XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-07-28
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
XV Supermaraton Szosowy Klasyk Kłodzki 28 lipca 2018 r., Zieleniec/Duszniki Zdrój - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
110000 m
GIGA:
160000 m
RODZINNY:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Andrzej Przysiężniuk OPOLE 1972 MEGA MEGA M4s
2 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
3 Andrzej Wywrot Nysa MEGA MEGA M4s
4 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
5 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
6 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
7 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
8 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
9 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa MINI MINI M6s kolarz amator
10 Krzysztof Łańcucki Wrocław Strońska Grupa Rowerowa GIGA GIGA M6s kolarz amator
11 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
12 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
13 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
14 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
15 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie GIGA GIGA M6s
16 Lech Filipiak Wroclaw GIGA GIGA M6s
17 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
18 Roman Zelem Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s KKx14
19 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
20 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
21 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MEGA MEGA M5s
22 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.R. Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
23 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
24 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
25 Arkadiusz Robak Pniewy GIGA GIGA M3s
26 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp." MEGA MEGA M4s
27 Marcin Spitalniak Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M3i
28 Marek Wasiukiewicz Wrocław Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN MINI MINI M5i
29 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
30 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
31 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
32 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
33 Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp AGK Koźmin Wlkp MEGA MEGA M5s
34 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
35 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
36 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
37 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
38 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
39 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony MINI MINI M4i
40 Robert Kampa Gliwice niezrzeszony GIGA GIGA M4i
41 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
42 Roman Szaliński Kudowa Zdrój KKZK MEGA MEGA M5i
43 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
44 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
45 Dawid Łaźniowski Kudowa zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
46 Sławomir Duchacz Kudowa.Zdrój KKZK MINI MINI M5i
47 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój LKK Wulkan CCC Legnica MEGA MEGA M3s
48 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
49 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
50 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
51 Łukasz Konieczny Poznań Jakon MEGA MEGA M3s
52 WŁDEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s wiekowy pasjonat
53 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
54 adam kaczmarek Ostrów Wlkp. MEGA MEGA M4s
55 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M5s
56 Rafak Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
57 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
58 Ferdynand Malak Leszno MINI MINI M6s
59 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
60 Tadeusz Szymko Jelenia Góra LZS "Profi" Jelenia Góra MINI MINI M5s
61 Piotr Michalski Lodz Nærbø-SK (Norge) MEGA MEGA M5s
62 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
63 Renata Kozanecka Poznań Budchem Poznań MEGA MEGA K4s
64 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
65 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
66 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
67 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
68 Robert Fabisiak Zielona Góra Rant Team Zielona Góra MEGA MEGA M3s
69 Czesław Kędroń Bodzanów KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M5s
70 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
71 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
72 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MEGA MEGA M5i
73 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
74 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MEGA MEGA M4s
75 Lukasz Andrzejewski Poznan FTI Racing Team GIGA GIGA M4s
76 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MEGA MEGA M3i
77 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MEGA MEGA M6i
78 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M1s
79 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i
80 Józef Drozdowski Głogów brak MINI MINI M6i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 1 / 80

Płeć

kobiety: 0 / 7

mężczyźni: 1 / 73

Dystans

GIGA: 0 / 21

MEGA: 1 / 28

MINI: 0 / 31

Kategorie

GIGA K4i: 0 / 1

GIGA M3i: 0 / 1

GIGA M3s: 0 / 2

GIGA M4i: 0 / 4

GIGA M4s: 0 / 8

GIGA M5i: 0 / 1

GIGA M6s: 0 / 4

MEGA K3i: 0 / 1

MEGA K4s: 0 / 1

MEGA K5i: 0 / 1

MEGA K6s: 0 / 1

MEGA M3i: 0 / 1

MEGA M3s: 1 / 7

MEGA M4i: 0 / 1

MEGA M4s: 0 / 9

MEGA M5i: 0 / 2

MEGA M5s: 0 / 3

MEGA M6i: 0 / 1

MINI K4i: 0 / 1

MINI K4s: 0 / 1

MINI M1s: 0 / 1

MINI M3i: 0 / 3

MINI M4i: 0 / 2

MINI M4s: 0 / 2

MINI M5i: 0 / 3

MINI M5s: 0 / 5

MINI M6i: 0 / 4

MINI M6s: 0 / 7

MINI M7s: 0 / 2

Miejscowości

Biadki: 0 / 1

Bodzanów: 0 / 1

Boguszów Gorce: 0 / 1

Byków: 0 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Gdańsk: 0 / 2

Gierałcice: 0 / 1

Gliwice: 0 / 2

Głogów: 0 / 3

Gostyń: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 1

Kalisz: 0 / 1

Kłodzko: 0 / 3

Koźmin Wlkp: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 0 / 2

Kórnik: 0 / 1

Krotoszyn: 0 / 1

Kudowa Zdrój: 0 / 4

Kudowa.zdrój: 0 / 1

Kudowa-Zdrój: 0 / 1

Leszno: 0 / 2

Lodz: 0 / 1

Lubin: 0 / 1

Łask: 0 / 1

Milicz: 0 / 2

Murowana Goślina: 0 / 2

Nowa Ruda: 0 / 1

Nowe Skalmierzyce: 0 / 1

Nysa: 0 / 3

Oborniki: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Opole: 0 / 1

Ostrów Wlkp.: 0 / 1

Pniewy: 0 / 1

Poznan: 0 / 1

Poznań: 1 / 2

Przygodzice: 0 / 1

Pudliszki: 0 / 1

Rewal: 0 / 1

Słupca: 0 / 1

Szczecin: 0 / 1

Świdnica: 0 / 1

Świdwin: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Warszawa: 0 / 1

Węgorzyno: 0 / 1

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 12

Zalasewo: 0 / 1

Zawiercie: 0 / 1

Zielona Góra: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 18

1972: 0 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

Agk Koźmin Wlkp: 0 / 1

Amator: 0 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp.": 0 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 0 / 2

Brak: 0 / 3

Budchem Poznań: 0 / 1

Calisia 1974: 0 / 1

Fti Racing Team: 0 / 1

Gkr Gostyń: 0 / 1

Gvt: 0 / 1

Jakon: 1 / 1

Jastrzębie Łaskie: 0 / 1

Kks Trzebnica: 0 / 1

Kkzk: 0 / 3

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 0 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 0 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 0 / 2

Ktk Ktukol Głuchołazy: 0 / 2

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 0 / 1

Lkk Wulkan Ccc Legnica: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Lzs "profi" Jelenia Góra: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 0 / 1

Nærbø-Sk (Norge): 0 / 1

Niezrzeszony: 0 / 2

Nysa Cycling Team: 0 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 0 / 1

Otc Oborniki: 0 / 3

Otr Interkol: 0 / 3

Profana Breslau: 0 / 1

Quest Act: 0 / 1

Rant Team Zielona Góra: 0 / 2

Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan: 0 / 2

Strońska Grupa Rowerowa: 0 / 2

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 0 / 2

Szybciej Nie Mogę: 0 / 1

T&j: 0 / 1

Trek: 0 / 1

Wataha Międzylesie: 0 / 2

Zwift Teampl: 0 / 1