XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Olga Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
2 Natasza Bętkowska Poznań RODZINNY RODZ K1i
3 Emil Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M5s
4 Mariusz Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M3s
5 Jarosław Napierała Szamotuły LKS Ciche Męki RODZINNY RODZ M3i
6 Zbigniew Żyszkowski Wrocław RODZINNY RODZ M1s
7 Jakub Barycz Wrocław RODZINNY RODZ M1s
8 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
9 MAŁGORZATA CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M MINI MINI K5s Lubię gòrki i ogórki .
10 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
11 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
12 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
13 Renata Bętlewska Słupsk 1971 MINI MINI K4i
14 Lidia Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI K4s
15 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MINI MINI K4s
16 Dorota Piecyk Głuchołazy Ktukol MINI MINI K4s
17 Anna Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI K4s
18 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
19 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
20 KATARZYNA JOCHER RADŁÓW otr interkol MINI MINI K3s
21 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
22 Agnieszka Dudziak Wolsztyn KKFP MINI MINI K3s
23 Iwona Marynowska Radków MINI MINI K3s
24 Monika Lesiak Ostrów Wielkopolski OTR INTERKOL MINI MINI K3i
25 Katarzyna Rzepecka Wrocław IM-Motion Specialized Skoda Gall-ICM MINI MINI K3s
26 Oksana Krysiuk wroclaw GVT MINI MINI K3s
27 Karolina Odrzywołek Regulice Biostern MINI MINI K2s
28 Monika Lorenc Dąbrówka Leśna OTC Oborniki MINI MINI K2s
29 Marta Soboń Kłodzko MINI MINI K2s
30 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
31 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
32 Zygmunt Wesołowski Radków Klub kolarski Ziemi Kłodziej MINI MINI M7s
33 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s MÓJ 7 ROK Startów w Maratonach
34 Antoni Pieprzyk Gorzow Wlkp MINI MINI M7s
35 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
36 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
37 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M7s
38 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
39 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
40 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
41 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i " to mój 100 supermaraton (org. + pl.)"
42 RYSZARD RAWSKI WROCŁAW RAWEX Energy Saving MINI MINI M6s
43 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
44 Marek Stryjakowski Poznan Bula Team MINI MINI M6s
45 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
46 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
47 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
48 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
49 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
50 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i lubię to
51 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
52 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MINI MINI M6s
53 MARCIN PULWICKI OBORNIKI DT4YOU MINI MINI M6s
54 Janusz Wierzbicki Rąbino nie dotyczy MINI MINI M6s
55 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
56 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
57 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
58 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
59 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
60 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
61 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
62 Lesław Targosz Krapkowice 1957 MINI MINI M6s
63 Leslaw Komisaruk Wroclaw Mpk MINI MINI M5s Fajny kolarz
64 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
65 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
66 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
67 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
68 PIOTR ŁABUDA WOŁÓW RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
69 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
70 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
71 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
72 Krzysztof Kruszyna Wrocław MINI MINI M5s
73 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
74 WIESLAW LASTA TRZEBNICA Trzebnica MINI MINI M5s
75 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
76 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
77 Piotr Reszka Lódź MINI MINI M5s
78 Tadeusz Ostrowski Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
79 Janusz Kühnel Kłodzko MINI MINI M5s
80 Jacek Szary Mysłowice UKKS Imielin Team MINI MINI M5s
81 Hieronim Grzymisławski Murowana Goślina Looksfera/M-tronic MINI MINI M5s
82 Marek Lechowski Wrocław VERGE ESKA TEAM MINI MINI M5s Zawodnik z Wrocławia
83 Jacek Szymanski Wrocław MINI MINI M5s
84 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
85 Piotr Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M5s
86 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
87 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
88 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MINI MINI M5s
89 Dariusz Czarniecki Środa Śląska Środa Śląska MINI MINI M5s
90 JACEK JOCHER RADŁÓW 1963 MINI MINI M5s
91 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
92 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
93 Ks. Józef Dudek Pniewo Viva Cristo Rey! MINI MINI M5s
94 Wacław Cirocki Wrocław Sport-Profit Cannodale Team MINI MINI M5s
95 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
96 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki QUEST ROAD MINI MINI M5s
97 Jerzy Markowski Kłodawa ZSPKŁODAWA MINI MINI M5s
98 Krzysztof Fecko Sokolica MINI MINI M5s
99 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5s
100 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
101 Mirosław Maślanka Nowa Ruda Sarpsborg SK MINI MINI M5s
102 Daniel Lindner Opatówek MINI MINI M5s
103 Tomasz Wołodźko Wrocław Verge Eska Team MINI MINI M5s
104 Dariusz Tessmer NOWA RUDA LEFERO TEAM SPORT MINI MINI M5s
105 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
106 Łukasz Biernacki Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
107 Wojciech Durlik Strzegom MINI MINI M4s
108 wiesiek hamela Pieńsk Ciclismo Wrocław MINI MINI M4i
109 damian mikołajczak sobótka MINI MINI M4s moze dam rade
110 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
111 Grzegorz Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M4s
112 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
113 Mariusz Łuczak Ostrów Wielkopolski MINI MINI M4s
114 Leszek Zmyślony Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M4s
115 Tomasz Maciaś Opole VERGE ESKA TEAM MINI MINI M4s
116 JERZY ZAKLUKIEWICZ OŁAWA MINI MINI M4s FAN Huzar Bike Academy!
117 Paweł Koralewski Poznań MINI MINI M4s
118 Krzysztof Nowacki Poznań MINI MINI M4s
119 Modest Pacałowski Warszawa MINI MINI M4s
120 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki MINI MINI M4s
121 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
122 Tomasz Walasik Zgorzelec MINI MINI M4s Alleluja i do przodu !!!!
123 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śląska MINI MINI M4s
124 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
125 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI MINI M4s
126 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
127 PAWEŁ Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
128 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
129 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
130 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1974 MINI MINI M4s
131 Jarosław Balawajder Świdnica PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
132 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI WIRY Blumen Team MINI MINI M4s
133 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
134 Roman Woźniak Szymanów MINI MINI M4s
135 Andrzej Zaborowski Szczecin MINI MINI M4i
136 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
137 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
138 Tomasz Ruszkowski Katowice CycloTrener Team MINI MINI M4s
139 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i
140 Paweł Klusek STARY WIELISŁAW Sport Profit Cannondale Team MINI MINI M4s
141 Wojciech Garstkiewicz Plewiska / K. Poznania MINI MINI M4i
142 Mariusz Kryś Buk MINI MINI M4s
143 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
144 Paweł Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
145 Piotr Sućko Poznań Funclub Sp. z o.o. MINI MINI M4s
146 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
147 Bartłomiej Ochman Gliwice MINI MINI M4s
148 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
149 Mariusz Wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
150 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US Team MINI MINI M3s
151 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
152 KRZYSZTOF KUBAŚ WOLSZTYN KKFP WOLSZTYN MINI MINI M3i
153 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
154 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
155 Wojciech SKUPNIK Wroclaw Skupnik team MINI MINI M3s
156 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
157 Klaudiusz Nikodem Nowa Ruda CZAJKERSI MINI MINI M3i
158 Tomasz Szmidt Dikowiec Czajkersi MINI MINI M3i
159 Jacek Gajlikowski Krakow MINI MINI M3s
160 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
161 marcin przewlocki jelenia góra Kondycja.net MINI MINI M3s
162 Wojciech Grzegorczyk Wrocław Cycling United Wroclaw MINI MINI M3s
163 Igor Kaźmierczak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
164 Maciej Smułka Bystrzyca Kłodzka MINI MINI M3i
165 Michał Leśnik Belęcin Orzeł Belęcin MINI MINI M3s
166 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
167 Sławek Sidorski Wrocław Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M3s
168 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
169 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Oby trochę szybciej niż ostatnio i niech Moc będzie z Nami!!!
170 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
171 Piotr Modzelewski Łódź MINI MINI M3i
172 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i W tym roku damy czadu
173 Łukasz Mendera Bardo UKS KUSY Bardo MINI MINI M3s
174 MICHAŁ MIKUŁA Poznań MINI MINI M3s
175 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
176 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
177 Paweł Wysoczański Berlin MINI MINI M3s
178 MARCIN RAU TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M3i
179 Artur Gacek Wrocław GVT Trzepaki MINI MINI M3s
180 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
181 Mateusz Łopuszyński Wrocław MINI MINI M3s
182 Michał Zychla Słubice FSM TEAM MINI MINI M3s
183 Bartosz Głuszyński Wrocław MINI MINI M3s pasjonat amatorskiego kolarstwa
184 Konrad Chudak Nietążkowo ŚTC Śmigiel MINI MINI M3s
185 Cezary Łuszczewski Dobrzykowice MINI MINI M3s
186 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Hanbike
187 Tomasz Wojtkowiak Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
188 Władysław Kwaśnicki Opole MINI MINI M3s
189 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
190 Zbyszek Buszewski Karpicko MINI MINI M3s
191 Filip Mazurek Szczecin MINI MINI M2s
192 Krzysztof Hernik Legnica 1988 MINI MINI M2s
193 Łukasz Bieniek Leszno BEMKO MINI MINI M2s
194 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW MINI MINI M2s
195 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
196 Bartosz Zając Poznań TASKOPROJEKT MINI MINI M2s
197 Tomasz Stalinger Wrocław Intermoneto MINI MINI M2s
198 Mateusz Kaczmarczyk Wrocław MINI MINI M2s
199 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
200 Kamil Król Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
201 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
202 Łukasz Moneta Wrocław MINI MINI M2s
203 Mateusz Bielichowski Łódź MINI MINI M2s
204 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
205 Karol Adamowski Pawłowice MINI MINI M2s
206 Bartosz Kucuń Mozow MINI MINI M2s
207 Maciej Walasek Wrocław SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M2s
208 Marcin Bajerowicz Grzędzice MINI MINI M2s
209 Łukasz Łaszczuk Wrocław MINI MINI M2s
210 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
211 Bartosz Bajerowicz Szczecin MINI MINI M2s
212 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
213 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
214 Krzysztof Walasek WROCŁAW SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MINI MINI M1s
215 Marek Kożuchowski Kłodzko MINI MINI M1i
216 Marcin Nowacki Poznań MINI MINI M1s
217 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
218 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI M1i
219 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
220 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy Fala Nieporęt MINI MINI M1s Patryk brał udział w Klasyku Kłodzkim 2017 i Klasyku Radkowskim 2018. Proszę o zapisanie na listę startową razem z Leszkiem Targoszem z Krapkowic. Będzie jechał pod jego opieką.
221 Piotr Bednarek Głuchołazy Ktukol MINI MINI M1s
222 Iwo Pacałowski Warszawa MINI MINI M1s
223 Piotr Skupnik Wroclaw Skupnik team MINI MINI M1s
224 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MINI MINI M1s
225 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
226 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
227 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS Nowogard MEGA MEGA K5s
228 Anna Bielawska Milicz MEGA MEGA K4s Pierwszy rok w PP
229 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
230 Beata Golczak Poznan Arcane Dublin MEGA MEGA K3s
231 Monika Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA K3s
232 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
233 Zuzanna Madaj Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA K2s
234 Edward Jurzyca Orzesze 1944 MEGA MEGA M7s
235 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA MEGA M7s
236 Ferdynand Malak Leszno MEGA MEGA M6s
237 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
238 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
239 Henryk Zięba Trzebnica Movistar Nowy Dwór MEGA MEGA M6s
240 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
241 ALEKSANDER SIEMIŃSKI KAMIENNA GÓRA BIROTA KG MEGA MEGA M6s emeryt na rowerze
242 Tadeusz Kuczera Jankowice 1953 MEGA MEGA M6i
243 Zbigniew Soboń Klodzko verge ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
244 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
245 Andrzej Florczak Berlin MEGA MEGA M6s
246 STANISŁAW DOŁMAT GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
247 Bogdan Olchawa Kłodzko MEGA MEGA M6s
248 Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M6i Moher i PISowski Talib oraz Ojciec Dyktator od SZERSZENI :) pozdrowery
249 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
250 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MEGA M5s
251 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
252 Leszek Jóżwiak MUROWANA-GOŚLINA OTC OBORNIKI MEGA MEGA M5i AMATOR PASJONAT
253 Mirosław Fitał Wrocław Triathlon Club Gm Roads MEGA MEGA M5s
254 BOGUSŁAW SZUMIŁO OBORNIKI ŚLĄSKIE Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
255 Przemysław Wojt Luboń EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA MEGA M5s
256 Piotr Michalski Łódz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
257 Geradr Skalski Trzebnica Szerszenie MEGA MEGA M5s
258 Piotr Pawlak Poznań Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M5s
259 MARIUSZ SZYC KALISZ GILICKI BIKE TEAM MEGA MEGA M5s
260 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M5s
261 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
262 Jacek Reformat Luboń Nie zrzeszony MEGA MEGA M4s Amator, rower to moja pasja i odstresowanie sie.
263 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
264 Tomasz Kowalski Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
265 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
266 Jerzy Matuszczak Luboń MEGA MEGA M4i
267 Tomasz Michalski Mosina IDMAR RACING TEAM MEGA MEGA M4s Kolarstwo to moja pasja. Jeżdżę na szosie i MTB.
268 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
269 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
270 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LEFERO SPORT MEGA MEGA M4s
271 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
272 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
273 Tomasz Launer Wrocław RUN TOLA RUN i-Sport MEGA MEGA M4s
274 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
275 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
276 Adam Kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
277 Robert Skica Kiełczów MEGA MEGA M4s Liczę, że Mega będzie około 120 km :-)
278 Mirosław Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
279 Przemysław GOŁUCKI WROCŁAW MEGA MEGA M4i
280 Łukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
281 Daniel Oszczęda Wrocław Huzar Bike Academy MEGA MEGA M4s
282 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
283 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
284 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
285 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
286 PAWEL WIERZOWIECKI ZIELONA GORA RANT TEAM ZIELONA GORA MEGA MEGA M4s
287 Marcin Bartoszewski Poznań MEGA MEGA M4s
288 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s
289 Rafał Wojewódka Siemianice SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA MEGA M4s X
290 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
291 Grzegorz Woźniak Wroclaw MEGA MEGA M3s
292 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
293 Grzegorz Strychar Wrocław Mitsubishi Materials MTB Team MEGA MEGA M3s
294 Tomasz Zawichowski Wałbrzych Kiedyś KKW Jama Wałbrzych :) MEGA MEGA M3s
295 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
296 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
297 Przemysław Rydlewski Koziegłowy Eurobike Kaczmarek Electric Team MEGA MEGA M3s
298 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
299 Krzysztof Zboralski Reklinek Orzeł Belęcin MEGA MEGA M3s
300 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MEGA MEGA M3s
301 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
302 Błażej Dyga Gliwice Śląsk Kolarsko MEGA MEGA M3s
303 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
304 seweryn makuch Wilczyn OŚ Racing Team MEGA MEGA M3s
305 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M3s
306 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
307 Michał Ryszewski Poznań MEGA MEGA M3s
308 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MEGA MEGA M3i
309 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
310 Marcin Wójcik Wronki MEGA MEGA M3s
311 Adam Konkiel Wroclaw MEGA MEGA M3s Urodzinowa przejazdzka ;)
312 Krzysztof Kogut Żagań Jeszcze brak :) MEGA MEGA M3s Mój pierwszy maraton w życiu:)
313 Adam Kaczmarek Stare Miasto Danielo Team / apartament-szklarska.com MEGA MEGA M3s
314 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
315 Piotr Cudny Warszawa Legia Cycling Club MEGA MEGA M3s
316 Dariusz Kołakowski Warszawa DK Life Dariusz Kołakowski MEGA MEGA M3s Instruktor kolarstwa PZKol. Szkoleniowiec. Trener kolarstwa w TwójTrenerSportowy.pl Ciągle aktywny. Trenując siebie lepiej czuję swoich podopiecznych.
317 Maciej Zembik Plewiska Bike Serwis SCOTT Team / TASKOPROJEKT MEGA MEGA M2s
318 Arek Tecław Wrocław GVT MEGA MEGA M2s
319 Paweł Jędrzejczyk WROCŁAW 1988 MEGA MEGA M2s
320 Tomasz Silbert Wrocław CICLISMO Wrocław MEGA MEGA M2s
321 Jakub Przybylski Poznań KU AZS Politechnika Poznańska MEGA MEGA M2s
322 Błażej Kutrowski Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA MEGA M1s
323 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
324 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-kółka GIGA GIGA K4s
325 Czesława Kruczkowska Wrocław GIGA GIGA K2i
326 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M6s
327 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
328 Krzysztof Miniewicz Myszków - GIGA GIGA M6s
329 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
330 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
331 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki GIGA GIGA M6s
332 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
333 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
334 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
335 Zdzisław Kalinowski Choszczno Powiat Choszczeński - Kaldor GIGA GIGA M6s
336 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i Jadę bo lubię, a w górach jest fajnie.
337 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA GIGA M5s
338 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
339 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza GIGA GIGA M5s
340 Stanisław Szczesny krzepice GIGA GIGA M5s
341 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i skrawtex.pl
342 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
343 TADEUSZ CIECIEL GŁUCHOŁAZY M4XIMU5 TE4M GIGA GIGA M5s Lubię gòrki
344 Tomasz Rogala Wrocław GIGA GIGA M5s
345 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
346 Marek Janiszewski Belęcin Orzeł Belęcin GIGA GIGA M5s
347 Dariusz Krzos Lądek Zdrój Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M5s Praca mi w życiu przewraca,ale się nie poddałem i urlop na klasyka dostałem.
348 Henryk Bętlewski Słupsk 1966 GIGA GIGA M5s
349 Adam Kurzydło Legnica GIGA GIGA M5s
350 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M5s
351 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
352 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
353 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
354 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
355 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-kółka GIGA GIGA M4s
356 Mariusz Gniado TRZEBNICA Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar GIGA GIGA M4i
357 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
358 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team GIGA GIGA M4s
359 Marcin Sierant 10 GIGA GIGA M4s
360 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
361 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
362 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
363 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
364 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
365 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
366 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
367 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
368 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
369 Grzegorz Wołodko Smolec GIGA GIGA M4s
370 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
371 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA GIGA M3s
372 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
373 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
374 Marcin Kucharski Stara Bystrzyca GIGA GIGA M3s
375 Adam Michalski Poznań Idmar Racing Team GIGA GIGA M3s
376 Sławomir Forberger Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M3i
377 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
378 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT GIGA GIGA M3s
379 Przemysław Kurek Kłodzko KUREK TEAM GIGA GIGA M3s
380 Jacek ILMER Poznań GIGA GIGA M3s
381 Mateusz Pietrzak Oleśnica GIGA GIGA M2s
382 Marcin Drobnikowski Wrocław Dadelo HBA GIGA GIGA M2s
383 Paweł Oborski Opole CYKLOOPOLE GIGA GIGA M2s
384 Łukasz Tkacz Przemków WATAHA Przemków GIGA GIGA M2s
385 Bartłomiej Orłowski Wrocław CICLISMO Wrocław GIGA GIGA M2s
386 Wojciech Frącek Poznań PEKABEX GIGA GIGA M2s
387 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s ZAPRASZAM NA BLOGA: kris91.bikestats.pl
388 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy GIGA GIGA M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 286 / 388

Płeć

kobiety: 27 / 38

mężczyźni: 259 / 350

Dystans

GIGA: 44 / 66

MEGA: 74 / 98

MINI: 161 / 217

RODZINNY: 7 / 7

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 0 / 1

GIGA M1s: 0 / 1

GIGA M2s: 2 / 7

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 5 / 9

GIGA M4i: 3 / 4

GIGA M4s: 12 / 15

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 10 / 13

GIGA M6i: 2 / 3

GIGA M6s: 6 / 8

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 1 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K4s: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M1s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 5

MEGA M3i: 1 / 1

MEGA M3s: 15 / 26

MEGA M4i: 3 / 3

MEGA M4s: 16 / 25

MEGA M5i: 3 / 3

MEGA M5s: 9 / 10

MEGA M6i: 2 / 2

MEGA M6s: 11 / 11

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K1i: 0 / 2

MINI K2s: 0 / 3

MINI K3i: 2 / 2

MINI K3s: 5 / 6

MINI K4i: 2 / 2

MINI K4s: 4 / 5

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 0 / 1

MINI K6s: 0 / 1

MINI M1i: 0 / 2

MINI M1s: 8 / 9

MINI M2s: 15 / 23

MINI M3i: 11 / 12

MINI M3s: 23 / 29

MINI M4i: 6 / 10

MINI M4s: 27 / 35

MINI M5i: 1 / 4

MINI M5s: 28 / 38

MINI M6i: 5 / 5

MINI M6s: 17 / 19

MINI M7s: 5 / 7

RODZ K1i: 2 / 2

RODZ M1s: 2 / 2

RODZ M3i: 1 / 1

RODZ M3s: 1 / 1

RODZ M5s: 1 / 1

Miejscowości

10: 1 / 1

Bardo: 2 / 3

Belęcin: 1 / 2

Berlin: 2 / 2

Biadki: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Brzeg: 1 / 1

Buk: 1 / 1

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 4 / 4

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dąbrówka Leśna: 0 / 1

Dikowiec: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Dobrzykowice: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Gierałcice: 1 / 1

Gliwice: 1 / 2

Głogów: 1 / 1

Głuchołazy: 2 / 4

Godów: 0 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gorzow Wlkp: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 2 / 2

Gostyń: 2 / 2

Grzędzice: 2 / 2

Jankowice: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 0 / 1

Jaworzyna Śląska: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 2

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 2 / 2

Kamieniec Ząbkowicki: 0 / 2

Kamienna Góra: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Karpicko: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 7 / 14

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 1 / 2

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krakow: 1 / 1

Krapkowice: 2 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzepice: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 6 / 7

Lądek Zdrój: 1 / 1

Legnica: 0 / 2

Leszno: 5 / 5

Lódź: 1 / 1

Lubachów: 0 / 1

Lubin: 2 / 2

Luboń: 3 / 3

Łany: 2 / 2

Łask: 2 / 2

Łódz: 1 / 1

Łódź: 2 / 2

Mieroszów: 1 / 1

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mosina: 1 / 2

Mozow: 1 / 1

Murowana Goślina: 1 / 2

Murowana-Goślina: 1 / 1

Mysłowice: 1 / 1

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nietążkowo: 1 / 1

Nowa Ruda: 5 / 5

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nowogard: 1 / 2

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 1 / 2

Oborniki Śląskie: 1 / 3

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 1 / 1

Oława: 1 / 2

Opatówek: 1 / 1

Opole: 2 / 5

Orzesze: 1 / 1

Ostrów Wielkopolski: 4 / 4

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ostrów Wlkp.: 1 / 1

Ośno Lubuskie: 3 / 3

Pawłowice: 1 / 1

Pieńsk: 0 / 1

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Plewiska / K. Poznania: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Police: 0 / 1

Poznan: 2 / 3

Poznań: 20 / 21

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przemków: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 1 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 2

Radłów: 2 / 2

Raszków: 1 / 1

Rąbino: 1 / 1

Regulice: 0 / 1

Reklinek: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Siemianice: 1 / 1

Słubice: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Smolec: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Sobótka: 0 / 1

Sokolica: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stara Bystrzyca: 0 / 1

Stare Miasto: 0 / 1

Stary Wielisław: 0 / 1

Strzegom: 1 / 1

Sulechów: 0 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szamotuły: 1 / 1

Szczecin: 5 / 7

Szczytna: 1 / 1

Szymanów: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 1

Śrem: 1 / 1

Środa Śląska: 3 / 4

Świdnica: 6 / 6

Świdwin: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Trzebiatów: 1 / 1

Trzebnica: 10 / 11

Wałbrzych: 1 / 1

Warszawa: 4 / 6

Węgorzyno: 0 / 1

Wilczyn: 0 / 1

Wiry: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wołów: 1 / 1

Wroclaw: 4 / 8

Wrocław: 45 / 66

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 1 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 0 / 1

Zgorzelec: 1 / 1

Zielona Gora: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 0 / 1

Żagań: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 89 / 119

1944: 1 / 1

1953: 1 / 1

1956: 0 / 1

1957: 1 / 1

1963: 1 / 1

1966: 1 / 1

1971: 1 / 1

1972: 0 / 1

1974: 0 / 1

1988: 0 / 2

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 1 / 1

50Upat: 0 / 1

Amator: 1 / 1

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Arcane Dublin: 0 / 1

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike Serwis Scott Team / Taskoprojekt: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Biostern: 0 / 1

Birota Kg: 1 / 1

Blumen Team: 0 / 1

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Budchem Poznań: 1 / 1

Bula Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Ciclismo Wrocław: 0 / 3

Cień Szułany: 1 / 1

Cycling United Wroclaw: 1 / 1

Cyclotrener Team: 1 / 1

Cykloopole: 0 / 1

Czajkersi: 2 / 2

Dadelo Hba: 0 / 1

Danielo Team / Apartament-Szklarska.com: 0 / 1

Dk Life Dariusz Kołakowski: 0 / 1

Drużyna Pierścienia: 2 / 2

Dt4You: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric: 1 / 1

Euro Bike Kaczmarek Electric Team: 2 / 2

Eurobike Kaczmarek Electric Team: 1 / 1

Fala Nieporęt: 1 / 1

Fsm Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 2 / 2

Funclub Sp. Z O.o.: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 0 / 1

Gilicki Bike Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 2 / 2

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Góral Police: 0 / 1

Gvt: 2 / 4

Gvt Trzepaki: 1 / 1

Huzar Bike Academy: 3 / 5

Idmar Racing Team: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 0 / 1

Im-Motion Specialized Skoda Gall-Icm: 1 / 1

Insert Team: 1 / 1

Intermoneto: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jas-Kółka: 2 / 3

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

Jeszcze Brak :): 1 / 1

Kiedyś Kkw Jama Wałbrzych :): 1 / 1

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp: 1 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Ziemi Kłodziej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kondycja.net: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 2 / 2

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 2 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 2 / 2

Ktr Voyager: 1 / 1

Ktukol: 2 / 2

Ku Azs Politechnika Poznańska: 1 / 1

Kurek Team: 1 / 1

Lefero Sport: 3 / 3

Lefero Team Sport: 1 / 1

Legia Cycling Club: 0 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 0 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 1 / 1

Lks Ciche Męki: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera/m-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

M4Ximu5 Te4M: 0 / 2

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 2 / 3

Mitsubishi Materials Mtb Team: 2 / 2

Monopolland Wąs Sport: 1 / 6

Morsy Ośno Lubuskie: 3 / 3

Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Mpk: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 1 / 1

Nie Dotyczy: 1 / 1

Nie Zrzeszony: 1 / 1

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Orzeł Belęcin: 1 / 3

Oś Racing Team: 0 / 3

Otc Oborniki: 2 / 4

Otr Interkol: 8 / 11

Pekabex: 1 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Pl-Us Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 3

Powiat Choszczeński - Kaldor: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 1 / 1

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 1 / 3

Quest Road: 0 / 1

Rant Team Zielona Gora: 1 / 1

Rant Team Zielona Góra: 2 / 2

Rawex Energy Saving: 1 / 1

Run Tola Run I-Sport: 0 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sarpsborg Sk: 1 / 1

Sgr Specialized: 2 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 0 / 1

Skupnik Team: 0 / 3

Słupca: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport Profit Cannondale Team: 0 / 1

Sport-Profit Cannodale Team: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 3 / 4

Stc Stargard: 1 / 1

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 1 / 2

Strefasportu.pl Mw Invest: 1 / 1

Strońska Grupa Rowerowa: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica: 10 / 10

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Śląsk Kolarsko: 0 / 1

Ślęza: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Środa Śląska: 1 / 1

Śtc Śmigiel: 1 / 1

Talvi Sport Szklarska Poręba: 1 / 1

Taskoprojekt: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Triactiv Ridley: 1 / 1

Triathlon Club Gm Roads: 1 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Ukks Imielin Team: 1 / 1

Uks Kusy Bardo: 1 / 1

Verge Eska Team: 5 / 5

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wataha Przemków: 0 / 1

Wąs Sport Serwis: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 2 / 2

Zspkłodawa: 1 / 1

Zwift Teampl: 0 / 1