XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
2 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
3 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
4 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
5 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
6 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
7 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
8 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
9 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
10 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
11 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
12 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
13 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
14 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
15 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
16 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
17 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
18 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
19 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
20 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
21 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
22 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
23 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
24 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
25 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
26 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
27 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
28 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
29 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
30 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
31 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
32 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
33 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
34 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
35 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
36 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
37 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
38 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
39 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
40 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
41 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
42 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
43 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
44 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
45 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
46 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
47 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
48 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
49 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
50 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
51 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
52 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
53 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
54 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
55 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
56 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
57 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
58 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
59 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
60 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
61 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
62 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
63 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
64 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
65 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
66 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
67 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
68 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
69 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
70 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
71 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
72 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
73 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
74 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
75 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
76 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
77 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
78 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
79 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
80 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
81 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
82 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
83 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
84 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
85 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
86 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
87 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
88 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
89 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
90 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
91 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
92 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
93 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
94 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
95 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
96 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
97 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
98 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
99 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
100 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
101 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
102 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
103 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
104 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
105 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
106 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
107 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
108 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
109 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
110 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
111 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
112 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
113 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
114 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
115 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
116 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
117 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
118 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
119 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
120 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
121 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
122 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
123 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
124 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
125 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
126 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
127 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
128 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
129 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
130 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
131 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
132 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
133 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
134 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
135 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
136 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
137 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
138 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
139 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
140 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
141 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
142 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
143 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
144 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
145 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
146 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
147 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
148 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
149 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
150 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
151 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
152 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
153 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
154 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
155 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
156 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
157 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
158 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
159 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
160 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
161 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
162 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
163 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
164 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
165 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
166 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
167 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
168 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
169 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
170 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
171 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
172 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
173 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i
174 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
175 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
176 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
177 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
178 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
179 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
180 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
181 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
182 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
183 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
184 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
185 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
186 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
187 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
188 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
189 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
190 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
191 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
192 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
193 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
194 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
195 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
196 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
197 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
198 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
199 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
200 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
201 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
202 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
203 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
204 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
205 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
206 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
207 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
208 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
209 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
210 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
211 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
212 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
213 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
214 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
215 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
216 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
217 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
218 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
219 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
220 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
221 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
222 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
223 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
224 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
225 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
226 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
227 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
228 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
229 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
230 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
231 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
232 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
233 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
234 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
235 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
236 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
237 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
238 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
239 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
240 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
241 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
242 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
243 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
244 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
245 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
246 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
247 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
248 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
249 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
250 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
251 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
252 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
253 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
254 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
255 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
256 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
257 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
258 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
259 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
260 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
261 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
262 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
263 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
264 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
265 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
266 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
267 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
268 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
269 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
270 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
271 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
272 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
273 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
274 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
275 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
276 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
277 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
278 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
279 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
280 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
281 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
282 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
283 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
284 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
285 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
286 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
287 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
288 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
289 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
290 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
291 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
292 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
293 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
294 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
295 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
296 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
297 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
298 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
299 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
300 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
301 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
302 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
303 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
304 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
305 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
306 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
307 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
308 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
309 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
310 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
311 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
312 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
313 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
314 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
315 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
316 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
317 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
318 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
319 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
320 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
321 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
322 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
323 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
324 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
325 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
326 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
327 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
328 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
329 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
330 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
331 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
332 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
333 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
334 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
335 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
336 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
337 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
338 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
339 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
340 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
341 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
342 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
343 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
344 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
345 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
346 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
347 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
348 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
349 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
350 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
351 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
352 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
353 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
354 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
355 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
356 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
357 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
358 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
359 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
360 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
361 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
362 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
363 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
364 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
365 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
366 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
367 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
368 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
369 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
370 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
371 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
372 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
373 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
374 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
375 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
376 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
377 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
378 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
379 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
380 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
381 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
382 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
383 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s
384 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
385 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
386 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
387 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
388 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1