DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS Supermaraton Rewal

Informacje o zawodach:

Organizator:
K.R.Gryfland
Data:
2017-09-17
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Jazda drużynowa na Czas
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 PIOTR ROGACZEWSKI BANIE SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
2 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
3 Edward Dąbrowski Bojadło Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
4 IZA WŁOSEK DĄBROWA GÓRNICZA CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
5 Krzysztof Sadzik Dołgie Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
6 Marian Kołodziejski Dzierzoniów Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
7 Klaudiusz Rzeszowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Bike U Up
8 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny Bike U Up M II
9 Radosław Sobieś Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
10 Jan Dobke Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
11 Marcin Długozima Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
12 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET
13 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MIstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M6s kapitan drużyny Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M IV
14 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
15 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K5s KAPITAN DRUŻYNY WOMENS CYCLE
16 Henryk Modliński Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
17 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
18 Roman Krupa Gryfice CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
19 Krzysztof SKROBOT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M5s KS MASTERS 1
20 Krzysztof KRZECZKOWSKI Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY MASTERS 2 M IV
21 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
22 ZBIGNIEW GZIUT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
23 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
24 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
25 TOMASZ JĘDZURA GRYFICE K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY KS MASTERS 1 M III
26 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
27 Rafał Maziarz Gryfice NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
28 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
29 Kamil Misikonis Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M3i KS MASTERS 2
30 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
31 PAWEŁ MAJCHRZAK KARLINO SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4i GRYFUS SZCZECIN
32 Artur Paterek Krotoszyn Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M4s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
33 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
34 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
35 RADOSŁAW KOZAL KROTOSZYN FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team PRO
36 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
37 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO - kapitan M II
38 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny GRYFLAND I M III
39 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
40 MAŁGORZATA KUBICKA NOWOGARD CZAS CZAS K5s WOMENS CYCLE
41 Zbigniew Szkołuda Nowogard FTI Racing Team CZAS CZAS M5s FTI Racing Team II
42 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY NTS NEXELO JF DUET M III
43 Sławomir Lipiński Nowogard NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
44 ROBERT PŁOTKOWIAK NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
45 Artur Ledzion Nowogard K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
46 WOJCIECH ZIÓŁKOWSKI NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M3s NTS NEXELO JF DUET
47 Leszek Sadowski PIŁA FTI Racing Team CZAS CZAS M6s FTI Racing Team II Kapitan drużyny MIV
48 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K3s Kapitan drużyny GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
49 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
50 Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K5s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
51 Artur Baturo POTACZE FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
52 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
53 LEOPOLD LASKOWSKI POZNAŃ FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1 KAPITAN
54 MIRON KŁOSIŃSKI Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
55 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
56 Piotr Linkowski PUSZCZYKOWO FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
57 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
58 Henryk Bętlewski Słupsk Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
59 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS CZAS M7s Kapitan Drużyny 75+
60 Tadeusz Zagdanski Stargad Śczecinski kS Stargad CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
61 Jolanta Gajtkowska Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K4s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
62 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K3i GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
63 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K2s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
64 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS K2s Kapitan drużyny NTS NEXELO JF DUET II M II
65 ARTUR KRASIŃSKI SZCZECIN NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
66 PAWEŁ CICHOCKI SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4s GRYFUS SZCZECIN
67 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M3i Kapitan drużyny GRYFUS SZCZECIN M II
68 Kamil Kamiński Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M2s NTS NEXELO JF DUET II
69 WŁODZIMIERZ KRAWCZYK ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
70 ZBIGNIEW KREFT ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
71 LESZEK KOŁACKI ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
72 STASZAK MARIUSZ ŚREM CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY PIAST ŚREM M IV
73 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI ŚREM CZAS CZAS M4s PIAST ŚREM
74 DARIUSZ CZARNIECKI ŚRODA ŚLASKA CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET II
75 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
76 Zbigniew Lubiński Świnoujscie KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6i DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
77 Zygmund Matejczuk Świnoujszcie KS Świnoujszcie CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
78 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
79 RYSZARD OLSZEWSKI Świnoujście CZAS CZAS M5s UZNAM ŚWINOUJŚCIE
80 Stanisław Wieczorek Świnoujście -Przytór KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY UZNAM ŚWINOUJŚCIE M IV
81 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY GRYFLAND II M III
82 Krzysztof Malicki Trzebiatow AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
83 Mariusz Ściesiński Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M5s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
84 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny AT-Aktywny Trzebiatów M III
85 Rafał Iwanowski Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
86 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
87 Andrzej Ptaszyński Wanierowo K S Masters 2 CZAS CZAS M7s KS MASTERS 2
88 Sławomir Urbański Wągrowiec FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
89 Iwo Mroske Wejherowo FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
90 Dariusz Malinowski Zduńska Wola Gatta Bike Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team PRO

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 90 / 90

Płeć

kobiety: 11 / 11

mężczyźni: 79 / 79

Dystans

CZAS: 90 / 90

Kategorie

CZAS K2s: 2 / 2

CZAS K3i: 1 / 1

CZAS K3s: 1 / 1

CZAS K4s: 4 / 4

CZAS K5s: 3 / 3

CZAS M2s: 6 / 6

CZAS M3i: 2 / 2

CZAS M3s: 13 / 13

CZAS M4i: 1 / 1

CZAS M4s: 26 / 26

CZAS M5s: 16 / 16

CZAS M6i: 1 / 1

CZAS M6s: 8 / 8

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Banie: 1 / 1

Barlinek: 1 / 1

Bojadło: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dzierzoniów: 1 / 1

Gdańsk: 5 / 5

Goleniów: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gryfice: 15 / 15

Kamień Pom.: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Mogilno: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowogard: 7 / 7

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 1 / 1

Potacze: 1 / 1

Poznań: 4 / 4

Puszczykowo: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Stargad Śczecinski: 1 / 1

Szczecin: 8 / 8

Śrem: 5 / 5

Środa Ślaska: 1 / 1

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujszcie: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Świnoujście -Przytór: 1 / 1

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatow: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Wanierowo: 1 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wejherowo: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 10 / 10

Amator: 2 / 2

At- Aktywny Trzebiatów: 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 5 / 5

Fti Racing Team: 14 / 14

Gatta Bike Team: 1 / 1

K S Masters 1: 5 / 5

K S Masters 2: 5 / 5

K.r. Gryfland: 8 / 8

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Stargad: 1 / 1

Ks Świnoujszcie: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 3 / 3

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 9 / 9

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 10