IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Kolarski Ziemii Kłodzkiej
Data:
2018-05-26
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
IX Supermaraton Szosowy Klasyk Radkowski (Pętla Stołowogórska) 26 maja 2018 r. Radków - Powiat Kłodzki
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

MINI:
65000 m
MEGA:
13000 m
GIGA:
195000 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Andrzej Przysiężniuk OPOLE MINI MINI M4s
2 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej MEGA MEGA K4i :-)
3 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com GIGA GIGA M4i
4 Marcin Trzaska Wrocław GVT GIGA GIGA M4s
5 RENATA PODCZASKA RAWA MAZOWIECKA GIGA GIGA K2s Studentka Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie kierunek fizjoterapia
6 Krzysztof Lach Warszawa GIGA GIGA M4s
7 Robert Pastusiński Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M4i
8 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
9 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching GIGA GIGA M4s
10 Mariusz Kurlapski Świdwin Mareblue Team Świdwin MEGA MEGA M4i
11 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA GIGA M6s
12 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL GIGA GIGA M3s
13 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
14 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
15 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M7s
16 Irena Łańcucka Wrocław KKS Trzebnica MEGA MEGA K6s Liderka rankingu wszechczasów
17 Lech Filipiak Wrocław GIGA GIGA M6s
18 Iza Włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA GIGA K4s
19 Ryszard Śmiglewicz Nysa Nysa cycling team MINI MINI M6i
20 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS GIGA GIGA M3i
21 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA GIGA M4s
22 Zbigniew Nowak Kalisz Calisia 1974 MINI MINI M5s
23 Alicja Krzanowska Nowa Ruda K.K.Gryfland Gryfice MINI MINI K4i
24 Anna Bielawska Milicz MINI MINI K4s Pierwszy rok w PP
25 Waldemar Frąckowiak REWAL K.R. GRYFLAND GRYFICE GIGA GIGA M5i
26 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. "Amatorska Grupa Kolarska(AGK) Koźmin Wlkp". MINI MINI M4s
27 Miroslaw Gdesz Warszawa MEGA MEGA M4s
28 Włodzimierz Walczak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
29 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI MINI M4s
30 Dominik Dubarek Wrocław MINI MINI M3i
31 Paweł Starczewski Pruszków MINI MINI M5i
32 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA MEGA M6s
33 Sebastian Wojtysiak Biadki OTR Interkol MEGA MEGA M4s
34 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA GIGA M4s
35 Rafał Kowalczyk Wrocław PROFANA breslau MEGA MEGA M3s
36 Robert Kampa Gliwice GIGA GIGA M4i
37 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA GIGA M4i
38 Robert Tomaszewski Świdnica MEGA MEGA M4s
39 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MINI MINI M4s
40 Paweł Koralewski Poznań gRUNwald team Poznań MEGA MEGA M3s
41 Dawid Łaźniowski Kudowa-Zdrój Kkzk MEGA MEGA M3s
42 Paweł Balcerzak Słupca TREK MINI MINI M4s
43 Jarosław Szabla Brzeg Mapei - Brzeg MEGA MEGA M4s
44 Krzysztof Miniewicz Myszków GIGA GIGA M6s
45 Marta Zaucha Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA K3i
46 Marek Matyaszek Kłodzko Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
47 WŁADEK NOWICKI KŁODZKO MINI MINI M7s
48 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI MINI M5s
49 Patryk Łukaszewski Wrocław AA Team MINI MINI M2s
50 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M5s
51 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
52 JÓZEF WOJTECZEK BOLESŁAWIEC MINI MINI M5s
53 Malak Ferdynand Leszno MINI MINI M6s
54 Rafał Wiatrak Milicz GIGA GIGA M4s
55 Ireneusz Ścięgaj Jugów Spedycja PawBud MINI MINI M4s
56 Łukasz Moneta Wrocław MEGA MEGA M2s
57 Dariusz Pytlak Oborniki OTC Oborniki MINI MINI M5i
58 Zbigniew Lubiński Świnoujście Ks Uznam GIGA GIGA M6i
59 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
60 Rafał Rogoziński Nysa MINI MINI M4i
61 Mieczysław Andrzejewski Murowana Goślina OTC Oborniki MINI MINI M6s
62 Mirosław Raburski Leszno AMBIT Racing Team MINI MINI M5s
63 Czesław Kędroń Bodzanów MINI MINI M5s
64 Józef Kosiec Gierałcice KTK Ktukol Głuchołazy MINI MINI M6s
65 Jarosław Stajszczyk Olszyna GIGA GIGA M3s
66 PIOTR ZAJĄC KŁODZKO 3. WROCŁAWSKA BRYGADA RADIOTECHNICZNA MINI MINI M3i
67 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
68 Bogusław Skibicki Wrocław MINI MINI M6s
69 Grzegorz Rosiński Łask Lityński Bełchatów MINI MINI M6i Lubię to
70 Dariusz Pluta Grabowno Wielkie Darko MINI MINI M4s
71 Tomasz Mosiński Krotoszyn OneTeamSky Krotoszyn MINI MINI M4s
72 Łukasz Andrzejewski Poznań FTI Racing Team MEGA MEGA M4s
73 Błażej Dyga Gliwice MINI MINI M3s Kolarz okazjonalny i regularny pływak.
74 Tadeusz Przybylski PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
75 Dariusz Młotek PRZYŁĘK SGR Specialized GIGA GIGA M4s
76 Daniel Wiśniewski Bystrzyca Kłodzka Wataha Międzylesie MINI MINI M3i
77 Bogdan Pająk Lubin Wataha Międzylesie MINI MINI M6i
78 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA JAROCIN BIAŁE TYGRYSY JAROCIN MINI MINI M3s
79 Marian Kołodziejski Dzierżoniów Ślęza Sobotka GIGA GIGA M5s
80 Piotr Tyrakowski Krotoszyn MEGA MEGA M5s
81 Marcin Wójcik Wronki MINI MINI M3s
82 Katarzyna Jocher RADŁÓW Brak MINI MINI K3s
83 Mateusz Pisula Wrocław MINI MINI M3s
84 Małgorzata Kubicka Nowogard NTS KONA Nowogard MEGA MEGA K5s
85 Jan Trędak BARDO MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M4i
86 Leszek Nowakowski Wrocław MINI MINI M6s
87 Robert Guść Boboszów Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M4s
88 Tomek Niepokój Warszawa GIGA GIGA M4s
89 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS SLEZA MAT SOBOTKA MINI MINI M7s Mój 7 ROK Startów w MARATONACH
90 Marcin Jurusz Gilów MEGA MEGA M3s
91 Jan Wozniak Wrocław MINI MINI M6s
92 Jacek Ilmer Po RYBCZYŃSKI-BIKEA Remmers TP-Link TEAM MEGA MEGA M3s
93 MACIEJ ZEMBIK Plewiska TASKOPROJEKT / Bike Serwis Scott Team MEGA MEGA M2s
94 Bartosz Zając Poznań Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt MINI MINI M2s
95 Zdzisław Kalinowski Choszczno kaldor GIGA GIGA M6s
96 MAREK BRASZKA KAMIENIEC ZAB AGENCJA UBEZPIECZENIOWA LECH ZIĘBICE MINI MINI M4s
97 Paweł Nowacki Rydzyna MINI MINI M4s
98 Jacek Papiorek Godów SKŚ MINI MINI M5s
99 Stanisław Gembalczyk Wodzisław Śląski SKŚ MEGA MEGA M5s
100 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica GIGA GIGA M6s
101 Agnieszka Rygała Gołkowice Jas-kółka MINI MINI K4s
102 Dominik Rygała Gołkowice Jas-kółka MEGA MEGA M4s
103 Klaudiusz Zięba Zürich MEGA MEGA M3s
104 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M5i
105 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
106 Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Bike Team Oleśnica MINI MINI K6i
107 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN OTR INTERKOL GIGA GIGA M2s
108 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO SMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
109 Paweł Majchrzak Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M4i Lubię ten Sport :)
110 Grażyna Domachowska Grzybek Wrocław QUEST ACT MINI MINI K6s
111 ROMAN DEHMEL Poznań Goggle Pro Active Eyewear MINI MINI M6s
112 Romuald Gałażewski Piła 1956 GIGA GIGA M6s
113 Henryk TORBUS KALISZ MINI MINI M7s
114 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA GIGA M3s
115 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
116 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI MINI M4i
117 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
118 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN GIGA GIGA M6s
119 Bogdan Jankowski Garzyn LKK Leszno Drużyna Szpiku MINI MINI M5s
120 Andrzej Brodziak Trzebnica Trzebnica MINI MINI M5s
121 Jacek Martynkiewicz Wrocław MEGA MEGA M4s :)
122 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - GIGA GIGA M5s
123 Mirosław Stadler Lbin MINI MINI M6i
124 Mirosław Kardaś żerniki wrocławskie amator MINI MINI M5s
125 Łukasz Pawlak Kłodzko MINI MINI M3s
126 Robert Skica Kiełczów MINI MINI M4s W zeszłym roku Mini, a w tym już Mega. Do zobaczenia na trasie!
127 Krzysztof Kamocki Łodź GIGA GIGA M4i
128 Maciej Bych Oława Tridea Team MINI MINI M4s
129 Bogusław Rozumkiewicz Strzelin MINI MINI M5s
130 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
131 ZENON JANIAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA MINI MINI M6i
132 ROBERT NOCOŃ BIAŁA NYSKA MEGA MEGA M4s
133 Katarzyna Grzybowska-Kania Międzylesie Wataha Międzylesie MINI MINI K5i
134 Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony MEGA MEGA M6s
135 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań KK TARNOVIA MINI MINI M6s
136 Paweł Pesz Wrocław InsERT Team MEGA MEGA M4s
137 Stanisław Hulbój Bierkowice Wąs Sport Serwis MINI MINI M5i
138 Krzysztof Kurdej Mińsk Mazowiecki GIGA GIGA M4s
139 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS UZNAM MEGA MEGA M7s
140 Czesława Kruczkowska Wrocław 1991 GIGA GIGA K2i
141 Tomasz Sidorowski Kłodzko HUZAR BIKE ACADEMY MINI MINI M3s
142 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA GIGA M4i
143 Zygmunt Pelis Nowa Ruda KKZK MINI MINI M6s
144 Sebastian Zamojski Nowa Ruda LeFeRo sport MINI MINI M4s
145 Aleksander Dehmel Złotoryjsko Goggle Pro Actuve Eyewear MINI MINI M6s
146 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI GIGA GIGA M6s
147 Krzysztof Wiejkut Kudowa Zdrój KKZK GIGA GIGA M3s
148 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 1980 MEGA MEGA M3s
149 Sławomir Duchacz Kudowa zdrój Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej MINI MINI M4i
150 Zbigniew Soboń Klodzko VERGE ESKA TEAM MEGA MEGA M6s
151 Przemysław Muła Ścinawka Średnia Drużyna Pierścienia MINI MINI M3i Rower to sposób na nudę
152 Grzegorz Otfinowski Jastrzębie Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s Wracam w moje rodzinne strony.Będę jechał na euforii !
153 ANDRZEJ BOGDAŃSKI BĘDKOWICE MINI MINI M4i
154 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
155 Pawel Cembala Jelcz-Laskowice MINI MINI M4s
156 Rafał Walkowski Szczecin GIGA GIGA M6i
157 Tomasz Bondarewicz Wrocław bondziki GIGA GIGA M4s
158 Tomasz Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M2s
159 Mirosław Raburski Leszno Ambit Race Team MINI MINI M5s
160 Piotr Orzechowski ŁÓDŹ Raggabomba MINI MINI M3s
161 GRZEGORZ CZERWIŃSKI Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M3s
162 Marcin Orzechowski Łódź RAGGABOMBA MEGA MEGA M3s
163 Piotr Bąkowski Szczecin CUBICA RACING TEAM MEGA MEGA M5s
164 Grzegorz Bogdajewicz Przygodzice OTR INTERKOL MINI MINI M4s
165 Andrzej Wasylów Gołogłowy Drużyna Pierścienia MINI MINI M4i
166 Michał Miazga Dzierżoniów Zwift.pl MINI MINI M4s
167 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI M5s
168 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR Interkol MINI MINI K5i
169 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GRUPA MOVISTAR MINI MINI M4s
170 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team GIGA GIGA M5s
171 JERZY JANASZAK Krzywiń GKR Gostyń MINI MINI M7s
172 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol GIGA GIGA M4s
173 Kamil Banok Wrocław IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
174 Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór GIGA GIGA M4i
175 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
176 Sebastian Kołda Jedlina Zdrój TMMP BIKE TEAM WAŁBRZYCH MINI MINI M4s
177 Marek Wydmuch Bardo sgr specialized GIGA GIGA M5s
178 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
179 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M2s
180 KRZYSZTOF PAWLAK Łódź RAGGABOMBA TEAM MEGA MEGA M5s
181 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M5s
182 Andrzej Młynek Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka GIGA GIGA M4s
183 Mariusz Rygoł Opole IKS Feniks Opole MINI MINI M3i Handbike
184 LESZEK SALETA WROCŁAW TriActiv Ridley MINI MINI M5s
185 Piotr Krysztofczyk Łódź MEGA MEGA M3s
186 Krzysztof Fujarski Wojklowice MINI MINI M4i
187 Tomasz Konieczny Środa Śląska 50upAT MINI MINI M3s
188 Zbigniew Miler Niemodlin MINI MINI M5s
189 Andrzej Wewiórski Wrocław MEGA MEGA M6i
190 Andrzej Zajdel Łódź GIGA GIGA M3s
191 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP Państwowej Straży Pożarnej GIGA GIGA M4s
192 Łukasz Łaszczuk Wrocław GIGA GIGA M2s
193 Wiesław Łaszczuk Wrocław MINI MINI M5s
194 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M7s
195 Dariusz Główczyk Grzymalin Bicycle Grzymalin MEGA MEGA M3s Rower przez świat
196 Michał Fudała Szczytna lefero sport MINI MINI M3s
197 Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI MINI M4i
198 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI MINI M1s Jestem uczestnikiem niepełnoletnim, moim opiekunem będzie Konrad Majewski (ZSP Kłodawa) i chcę żeby był w tej samej grupie startowej.
199 Janusz Kühnel Kłodzko MEGA MEGA M5s
200 Mateusz Kowalczyk Oborniki Śląskie OŚ Racing Team MINI MINI M2s
201 Lesław Targosz Krapkowice MINI MINI M6s
202 Tomasz Wojtkowiak Mosina MINI MINI M3s
203 Przemysław Górak Wrocław PM Rider Team MINI MINI M3s
204 Łukasz Bieniek Leszno Bemko MINI MINI M2s
205 MACIEJ SMUŁKA BYSTRZYCA KŁODZKA MINI MINI M3i
206 Paweł Masalski WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI M4i Kibicuję Drużynie Pierścienia( Przemol-Dino-Selfik) podium dla was.
207 Ewa Masalska WAMBIERZYCE RADKOWSKIE MORSY MINI MINI K4i TRZECI RAZ BĘDĘ MOCOWAĆ SIĘ SAMA Z SOBĄ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DOJECHANIA SZCZĘŚLIWIE DO METY I UDANEJ ZABAWY .:)
208 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ MEGA MEGA M5s
209 Paweł Winiarski Świdnica Siekiera Peruna Świdnica MINI MINI M3s
210 Mariusz Staszak Śrem Śremski Maraton Rowerowy GIGA GIGA M5s
211 Patryk Śniegula Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M1s
212 ARTUR SZYMBORSKI KLEMBÓW MINI MINI M4s
213 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
214 Piotr Kołacki Śrem Cieśiółka Team MINI MINI M1s
215 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy MINI MINI M2s
216 Andrzej Szpetanowski Szalejów Górny Drużyna pierścienia MINI MINI M3i Amator na Romecie
217 Justyna Kowalska Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI K3s
218 Maciej Kowalski Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie MINI MINI M4s
219 Arkadiusz Andrzejewski Żory Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
220 Tomasz Janda Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4i
221 Kamila Żabkiewicz Szczecin KIJANKI MEGA MEGA K3s
222 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
223 Robert Kierzek Raszków OTR Interkol MINI MINI M4s
224 Maciej Gil Wrocław Synexus Polska MINI MINI M3s
225 Piotr Francuz Wrocław MEGA MEGA M2s
226 Piotrek Krusz Mieroszów KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH MINI MINI M3s
227 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
228 Godzisław Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M5i
229 Michał Wieczorkowski Łany Łany Cycling Team MINI MINI M2s
230 Wit Bensari Dzierżoniów Huzar Bike Academy MEGA MEGA M5s
231 Natalia Bereziuk Kłodzko Monopolland Wąs Sport MINI MINI K1i
232 Marian Przybylski Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA GIGA M6i JADĘ DLA PRZYJEMNOŚCI:)
233 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Klub Kolarski Fala Park MINI MINI K3s
234 Jarosław Balawajder ŚWIDNICA PL+US Cycling Team Świdnica MINI MINI M4s
235 Grzegorz Wolski Manieczki Rowerowa Gmina Brodnica MINI MINI M3i
236 Krzysztof Olender warszawa MEGA MEGA M3s
237 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
238 Adam Kurzydło Legnica MEGA MEGA M5s
239 Włodzimierz Grelka Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MINI MINI M6s
240 Jacek Mazur Warszawa MEGA MEGA M5s
241 Piotr Boczula chocieszów MONOPOLLAND WĄS SPORT MINI MINI M2i
242 IWONA JANKOWSKA Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM GIGA GIGA K6s
243 Grzegorz Brząkała Nysa MINI MINI M3s
244 Sławomir Forberger Nowy Dwór GIGA GIGA M3i
245 Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MEGA MEGA M4s
246 Przemysław Furtek Bystrzyca Kłodzka LeFeRo Sport MINI MINI M4s
247 Patryk Michaś Stanisławów Pierwszy MINI MINI M1s
248 Bartek Herman Skórzewo Monopolland Wąs Sport MEGA MEGA M3s
249 Damian Burtowski Wrocław Prom Riders Team MINI MINI M2s
250 Tomasz Steczkowski Oława MINI MINI M4s
251 Arek Pałeczka Świdnica MINI MINI M4s
252 Zygmunt Wesołowski Radków KKZK MINI MINI M7s
253 Gerard Skalski Trzebnica MEGA MEGA M5s
254 Tomasz Mazurkiewicz Kórnik ZWIFT TEAMPL MEGA MEGA M3s
255 Przemysław Koralewski ŚWIDNICA PL-US CYCLING TEAM MINI MINI M3s
256 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jadę już drugi raz w Radkowie , i jeżdze jusz 8rok. i postanowiłem odwiedić Radków.
257 PIOTR ŁABUDA KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM MINI MINI M5s
258 Leopold Laskowski Poznań MEGA MEGA M3s
259 Karol Tomaszewski Bartąg Team Mustang Pasłęk MEGA MEGA M3s
260 Kazimierz Rojek Brzeg Verge Eska Team MINI MINI M6s
261 Paweł Wiktor Borów Wielki Dobra Strona Mocy MEGA MEGA M3s
262 mariusz wereszczyński mieroszów MINI MINI M4i
263 Andrzej Frodyma Wrocław QUEST ACT MEGA MEGA M5i
264 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
265 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
266 Robert Charłampowicz Wrocław TriActiv Ridley MINI MINI M5s
267 Renata Betlewska Słupsk MINI MINI K4i
268 Łukasz Urbaniak Poznań Velovers MINI MINI M2s
269 Sławomir Matlęga Świdnica MINI MINI M4s
270 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój DUVENBECK MTB TEAM MINI MINI M4s
271 Mirosław MITURSKI Trzebnica KSS Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6i
272 Krzysztof Kubaś Wolsztyn KKFP Wolsztyn MINI MINI M3i
273 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI włoszakowice PRO-FIT-BIKE GIGA GIGA M4s
274 Danuta Dąbkowska Włoszakowice PRO-FIT-BIKE MINI MINI K4s
275 Andrzej Warszewski Przeźmierowo MINI MINI M2s
276 Šimon Vaníček Žacléř ČEZ Cykloteam Tábor GIGA GIGA M2s
277 Artur Gąsiewicz Bielany Wrocławskie MINI MINI M4s
278 Krzysztof Krupa Wrocław GVT MINI MINI M5s
279 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA GIGA M5s
280 Andrzej Kominek Wrocław MEGA MEGA M5s
281 EWELINA BANIA Ścinawka Średnia MINI MINI K2s
282 Maciej Banasik Ścinawka Średnia MINI MINI M2i
283 Seweryn Stua Gorzów MINI MINI M3s
284 Dominik Warszewski Opalenica MINI MINI M2s
285 Michał Markowski Wrocław PM Rider Team MINI MINI M2s
286 Radosław Szymoniak Wrocław QUEST ACT MINI MINI M3s
287 Radek Kuciapinski Wrocław MINI MINI M3s
288 Dawid Ladyca Wrocław SMOLTECH MINI MINI M3s
289 Renata Kamińska Krapkowice MINI MINI K4s
290 Marek Bartoń Mińsk Maz Dynamo Mińsk Maz. MEGA MEGA M4s
291 Tadeusz Habaj Zabrze MINI MINI M7s
292 Artur Badowski Lubachów MEGA MEGA M3s
293 Zbigniew Aleksy Środa Śląska MINI MINI M6s
294 Konrad Klimiuk Szczecin Ship Design team bikers GIGA GIGA M4s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 223 / 294

Płeć

kobiety: 22 / 29

mężczyźni: 201 / 265

Dystans

GIGA: 44 / 56

MEGA: 54 / 67

MINI: 125 / 171

Kategorie

GIGA K2i: 1 / 1

GIGA K2s: 0 / 1

GIGA K4s: 1 / 1

GIGA K6s: 1 / 1

GIGA M2s: 3 / 4

GIGA M3i: 1 / 2

GIGA M3s: 2 / 5

GIGA M4i: 6 / 6

GIGA M4s: 14 / 17

GIGA M5i: 1 / 1

GIGA M5s: 6 / 6

GIGA M6i: 3 / 3

GIGA M6s: 5 / 8

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 2 / 2

MEGA K4i: 1 / 1

MEGA K5i: 1 / 1

MEGA K5s: 1 / 1

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2s: 3 / 3

MEGA M3s: 13 / 18

MEGA M4i: 2 / 2

MEGA M4s: 11 / 17

MEGA M5i: 2 / 2

MEGA M5s: 9 / 11

MEGA M6i: 1 / 1

MEGA M6s: 5 / 5

MEGA M7s: 1 / 1

MINI K1i: 0 / 1

MINI K2s: 1 / 1

MINI K3i: 1 / 1

MINI K3s: 2 / 3

MINI K4i: 3 / 4

MINI K4s: 2 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K6i: 0 / 1

MINI K6s: 1 / 1

MINI M1s: 3 / 4

MINI M2i: 1 / 2

MINI M2s: 10 / 13

MINI M3i: 6 / 10

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 8 / 12

MINI M4s: 21 / 29

MINI M5i: 4 / 5

MINI M5s: 19 / 26

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 14 / 16

MINI M7s: 6 / 9

Miejscowości

Bardo: 1 / 2

Bartąg: 1 / 1

Będkowice: 2 / 2

Biadki: 1 / 1

Biała Nyska: 0 / 1

Bielany Wrocławskie: 1 / 1

Bierkowice: 1 / 1

Boboszów: 0 / 1

Bodzanów: 1 / 1

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bolesławiec: 1 / 1

Borów Wielki: 1 / 1

Brzeg: 1 / 2

Byków: 1 / 1

Bystrzyca Kłodzka: 3 / 4

Chocieszów: 0 / 1

Choszczno: 2 / 2

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 2

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 2 / 3

Garzyn: 0 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gierałcice: 1 / 1

Gilów: 1 / 1

Gliwice: 2 / 2

Godów: 1 / 1

Goleniów: 1 / 1

Golina Jarocin: 1 / 1

Gołkowice: 0 / 2

Gołogłowy: 1 / 1

Gorzów: 1 / 1

Gorzów Wlkp.: 0 / 1

Gostyń: 1 / 1

Grabowno Wielkie: 0 / 1

Grzymalin: 0 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jastrzębie Zdrój: 1 / 1

Jastrzębie-Zdrój: 2 / 2

Jedlina Zdrój: 1 / 1

Jelcz-Laskowice: 1 / 1

Jugów: 1 / 1

Kalisz: 1 / 2

Kamieniec Zab: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Kaszczor: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Kiełczów: 1 / 1

Klembów: 0 / 1

Klodzko: 1 / 1

Kłodawa: 2 / 2

Kłodzko: 5 / 8

Kostrzyn: 0 / 1

Koziegłowy: 0 / 1

Koźmin Wlkp.: 2 / 2

Kórnik: 1 / 1

Krapkowice: 1 / 2

Krotoszyn: 4 / 4

Krzydlina Wielka: 1 / 1

Krzywiń: 1 / 2

Kudowa Zdrój: 3 / 4

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lbin: 1 / 1

Legnica: 1 / 1

Leszno: 4 / 6

Lubachów: 1 / 1

Lubin: 2 / 2

Łany: 2 / 2

Łask: 1 / 1

Łodź: 1 / 1

Łódź: 5 / 6

Manieczki: 0 / 1

Mieroszów: 0 / 2

Międzylesie: 1 / 1

Milicz: 1 / 2

Mińsk Maz: 0 / 1

Mińsk Mazowiecki: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Murowana Goślina: 2 / 2

Myszków: 1 / 1

Niemodlin: 1 / 1

Nowa Ruda: 3 / 3

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 1 / 1

Nowy Dwór: 1 / 1

Nysa: 1 / 3

Oborniki: 0 / 1

Oborniki Śląskie: 1 / 1

Oleśnica: 0 / 1

Olszyna: 0 / 1

Oława: 1 / 2

Opalenica: 1 / 1

Opole: 1 / 2

Ostrów Wielkopolski: 1 / 1

Ostrów Wlkp: 2 / 2

Ośno Lubuskie: 0 / 2

Piła: 0 / 1

Plewiska: 1 / 1

Pniewy: 0 / 1

Po: 1 / 1

Polanica Zdrój: 0 / 1

Poznań: 5 / 8

Prusice: 1 / 1

Pruszków: 1 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 1 / 1

Przygodzice: 1 / 1

Przyłęk: 0 / 1

Pudliszki: 2 / 2

Radków: 1 / 1

Radłów: 1 / 1

Raszków: 1 / 1

Rawa Mazowiecka: 0 / 1

Rewal: 1 / 1

Rydzyna: 1 / 1

Skórzewo: 1 / 1

Słupca: 0 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Stanisławów Pierwszy: 1 / 1

Stargard Szczeciński: 1 / 1

Strzelin: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szalejów Górny: 1 / 1

Szczecin: 4 / 6

Szczytna: 1 / 1

Ścinawka Średnia: 3 / 3

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 2 / 3

Świdnica: 5 / 6

Świdwin: 2 / 2

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 3 / 3

Trzebnica: 9 / 11

Wambierzyce: 2 / 2

Warszawa: 5 / 5

Węgorzyno: 0 / 1

Włoszakowice: 2 / 2

Wodzisław Śląski: 1 / 1

Wojklowice: 0 / 1

Wolibórz: 1 / 1

Wolsztyn: 2 / 2

Wrocław: 30 / 39

Wronki: 0 / 1

Zabrze: 0 / 1

Žacléř: 0 / 1

Zalasewo: 1 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Złotoryja: 1 / 1

Złotoryjsko: 1 / 1

Zürich: 1 / 1

Żerniki Wrocławskie: 1 / 1

Żory: 1 / 1

Kluby

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 65 / 90

1956: 0 / 1

1980: 0 / 1

1991: 1 / 1

3. Wrocławska Brygada Radiotechniczna: 0 / 1

50Upat: 1 / 1

Aa Team: 0 / 1

Agencja Ubezpieczeniowa Lech Ziębice: 1 / 1

Amator: 2 / 2

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.: 1 / 1

"amatorska Grupa Kolarska(Agk) Koźmin Wlkp".: 1 / 1

Ambit Race Team: 0 / 1

Ambit Racing Team: 0 / 1

Bemko: 1 / 1

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bicycle Grzymalin: 0 / 1

Bike Team Oleśnica: 0 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bondziki: 1 / 1

Brak: 1 / 1

Brzechwa Team: 1 / 1

Calisia 1974: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Čez Cykloteam Tábor: 0 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Cieśiółka Team: 1 / 1

Cubica Racing Team: 0 / 1

Darko: 0 / 1

Dobra Strona Mocy: 1 / 1

Drużyna Pierścienia: 3 / 3

Duvenbeck Mtb Team: 0 / 1

Dynamo Mińsk Maz.: 0 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fti Racing Team: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Goggle Pro Active Eyewear: 1 / 1

Goggle Pro Actuve Eyewear: 1 / 1

Grunwald Team Poznań: 0 / 1

Gvt: 1 / 3

Huzar Bike Academy: 1 / 2

Iks Feniks Opole: 2 / 2

Insert Team: 0 / 1

Jas-Kółka: 5 / 7

Kaldor: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kk Tarnovia: 0 / 1

Kkfp Wolsztyn: 1 / 1

K.k.gryfland Gryfice: 1 / 1

Kks Trzebnica: 1 / 1

Kkw Whyte Nexelo Wałbrzych: 0 / 1

Kkzk: 4 / 4

Klub Kolarski Fala Park: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 1 / 1

Kolarski Klub Ziemi Kłodzkiej: 1 / 1

Kp Państwowej Straży Pożarnej: 1 / 1

K.r. Gryfland Gryfice: 1 / 1

Kross Euro-Rower.pl: 1 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Sleza Mat Sobotka: 1 / 1

Ks Uznam: 3 / 3

Kss Szerszenie Trzebnica: 1 / 1

Ktk Ktukol Głuchołazy: 1 / 1

Ktr Voyager: 1 / 1

Lefero Sport: 4 / 4

Leśmian: 1 / 1

Lityński Bełchatów: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 2

Looksfera / M-Tronic: 1 / 1

Looksfera / M-Tronic/ Taskoprojekt: 1 / 1

Łany Cycling Team: 2 / 2

Mapei - Brzeg: 0 / 1

Mareblue Team Świdwin: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 0 / 1

Monopolland Wąs Sport: 3 / 7

Morsy Ośno Lubuskie: 0 / 2

Niezrzeszony: 1 / 1

Nts Kona Nowogard: 1 / 1

Nysa Cycling Team: 1 / 1

Odjechani-Team.pl: 0 / 1

Olaws Złotoryja: 1 / 1

Oneteamsky Krotoszyn: 1 / 1

Oś Racing Team: 1 / 1

Otc Oborniki: 2 / 3

Otr Interkol: 9 / 9

Pl-Us Cycling Team: 0 / 1

Pl+Us Cycling Team Świdnica: 1 / 1

Płomyk Team: 1 / 1

Pm Rider Team: 2 / 2

Polbus-Pks Wrocław: 1 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Profana Breslau: 0 / 1

Pro-Fit-Bike: 2 / 2

Prom Riders Team: 1 / 1

Quest Act: 4 / 4

Radkowskie Morsy: 2 / 2

Raggabomba: 2 / 2

Raggabomba Team: 2 / 2

Rowerowa Gmina Brodnica: 0 / 1

Rybczyński-Bikea Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

Rycerze Rolanda Maciejewski Team: 1 / 1

Sgr Specialized: 1 / 2

Ship Design Team Bikers: 0 / 1

Siekiera Peruna Świdnica: 1 / 1

Skś: 2 / 2

Smigło Osieczna: 1 / 1

Smoltech: 1 / 1

Spedycja Pawbud: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 1 / 1

Str Świdwin: 1 / 1

Sundaybikers Karlino Team: 1 / 1

Synexus Polska: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szerszenie Trzebnica: 6 / 7

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar: 1 / 1

Szerszenie Trzebnica Grupa Movistar Nowy Dwór: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Ślęza Sobotka: 1 / 1

Śremski Maraton Rowerowy: 1 / 1

Taskoprojekt / Bike Serwis Scott Team: 1 / 1

Team Mustang Pasłęk: 1 / 1

Tempus Team: 0 / 1

T&j: 1 / 1

Tmmp Bike Team Wałbrzych: 1 / 1

Trek: 0 / 1

Triactiv Ridley: 2 / 2

Tridea Team: 0 / 1

Trzebnica: 0 / 1

Velovers: 1 / 1

Verge Eska Team: 2 / 2

Wataha Międzylesie: 3 / 3

Wąs Sport Serwis: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 3 / 3

Zwift Teampl: 1 / 1

Zwift.pl: 1 / 1