoszyn: 0 / 1

Legnica: 0 / 1

Lubań: 0 / 3

Lwówek Śląski: 0 / 4

Łask: 0 / 1

Nowa: 0 / 2

Nowa Ruda: 0 / 1

Nowogrodziec: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 0 / 2

Olszyna: 0 / 1

Oława: 0 / 1

Opole: 0 / 1

Piechowice: 0 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Proboszczów: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Radwanice: 0 / 1

Rawicz: 0 / 4

Rząśnik: 0 / 1

Sichów: 0 / 1

Srebrna Góra: 0 / 1

Szczytnica: 0 / 2

Środa Wielkopolska: 0 / 2

Trzcinica: 0 / 1

Unisław Śląski: 0 / 1

Wałbrzycg: 0 / 1

Wałbrzych: 0 / 12

Wiązów: 0 / 1

Wołów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 22

Wysoka: 0 / 1

Zbąszynek: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 7

Złotoryja: 0 / 2

Żary: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 18

Bike Center Team Świdnica: 0 / 1

Bike Expert Team: 0 / 1

Bikestacja: 0 / 1

Bikestacja.pl: 0 / 2

Bikestacja.pl Fitwheels.ue: 0 / 1

Decathlon Racing Team: 0 / 1

Diversey Team: 0 / 1

E-Instel.pl: 0 / 1

Fitwheels.eu/bikestacja.pl: 0 / 2

Fti Racing Team: 0 / 1

Gk Cyklosport Bolesławiec: 0 / 2

Gkjg Czarny Kamień Resort&spa: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 0 / 1

Hest Uks Sport Bralin: 0 / 2

Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team: 0 / 2

Interferie Optyk Okular: 0 / 1

Interferie Optyk Okular Team: 0 / 3

Kghm O/zg Polkowice-Sieroszowice: 0 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 16

Korba Team: 0 / 1

Kudowianka Cyklon Proal Team: 0 / 1

Lewa Wolna: 0 / 1

Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa: 0 / 1

Mch Bike Team: 0 / 4

Mitutoyo Azs Wratislavia: 0 / 2

Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław: 0 / 8

Mks "karolina" Jaworzyna Śląska: 0 / 1

Mosso Polska/kamkosport.pl/wichuworkshop: 0 / 1

Niezrzeszony: 0 / 1

Oś Racing Team: 0 / 1

Pałac Sulisław Mtb Team: 0 / 1

Piątek Salony Rowerowe - Scott: 0 / 1

Polactive: 0 / 1

Rant Team: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Real 64-Sto: 0 / 1

Road-Racing.pl: 0 / 2

Rsc Bike Rawicz: 0 / 2

Sgr Specialized: 0 / 2

Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych: 0 / 5

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Szajbajk: 0 / 1

Szkółka Kolarska Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław: 0 / 10

Środa Racing Team: 0 / 2

Uks Katolik Częstochowa: 0 / 1

Uks Sport Bralin: 0 / 1

Uks Sport Bralin: 0 / 5

Wojczal-Bike: 0 / 1

Xtrabike Bolesławiec: 0 / 3

Xtrabike Team Bolesławiec: 0 / 11

Żary Cycling Team: 0 / 1