Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
2 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
3 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
4 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
5 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
6 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
7 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
8 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
9 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
10 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
11 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
12 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
13 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
14 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
15 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s
16 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
17 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
18 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
19 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
20 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
21 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
22 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
23 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
24 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
25 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
26 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
27 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
28 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
29 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
30 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
31 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
32 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
33 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
34 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
35 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
36 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
37 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
38 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
39 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
40 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
41 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
42 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
43 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
44 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
45 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
46 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
47 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
48 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
49 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
50 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
51 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
52 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
53 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
54 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
55 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
56 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
57 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
58 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
59 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
60 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
61 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
62 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
63 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
64 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
65 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
66 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
67 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
68 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
69 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
70 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
71 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
72 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
73 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
74 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
75 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
76 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
77 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
78 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
79 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
80 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
81 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
82 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
83 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
84 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
85 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
86 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
87 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
88 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
89 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
90 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
91 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
92 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
93 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
94 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
95 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
96 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
97 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
98 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
99 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
100 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
101 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
102 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
103 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
104 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
105 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
106 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
107 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
108 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
109 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
110 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
111 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
112 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
113 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
114 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
115 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
116 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
117 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
118 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
119 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
120 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
121 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
122 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
123 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
124 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
125 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
126 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
127 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
128 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
129 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
130 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
131 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
132 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
133 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
134 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
135 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
136 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
137 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
138 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
139 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
140 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
141 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
142 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
143 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
144 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
145 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
146 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
147 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
148 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
149 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
150 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
151 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
152 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
153 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
154 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
155 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
156 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
157 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
158 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
159 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s
160 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
161 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
162 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
163 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
164 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
165 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
166 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
167 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
168 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
169 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
170 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
171 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
172 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
173 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
174 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
175 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
176 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
177 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
178 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
179 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
180 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
181 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
182 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
183 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
184 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
185 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
186 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
187 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
188 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
189 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
190 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
191 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
192 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
193 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
194 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
195 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
196 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
197 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
198 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
199 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
200 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
201 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
202 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
203 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
204 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
205 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
206 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
207 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
208 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
209 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
210 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
211 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
212 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
213 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
214 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
215 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
216 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
217 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
218 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
219 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
220 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
221 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
222 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
223 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
224 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
225 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
226 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
227 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
228 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
229 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
230 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
231 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
232 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
233 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
234 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
235 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
236 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
237 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
238 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
239 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
240 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
241 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
242 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
243 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
244 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
245 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
246 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
247 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
248 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
249 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
250 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
251 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
252 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
253 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
254 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
255 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
256 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
257 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
258 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
259 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
260 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
261 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
262 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
263 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
264 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
265 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
266 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
267 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
268 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
269 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
270 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
271 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
272 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
273 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
274 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
275 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
276 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
277 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
278 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
279 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
280 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
281 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
282 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
283 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
284 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
285 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
286 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
287 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
288 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
289 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
290 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
291 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
292 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
293 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
294 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
295 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
296 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
297 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
298 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
299 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
300 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
301 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
302 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
303 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
304 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
305 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
306 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
307 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1