IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
2 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
3 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
4 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
5 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
6 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
7 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
8 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
9 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
10 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
11 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
12 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
13 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
14 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
15 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
16 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
17 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
18 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
19 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
20 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
21 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
22 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
23 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
24 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
25 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
26 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
27 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
28 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
29 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
30 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
31 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
32 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
33 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
34 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
35 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
36 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
37 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
38 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
39 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
40 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
41 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
42 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
43 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
44 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
45 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
46 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
47 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
48 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
49 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
50 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
51 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
52 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
53 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
54 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
55 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
56 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
57 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
58 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
59 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
60 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
61 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
62 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
63 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
64 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
65 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
66 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
67 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
68 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
69 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
70 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
71 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
72 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
73 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
74 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
75 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
76 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
77 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
78 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
79 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
80 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
81 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
82 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
83 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
84 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
85 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
86 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
87 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
88 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
89 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
90 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
91 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
92 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
93 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
94 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MINI MINI M3s
95 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
96 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
97 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
98 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
99 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
100 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
101 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
102 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
103 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
104 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
105 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
106 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
107 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
108 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
109 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
110 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
111 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
112 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
113 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
114 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
115 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
116 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
117 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
118 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
119 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
120 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
121 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
122 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
123 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
124 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
125 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
126 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
127 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
128 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
129 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
130 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
131 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
132 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
133 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
134 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
135 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
136 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
137 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
138 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
139 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
140 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
141 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
142 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
143 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
144 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
145 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
146 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
147 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
148 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
149 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
150 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
151 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
152 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
153 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
154 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
155 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
156 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
157 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
158 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
159 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
160 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
161 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
162 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
163 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
164 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
165 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
166 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
167 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
168 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
169 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
170 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
171 Grażyna Andrecka Radków MINI MINI K6i Mój pierwszy raz
172 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
173 Zbigniew Dżija Radków kkzk MINI MINI M7i Czego się nie zrobi aby zdobyć medal
174 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
175 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
176 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
177 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
178 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
179 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
180 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
181 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
182 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
183 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
184 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
185 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
186 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
187 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
188 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
189 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
190 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
191 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
192 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
193 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
194 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
195 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
196 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
197 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
198 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
199 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
200 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
201 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
202 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
203 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
204 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
205 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
206 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
207 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
208 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
209 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
210 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
211 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
212 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
213 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
214 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
215 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
216 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
217 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
218 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
219 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
220 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
221 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
222 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
223 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
224 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
225 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
226 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
227 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
228 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
229 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
230 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
231 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
232 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
233 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
234 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
235 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
236 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
237 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
238 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
239 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
240 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
241 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
242 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
243 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
244 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
245 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
246 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
247 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
248 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
249 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
250 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
251 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
252 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
253 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
254 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
255 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
256 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
257 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
258 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
259 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
260 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
261 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
262 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
263 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
264 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
265 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
266 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
267 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
268 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
269 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
270 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
271 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
272 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
273 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
274 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
275 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
276 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
277 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
278 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
279 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
280 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
281 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
282 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
283 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
284 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
285 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
286 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
287 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
288 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
289 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 204 / 289

Płeć

kobiety: 21 / 29

mężczyźni: 183 / 260

Dystans

GIGA: 47 / 58

MEGA: 47 / 61

MINI: 110 / 170

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 7 / 7

GIGA M4s: 14 / 16

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 6 / 9

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 11 / 16

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 10 / 16

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 8 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 4 / 4

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 0 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 0 / 2

MINI M2s: 7 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 10 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 16 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 13 / 15

MINI M7i: 0 / 1

MINI M7s: 6 / 8

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 1 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 3

Radłów: 1 / 1

Raszków: 0 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 5

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 2

Świdnica: 4 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 8 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 26 / 38

Wronki: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 55 / 87

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 3 / 5

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 2 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 7 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1