IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
2 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
3 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
4 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
5 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
6 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
7 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
8 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
9 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
10 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
11 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
12 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
13 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
14 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
15 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
16 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
17 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
18 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
19 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
20 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
21 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
22 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
23 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
24 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
25 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
26 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
27 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
28 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
29 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
30 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
31 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
32 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
33 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
34 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
35 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
36 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
37 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
38 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
39 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
40 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
41 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
42 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
43 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
44 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
45 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
46 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
47 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
48 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
49 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
50 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
51 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
52 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
53 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
54 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
55 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
56 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MINI MINI M3s
57 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
58 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
59 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
60 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
61 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
62 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
63 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
64 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
65 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
66 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
67 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
68 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
69 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
70 Grażyna Andrecka Radków MINI MINI K6i Mój pierwszy raz
71 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
72 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
73 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
74 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
75 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
76 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
77 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
78 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
79 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
80 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
81 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
82 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
83 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
84 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
85 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
86 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
87 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
88 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
89 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
90 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
91 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
92 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
93 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
94 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
95 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
96 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
97 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
98 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
99 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
100 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
101 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
102 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
103 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
104 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
105 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
106 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
107 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
108 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
109 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
110 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
111 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
112 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
113 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
114 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
115 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
116 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
117 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
118 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
119 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
120 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
121 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
122 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
123 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
124 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
125 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
126 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
127 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
128 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
129 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
130 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
131 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
132 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
133 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
134 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
135 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
136 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
137 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
138 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
139 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
140 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
141 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
142 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
143 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
144 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
145 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
146 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
147 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
148 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
149 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
150 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
151 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
152 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
153 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
154 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
155 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
156 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
157 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
158 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
159 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
160 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
161 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
162 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
163 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
164 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
165 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
166 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
167 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
168 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
169 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
170 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
171 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
172 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
173 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
174 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
175 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
176 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
177 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
178 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
179 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
180 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
181 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
182 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
183 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
184 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
185 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
186 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
187 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
188 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
189 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
190 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
191 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
192 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
193 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
194 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
195 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
196 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
197 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
198 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
199 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
200 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
201 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
202 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
203 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
204 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
205 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
206 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
207 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
208 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
209 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
210 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
211 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
212 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
213 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
214 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
215 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
216 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
217 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
218 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
219 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
220 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
221 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
222 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
223 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
224 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
225 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
226 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
227 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
228 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
229 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
230 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
231 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
232 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
233 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
234 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
235 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
236 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
237 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
238 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
239 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
240 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
241 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
242 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
243 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
244 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
245 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
246 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
247 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
248 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
249 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
250 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
251 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
252 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
253 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
254 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
255 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
256 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
257 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
258 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
259 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
260 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
261 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
262 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
263 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
264 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
265 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
266 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
267 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
268 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
269 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
270 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
271 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
272 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
273 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
274 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
275 Zbigniew Dżija Radków kkzk MINI MINI M7i Czego się nie zrobi aby zdobyć medal
276 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
277 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
278 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
279 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
280 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
281 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
282 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
283 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
284 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
285 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
286 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
287 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
288 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
289 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 204 / 289

Płeć

kobiety: 21 / 29

mężczyźni: 183 / 260

Dystans

GIGA: 47 / 58

MEGA: 47 / 61

MINI: 110 / 170

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 7 / 7

GIGA M4s: 14 / 16

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 6 / 9

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 11 / 16

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 10 / 16

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 8 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 4 / 4

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 0 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 0 / 2

MINI M2s: 7 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 10 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 16 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 13 / 15

MINI M7i: 0 / 1

MINI M7s: 6 / 8

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 1 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 3

Radłów: 1 / 1

Raszków: 0 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 5

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 2

Świdnica: 4 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 8 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 26 / 38

Wronki: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 55 / 87

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 3 / 5

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 2 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 7 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1