XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
2 Andrzej Florczak Berlin turysta MEGA MEGA M6s
3 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
4 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
5 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
6 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
7 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
8 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
9 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MEGA MEGA M3i
10 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
11 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
12 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
13 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
14 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
15 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
16 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
17 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
18 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
19 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
20 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
21 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
22 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
23 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
24 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
25 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
26 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
27 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
28 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
29 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
30 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
31 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
32 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
33 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
34 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
35 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
36 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
37 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
38 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
39 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
40 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
41 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
42 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
43 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
44 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MEGA MEGA M4s
45 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
46 STANISLAW szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
47 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
48 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
49 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
50 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
51 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
52 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
53 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
54 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
55 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
56 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
57 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MEGA MEGA M6i
58 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
59 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
60 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
61 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
62 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie GIGA GIGA M6s
63 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
64 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
65 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
66 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
67 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
68 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
69 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
70 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
71 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
72 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
73 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
74 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
75 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
76 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
77 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
78 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
79 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
80 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
81 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
82 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
83 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
84 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
85 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
86 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
87 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
88 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4i
89 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
90 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
91 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
92 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
93 adam kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
94 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
95 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
96 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4s
97 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
98 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
99 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team GIGA GIGA M4s
100 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MEGA MEGA K4s
101 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
102 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
103 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
104 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
105 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
106 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
107 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
108 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
109 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
110 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
111 Katarzyna Jocher RADŁÓW MINI MINI K3s
112 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
113 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
114 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
115 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
116 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
117 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
118 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
119 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
120 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
121 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
122 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
123 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
124 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
125 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
126 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
127 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
128 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
129 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
130 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
131 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
132 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
133 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
134 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
135 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
136 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
137 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
138 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
139 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
140 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
141 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
142 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
143 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
144 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
145 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
146 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
147 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
148 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
149 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
150 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
151 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
152 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
153 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
154 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
155 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
156 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
157 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
158 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
159 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
160 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 13 / 160

Płeć

kobiety: 0 / 19

mężczyźni: 13 / 141

Dystans

GIGA: 3 / 34

MEGA: 6 / 38

MINI: 4 / 88

Kategorie

GIGA K4i: 0 / 1

GIGA K4s: 0 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M2s: 0 / 3

GIGA M3i: 0 / 1

GIGA M3s: 0 / 4

GIGA M4i: 1 / 5

GIGA M4s: 2 / 9

GIGA M5i: 0 / 1

GIGA M5s: 0 / 2

GIGA M6s: 0 / 6

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K4s: 0 / 1

MEGA K5i: 0 / 1

MEGA K5s: 0 / 1

MEGA K6s: 0 / 1

MEGA M3i: 0 / 1

MEGA M3s: 2 / 9

MEGA M4i: 0 / 2

MEGA M4s: 2 / 12

MEGA M5i: 0 / 3

MEGA M5s: 2 / 2

MEGA M6i: 0 / 1

MEGA M6s: 0 / 3

MINI K1i: 0 / 1

MINI K3i: 0 / 2

MINI K3s: 0 / 1

MINI K4i: 0 / 2

MINI K4s: 0 / 2

MINI K5i: 0 / 2

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 1

MINI M1s: 0 / 2

MINI M2s: 1 / 6

MINI M3i: 1 / 6

MINI M3s: 1 / 5

MINI M4i: 0 / 4

MINI M4s: 0 / 10

MINI M5i: 0 / 4

MINI M5s: 1 / 15

MINI M6i: 0 / 6

MINI M6s: 0 / 13

MINI M7s: 0 / 5

Miejscowości

Bardo: 0 / 1

Berlin: 0 / 1

Biadki: 0 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Buk: 0 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Dąbrowa Górnicza: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 1 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Godów: 0 / 1

Gorzow Wlkp: 0 / 1

Gostyń: 0 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kalisz: 0 / 1

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 0 / 1

Klodzko: 0 / 1

Kłodzko: 0 / 7

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 0 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krapkowice: 0 / 1

Krotoszyn: 2 / 4

Krzepice: 0 / 1

Kudowa Zdrój: 0 / 5

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Legnica: 0 / 1

Leszno: 0 / 2

Lubin: 0 / 1

Luboń: 0 / 1

Łask: 0 / 4

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Międzylesie: 0 / 1

Milicz: 0 / 2

Murowana Goślina: 0 / 1

Murowana-Goślina: 0 / 1

Niemodlin: 0 / 1

Nowa Ruda: 0 / 2

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 0 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 0 / 2

Oborniki Śląskie: 0 / 2

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 0 / 1

Opole: 0 / 2

Ostrów Wielkopolski: 0 / 3

Ostrów Wlkp: 0 / 2

Ostrów Wlkp.: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska / K. Poznania: 0 / 2

Pniewy: 0 / 1

Poznan: 1 / 2

Poznań: 1 / 7

Prusice: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Pudliszki: 0 / 2

Radłów: 0 / 1

Rewal: 0 / 1

Słupca: 0 / 1

Sobotka: 0 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Sulechów: 0 / 1

Szczecin: 0 / 1

Ścinawka Średnia: 0 / 1

Środa Śląska: 0 / 1

Świdnica: 1 / 1

Świdwin: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 2

Warszawa: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wroclaw: 0 / 4

Wrocław: 1 / 24

Wronki: 0 / 1

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 0 / 1

Zielona Gora: 0 / 1

Zielona Góra: 1 / 2

Kluby

_ (brak): 6 / 49

1956: 0 / 1

1957: 0 / 1

1972: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 1 / 1

Amator: 0 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 0 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 1 / 2

Blumen Team: 0 / 1

Brak: 0 / 1

Budchem Poznań: 0 / 1

Bula Team: 0 / 1

Calisia 1974: 0 / 1

Cień Szułany: 0 / 1

Dadelo Hba: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 0 / 1

Dt4You: 0 / 1

Elmar Team: 0 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 1

Goggle Pro Active Eyewear: 0 / 1

Gvt: 0 / 2

Huzar Bike Academy: 0 / 1

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 0 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kkzk: 0 / 3

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 0 / 2

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 0 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Lefero Team Sport: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 0 / 3

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 0 / 5

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Niezrzeszony: 0 / 1

Nts Kona Nowogard: 0 / 1

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 0 / 2

Otc Oborniki: 0 / 3

Otr Interkol: 0 / 8

Pm Rider Team: 0 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Quest Act: 0 / 2

Rant Team Zielona Gora: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 1 / 2

Rawex Energy Saving: 0 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Sport-Profit Cannondale Team: 0 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 3

Szybciej Nie Mogę: 0 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 0 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 0 / 1

Turysta: 0 / 1

Verge Eska Team: 0 / 1

Wataha Międzylesie: 0 / 3

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1