DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS Supermaraton Rewal

Informacje o zawodach:

Organizator:
K.R.Gryfland
Data:
2017-09-17
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Jazda drużynowa na Czas
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 MAŁGORZATA KUBICKA NOWOGARD CZAS CZAS K5s WOMENS CYCLE
2 IZA WŁOSEK DĄBROWA GÓRNICZA CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
3 Roman Krupa Gryfice CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
4 RYSZARD OLSZEWSKI Świnoujście CZAS CZAS M5s UZNAM ŚWINOUJŚCIE
5 DARIUSZ CZARNIECKI ŚRODA ŚLASKA CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET II
6 WŁODZIMIERZ KRAWCZYK ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
7 ZBIGNIEW KREFT ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
8 LESZEK KOŁACKI ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
9 STASZAK MARIUSZ ŚREM CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY PIAST ŚREM M IV
10 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI ŚREM CZAS CZAS M4s PIAST ŚREM
11 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY NTS NEXELO JF DUET M III
12 Edward Dąbrowski Bojadło Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
13 Krzysztof Sadzik Dołgie Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
14 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny AT-Aktywny Trzebiatów M III
15 Krzysztof Malicki Trzebiatow AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
16 Rafał Iwanowski Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
17 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
18 Mariusz Ściesiński Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M5s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
19 Klaudiusz Rzeszowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Bike U Up
20 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny Bike U Up M II
21 Radosław Sobieś Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
22 Jan Dobke Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
23 Marcin Długozima Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
24 Leszek Sadowski PIŁA FTI Racing Team CZAS CZAS M6s FTI Racing Team II Kapitan drużyny MIV
25 Zbigniew Szkołuda Nowogard FTI Racing Team CZAS CZAS M5s FTI Racing Team II
26 Piotr Linkowski PUSZCZYKOWO FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
27 Artur Baturo POTACZE FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
28 Sławomir Urbański Wągrowiec FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
29 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
30 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
31 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO - kapitan M II
32 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
33 LEOPOLD LASKOWSKI POZNAŃ FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1 KAPITAN
34 MIRON KŁOSIŃSKI Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
35 RADOSŁAW KOZAL KROTOSZYN FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team PRO
36 Iwo Mroske Wejherowo FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
37 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
38 Dariusz Malinowski Zduńska Wola Gatta Bike Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team PRO
39 Krzysztof SKROBOT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M5s KS MASTERS 1
40 ZBIGNIEW GZIUT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
41 TOMASZ JĘDZURA GRYFICE K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY KS MASTERS 1 M III
42 Artur Ledzion Nowogard K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
43 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
44 Andrzej Ptaszyński Wanierowo K S Masters 2 CZAS CZAS M7s KS MASTERS 2
45 Henryk Modliński Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
46 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
47 Krzysztof KRZECZKOWSKI Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY MASTERS 2 M IV
48 Kamil Misikonis Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M3i KS MASTERS 2
49 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K5s KAPITAN DRUŻYNY WOMENS CYCLE
50 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
51 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
52 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
53 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
54 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
55 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny GRYFLAND I M III
56 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
57 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY GRYFLAND II M III
58 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
59 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
60 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
61 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
62 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS CZAS M7s Kapitan Drużyny 75+
63 Tadeusz Zagdanski Stargad Śczecinski kS Stargad CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
64 Zygmund Matejczuk Świnoujszcie KS Świnoujszcie CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
65 Stanisław Wieczorek Świnoujście -Przytór KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY UZNAM ŚWINOUJŚCIE M IV
66 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
67 Zbigniew Lubiński Świnoujscie KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6i DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
68 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MIstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M6s kapitan drużyny Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M IV
69 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
70 Marian Kołodziejski Dzierzoniów Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
71 Artur Paterek Krotoszyn Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M4s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
72 Henryk Bętlewski Słupsk Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
73 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS K2s Kapitan drużyny NTS NEXELO JF DUET II M II
74 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET
75 Sławomir Lipiński Nowogard NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
76 ROBERT PŁOTKOWIAK NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
77 ARTUR KRASIŃSKI SZCZECIN NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
78 Rafał Maziarz Gryfice NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
79 WOJCIECH ZIÓŁKOWSKI NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M3s NTS NEXELO JF DUET
80 Kamil Kamiński Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M2s NTS NEXELO JF DUET II
81 Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K5s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
82 Jolanta Gajtkowska Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K4s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
83 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K3i GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
84 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K3s Kapitan drużyny GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
85 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K2s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
86 PAWEŁ CICHOCKI SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4s GRYFUS SZCZECIN
87 PAWEŁ MAJCHRZAK KARLINO SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4i GRYFUS SZCZECIN
88 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M3i Kapitan drużyny GRYFUS SZCZECIN M II
89 PIOTR ROGACZEWSKI BANIE SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
90 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 90 / 90

Płeć

kobiety: 11 / 11

mężczyźni: 79 / 79

Dystans

CZAS: 90 / 90

Kategorie

CZAS K2s: 2 / 2

CZAS K3i: 1 / 1

CZAS K3s: 1 / 1

CZAS K4s: 4 / 4

CZAS K5s: 3 / 3

CZAS M2s: 6 / 6

CZAS M3i: 2 / 2

CZAS M3s: 13 / 13

CZAS M4i: 1 / 1

CZAS M4s: 26 / 26

CZAS M5s: 16 / 16

CZAS M6i: 1 / 1

CZAS M6s: 8 / 8

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Banie: 1 / 1

Barlinek: 1 / 1

Bojadło: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dzierzoniów: 1 / 1

Gdańsk: 5 / 5

Goleniów: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gryfice: 15 / 15

Kamień Pom.: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Mogilno: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowogard: 7 / 7

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 1 / 1

Potacze: 1 / 1

Poznań: 4 / 4

Puszczykowo: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Stargad Śczecinski: 1 / 1

Szczecin: 8 / 8

Śrem: 5 / 5

Środa Ślaska: 1 / 1

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujszcie: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Świnoujście -Przytór: 1 / 1

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatow: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Wanierowo: 1 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wejherowo: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 10 / 10

Amator: 2 / 2

At- Aktywny Trzebiatów: 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 5 / 5

Fti Racing Team: 14 / 14

Gatta Bike Team: 1 / 1

K S Masters 1: 5 / 5

K S Masters 2: 5 / 5

K.r. Gryfland: 8 / 8

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Stargad: 1 / 1

Ks Świnoujszcie: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 3 / 3

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 9 / 9

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 10