Dolnośląskie Otwarcie Sezonu Cross Country 2018

Informacje o zawodach:

Organizator:
STOWARZYSZENIE KLUB KOLARSKI XTRABIKE BOLESŁAWIEC
Data:
2018-03-24
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Międzynarodowy Wyścig Kolarstwa XC - Dolnośląskie Otwarcie Sezonu Cross Country 2018 Kategorie męskie: ŻAK (rok urodzenia 2006 i młodsi) MŁODZIK (rok urodzenia 2004-2005) JUNIOR MŁODSZY (rok urodzenia 2002-2003) JUNIOR (rok urodzenia 2000-2001) ELITA (rok urodzenia 1988-1999) plus zawodnicy starsi chętni do startu w ELICIE MASTERS I (rok urodzenia 1978-1987) MASTERS II (rok urodzenia 1968 - 1977) MASTERS III (rok urodzenia do 1967) Kategorie kobiece: ŻAKINIA (rok urodzenia 2006 i młodsze) MŁODZICZKA (rok urodzenia 2004-2005) JUNIORKA MŁODSZA (rok urodzenia 2002-2003) JUNIORKA (rok urodzenia 2000-2001) ELITA (rok urodzenia 1988-1999) plus zawodniczki starsze chętne do startu w ELICIE LADIES (rok urodzenia do 1987) Pętla długości ok. 3800m ELITA mężczyźni – pętla x 5 MASTERS I, ELITA kobiety – pętla x 4 MASTERS II , JUNIOR– pętla x 3 LADIES, MASTERS III , JUNIOR MŁODSZY, JUNIORKA – pętla x 2 JUNIORKA MŁODSZA, MŁODZIK, MŁODZICZKA – 1 pętla ŻAK, ŻAKINI – Skrócona pętla x 1 Regulamin http://xcmtb.eu/regulamin
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

XC:
10000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Zbigniew Krosman Bolesławiec XC XC MASTERS II Lubię wycieczki po górach piesze i rowerowe, aktywny sposób spędzania czasu na łonie natury, szybkie samochody i dreszcze adrenaliny.
2 Wojciech Wirkijowski Wrocław XC XC MASTERS I
3 Tomasz Mielczarek Zielona Góra XC XC MASTERS I
4 Wiesław Popiacki Sichów XC XC MASTERS I
5 Andrzej Sęczek Bogatynia XC XC MASTERS I Trenujemy ostro, na ile czas pozwoli :P. Pozdrowienia dla ekipy Zwift Team Poland :). Mam nadzieję że sprzęt wytrzyma i nie będę ostatni :D
6 KRZYSZTOF BUKRABA Bolesławiec XC XC MASTERS I
7 Adam Siąkowski Łask XC XC MASTERS I
8 Damian Bahaj Zgorzelec XC XC MASTERS I
9 Damian Hołyszewski Proboszczów XC XC MASTERS I
10 Paweł Maciąg Oława XC XC MASTERS I
11 Jakub Chyliński Wrocław XC XC ELITA
12 Krzysztof Leszczyński Nowogrodziec XC XC ELITA
13 Wojtek Nazaruk Lwówek Śląski XC XC ELITA
14 Wojtek Nazaruk Lwówek Śląski XC XC ELITA
15 Krzysztof Lenartowski Wołów XC XC ELITA
16 Mateusz Woziwodzki Rawicz XC XC JUNIOR
17 Basiński Aleksander Wrocław XC XC JUNIOR MŁODSZY
18 Iwo Basiński Wrocław XC XC MŁODZIK
19 Paula Bernaczek Bardo Bike Center team Świdnica XC XC JUNIORKA
20 Michał Wielosik Wałbrzych Bike Expert Team XC XC ELITA
21 Adam Kopeć Bolesławiec Bikestacja XC XC MASTERS I
22 Szymon Paszek Bolesławiec Bikestacja.pl XC XC MASTERS II
23 Krzysztof Suchecki Lwówek Śląski Bikestacja.pl XC XC ELITA
24 Artur Kubicz Bolesławiec Bikestacja.pl Fitwheels.ue XC XC MASTERS I
25 Przemysław Nowakowski Wrocław Decathlon Racing Team XC XC ELITA
26 MARIAN KŁOS ZBĄSZYNEK DIVERSEY TEAM XC XC MASTERS III
27 Łukasz Pihulak Żary e-instel.pl XC XC ELITA Jeżdżę rowerem po bułki do sklepu.
28 Oliwia Paszek Bolesławiec Fitwheels.eu/Bikestacja.pl XC XC ŻAKINIA
29 Szczepan Paszek Bolesławiec Fitwheels.eu/Bikestacja.pl XC XC ELITA
30 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team XC XC ELITA Blog na facebooku: Przepis na trening
31 Sabina Rzepka Bolesławiec GK Cyklosport Bolesławiec XC XC LADIES Wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w Cross triathlonie, Cross Duathlonie, 12 zawodniczka Mistrzostw Świata ITU w Cross Triathlonie. Złota drużynowa Akademicka Mistrzyni Polski i XC. Zawsze na podium open w BM. Doktor nauk o kulturze fizycznej. Trener kolarstwa, pływania, triathlonu, biegania.
32 KAROL JANUSZKIEWICZ Bolesławiec GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC XC XC MASTERS I
33 Łukasz Młynarski Jelenia Góra GKJG Czarny Kamień Resort&Spa XC XC MASTERS I
34 Rafał Klapetek Lubań Goggle Pro Active Eyewear XC XC MASTERS I
35 Mateusz Józefiak Kępno Hest Uks Sport Bralin XC XC JUNIOR
36 Karol Bednarek Bralin HEST UKS SPORT BRALIN XC XC JUNIOR
37 Piotr Berdzik Wrocław IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team XC XC MASTERS I
38 Marcin Kawalec Wrocław Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team XC XC ELITA
39 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra Interferie Optyk Okular XC XC MASTERS I
40 Mariusz Śliwiński Bogatynia INTERFERIE OPTYK OKULAR TEAM XC XC MASTERS II
41 Szymon Pietrasiewicz Lubań INTERFERIE OPTYK OKULAR TEAM XC XC JUNIOR
42 Piotr Śliwiński Bogatynia INTERFERIE OPTYK OKULAR TEAM XC XC JUNIOR
43 Krzysztof Glapski Chocianów KGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE XC XC MASTERS I
44 Anna Bielecka Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC LADIES
45 Anita Kaputa Unisław Śląski KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC ELITA
46 Patrycja Piotrowska Wałbrzych KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH XC XC ELITA
47 Natalia Jeruzalska Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC ELITA
48 Martyna Tomasik Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA
49 Julia Tarnawska Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA
50 Dorota Bielecka Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA
51 Wiktoria Hejman Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIORKA MŁODSZA
52 Kamil Tarnawski Wałbrzycg KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC ELITA
53 Konrad Gut Olszyna Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR
54 Piotr Makowski Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR
55 Filip Brzóska Nowa Ruda KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR MŁODSZY
56 Gniewko Konsewicz Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC JUNIOR MŁODSZY
57 Paweł Bielecki Wałbrzych KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC MŁODZIK
58 Nataniel Kluss Boguszów-Gorce KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC MŁODZIK
59 Paweł Wawrzyńczyk Głuszyca KKW Whyte Nexelo Wałbrzych XC XC MŁODZIK
60 Michał Kowalski Wiązów Korba team XC XC ELITA
61 Rafał Moczulski Legnica Kudowianka Cyklon Proal Team XC XC MASTERS I
62 Paweł Błaszczyk Bolesławiec Lewa Wolna XC XC MASTERS I
63 Artur Marzec Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa XC XC MASTERS II
64 Krzysztof Szostak Zielona Góra MCH Bike Team XC XC MASTERS II
65 Piotr Wasilewski Zielona Góra MCH Bike Team XC XC MASTERS II
66 Michał Maciejewski Zielona Góra MCH BIKE TEAM XC XC ELITA
67 Artur Urbański Bojadła MCH Bike Team XC XC ŻAK
68 Jakub Kowalczyk Oborniki Śląskie Mitutoyo AZS Wratislavia XC XC ELITA
69 Dominik Dańkowski Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia XC XC ELITA
70 Karolina Cierluk Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław XC XC ELITA
71 Maja Klawitter Gdynia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ELITA
72 Hanna Fijałkowska Domaszczyn Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław XC XC JUNIORKA MŁODSZA
73 Emilia Fijałkowska Domaszczyn Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław XC XC MŁODZICZKA
74 DARIUSZ POROŚ Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MASTERS I
75 Kamil Dziedzic Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MASTERS I Trener i team-manager drużyny kolarskiej Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław. Wielki miłośnik i pasjonat kolarstwa górskiego. Startujący w zawodach MTB od 10 lat.
76 Marek Nawrocki Bagno MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ELITA
77 Adam Wąsowicz Wrocław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC JUNIOR
78 Jakub Bieliński Jaworzyna Śląska MKS "Karolina" Jaworzyna Śląska XC XC ELITA
79 Jakub Ratajczak Opole Mosso Polska/KAMKOSPORT.PL/WichuWorkShop XC XC ELITA
80 Maciej Kalawski BOLESŁAWIEC Niezrzeszony XC XC MASTERS I Jeżdże i biegam bo lubię i ..." mogę " ;)
81 Michał Nehrebecki Oborniki Śląskie OŚ RACING TEAM XC XC ELITA
82 Łukasz Rus Grodków Pałac Sulisław MTB Team XC XC MASTERS I
83 Tomasz Gościewicz Radwanice Piątek Salony Rowerowe - SCOTT XC XC ELITA
84 Łukasz Majkrzak Lwówek Śląski polactive XC XC ELITA
85 Robert Pędziński zielona góra RANT TEAM XC XC MASTERS II
86 Paweł Martynów Zielona Góra Rant-team zielona góra XC XC MASTERS I
87 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza REAL 64-sto XC XC ELITA
88 Mirosław Łukawski Bolesławiec Road-Racing.pl XC XC MASTERS II
89 Tomasz Łukawski Rząśnik Road-Racing.pl XC XC MASTERS I
90 PAWEŁ JABŁOŃSKI RAWICZ RSC BIKE RAWICZ XC XC MASTERS II
91 ROBERT SIECLA RAWICZ RSC BIKE RAWICZ XC XC MASTERS II
92 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized XC XC MASTERS II
93 Dawid Markiel Srebrna Góra SGR Specialized XC XC MASTERS I
94 AGATA HAMERA BIELAWA SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH XC XC LADIES
95 Sylwester Molski Głuszyca SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH XC XC MASTERS II
96 Marek Ardelli Wysoka Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych XC XC MASTERS I
97 Krzysztof Paluszek Głuszyca Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych XC XC MASTERS I -
98 Daniel Guszczak Wałbrzych Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych XC XC MASTERS I
99 KACPER JABŁOŃSKI RAWICZ STREFASPORTU.PL MW INVEST XC XC ELITA
100 Daniel Dziemieszonek Zielona Góra SzajBajk XC XC MASTERS I SzajBajk YouTuber.
101 Lena Urbaniak Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAKINIA
102 Szymon Wiśniewski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC JUNIOR MŁODSZY
103 Karol Puchalski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MŁODZIK
104 Michał Urbański Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC MŁODZIK
105 Franciszek Burzec Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
106 Adam Szachewicz Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
107 Filip Przybyszewski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
108 Filip Straszko Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
109 Krzysztof Imieliński Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
110 Jakub Michalski Wrocław Szkółka Kolarska MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW XC XC ŻAK
111 Adam Deska Środa Wielkopolska ŚRODA RACING TEAM XC XC ELITA
112 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska Środa Racing Team XC XC ELITA
113 Piotr Karton Janów UKS Katolik Częstochowa XC XC ELITA
114 Kacper Łukianowski Bralin Uks sport bralin XC XC JUNIOR
115 Milena Drelak Bralin UKS Sport Bralin XC XC JUNIORKA
116 Dariusz Drelak Bralin UKS Sport Bralin XC XC MASTERS II
117 Karol Przewdzięk Bralin UKS Sport Bralin XC XC ELITA
118 Michał Głowik Trzcinica Uks Sport Bralin XC XC JUNIOR
119 Karol Bednarek Czermin UKS SPORT BRALIN XC XC JUNIOR
120 JAREK WOJCZAL Piechowice WOJCZAL-BIKE XC XC MASTERS III
121 Tomasz Harkawy Złotoryja Xtrabike Bolesławiec XC XC MASTERS II Mam jak należy hamulec, ręczny i przy pedale, kraksie nie mogę ulec rowerem jeżdżę stale .Gdy wieje i pada i zimno na dworze jeżdzę na swoim Zwiftowym potworze..Amen
122 JAKUB BIERNAT Złotoryja Xtrabike Bolesławiec XC XC MASTERS I
123 Eryk Janowicz Nowa XtraBike Bolesławiec XC XC ELITA Pozdrowienia dla wszystkich uczestników mały lasek ale da nam w kość :) !
124 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS III
125 Mirosław Paździora Szczytnica Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS II
126 Dominik Tałanda Bolesławiec Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I
127 Robert MUCHA lubań Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I
128 Adam Moskaluk Dobra Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I jeżdżę, zjeżdżam, chodzę, tańczę, bardzo lubię pomarańcze
129 Bartosz Hodowany Bolesławiec Xtrabike team Bolesławiec XC XC MASTERS I
130 Andrzej Wójcik Boleławiec Xtrabike Team Bolesławiec XC XC MASTERS I
131 Jakub Zajączkowski Nowa Xtrabike team Bolesławiec XC XC ELITA
132 Igor Kowalski Bolesławiec XtraBike Team Bolesławiec XC XC ELITA Nieszablonowy Kowalski ;)
133 Kacper Kipiniak Pieńsk Xtrabike Team Bolesławiec XC XC ELITA
134 Dawid Łanoszka Szczytnica Xtrabike Team Bolesławiec XC XC JUNIOR MŁODSZY
135 Jarosław Łazaruk Żary Żary Cycling Team XC XC MASTERS I

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 135

Płeć

kobiety: 0 / 18

mężczyźni: 0 / 117

Dystans

XC: 0 / 135

Kategorie

XC ELITA: 0 / 38

XC JUNIOR: 0 / 11

XC JUNIOR MŁODSZY: 0 / 5

XC JUNIORKA: 0 / 5

XC JUNIORKA MŁODSZA: 0 / 2

XC LADIES: 0 / 3

XC MASTERS I: 0 / 37

XC MASTERS II: 0 / 15

XC MASTERS III: 0 / 3

XC MŁODZICZKA: 0 / 1

XC MŁODZIK: 0 / 6

XC ŻAK: 0 / 7

XC ŻAKINIA: 0 / 2

Miejscowości

Bagno: 0 / 1

Bardo: 0 / 1

Bielawa: 0 / 2

Bogatynia: 0 / 3

Boguszów-Gorce: 0 / 1

Bojadła: 0 / 1

Boleławiec: 0 / 1

Bolesławiec: 0 / 16

Bralin: 0 / 5

Chocianów: 0 / 1

Czermin: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobra: 0 / 1

Domaszczyn: 0 / 2

Gdynia: 0 / 1

Głuszyca: 0 / 3

Grodków: 0 / 1

Janów: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 2

Kępno: 0 / 1

Krotoszyn: 0 / 1

Legnica: 0 / 1

Lubań: 0 / 3

Lwówek Śląski: 0 / 4

Łask: 0 / 1

Nowa: 0 / 2

Nowa Ruda: 0 / 1

Nowogrodziec: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 0 / 2

Olszyna: 0 / 1

Oława: 0 / 1

Opole: 0 / 1

Piechowice: 0 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Proboszczów: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Radwanice: 0 / 1

Rawicz: 0 / 4

Rząśnik: 0 / 1

Sichów: 0 / 1

Srebrna Góra: 0 / 1

Szczytnica: 0 / 2

Środa Wielkopolska: 0 / 2

Trzcinica: 0 / 1

Unisław Śląski: 0 / 1

Wałbrzycg: 0 / 1

Wałbrzych: 0 / 12

Wiązów: 0 / 1

Wołów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 22

Wysoka: 0 / 1

Zbąszynek: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 7

Złotoryja: 0 / 2

Żary: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 18

Bike Center Team Świdnica: 0 / 1

Bike Expert Team: 0 / 1

Bikestacja: 0 / 1

Bikestacja.pl: 0 / 2

Bikestacja.pl Fitwheels.ue: 0 / 1

Decathlon Racing Team: 0 / 1

Diversey Team: 0 / 1

E-Instel.pl: 0 / 1

Fitwheels.eu/bikestacja.pl: 0 / 2

Fti Racing Team: 0 / 1

Gk Cyklosport Bolesławiec: 0 / 2

Gkjg Czarny Kamień Resort&spa: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 0 / 1

Hest Uks Sport Bralin: 0 / 2

Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team: 0 / 2

Interferie Optyk Okular: 0 / 1

Interferie Optyk Okular Team: 0 / 3

Kghm O/zg Polkowice-Sieroszowice: 0 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 16

Korba Team: 0 / 1

Kudowianka Cyklon Proal Team: 0 / 1

Lewa Wolna: 0 / 1

Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa: 0 / 1

Mch Bike Team: 0 / 4

Mitutoyo Azs Wratislavia: 0 / 2

Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław: 0 / 8

Mks "karolina" Jaworzyna Śląska: 0 / 1

Mosso Polska/kamkosport.pl/wichuworkshop: 0 / 1

Niezrzeszony: 0 / 1

Oś Racing Team: 0 / 1

Pałac Sulisław Mtb Team: 0 / 1

Piątek Salony Rowerowe - Scott: 0 / 1

Polactive: 0 / 1

Rant Team: 0 / 1

Rant-Team Zielona Góra: 0 / 1

Real 64-Sto: 0 / 1

Road-Racing.pl: 0 / 2

Rsc Bike Rawicz: 0 / 2

Sgr Specialized: 0 / 2

Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych: 0 / 5

Strefasportu.pl Mw Invest: 0 / 1

Szajbajk: 0 / 1

Szkółka Kolarska Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław: 0 / 10

Środa Racing Team: 0 / 2

Uks Katolik Częstochowa: 0 / 1

Uks Sport Bralin: 0 / 1

Uks Sport Bralin: 0 / 5

Wojczal-Bike: 0 / 1

Xtrabike Bolesławiec: 0 / 3

Xtrabike Team Bolesławiec: 0 / 11

Żary Cycling Team: 0 / 1