XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
2 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
3 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
4 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
5 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
6 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
7 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
8 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
9 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
10 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
11 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
12 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
13 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
14 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
15 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
16 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
17 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
18 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
19 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
20 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
21 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
22 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
23 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
24 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
25 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
26 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
27 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
28 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
29 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
30 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
31 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
32 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
33 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
34 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
35 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
36 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
37 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
38 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
39 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
40 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
41 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
42 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
43 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
44 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
45 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
46 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
47 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
48 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
49 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
50 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
51 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
52 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
53 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
54 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
55 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
56 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
57 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
58 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
59 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
60 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
61 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
62 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
63 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
64 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
65 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
66 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
67 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
68 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
69 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
70 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
71 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
72 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
73 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
74 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
75 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
76 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
77 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
78 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
79 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
80 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
81 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
82 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
83 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
84 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
85 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
86 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
87 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
88 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
89 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
90 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
91 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
92 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
93 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
94 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
95 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
96 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
97 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
98 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
99 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
100 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
101 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
102 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
103 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
104 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
105 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
106 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
107 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
108 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
109 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
110 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
111 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
112 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
113 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
114 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
115 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
116 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s
117 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
118 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
119 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
120 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
121 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
122 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
123 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
124 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
125 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
126 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
127 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
128 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
129 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
130 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
131 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
132 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
133 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
134 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
135 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
136 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
137 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
138 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
139 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
140 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
141 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
142 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
143 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
144 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
145 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
146 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
147 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
148 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
149 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
150 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
151 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
152 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
153 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
154 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
155 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i
156 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
157 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
158 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
159 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
160 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
161 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
162 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
163 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
164 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
165 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
166 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
167 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
168 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
169 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
170 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
171 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
172 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
173 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
174 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
175 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
176 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
177 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
178 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
179 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
180 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
181 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
182 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
183 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
184 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
185 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
186 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
187 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
188 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
189 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
190 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
191 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
192 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
193 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
194 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
195 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
196 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
197 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
198 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s
199 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
200 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
201 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
202 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
203 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
204 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
205 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
206 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
207 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
208 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
209 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
210 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
211 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
212 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
213 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
214 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
215 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
216 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
217 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
218 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
219 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
220 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
221 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
222 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
223 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
224 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
225 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
226 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
227 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
228 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
229 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
230 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
231 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
232 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
233 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
234 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
235 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
236 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
237 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
238 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
239 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
240 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
241 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
242 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
243 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
244 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
245 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
246 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
247 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
248 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
249 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
250 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
251 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
252 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
253 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
254 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
255 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
256 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
257 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
258 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
259 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
260 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
261 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
262 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
263 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
264 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
265 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
266 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
267 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
268 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
269 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
270 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
271 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
272 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
273 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
274 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
275 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
276 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
277 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
278 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
279 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
280 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
281 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
282 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
283 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
284 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
285 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
286 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
287 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
288 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
289 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
290 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
291 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
292 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
293 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
294 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
295 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
296 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
297 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
298 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
299 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
300 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
301 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
302 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
303 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
304 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
305 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
306 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
307 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
308 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
309 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
310 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
311 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
312 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
313 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
314 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
315 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
316 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
317 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
318 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
319 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
320 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
321 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
322 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
323 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
324 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
325 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
326 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
327 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
328 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
329 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
330 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
331 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
332 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
333 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
334 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
335 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
336 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
337 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
338 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
339 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
340 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
341 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
342 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
343 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
344 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
345 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
346 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
347 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
348 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
349 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
350 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
351 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
352 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
353 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
354 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
355 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
356 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
357 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
358 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
359 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
360 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
361 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
362 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
363 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
364 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
365 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
366 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
367 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
368 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
369 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
370 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
371 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
372 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
373 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
374 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
375 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
376 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
377 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
378 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
379 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
380 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
381 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
382 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
383 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
384 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
385 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
386 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
387 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
388 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1