DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS Supermaraton Rewal

Informacje o zawodach:

Organizator:
K.R.Gryfland
Data:
2017-09-17
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Jazda drużynowa na Czas
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Artur Baturo POTACZE FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
2 Henryk Bętlewski Słupsk Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
3 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny AT-Aktywny Trzebiatów M III
4 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
5 PAWEŁ CICHOCKI SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4s GRYFUS SZCZECIN
6 DARIUSZ CZARNIECKI ŚRODA ŚLASKA CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET II
7 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
8 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI ŚREM CZAS CZAS M4s PIAST ŚREM
9 Edward Dąbrowski Bojadło Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
10 Marcin Długozima Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
11 Jan Dobke Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
12 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
13 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
14 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
15 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M3i Kapitan drużyny GRYFUS SZCZECIN M II
16 Jolanta Gajtkowska Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K4s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
17 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
18 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS CZAS M7s Kapitan Drużyny 75+
19 ZBIGNIEW GZIUT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
20 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET
21 Rafał Iwanowski Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
22 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
23 TOMASZ JĘDZURA GRYFICE K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY KS MASTERS 1 M III
24 Kamil Kamiński Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M2s NTS NEXELO JF DUET II
25 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
26 MIRON KŁOSIŃSKI Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
27 LESZEK KOŁACKI ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
28 Marian Kołodziejski Dzierzoniów Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
29 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO - kapitan M II
30 RADOSŁAW KOZAL KROTOSZYN FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team PRO
31 ARTUR KRASIŃSKI SZCZECIN NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
32 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K2s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
33 WŁODZIMIERZ KRAWCZYK ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
34 ZBIGNIEW KREFT ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
35 Roman Krupa Gryfice CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
36 Krzysztof KRZECZKOWSKI Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY MASTERS 2 M IV
37 MAŁGORZATA KUBICKA NOWOGARD CZAS CZAS K5s WOMENS CYCLE
38 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
39 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
40 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K3s Kapitan drużyny GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
41 LEOPOLD LASKOWSKI POZNAŃ FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1 KAPITAN
42 Artur Ledzion Nowogard K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
43 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
44 Piotr Linkowski PUSZCZYKOWO FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
45 Sławomir Lipiński Nowogard NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
46 Zbigniew Lubiński Świnoujscie KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6i DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
47 PAWEŁ MAJCHRZAK KARLINO SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4i GRYFUS SZCZECIN
48 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
49 Krzysztof Malicki Trzebiatow AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
50 Dariusz Malinowski Zduńska Wola Gatta Bike Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team PRO
51 STASZAK MARIUSZ ŚREM CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY PIAST ŚREM M IV
52 Zygmund Matejczuk Świnoujszcie KS Świnoujszcie CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
53 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K3i GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
54 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY GRYFLAND II M III
55 Rafał Maziarz Gryfice NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
56 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
57 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
58 Kamil Misikonis Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M3i KS MASTERS 2
59 Henryk Modliński Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
60 Iwo Mroske Wejherowo FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
61 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny GRYFLAND I M III
62 RYSZARD OLSZEWSKI Świnoujście CZAS CZAS M5s UZNAM ŚWINOUJŚCIE
63 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny Bike U Up M II
64 Artur Paterek Krotoszyn Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M4s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
65 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
66 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MIstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M6s kapitan drużyny Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M IV
67 ROBERT PŁOTKOWIAK NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
68 Andrzej Ptaszyński Wanierowo K S Masters 2 CZAS CZAS M7s KS MASTERS 2
69 PIOTR ROGACZEWSKI BANIE SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
70 Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K5s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
71 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS K2s Kapitan drużyny NTS NEXELO JF DUET II M II
72 Klaudiusz Rzeszowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Bike U Up
73 Leszek Sadowski PIŁA FTI Racing Team CZAS CZAS M6s FTI Racing Team II Kapitan drużyny MIV
74 Krzysztof Sadzik Dołgie Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
75 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
76 Krzysztof SKROBOT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M5s KS MASTERS 1
77 Radosław Sobieś Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
78 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
79 Zbigniew Szkołuda Nowogard FTI Racing Team CZAS CZAS M5s FTI Racing Team II
80 Mariusz Ściesiński Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M5s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
81 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
82 Sławomir Urbański Wągrowiec FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
83 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
84 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
85 Stanisław Wieczorek Świnoujście -Przytór KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY UZNAM ŚWINOUJŚCIE M IV
86 IZA WŁOSEK DĄBROWA GÓRNICZA CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
87 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K5s KAPITAN DRUŻYNY WOMENS CYCLE
88 Tadeusz Zagdanski Stargad Śczecinski kS Stargad CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
89 WOJCIECH ZIÓŁKOWSKI NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M3s NTS NEXELO JF DUET
90 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY NTS NEXELO JF DUET M III

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 90 / 90

Płeć

kobiety: 11 / 11

mężczyźni: 79 / 79

Dystans

CZAS: 90 / 90

Kategorie

CZAS K2s: 2 / 2

CZAS K3i: 1 / 1

CZAS K3s: 1 / 1

CZAS K4s: 4 / 4

CZAS K5s: 3 / 3

CZAS M2s: 6 / 6

CZAS M3i: 2 / 2

CZAS M3s: 13 / 13

CZAS M4i: 1 / 1

CZAS M4s: 26 / 26

CZAS M5s: 16 / 16

CZAS M6i: 1 / 1

CZAS M6s: 8 / 8

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Banie: 1 / 1

Barlinek: 1 / 1

Bojadło: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dzierzoniów: 1 / 1

Gdańsk: 5 / 5

Goleniów: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gryfice: 15 / 15

Kamień Pom.: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Mogilno: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowogard: 7 / 7

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 1 / 1

Potacze: 1 / 1

Poznań: 4 / 4

Puszczykowo: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Stargad Śczecinski: 1 / 1

Szczecin: 8 / 8

Śrem: 5 / 5

Środa Ślaska: 1 / 1

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujszcie: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Świnoujście -Przytór: 1 / 1

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatow: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Wanierowo: 1 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wejherowo: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 10 / 10

Amator: 2 / 2

At- Aktywny Trzebiatów: 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 5 / 5

Fti Racing Team: 14 / 14

Gatta Bike Team: 1 / 1

K S Masters 1: 5 / 5

K S Masters 2: 5 / 5

K.r. Gryfland: 8 / 8

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Stargad: 1 / 1

Ks Świnoujszcie: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 3 / 3

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 9 / 9

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 10