XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
2 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
3 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
4 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
5 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
6 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
7 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
8 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
9 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
10 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
11 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
12 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
13 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
14 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
15 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
16 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
17 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
18 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
19 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
20 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
21 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
22 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
23 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
24 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
25 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
26 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
27 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
28 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
29 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
30 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
31 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
32 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s
33 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
34 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
35 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
36 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
37 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
38 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
39 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
40 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
41 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
42 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
43 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
44 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
45 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
46 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
47 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
48 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
49 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
50 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
51 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
52 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
53 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
54 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
55 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
56 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
57 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
58 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
59 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
60 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
61 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
62 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
63 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
64 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
65 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
66 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
67 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
68 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
69 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
70 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
71 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
72 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
73 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
74 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
75 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
76 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
77 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
78 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
79 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
80 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
81 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
82 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
83 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
84 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
85 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
86 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
87 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
88 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
89 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
90 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
91 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
92 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
93 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
94 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
95 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
96 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
97 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
98 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
99 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
100 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
101 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
102 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
103 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
104 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
105 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
106 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
107 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
108 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
109 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
110 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
111 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
112 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
113 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
114 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
115 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
116 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
117 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
118 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
119 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
120 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
121 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
122 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
123 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
124 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
125 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
126 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
127 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
128 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
129 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
130 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
131 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
132 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
133 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
134 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
135 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
136 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
137 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
138 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
139 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
140 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
141 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
142 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
143 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
144 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
145 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
146 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
147 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
148 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
149 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
150 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
151 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
152 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
153 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
154 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
155 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
156 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
157 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
158 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
159 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
160 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
161 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
162 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
163 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
164 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
165 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
166 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
167 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
168 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
169 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
170 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
171 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
172 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
173 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
174 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
175 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
176 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
177 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
178 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
179 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
180 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
181 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
182 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
183 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
184 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
185 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
186 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
187 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i
188 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
189 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
190 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
191 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
192 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
193 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
194 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
195 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
196 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
197 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
198 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
199 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
200 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
201 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
202 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
203 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
204 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
205 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
206 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
207 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
208 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
209 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
210 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
211 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
212 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
213 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
214 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
215 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
216 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
217 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
218 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
219 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
220 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
221 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
222 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
223 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
224 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
225 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
226 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
227 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
228 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
229 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
230 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
231 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
232 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
233 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
234 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
235 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
236 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
237 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
238 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
239 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
240 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
241 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
242 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
243 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
244 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
245 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
246 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
247 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
248 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
249 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
250 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
251 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
252 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
253 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
254 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
255 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
256 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
257 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
258 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
259 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
260 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
261 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
262 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
263 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
264 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
265 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
266 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
267 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
268 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
269 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
270 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
271 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
272 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
273 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
274 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
275 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
276 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
277 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
278 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
279 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
280 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
281 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
282 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
283 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
284 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
285 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
286 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
287 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
288 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
289 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
290 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
291 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
292 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
293 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
294 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
295 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
296 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
297 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
298 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
299 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
300 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
301 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
302 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
303 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
304 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
305 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
306 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
307 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
308 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
309 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
310 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
311 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
312 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
313 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
314 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
315 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
316 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
317 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
318 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
319 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
320 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
321 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
322 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
323 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
324 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
325 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
326 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
327 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
328 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
329 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
330 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
331 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
332 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
333 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
334 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
335 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
336 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
337 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
338 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
339 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
340 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
341 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
342 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
343 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
344 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
345 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
346 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
347 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
348 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
349 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
350 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
351 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
352 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
353 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
354 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
355 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
356 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
357 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
358 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
359 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
360 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
361 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
362 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
363 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
364 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
365 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
366 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
367 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
368 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
369 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
370 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
371 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
372 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
373 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
374 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
375 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s
376 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
377 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
378 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
379 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
380 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
381 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
382 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
383 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
384 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
385 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
386 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
387 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
388 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1