IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Grażyna Andrecka Radków MINI MINI K6i Mój pierwszy raz
2 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
3 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
4 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
5 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
6 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
7 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
8 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
9 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
10 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
11 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
12 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
13 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
14 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
15 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
16 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
17 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
18 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
19 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
20 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
21 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
22 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
23 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
24 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
25 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
26 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
27 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
28 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
29 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
30 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
31 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
32 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
33 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
34 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
35 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
36 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
37 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
38 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
39 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
40 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
41 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
42 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
43 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
44 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
45 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
46 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
47 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
48 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
49 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
50 Zbigniew Dżija Radków kkzk MINI MINI M7i Czego się nie zrobi aby zdobyć medal
51 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
52 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
53 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
54 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
55 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
56 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
57 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
58 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
59 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
60 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
61 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
62 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
63 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
64 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
65 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
66 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
67 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
68 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
69 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
70 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
71 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
72 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
73 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
74 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
75 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
76 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
77 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
78 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
79 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
80 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
81 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
82 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
83 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
84 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
85 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
86 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
87 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
88 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
89 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
90 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
91 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
92 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
93 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
94 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
95 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
96 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
97 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
98 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
99 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
100 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
101 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
102 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
103 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
104 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
105 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
106 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
107 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
108 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
109 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
110 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
111 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
112 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
113 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
114 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
115 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
116 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
117 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
118 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
119 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
120 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
121 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
122 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
123 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
124 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
125 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
126 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
127 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
128 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
129 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
130 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
131 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
132 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
133 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
134 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
135 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
136 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
137 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
138 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
139 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
140 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
141 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
142 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
143 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
144 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
145 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
146 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
147 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
148 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MINI MINI M3s
149 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
150 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
151 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
152 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
153 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
154 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
155 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
156 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
157 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
158 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
159 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
160 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
161 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
162 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
163 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
164 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
165 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
166 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
167 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
168 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
169 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
170 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
171 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
172 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
173 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
174 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
175 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
176 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
177 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
178 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
179 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
180 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
181 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
182 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
183 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
184 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
185 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
186 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
187 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
188 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
189 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
190 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
191 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
192 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
193 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
194 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
195 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
196 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
197 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
198 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
199 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
200 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
201 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
202 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
203 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
204 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
205 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
206 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
207 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
208 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
209 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
210 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
211 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
212 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
213 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
214 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
215 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
216 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
217 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
218 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
219 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
220 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
221 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
222 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
223 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
224 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
225 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
226 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
227 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
228 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
229 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
230 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
231 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
232 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
233 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
234 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
235 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
236 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
237 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
238 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
239 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
240 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
241 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
242 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
243 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
244 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
245 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
246 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
247 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
248 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
249 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
250 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
251 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
252 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
253 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
254 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
255 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
256 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
257 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
258 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
259 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
260 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
261 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
262 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
263 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
264 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
265 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
266 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
267 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
268 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
269 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
270 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
271 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
272 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
273 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
274 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
275 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
276 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
277 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
278 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
279 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
280 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
281 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
282 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
283 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
284 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
285 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
286 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
287 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
288 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
289 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 204 / 289

Płeć

kobiety: 21 / 29

mężczyźni: 183 / 260

Dystans

GIGA: 47 / 58

MEGA: 47 / 61

MINI: 110 / 170

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 7 / 7

GIGA M4s: 14 / 16

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 6 / 9

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 11 / 16

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 10 / 16

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 8 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 4 / 4

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 0 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 0 / 2

MINI M2s: 7 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 10 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 16 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 13 / 15

MINI M7i: 0 / 1

MINI M7s: 6 / 8

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 1 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 3

Radłów: 1 / 1

Raszków: 0 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 5

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 2

Świdnica: 4 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 8 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 26 / 38

Wronki: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 55 / 87

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 3 / 5

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 2 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 7 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1