XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
2 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
3 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
4 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
5 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
6 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
7 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
8 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
9 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
10 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
11 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
12 STANISLAW szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
13 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
14 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
15 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
16 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
17 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
18 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
19 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
20 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
21 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
22 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
23 adam kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
24 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
25 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
26 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
27 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
28 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4s
29 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
30 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
31 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
32 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
33 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
34 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
35 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
36 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
37 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
38 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
39 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
40 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
41 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
42 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
43 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
44 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
45 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
46 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
47 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
48 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
49 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
50 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
51 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
52 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
53 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
54 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
55 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
56 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
57 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
58 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
59 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
60 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
61 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
62 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
63 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MEGA MEGA K4s
64 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
65 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
66 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
67 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
68 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
69 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
70 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
71 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team GIGA GIGA M4s
72 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
73 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
74 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
75 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
76 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
77 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
78 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
79 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
80 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
81 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie GIGA GIGA M6s
82 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
83 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
84 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
85 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
86 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
87 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
88 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
89 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
90 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
91 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
92 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
93 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
94 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
95 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
96 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
97 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
98 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
99 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
100 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
101 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
102 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
103 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
104 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
105 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
106 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
107 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
108 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
109 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
110 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
111 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
112 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
113 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
114 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MEGA MEGA M4s
115 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
116 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
117 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
118 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
119 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
120 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
121 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
122 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
123 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
124 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
125 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
126 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
127 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
128 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
129 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
130 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
131 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
132 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
133 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
134 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
135 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
136 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
137 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
138 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
139 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
140 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
141 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
142 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
143 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
144 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
145 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
146 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
147 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
148 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
149 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
150 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
151 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
152 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
153 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
154 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
155 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
156 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
157 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MEGA MEGA M6i
158 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MEGA MEGA M3i
159 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
160 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 13 / 160

Płeć

kobiety: 0 / 19

mężczyźni: 13 / 141

Dystans

GIGA: 3 / 34

MEGA: 6 / 38

MINI: 4 / 88

Kategorie

GIGA K4i: 0 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 0 / 3

GIGA M3i: 0 / 1

GIGA M3s: 0 / 4

GIGA M4i: 1 / 5

GIGA M4s: 2 / 9

GIGA M5i: 0 / 1

GIGA M5s: 0 / 2

GIGA M6s: 0 / 6

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K4s: 0 / 1

MEGA K5i: 0 / 1

MEGA K5s: 0 / 1

MEGA K6s: 0 / 1

MEGA M3i: 0 / 1

MEGA M3s: 2 / 9

MEGA M4i: 0 / 2

MEGA M4s: 2 / 12

MEGA M5i: 0 / 3

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 0 / 1

MEGA M6s: 0 / 3

MINI K1i: 0 / 1

MINI K3i: 0 / 2

MINI K3s: 0 / 1

MINI K4i: 0 / 2

MINI K4s: 0 / 2

MINI K5i: 0 / 2

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 0 / 2

MINI M2s: 1 / 6

MINI M3i: 1 / 6

MINI M3s: 1 / 5

MINI M4i: 0 / 4

MINI M4s: 0 / 10

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 1 / 15

MINI M6i: 0 / 6

MINI M6s: 0 / 13

MINI M7s: 0 / 5

Miejscowości

Bardo: 0 / 1

Berlin: 0 / 1

Biadki: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Buk: 0 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Godów: 0 / 1

Gorzow Wlkp: 0 / 1

Gostyń: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kalisz: 0 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 0 / 1

Klodzko: 0 / 1

Kłodzko: 0 / 7

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 0 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krapkowice: 0 / 1

Krotoszyn: 2 / 4

Krzepice: 0 / 1

Kudowa Zdrój: 0 / 5

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Legnica: 0 / 1

Leszno: 0 / 2

Lubin: 0 / 1

Luboń: 0 / 1

Łask: 0 / 4

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Międzylesie: 0 / 1

Milicz: 0 / 2

Murowana Goślina: 0 / 1

Murowana-Goślina: 0 / 1

Niemodlin: 0 / 1

Nowa Ruda: 0 / 2

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 0 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 2

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 0 / 1

Opole: 0 / 2

Ostrów Wielkopolski: 0 / 3

Ostrów Wlkp: 0 / 2

Ostrów Wlkp.: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska / K. Poznania: 0 / 2

Pniewy: 0 / 1

Poznan: 1 / 2

Poznań: 1 / 7

Prusice: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Radłów: 0 / 1

Rewal: 0 / 1

Słupca: 0 / 1

Sobotka: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Sulechów: 0 / 1

Szczecin: 0 / 1

Ścinawka Średnia: 0 / 1

Środa Śląska: 0 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 2

Warszawa: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wroclaw: 0 / 4

Wrocław: 1 / 24

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 0 / 1

Zielona Gora: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 2

Kluby

_ (brak): 6 / 49

1956: 0 / 1

1957: 0 / 1

1972: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Amator: 0 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 0 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 2

Blumen Team: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Budchem Poznań: 0 / 1

Bula Team: 0 / 1

Calisia 1974: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Dadelo Hba: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 0 / 1

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 0 / 1

Gvt: 0 / 2

Huzar Bike Academy: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 0 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kkzk: 0 / 3

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Lefero Team Sport: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 3

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 0 / 5

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Niezrzeszony: 0 / 1

Nts Kona Nowogard: 0 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 0 / 3

Otr Interkol: 0 / 8

Pm Rider Team: 0 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Quest Act: 0 / 2

Rant Team Zielona Gora: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 2

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 3

Szybciej Nie Mogę: 0 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 0 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Verge Eska Team: 0 / 1

Wataha Międzylesie: 0 / 3

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1