DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS Supermaraton Rewal

Informacje o zawodach:

Organizator:
K.R.Gryfland
Data:
2017-09-17
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Jazda drużynowa na Czas
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K2s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
2 Andrzej Ptaszyński Wanierowo K S Masters 2 CZAS CZAS M7s KS MASTERS 2
3 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
4 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
5 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
6 Artur Baturo POTACZE FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
7 ARTUR KRASIŃSKI SZCZECIN NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
8 Artur Paterek Krotoszyn Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M4s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
9 Artur Ledzion Nowogard K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
10 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO - kapitan M II
11 DARIUSZ CZARNIECKI ŚRODA ŚLASKA CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET II
12 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
13 Dariusz Malinowski Zduńska Wola Gatta Bike Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team PRO
14 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny AT-Aktywny Trzebiatów M III
15 Edward Dąbrowski Bojadło Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
16 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS CZAS M7s Kapitan Drużyny 75+
17 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET
18 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K3i GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
19 Henryk Modliński Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
20 Henryk Bętlewski Słupsk Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
21 Iwo Mroske Wejherowo FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
22 IZA WŁOSEK DĄBROWA GÓRNICZA CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
23 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
24 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
25 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY NTS NEXELO JF DUET M III
26 Jan Dobke Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
27 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MIstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M6s kapitan drużyny Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M IV
28 Jolanta Gajtkowska Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K4s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
29 Kamil Misikonis Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M3i KS MASTERS 2
30 Kamil Kamiński Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M2s NTS NEXELO JF DUET II
31 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
32 Klaudiusz Rzeszowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Bike U Up
33 Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K5s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
34 Krzysztof Sadzik Dołgie Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
35 Krzysztof SKROBOT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M5s KS MASTERS 1
36 Krzysztof KRZECZKOWSKI Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY MASTERS 2 M IV
37 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
38 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI ŚREM CZAS CZAS M4s PIAST ŚREM
39 Krzysztof Malicki Trzebiatow AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
40 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
41 LEOPOLD LASKOWSKI POZNAŃ FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1 KAPITAN
42 Leszek Sadowski PIŁA FTI Racing Team CZAS CZAS M6s FTI Racing Team II Kapitan drużyny MIV
43 LESZEK KOŁACKI ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
44 MAŁGORZATA KUBICKA NOWOGARD CZAS CZAS K5s WOMENS CYCLE
45 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M3i Kapitan drużyny GRYFUS SZCZECIN M II
46 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
47 Marcin Długozima Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
48 Marian Kołodziejski Dzierzoniów Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
49 Mariusz Ściesiński Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M5s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
50 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
51 MIRON KŁOSIŃSKI Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
52 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K3s Kapitan drużyny GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
53 PAWEŁ CICHOCKI SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4s GRYFUS SZCZECIN
54 PAWEŁ MAJCHRZAK KARLINO SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4i GRYFUS SZCZECIN
55 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
56 Piotr Linkowski PUSZCZYKOWO FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
57 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny GRYFLAND I M III
58 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
59 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
60 PIOTR ROGACZEWSKI BANIE SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
61 Radosław Sobieś Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
62 RADOSŁAW KOZAL KROTOSZYN FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team PRO
63 Rafał Maziarz Gryfice NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
64 Rafał Iwanowski Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
65 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny Bike U Up M II
66 ROBERT PŁOTKOWIAK NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
67 Roman Krupa Gryfice CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
68 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY GRYFLAND II M III
69 RYSZARD OLSZEWSKI Świnoujście CZAS CZAS M5s UZNAM ŚWINOUJŚCIE
70 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS K2s Kapitan drużyny NTS NEXELO JF DUET II M II
71 Sławomir Lipiński Nowogard NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
72 Sławomir Urbański Wągrowiec FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
73 Stanisław Wieczorek Świnoujście -Przytór KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY UZNAM ŚWINOUJŚCIE M IV
74 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
75 STASZAK MARIUSZ ŚREM CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY PIAST ŚREM M IV
76 Tadeusz Zagdanski Stargad Śczecinski kS Stargad CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
77 TOMASZ JĘDZURA GRYFICE K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY KS MASTERS 1 M III
78 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
79 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K5s KAPITAN DRUŻYNY WOMENS CYCLE
80 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
81 WŁODZIMIERZ KRAWCZYK ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
82 WOJCIECH ZIÓŁKOWSKI NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M3s NTS NEXELO JF DUET
83 Zbigniew Lubiński Świnoujscie KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6i DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
84 Zbigniew Szkołuda Nowogard FTI Racing Team CZAS CZAS M5s FTI Racing Team II
85 ZBIGNIEW KREFT ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
86 ZBIGNIEW GZIUT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
87 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
88 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
89 Zygmund Matejczuk Świnoujszcie KS Świnoujszcie CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
90 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 90 / 90

Płeć

kobiety: 11 / 11

mężczyźni: 79 / 79

Dystans

CZAS: 90 / 90

Kategorie

CZAS K2s: 2 / 2

CZAS K3i: 1 / 1

CZAS K3s: 1 / 1

CZAS K4s: 4 / 4

CZAS K5s: 3 / 3

CZAS M2s: 6 / 6

CZAS M3i: 2 / 2

CZAS M3s: 13 / 13

CZAS M4i: 1 / 1

CZAS M4s: 26 / 26

CZAS M5s: 16 / 16

CZAS M6i: 1 / 1

CZAS M6s: 8 / 8

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Banie: 1 / 1

Barlinek: 1 / 1

Bojadło: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dzierzoniów: 1 / 1

Gdańsk: 5 / 5

Goleniów: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gryfice: 15 / 15

Kamień Pom.: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Mogilno: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowogard: 7 / 7

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 1 / 1

Potacze: 1 / 1

Poznań: 4 / 4

Puszczykowo: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Stargad Śczecinski: 1 / 1

Szczecin: 8 / 8

Śrem: 5 / 5

Środa Ślaska: 1 / 1

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujszcie: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Świnoujście -Przytór: 1 / 1

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatow: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Wanierowo: 1 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wejherowo: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 10 / 10

Amator: 2 / 2

At- Aktywny Trzebiatów: 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 5 / 5

Fti Racing Team: 14 / 14

Gatta Bike Team: 1 / 1

K S Masters 1: 5 / 5

K S Masters 2: 5 / 5

K.r. Gryfland: 8 / 8

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Stargad: 1 / 1

Ks Świnoujszcie: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 3 / 3

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 9 / 9

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 10