IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
2 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
3 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
4 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
5 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
6 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
7 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
8 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
9 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
10 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
11 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
12 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
13 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
14 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
15 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
16 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
17 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
18 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
19 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
20 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
21 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
22 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
23 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
24 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
25 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
26 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
27 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
28 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
29 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
30 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
31 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
32 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
33 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
34 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
35 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
36 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
37 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
38 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
39 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
40 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
41 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
42 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
43 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
44 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
45 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
46 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
47 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
48 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
49 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
50 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
51 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
52 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
53 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
54 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
55 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
56 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
57 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
58 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
59 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
60 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
61 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
62 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
63 Grażyna Andrecka Radków MINI MINI K6i Mój pierwszy raz
64 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
65 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
66 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
67 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
68 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
69 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
70 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
71 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
72 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
73 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
74 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
75 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
76 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
77 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
78 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
79 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
80 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
81 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
82 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
83 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
84 Zbigniew Dżija Radków kkzk MINI MINI M7i Czego się nie zrobi aby zdobyć medal
85 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
86 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
87 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
88 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
89 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
90 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
91 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
92 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
93 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
94 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
95 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
96 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
97 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
98 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
99 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
100 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
101 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
102 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
103 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
104 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
105 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
106 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
107 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
108 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
109 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
110 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
111 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
112 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
113 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
114 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
115 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
116 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
117 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
118 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
119 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
120 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
121 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
122 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
123 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
124 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
125 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
126 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
127 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
128 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
129 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
130 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
131 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
132 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
133 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
134 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
135 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
136 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
137 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
138 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
139 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
140 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
141 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
142 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
143 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
144 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
145 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
146 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
147 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
148 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
149 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
150 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
151 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
152 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
153 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
154 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
155 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
156 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
157 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
158 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
159 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
160 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
161 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
162 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
163 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
164 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
165 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
166 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
167 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
168 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
169 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
170 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
171 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
172 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
173 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
174 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
175 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
176 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
177 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
178 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
179 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
180 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
181 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
182 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
183 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
184 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
185 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
186 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
187 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
188 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
189 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
190 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
191 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
192 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
193 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
194 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
195 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
196 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
197 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
198 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
199 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
200 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
201 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
202 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
203 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
204 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
205 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
206 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
207 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
208 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
209 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
210 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
211 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
212 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MINI MINI M3s
213 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
214 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
215 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
216 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
217 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
218 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
219 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
220 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
221 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
222 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
223 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
224 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
225 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
226 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
227 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
228 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
229 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
230 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
231 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
232 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
233 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
234 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej GIGA GIGA K4i :-)
235 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
236 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
237 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
238 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
239 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
240 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
241 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator GIGA GIGA M6s
242 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
243 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
244 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
245 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
246 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
247 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
248 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
249 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
250 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
251 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
252 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
253 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
254 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
255 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
256 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
257 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
258 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
259 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT GIGA GIGA M4i
260 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
261 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
262 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
263 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
264 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
265 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
266 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
267 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
268 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
269 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
270 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
271 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
272 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
273 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
274 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
275 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
276 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
277 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
278 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
279 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
280 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
281 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
282 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
283 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
284 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
285 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
286 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
287 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
288 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
289 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 204 / 289

Płeć

kobiety: 21 / 29

mężczyźni: 183 / 260

Dystans

GIGA: 47 / 58

MEGA: 47 / 61

MINI: 110 / 170

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4i: 1 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 7 / 7

GIGA M4s: 14 / 16

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 6 / 9

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 11 / 16

MEGA M4i: 1 / 1

MEGA M4s: 10 / 16

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 8 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 4 / 4

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 0 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 3

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 2

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 0 / 2

MINI M2s: 7 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 10 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 16 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 13 / 15

MINI M7i: 0 / 1

MINI M7s: 6 / 8

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 0 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 0 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 1 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 0 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 1 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 0 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 0 / 1

Przygodzice: 0 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 3

Radłów: 1 / 1

Raszków: 0 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 5

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 1 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 2

Świdnica: 4 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 8 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 26 / 38

Wronki: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 55 / 87

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 3 / 5

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 2 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 7 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 1 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 3 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 1 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1