XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
2 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
3 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
4 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
5 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
6 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
7 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
8 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
9 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
10 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
11 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
12 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
13 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
14 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
15 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
16 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
17 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
18 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
19 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
20 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
21 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
22 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
23 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
24 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
25 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
26 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
27 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
28 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
29 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
30 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
31 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
32 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
33 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
34 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
35 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
36 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
37 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
38 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
39 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
40 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
41 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
42 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
43 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
44 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
45 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
46 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
47 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
48 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
49 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
50 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
51 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
52 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
53 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
54 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
55 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
56 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
57 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
58 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
59 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
60 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
61 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
62 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
63 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
64 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
65 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
66 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
67 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
68 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
69 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
70 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
71 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
72 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
73 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
74 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
75 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
76 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
77 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
78 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
79 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
80 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
81 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
82 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
83 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
84 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
85 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
86 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
87 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
88 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
89 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
90 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
91 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
92 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
93 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
94 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
95 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
96 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
97 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
98 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
99 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
100 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
101 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
102 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
103 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
104 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
105 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
106 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
107 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
108 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
109 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
110 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
111 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
112 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
113 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
114 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
115 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
116 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
117 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
118 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
119 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
120 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
121 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
122 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
123 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
124 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
125 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
126 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
127 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
128 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
129 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
130 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
131 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
132 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
133 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
134 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
135 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
136 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
137 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
138 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
139 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
140 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
141 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
142 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
143 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
144 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
145 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
146 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
147 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
148 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
149 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
150 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
151 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
152 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
153 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
154 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
155 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
156 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
157 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
158 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
159 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
160 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
161 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
162 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
163 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
164 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
165 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
166 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
167 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
168 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
169 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
170 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
171 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
172 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
173 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
174 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
175 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
176 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
177 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
178 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
179 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
180 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
181 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
182 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
183 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
184 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
185 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
186 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
187 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
188 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
189 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
190 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
191 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
192 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
193 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
194 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
195 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
196 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
197 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
198 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
199 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
200 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
201 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
202 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
203 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
204 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
205 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
206 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
207 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
208 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
209 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
210 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
211 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
212 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
213 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
214 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
215 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
216 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
217 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
218 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
219 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
220 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
221 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
222 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
223 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
224 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
225 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
226 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
227 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
228 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
229 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
230 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
231 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
232 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
233 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
234 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
235 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
236 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
237 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
238 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
239 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
240 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
241 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
242 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
243 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
244 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
245 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
246 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
247 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
248 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
249 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
250 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
251 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
252 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
253 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
254 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
255 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
256 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
257 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
258 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
259 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
260 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
261 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
262 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
263 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
264 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
265 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
266 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
267 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
268 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
269 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
270 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
271 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
272 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
273 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
274 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
275 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
276 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
277 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
278 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
279 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
280 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
281 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
282 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
283 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
284 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
285 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
286 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
287 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
288 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
289 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
290 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
291 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
292 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
293 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
294 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
295 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
296 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
297 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
298 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
299 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
300 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
301 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
302 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
303 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
304 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
305 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
306 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
307 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
308 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
309 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
310 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
311 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
312 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
313 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
314 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
315 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
316 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
317 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
318 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
319 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
320 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
321 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
322 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
323 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
324 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
325 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
326 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
327 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
328 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
329 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
330 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
331 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
332 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
333 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
334 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
335 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
336 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
337 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
338 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
339 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
340 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
341 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
342 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
343 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
344 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
345 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
346 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
347 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
348 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
349 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
350 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
351 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
352 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
353 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
354 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
355 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
356 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
357 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i
358 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
359 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
360 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
361 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s
362 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
363 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
364 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
365 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
366 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
367 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
368 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
369 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
370 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
371 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
372 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
373 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
374 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
375 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
376 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
377 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
378 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
379 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
380 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
381 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
382 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s
383 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
384 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
385 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
386 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
387 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
388 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1