DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS Supermaraton Rewal

Informacje o zawodach:

Organizator:
K.R.Gryfland
Data:
2017-09-17
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Jazda drużynowa na Czas
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

CZAS:
40000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny GRYFLAND I M III
2 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
3 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
4 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M5s DRUŻYNA GRYFLAND I
5 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R. GRYFLAND CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND I
6 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K5s KAPITAN DRUŻYNY WOMENS CYCLE
7 IZA WŁOSEK DĄBROWA GÓRNICZA CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
8 MAŁGORZATA KUBICKA NOWOGARD CZAS CZAS K5s WOMENS CYCLE
9 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
10 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R. GRYFLAND CZAS CZAS K4s WOMENS CYCLE
11 RYSZARD OLSZEWSKI Świnoujście CZAS CZAS M5s UZNAM ŚWINOUJŚCIE
12 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
13 Roman Krupa Gryfice CZAS CZAS M6s DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
14 Stanisław Wieczorek Świnoujście -Przytór KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY UZNAM ŚWINOUJŚCIE M IV
15 Zbigniew Lubiński Świnoujscie KS Uznam Świnoujście CZAS CZAS M6i DRUŻYNA UZNAM ŚWINOUJŚCIE
16 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K3s Kapitan drużyny GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
17 Aleksandra Krause Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K2s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
18 Krystyna Roszak Police Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K5s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
19 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS CZAS CZAS K3i GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
20 Jolanta Gajtkowska Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS K4s GRYFUSOWE KSIĘŻNICZKI
21 MARCIN GAJ SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M3i Kapitan drużyny GRYFUS SZCZECIN M II
22 KRZYSZTOF KUBIK KROTOSZYN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
23 PIOTR ROGACZEWSKI BANIE SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M2s GRYFUS SZCZECIN
24 PAWEŁ MAJCHRZAK KARLINO SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4i GRYFUS SZCZECIN
25 PAWEŁ CICHOCKI SZCZECIN SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS CZAS CZAS M4s GRYFUS SZCZECIN
26 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA CZAS CZAS M7s Kapitan Drużyny 75+
27 Tadeusz Zagdanski Stargad Śczecinski kS Stargad CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
28 Zygmund Matejczuk Świnoujszcie KS Świnoujszcie CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
29 Edward Dąbrowski Bojadło Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
30 Krzysztof Sadzik Dołgie Amator CZAS CZAS M7s DRUŻYNA 75+
31 LEOPOLD LASKOWSKI POZNAŃ FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1 KAPITAN
32 Iwo Mroske Wejherowo FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
33 Karol Piekarski Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team I M1
34 MIRON KŁOSIŃSKI Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
35 Marcin Gryboś Mogilno FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team I M1
36 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M6s KAPITAN DRUŻYNY GRYFLAND II M III
37 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
38 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
39 MARIUSZ JANOWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
40 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE CZAS CZAS M4s DRUŻYNA GRYFLAND II
41 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp MIstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M6s kapitan drużyny Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M IV
42 Henryk Bętlewski Słupsk Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
43 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
44 Marian Kołodziejski Dzierzoniów Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M5s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
45 Artur Paterek Krotoszyn Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki CZAS CZAS M4s Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
46 Leszek Sadowski PIŁA FTI Racing Team CZAS CZAS M6s FTI Racing Team II Kapitan drużyny MIV
47 Piotr Linkowski PUSZCZYKOWO FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
48 Artur Baturo POTACZE FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
49 Sławomir Urbański Wągrowiec FTI Racing Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team II
50 Zbigniew Szkołuda Nowogard FTI Racing Team CZAS CZAS M5s FTI Racing Team II
51 TOMASZ JĘDZURA GRYFICE K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY KS MASTERS 1 M III
52 Krzysztof SKROBOT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M5s KS MASTERS 1
53 ZBIGNIEW GZIUT Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
54 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
55 Artur Ledzion Nowogard K S Masters 1 CZAS CZAS M4s KS MASTERS 1
56 Andrzej Ptaszyński Wanierowo K S Masters 2 CZAS CZAS M7s KS MASTERS 2
57 Henryk Modliński Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
58 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M6s KS MASTERS 2
59 Kamil Misikonis Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M3i KS MASTERS 2
60 Krzysztof KRZECZKOWSKI Gryfice K S Masters 2 CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY MASTERS 2 M IV
61 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO - kapitan M II
62 RADOSŁAW KOZAL KROTOSZYN FTI Racing Team CZAS CZAS M2s FTI Racing Team PRO
63 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
64 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team CZAS CZAS M3s FTI Racing Team PRO
65 Dariusz Malinowski Zduńska Wola Gatta Bike Team CZAS CZAS M4s FTI Racing Team PRO
66 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny AT-Aktywny Trzebiatów M III
67 Piotr Lenkiewicz Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
68 Rafał Iwanowski Trzebiatów AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
69 Mariusz Ściesiński Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M5s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
70 Krzysztof Malicki Trzebiatow AT- Aktywny Trzebiatów CZAS CZAS M3s AT AKTYWNY TRZEBIATÓW
71 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Kapitan drużyny Bike U Up M II
72 Klaudiusz Rzeszowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M4s Bike U Up
73 Radosław Sobieś Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
74 Marcin Długozima Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
75 Jan Dobke Gdańsk Bike U Up Sport Coaching CZAS CZAS M3s Bike U Up
76 JAN ZUGAJ NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s KAPITAN DRUŻYNY NTS NEXELO JF DUET M III
77 FRANCISZEK HARBACEWICZ GOLENIÓW NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET
78 ARTUR KRASIŃSKI SZCZECIN NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
79 WOJCIECH ZIÓŁKOWSKI NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M3s NTS NEXELO JF DUET
80 ROBERT PŁOTKOWIAK NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET
81 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS K2s Kapitan drużyny NTS NEXELO JF DUET II M II
82 Sławomir Lipiński Nowogard NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
83 Kamil Kamiński Szczecin NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M2s NTS NEXELO JF DUET II
84 Rafał Maziarz Gryfice NTS NEXELO JF DUET CZAS CZAS M4s NTS NEXELO JF DUET II
85 DARIUSZ CZARNIECKI ŚRODA ŚLASKA CZAS CZAS M5s NTS NEXELO JF DUET II
86 STASZAK MARIUSZ ŚREM CZAS CZAS M5s KAPITAN DRUŻYNY PIAST ŚREM M IV
87 ZBIGNIEW KREFT ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
88 LESZEK KOŁACKI ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
89 WŁODZIMIERZ KRAWCZYK ŚREM CZAS CZAS M5s PIAST ŚREM
90 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI ŚREM CZAS CZAS M4s PIAST ŚREM

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 90 / 90

Płeć

kobiety: 11 / 11

mężczyźni: 79 / 79

Dystans

CZAS: 90 / 90

Kategorie

CZAS K2s: 2 / 2

CZAS K3i: 1 / 1

CZAS K3s: 1 / 1

CZAS K4s: 4 / 4

CZAS K5s: 3 / 3

CZAS M2s: 6 / 6

CZAS M3i: 2 / 2

CZAS M3s: 13 / 13

CZAS M4i: 1 / 1

CZAS M4s: 26 / 26

CZAS M5s: 16 / 16

CZAS M6i: 1 / 1

CZAS M6s: 8 / 8

CZAS M7s: 6 / 6

Miejscowości

Banie: 1 / 1

Barlinek: 1 / 1

Bojadło: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Dzierzoniów: 1 / 1

Gdańsk: 5 / 5

Goleniów: 1 / 1

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gryfice: 15 / 15

Kamień Pom.: 1 / 1

Karlino: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Mogilno: 1 / 1

Mosina: 1 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowogard: 7 / 7

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 1 / 1

Potacze: 1 / 1

Poznań: 4 / 4

Puszczykowo: 1 / 1

Rewal: 1 / 1

Słupsk: 1 / 1

Sobotka: 1 / 1

Stargad Śczecinski: 1 / 1

Szczecin: 8 / 8

Śrem: 5 / 5

Środa Ślaska: 1 / 1

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujszcie: 1 / 1

Świnoujście: 2 / 2

Świnoujście -Przytór: 1 / 1

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatow: 1 / 1

Trzebiatów: 4 / 4

Wanierowo: 1 / 1

Wągrowiec: 1 / 1

Wejherowo: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 10 / 10

Amator: 2 / 2

At- Aktywny Trzebiatów: 4 / 4

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 5 / 5

Fti Racing Team: 14 / 14

Gatta Bike Team: 1 / 1

K S Masters 1: 5 / 5

K S Masters 2: 5 / 5

K.r. Gryfland: 8 / 8

K.r.gryfland Gryfice: 5 / 5

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Stargad: 1 / 1

Ks Świnoujszcie: 1 / 1

Ks Uznam Świnoujście: 3 / 3

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 4

Mstrzowskie Rowery Lech Piasecki: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 9 / 9

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 10