XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
2 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
3 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
4 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
5 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
6 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
7 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
8 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
9 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
10 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
11 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
12 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
13 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
14 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
15 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
16 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
17 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s
18 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
19 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
20 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
21 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
22 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
23 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
24 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
25 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
26 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
27 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
28 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
29 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
30 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
31 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
32 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
33 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
34 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
35 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
36 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
37 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
38 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
39 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
40 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
41 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
42 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
43 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
44 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
45 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
46 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
47 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
48 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
49 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
50 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
51 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
52 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
53 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
54 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
55 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
56 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
57 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
58 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
59 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
60 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
61 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
62 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
63 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
64 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
65 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
66 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
67 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
68 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
69 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
70 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
71 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
72 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
73 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
74 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
75 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
76 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
77 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
78 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
79 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
80 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
81 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
82 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
83 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
84 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
85 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
86 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
87 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
88 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
89 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
90 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
91 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
92 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
93 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
94 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
95 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
96 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i
97 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
98 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
99 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
100 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
101 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
102 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
103 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
104 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
105 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
106 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
107 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
108 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
109 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
110 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
111 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
112 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
113 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
114 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
115 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
116 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
117 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
118 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
119 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
120 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
121 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
122 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
123 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
124 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
125 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
126 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
127 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
128 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
129 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
130 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
131 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
132 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
133 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
134 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
135 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
136 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
137 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
138 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
139 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
140 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
141 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
142 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
143 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
144 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
145 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
146 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
147 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
148 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
149 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
150 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
151 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
152 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
153 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
154 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
155 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
156 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
157 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
158 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
159 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
160 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
161 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
162 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
163 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
164 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
165 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
166 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
167 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
168 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
169 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
170 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
171 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
172 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
173 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
174 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
175 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
176 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
177 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
178 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
179 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
180 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
181 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
182 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
183 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
184 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
185 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
186 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
187 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
188 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
189 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
190 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
191 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
192 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
193 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
194 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
195 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
196 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
197 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
198 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
199 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
200 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
201 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
202 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
203 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
204 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
205 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
206 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
207 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
208 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
209 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
210 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
211 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
212 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
213 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
214 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
215 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
216 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
217 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
218 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
219 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
220 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
221 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
222 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
223 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
224 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
225 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
226 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
227 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
228 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
229 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
230 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
231 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
232 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
233 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
234 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
235 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
236 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
237 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
238 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
239 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
240 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
241 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
242 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
243 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
244 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
245 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
246 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
247 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
248 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
249 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
250 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
251 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
252 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
253 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
254 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
255 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
256 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
257 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
258 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
259 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
260 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
261 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
262 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
263 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
264 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
265 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
266 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
267 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
268 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
269 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
270 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
271 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
272 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
273 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
274 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
275 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
276 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
277 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
278 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
279 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
280 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
281 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
282 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
283 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
284 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
285 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
286 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
287 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
288 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
289 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
290 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
291 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
292 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
293 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
294 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
295 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
296 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
297 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
298 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
299 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
300 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
301 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
302 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
303 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
304 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
305 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
306 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
307 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
308 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
309 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
310 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
311 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
312 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
313 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
314 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
315 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
316 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
317 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
318 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
319 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
320 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
321 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
322 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
323 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
324 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
325 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
326 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
327 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
328 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
329 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
330 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
331 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
332 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
333 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
334 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
335 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
336 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
337 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
338 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
339 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
340 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
341 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
342 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
343 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
344 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
345 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
346 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
347 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
348 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
349 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
350 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
351 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
352 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
353 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
354 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
355 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
356 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
357 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
358 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
359 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
360 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
361 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
362 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
363 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
364 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
365 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
366 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
367 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
368 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
369 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
370 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
371 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
372 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
373 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
374 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
375 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
376 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
377 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
378 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
379 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
380 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
381 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
382 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
383 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
384 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
385 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
386 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
387 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
388 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1