Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
2 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
3 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
4 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
5 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
6 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
7 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
8 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
9 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
10 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
11 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
12 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
13 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
14 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
15 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
16 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
17 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
18 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
19 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
20 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
21 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
22 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
23 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
24 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
25 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
26 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
27 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
28 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
29 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
30 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
31 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
32 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
33 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
34 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
35 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
36 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
37 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
38 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
39 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
40 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
41 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
42 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
43 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
44 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
45 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
46 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
47 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
48 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
49 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
50 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
51 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
52 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
53 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
54 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
55 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
56 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
57 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
58 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
59 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
60 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
61 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
62 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
63 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
64 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
65 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
66 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
67 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
68 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
69 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
70 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
71 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
72 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
73 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
74 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
75 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
76 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
77 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
78 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
79 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
80 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
81 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
82 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
83 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
84 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
85 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
86 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
87 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
88 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
89 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
90 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
91 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
92 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
93 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
94 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
95 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
96 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s
97 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
98 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
99 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
100 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
101 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
102 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
103 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
104 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
105 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
106 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
107 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
108 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
109 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
110 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
111 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
112 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
113 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
114 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
115 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
116 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
117 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
118 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
119 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
120 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
121 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
122 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
123 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
124 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
125 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
126 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
127 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
128 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
129 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
130 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
131 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
132 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
133 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
134 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
135 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
136 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
137 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
138 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
139 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
140 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
141 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
142 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
143 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
144 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
145 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
146 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
147 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
148 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
149 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
150 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
151 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
152 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
153 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
154 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
155 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
156 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
157 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
158 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
159 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
160 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
161 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
162 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
163 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
164 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
165 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
166 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
167 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
168 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
169 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
170 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
171 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
172 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
173 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
174 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
175 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
176 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
177 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
178 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
179 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
180 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
181 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
182 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
183 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
184 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
185 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
186 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
187 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
188 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
189 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
190 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
191 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
192 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
193 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
194 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
195 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
196 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
197 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
198 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
199 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
200 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
201 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
202 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
203 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
204 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
205 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
206 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
207 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
208 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
209 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
210 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
211 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
212 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
213 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
214 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
215 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
216 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
217 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
218 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
219 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
220 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
221 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
222 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
223 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
224 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
225 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
226 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
227 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
228 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
229 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
230 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
231 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
232 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
233 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
234 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
235 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
236 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
237 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
238 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
239 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
240 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
241 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
242 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
243 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
244 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
245 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
246 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
247 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
248 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
249 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
250 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
251 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
252 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
253 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
254 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
255 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
256 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
257 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
258 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
259 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
260 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
261 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
262 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
263 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
264 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
265 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
266 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
267 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
268 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
269 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
270 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
271 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
272 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
273 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
274 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
275 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
276 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
277 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
278 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
279 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
280 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
281 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
282 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
283 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
284 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
285 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
286 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
287 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
288 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
289 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
290 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
291 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
292 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
293 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
294 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
295 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
296 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
297 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
298 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s
299 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
300 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
301 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
302 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
303 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
304 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
305 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
306 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
307 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1