Supermaraton Rewal Bike System

Informacje o zawodach:

Organizator:
Data:
2017-09-16
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Supermaraton Rewal Bike System
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

MINI:
67000 m
MEGA:
134000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Wiesława Krupa Przybiernówko = MINI MINI K6i =
2 Irena Łańcucka Wrocław SGR Stronie Śląskie MINI MINI K5s
3 Elżbieta Stempińska Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI K5i
4 Krystyna Roszak POLICE Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI K5s To był piękny rok, piękny cykl - Cudowni Ludzie :) Dziękuję
5 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K5i
6 Małgorzata Kubicka Nowogard MINI MINI K5s
7 Joanna Bilard Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI K4s
8 MIROSŁAWA CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI K4i
9 Iza Włosek dąbrowa Górnicza Rogelli Team MINI MINI K4s
10 Renata Kozanecka Poznań UKS CITYZEN_Poznań MINI MINI K4s
11 Marzena Wojciechowicz Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI K4s
12 Justyna Konopczyńska Krzywiń KROSS EURO-ROWER.PL MINI MINI K4i
13 BARBARA MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI K4i
14 Alicja Krzanowska Nowa Ruda MINI MINI K3i
15 Grażyna Matkowska-Cichocka Szczecin SKR Gryfus MINI MINI K3i
16 Agnieszka Pawlaczek Prusice MINI MINI K3i
17 Marlena Mikołajczyk Nowogard MINI MINI K3s Jade dla zabawy
18 Agnieszka Wolant Kołobrzeg MINI MINI K3s
19 Natalia Pindera Szczecin SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MINI MINI K3i
20 Agnieszka Dudziak Wolsztyn Seven Perceptus Team MINI MINI K3s
21 Joanna Seniów Poznań MINI MINI K3s
22 Kamila Wojcikiewicz Korczyna NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
23 Aleksandra Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI K2s
24 Sandra Rydzyńska Szczecin NTS NEXELO JF DUET MINI MINI K2s
25 Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI MINI M7i
26 Zygmunt Matejczuk Świnoujscie KS uznam Świnoujscie MINI MINI M7s Jezdę juz 8rok i to mnie bawi.
27 Jan Ambroziak Słubice podopieczny Anioła Stróza MINI MINI M7i
28 Franciszek Gustowski SOBOTKA KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI MINI M7s Jest To Mój 6 rok Startów w Maratonach
29 Tadeusz Zagdanski Stargard S T C - Stargard MINI MINI M7s Uprawianie kolarstwa sprawia mi ogromna satysfakcje....
30 Jan Napieraj Rąbino brak MINI MINI M7i
31 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Szerszenie Trzebnica MINI MINI M6s
32 Antoni Gonera Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6s
33 Henryk Modliński Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
34 Andrzej Świątek Gryfice K S Masters MINI MINI M6s
35 Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M6i
36 Jerzy Gumuliński Choszczno KTR "VOYAGER" Choszczno MINI MINI M6i
37 Roman Krupa Przybiernówko = MINI MINI M6s =
38 Henryk Sabok Boguszów Gorce MINI MINI M6i
39 Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku MINI MINI M6s
40 Kazimierz Rojek Brzeg K2 WIN Magazyn Rowerowy Eska Team MINI MINI M6s
41 Henryk Sokołowski Stargard amator MINI MINI M6i
42 Andrzej Sierpiński Gorzów Wielkopolski MINI MINI M6i
43 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI MINI M6s
44 Janusz Wierzbicki Rąbino Niezrzeszony MINI MINI M6s Morze i wiatr to ciekawe wyzwanie.
45 Wojciech CIECHANOWSKI SZCZECIN Dąbie Rowery-Turowski MINI MINI M6s
46 Andrzej Sip Milicz Trzymaj koło MINI MINI M6s
47 Eugeniusz TYMCZUK Choszczno KTR Voyager MINI MINI M6i
48 Klaudiusz Piętak Szczecin Claudio Team MINI MINI M6s
49 Maciej Feld Bydgoszcz BZ WBK Bike Team MINI MINI M6i
50 Wiesław Fidurski Złotów LKS Drogowiec MINI MINI M5s
51 RYSZARD DZWONNIK GRYFICE MINI MINI M5s
52 ANDRZEJ SKORUPSKI KĄKOLEWO ŚMIGŁO OSIECZNA MINI MINI M5s
53 Grzegorz Michalak Zalasewo Looksfera / M-Tronic MINI MINI M5i
54 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI MINI M5s
55 Andrzej Wysocki Myślibórz MINI MINI M5s
56 Krzysztof Krzeczkowski Gryfice K S Masters MINI MINI M5i
57 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA ELMAR TEAM MINI MINI M5s
58 Grzegorz Stola Szczecin MINI MINI M5i
59 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI MINI M5s
60 ANDRZEJ WIERZBICKI ŚWIDWIN MINI MINI M5s Kolarstwo uprawiam dość długo. Dzięki niemu wypoczywam...
61 Tadeusz Burewicz Nowogard LKK NOWOGARD MINI MINI M5i
62 Maciej Andrzejczak Szczecin Niezrzeszony MINI MINI M5i
63 Paweł Widelski Kołobrzeg MINI MINI M5s
64 Dariusz Czarniecki Środa Śląska CCC Środa Śląska MINI MINI M5s
65 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI MINI M5s
66 Jarosław Jasiński Mosina AF Mosina Team MINI MINI M5s
67 Leszek Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M5s
68 Ks. Józef DUDEK Pniewo VIVA CRISTO REY! MINI MINI M5s
69 Piotr Marciniak MILICZ MAIDEN MILICZ MINI MINI M5s
70 Bogumił Musielak Wolsztyn KKFP MINI MINI M5s
71 Aleksander Paraszczak Węgorzyno STC Stargard MINI MINI M5s
72 Romuald Chwiałkowski Machliny MINI MINI M5s
73 Adam Krawczuk Świnoujście KS Uznam MINI MINI M5s
74 Tomasz Jozefiak Gubin Nie MINI MINI M4s
75 Paweł Kurczak Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI MINI M4s
76 witold Ożgo Przecław REGA-TRANS PRZEPROWADZKI SZCZECIN MINI MINI M4s
77 Piotr Linkowski Puszczykowo FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
78 Mariusz Krause Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MINI MINI M4i
79 Zbigniew Gziut Gryfice KP PSP 100% MINI MINI M4s
80 Dariusz Wasilewski Słubice MINI MINI M4s
81 Pawel Kosmowski OBORNIKI OTC OBORNIKI MINI MINI M4i
82 Piotr Małecki Milicz PKK BARYCZANIE MILICZ MINI MINI M4s
83 Kamil Kliczka Szczecin Sanprobi Szczecin MINI MINI M4s
84 Artur Baturo Potasze FTI Racing Team MINI MINI M4s
85 Sławomir Lipiński Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M4i
86 ARKADIUSZ LOTEK POZNAŃ AMATOR MINI MINI M4s
87 Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI MINI M4s
88 Przemyslaw Wegner Poznań FTI RACING TEAM MINI MINI M4s
89 PIOTR MUCHA NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
90 ZBIGNIEW KACZMAREK TRZEBNICA Little hornets Trzebnica MINI MINI M4s
91 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MINI M4s
92 Tomasz Ślubowski Kolobrzeg Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4s
93 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI MINI M4i
94 Grzegorz Wieczorek Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN MINI MINI M4s
95 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MINI MINI M4s
96 Paweł Balcerzak Słupca Słupca MINI MINI M4s
97 KRZYSZTOF MAKSIMCZYK GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4i
98 Jarosław Ptak Borzyszewo MINI MINI M4s Jeżdżę bo lubię
99 Daniel Pałosz Wolin Wolin MINI MINI M4s Od 4 lat biegam. W tym roku zadebiutowałem w triathlonie. Czas na sprawdzenie się w wyścigu rowerowym :)
100 Artur Graf Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
101 Dariusz Hrynowiecki Rzęskowo MINI MINI M4s Jeżdżą bo lubię
102 Robert Trocki Kołobrzeg KTC Kołobrzeg MINI MINI M4s
103 Robert Stefaniak Lubrza 1974 MINI MINI M4s
104 Tomasz Jędzura Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
105 Paweł Majchrzak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M4i
106 Krzysztof Skrobot Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
107 Marcin Wieliczko Kostrzyn nad Odrą brak MINI MINI M4i jadę pierwszy raz więc............??!!
108 Marcin Jakubiak Gryfice MINI MINI M4i
109 Jacek Białek Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
110 Maciej Nowak Poznań MINI MINI M4s
111 Krzysztof KARASEK Świnoujście BIKERS ŚWINOUJŚCIE MINI MINI M4s
112 Andrzej Misikonis Gryfice K S Masters MINI MINI M4s
113 Marcin Bachtiak Białogard MINI MINI M4s
114 PIOTR KLEBAN NIECHORZE K.R.GRYFLAND GRYFICE MINI MINI M4s
115 Bartosz Chojnacki Koszalin Rowery Małgośka Koszalin MINI MINI M3s
116 Paweł Krugły Nowogard MINI MINI M3s
117 MARCIN GAJ SZCZECIN Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MINI MINI M3i
118 Sławomir Kowalski Gryfino - MINI MINI M3s amator
119 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg Zdrojowa Hotels Kołobrzeg MINI MINI M3i
120 Krzysztof Szydłowski Karlino SundayBikers Karlino Team MINI MINI M3s
121 JAKUB MIKOŁAJCZAK POZNAŃ MTB Zeelandia Team MINI MINI M3i
122 Maciej Michalski Gostyń GKR Gostyń MINI MINI M3s
123 Radosław Sobieś Gdynia MINI MINI M3s
124 Maciej Wędziński Gryfice MINI MINI M3s
125 Piotr Julkowski Silno TTC Beretta Toruń MINI MINI M3s
126 PAWEŁ DOMAŃSKI EASTBOURNE NTS NEXELO JF DUET MINI MINI M3s
127 Jakub Czwojda Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M3s Speedbreaker
128 Marek Karczmitowicz Kostrzyn nad Odrą TELEMOND HOLDING MINI MINI M3s
129 Paweł Dobrzański Nowogard Lipa Team Nowogard MINI MINI M3i
130 Adam Jackowski Kamionki FogtBikes MINI MINI M3s
131 Włodzimierz wróbel Golina białe tygrysy Jarocin MINI MINI M3s
132 Artur Kozal Mosina FTI Racing Team MINI MINI M3s
133 Michał Smerdel Gryfice MINI MINI M3i
134 Michał Mikuła Poznań MINI MINI M3s
135 Ryszard Kowalski Gościno MINI MINI M3i
136 Piotr Harhaj Stargard MINI MINI M3s
137 Tomasz Minta Poznań FTI Racing Team PRO MINI MINI M3s
138 Paweł Hawryłkiewicz Szczecin MINI MINI M3i
139 Arkadiusz Telenga Gryfice MINI MINI M3i
140 Oskar Jędraszek Świnoujście MINI MINI M3i
141 Miron Kłosiński Poznań FTI Racing Team MINI MINI M3s
142 Mariusz Krzewiński Koszalin MINI MINI M3s Jadę dla zabawy:)
143 Krzysztof Pawlik Nowogard MINI MINI M3s
144 Paweł Stempiński Szczecin Atos Team Szczecin MINI MINI M2i
145 Andrzej Warszewski Przeźmierowo Auto ABS MINI MINI M2s
146 Karol Dziakowicz Szczecin MINI MINI M2s
147 Ireneusz Sobkowiak Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
148 Dominik Warszewski Przeźmierowo Auto-Abs MINI MINI M2s
149 Piotr Szydłowski Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M2s
150 Maciej Pytlak Kostrzyn Tempus Team MINI MINI M2s
151 MICHAŁ TOPOLSKI KUDOWA ZDRÓJ KKZK MINI MINI M2i
152 Mikołaj Cieśliński Koziegłowy Tempus Team MINI MINI M2s
153 Radosław Kozal Krotoszyn FTI Racing Team MINI MINI M2s
154 Patryk Namaczyński Gryfice K S Masters MINI MINI M2s
155 Mateusz Wasilewski Słubice MINI MINI M2s
156 Dominik Elbiński Świnoujście KS Uznam MINI MINI M1i
157 Krzysztof Ryncewicz Białogard Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
158 Sebastian Przychòdzko Kołobrzeg Ktc Kołobrzeg MINI MINI M1s
159 Szymon Terech Karlino Sundaybikers Karlino Team MINI MINI M1s
160 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI MINI M1s
161 Dzierżawski Karol Budno UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
162 Piotr Kołacki Śrem Płomyk Team MINI MINI M1s
163 Mateusz Pieprz Modrzewie UKS Ratusz Maszewo MINI MINI M1s
164 Adam Kuta Borzyszewo MINI MINI M1s
165 IWONA Jankowska Sulechów SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM MEGA MEGA K6s
166 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA MEGA K5i
167 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA MEGA K5i
168 Danuta Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA K4s
169 ANNA KUCHARSKA POGORZELICA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4i
170 Jolanta Gajtkowska Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA K4s
171 Dorota Grzelak Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA K4i
172 ŻANETA WAGA ŚWIERZNO K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K4s
173 Wioletta Żurawska Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA K4s Jadę swoje
174 JADWIGA STALEWSKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA K3i
175 Sylwia Przybylska Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K3s
176 Agnieszka Załoga - Sikorska Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA K3s
177 Kamila Żabkiewicz Szczecin Kijanki MEGA MEGA K3s
178 Agata Korczyńska Poznań MEGA MEGA K3s
179 Paulina Kusajda PŁOTY SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS MEGA MEGA K3s
180 Dorota Kubić Goleniów Sigma Goleniów MEGA MEGA K2s
181 Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala MEGA MEGA K2i
182 Magdalena Urban Gryfice niezrzeszona MEGA MEGA K1i
183 Edward Dąbrowski Bojadła MEGA MEGA M7s
184 Krzysztof Sadzik Dołgie amator MEGA MEGA M7s Kiedyś trzeba zacząć. Lepiej pózno- niż wcale.
185 Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
186 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6s
187 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. 1948 MEGA MEGA M6s
188 PIOTR JAKUBOWSKI GORZÓW WLKP MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M6s
189 Marek Szymański Nowogard LKK Nowogard MEGA MEGA M6s
190 Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam MEGA MEGA M6i
191 Edward Kuczmarz Wrocław Szerszenie Trzebnica MEGA MEGA M6s
192 Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam MEGA MEGA M6i
193 Zygmunt Łój Sosnowiec MEGA MEGA M6s
194 JERZY WITKOWSKI ŚWIDWIN STR ŚWIDWIN MEGA MEGA M6s
195 Adam Cerbiński Zielona Góra ,,VADAM-SOGEST'' MEGA MEGA M6i ,,Prędkość to moja pasja''
196 Jan Nawrot Szczecin WARS MEGA MEGA M6i
197 TADEUSZ PRZYBYLSKI PUDLISZKI GKR Gostyn MEGA MEGA M6s
198 Rafał Walkowski Szczecin MEGA MEGA M6i
199 Roman Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M6i
200 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA MEGA M6s
201 Mirosław Żabkiewicz Goleniów Kijanki MEGA MEGA M6s
202 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M6s
203 Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M6s
204 Zbigniew Lubiński Świnoujście KS Uznam Świnoujście MEGA MEGA M6i
205 Romuald Gałażewski Piła Niezrzeszony amator MEGA MEGA M6s
206 RYSZARD MAZIARZ TRZCIANKA K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M6i
207 EUGENIUSZ BRODZIAK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M5i
208 ANDRZEJ FLORCZAK BERLIN -------------------------------------- MEGA MEGA M5s
209 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI MEGA MEGA M5s
210 Zdzisław Kalinowski Choszczno KALDOR MEGA MEGA M5s
211 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE - - - - - MEGA MEGA M5s
212 Marian Kołodziejski Dzierżoniów ks.Ślęza Sobotka MEGA MEGA M5s
213 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz Team Międzyrzecz - Nietoperze :-) MEGA MEGA M5i
214 Jacek Banasiak Gościno KTC Kołobrzeg MEGA MEGA M5s
215 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wielkopolski MEGA MEGA M5s
216 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
217 Robert Sikora Moczkowo MEGA MEGA M5s
218 Wiesław Kaźmierczak Rakoniewice MEGA MEGA M5s
219 PIOTR SIUPKA GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M5i
220 Marek Urban Gryfice niezrzeszony MEGA MEGA M5i Znowu mnie Jadwiga namówiła.
221 Zbigniew Kreft Śrem Ciacho Team MEGA MEGA M5s
222 Mariusz Staszak Śrem MEGA MEGA M5s
223 Edward Nowak Międzywodzie MEGA MEGA M5i
224 GERARD SKALSKI TRZEBNICA MOVISTAR MEGA MEGA M5s
225 Henryk Bętlewski Słupsk MEGA MEGA M5s
226 Mariusz Truszkiewicz Gryfino MEGA MEGA M4s
227 Maciej Wolanowski Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
228 ZBIGNIEW DUDAS BARLINEK K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
229 JACEK HOFFMAN JASTROWIE PRECON POLSKA MEGA MEGA M4i
230 Krzysztof Knaś Wrocław MEGA MEGA M4i
231 Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG MEGA MEGA M4s
232 Andrzej BOŚKO Gryfice PBT MEGA MEGA M4s
233 Przemyslaw Kaczmarek KOLOBRZEG KTC Kolobrzeg MEGA MEGA M4s
234 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MEGA M4s
235 ZBIGNIEW CHLISZCZ KAMIEŃ POM. K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
236 Szymon Koziatek Zawiercie MEGA MEGA M4s
237 Jan Beker ZAŁOM Szczecinski klub rowerowy Gryfus MEGA MEGA M4s
238 Tomasz Grabarek Kamien Pomorski MEGA MEGA M4s
239 Andrzej Majewski Miastko MTS HAMER MIASTKO MEGA MEGA M4s
240 Piotr Cynowski Raclaw Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M4s
241 Artur Basalak Szczecin MEGA MEGA M4s
242 Adam Żytkowiak Police Góral Police MEGA MEGA M4s
243 Robert Mencfeldowski Dobroszyce KROSS EURO-ROWER.PL MEGA MEGA M4s
244 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL MEGA MEGA M4s
245 Krzysztof Lech Sulistrowice Leśmian MEGA MEGA M4s
246 DARIUSZ STALEWSKI GRYFICE K.R.GRYFLAND GRYFICE MEGA MEGA M4i
247 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA MEGA M4s
248 Wojciech Saleniuk Nowogród Bobrzański MEGA MEGA M4s
249 Karol Pazera Kudowa-Zdrój Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-wwwklasykklodzki.com MEGA MEGA M4i
250 Dariusz GÓRECKI Słupsk MEGA MEGA M4i
251 Artur Paterek Krotoszyn OTR Interkol MEGA MEGA M4s
252 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
253 Tomasz Filipiak Rogów Sobócki Szybki Rolnik MEGA MEGA M4s
254 Piotr Chrzan Szczecin Kolarze z Górki Ciśnij TEAM MEGA MEGA M4s Cisnę...
255 Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M4s
256 Przemysław Kaczorowski Szczecin MEGA MEGA M4s
257 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MEGA M4s
258 Paweł Cichocki Szczecin STC Stargard MEGA MEGA M4i
259 Mariusz Pietraszek Będkowice POLBUS-PKS WROCŁAW MEGA MEGA M4s
260 Marcin Sierant Zielona Góra MEGA MEGA M4s Prodomo Spacesynth
261 MIROSŁAW JANUSEK MIĘDZYRZECZ TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA MEGA M4i
262 Paweł Sojecki Jaworzno Jas-Kółka MEGA MEGA M4s
263 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany MEGA MEGA M4i
264 Artur Ledzion Nowogard MEGA MEGA M4s
265 Mariusz Kurlapski Świdwin STR Świdwin MEGA MEGA M4i
266 Dariusz Cebulak Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów MEGA MEGA M4s
267 Dominik Michalak Frankowo LKK Leszno Drużyna Szpiku MEGA MEGA M4s
268 Krzysztof Lach Warszawa MEGA MEGA M4s
269 Remigiusz Ornowski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
270 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MEGA M4i
271 Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński KP PSP Stargard MEGA MEGA M4s
272 Tomasz Kruszakin KOSTRZYN NAD ODRĄ TELEMOND HOLDING MEGA MEGA M4s
273 Wiesław Marchlewski Gdańsk Bike U Up Sport Coaching MEGA MEGA M4s
274 Rafał Maziarz Gryfice CART-PACK TEAM MEGA MEGA M4s
275 Marek Dworzański Trzebiatów MEGA MEGA M3s
276 Roman Bednarz Szczecin MEGA MEGA M3s
277 Przemek Zawada Jelenia Góra Quest Road MEGA MEGA M3s przemekzawada.com
278 Artur Piedo Radowo Małe MEGA MEGA M3s
279 Bartosz Walaszczyk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska MEGA MEGA M3s
280 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MEGA M3s
281 Norbert Hierowski Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA MEGA M3s
282 Kamil Szerszeń Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M3i
283 Zbigniew Heleniarz Police Góral Police MEGA MEGA M3s
284 Arkadiusz Robak Pniewy Odjechani-Team.PL MEGA MEGA M3s
285 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS MEGA MEGA M3s
286 Marcin Michałowski Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
287 Paweł Brodziński Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3i
288 Marcin Sikorski Świnoujście Trzy Wyspy Świnoujście MEGA MEGA M3s
289 Wojciech Mizgalski Węgorzyno Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS MEGA MEGA M3s
290 Krzysztof Naskręt Czapury MEGA MEGA M3s
291 Bartłomiej Zając Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
292 Tomasz Klusek Kamień Pomorski MEGA MEGA M3s
293 Paweł Jóźwiak Rokietnica DHL TEAM MEGA MEGA M3s
294 Łukasz Gawle Świnoujście Bikers Świnoujście MEGA MEGA M3s
295 TOMASZ CZUBINIAK SKWIERZYNA MEGA MEGA M3s
296 Maciej Baranowski Rogoźno MEGA MEGA M3s
297 Jacek Ilmer Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA MEGA M2s
298 Piotrek Rogaczewski Banie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus MEGA MEGA M2s
299 Damian Dąbrowski Bydgoszcz Region Wsparcia Teleinformatycznego - BIKE TEAM MEGA MEGA M2i
300 Krzysztof Reński Klępczewo STR Świdwin MEGA MEGA M2s
301 Przemysław Małecki Pobiedziska FTI Racing Team MEGA MEGA M2s
302 Krzysztof Kubik Krotoszyn Otr Interkol MEGA MEGA M2s Zapraszam na bloga: kris91.bikestats.pl
303 Marek Ciechański Łobez Niezrzeszony MEGA MEGA M2i
304 JAKUB JASZCZ NOWOGARD MEGA MEGA M2s Jadę dla zabawy
305 Mariusz Ochałek Katowice B'twin Racing Team Polska MEGA MEGA M2s
306 Przemysław Lampa Kołobrzeg MEGA MEGA M2i
307 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski OTR Interkol MEGA MEGA M2s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 249 / 307

Płeć

kobiety: 35 / 42

mężczyźni: 214 / 265

Dystans

MEGA: 124 / 143

MINI: 125 / 164

Kategorie

MEGA K1i: 1 / 1

MEGA K2i: 1 / 1

MEGA K2s: 1 / 1

MEGA K3i: 1 / 1

MEGA K3s: 3 / 5

MEGA K4i: 2 / 2

MEGA K4s: 2 / 4

MEGA K5i: 2 / 2

MEGA K6s: 1 / 1

MEGA M2i: 3 / 3

MEGA M2s: 7 / 8

MEGA M3i: 1 / 2

MEGA M3s: 17 / 20

MEGA M4i: 12 / 12

MEGA M4s: 28 / 37

MEGA M5i: 6 / 6

MEGA M5s: 13 / 13

MEGA M6i: 8 / 8

MEGA M6s: 13 / 14

MEGA M7s: 2 / 2

MINI K2s: 1 / 3

MINI K3i: 4 / 4

MINI K3s: 4 / 4

MINI K4i: 3 / 3

MINI K4s: 3 / 4

MINI K5i: 2 / 2

MINI K5s: 3 / 3

MINI K6i: 1 / 1

MINI M1i: 1 / 1

MINI M1s: 6 / 8

MINI M2i: 2 / 2

MINI M2s: 7 / 10

MINI M3i: 8 / 9

MINI M3s: 14 / 20

MINI M4i: 6 / 8

MINI M4s: 22 / 33

MINI M5i: 3 / 5

MINI M5s: 12 / 19

MINI M6i: 7 / 7

MINI M6s: 11 / 12

MINI M7i: 2 / 3

MINI M7s: 3 / 3

Miejscowości

Babimost: 1 / 1

Banie: 1 / 1

Barlinek: 4 / 4

Berlin: 1 / 1

Będkowice: 0 / 1

Białogard: 2 / 2

Boguszów Gorce: 1 / 1

Bojadła: 1 / 1

Borzyszewo: 1 / 2

Brzeg: 1 / 1

Budno: 0 / 1

Bydgoszcz: 2 / 3

Choszczno: 5 / 5

Czapury: 1 / 1

Dąbrowa Górnicza: 1 / 1

Dobroszyce: 1 / 1

Dołgie: 1 / 1

Drawsko Pomorskie: 1 / 1

Dzierżoniów: 1 / 1

Eastbourne: 0 / 1

Frankowo: 1 / 1

Gdańsk: 2 / 2

Gdynia: 1 / 1

Goleniów: 2 / 3

Golina: 1 / 1

Gorzów Wielkopolski: 2 / 2

Gorzów Wlkp: 2 / 2

Gorzów Wlkp.: 1 / 2

Gostyń: 2 / 2

Gościno: 2 / 2

Gryfice: 20 / 23

Gryfino: 2 / 2

Gubin: 1 / 1

Jastrowie: 1 / 1

Jaworzno: 0 / 1

Jelenia Góra: 1 / 1

Kamien Pomorski: 1 / 1

Kamień Pom.: 2 / 2

Kamień Pomorski: 3 / 3

Kamionki: 1 / 1

Karlino: 6 / 6

Kaszczor: 1 / 1

Katowice: 1 / 1

Kąkolewo: 1 / 1

Klępczewo: 1 / 1

Kolobrzeg: 1 / 3

Kołobrzeg: 7 / 8

Korczyna: 0 / 1

Kostrzyn: 1 / 1

Kostrzyn Nad Odrą: 2 / 3

Koszalin: 0 / 2

Koziegłowy: 1 / 1

Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Krotoszyn: 4 / 4

Krzywiń: 1 / 1

Kudowa Zdrój: 1 / 1

Kudowa-Zdrój: 2 / 2

Lubrza: 1 / 1

Łask: 1 / 1

Łobez: 2 / 2

Machliny: 1 / 1

Miastko: 1 / 1

Międzyrzecz: 3 / 3

Międzywodzie: 2 / 2

Milicz: 2 / 3

Moczkowo: 1 / 1

Modrzewie: 0 / 1

Mosina: 2 / 2

Myślibórz: 0 / 1

Niechorze: 2 / 2

Nowa Ruda: 1 / 1

Nowe Skalmierzyce: 1 / 1

Nowogard: 8 / 10

Nowogród Bobrzański: 1 / 1

Oborniki: 0 / 1

Ostrów Wielkopolski: 0 / 1

Piła: 1 / 1

Płoty: 1 / 1

Pniewo: 1 / 1

Pniewy: 1 / 1

Pobiedziska: 1 / 1

Pogorzelica: 1 / 1

Police: 3 / 3

Potasze: 1 / 1

Poznań: 11 / 14

Prusice: 1 / 1

Pruszowice: 0 / 1

Przecław: 0 / 1

Przedecz: 1 / 1

Przeźmierowo: 2 / 2

Przybiernówko: 2 / 2

Pudliszki: 2 / 2

Puszczykowo: 0 / 1

Racimierz: 1 / 1

Raclaw: 0 / 1

Radowo Małe: 1 / 1

Rakoniewice: 1 / 1

Rąbino: 1 / 2

Rewal: 1 / 1

Rogoźno: 1 / 1

Rogów Sobócki: 1 / 2

Rokietnica: 2 / 2

Rzęskowo: 0 / 1

Silno: 1 / 1

Skwierzyna: 0 / 1

Słubice: 1 / 3

Słupca: 1 / 1

Słupsk: 2 / 2

Sobotka: 1 / 1

Sosnowiec: 1 / 1

Stargard: 4 / 5

Stargard Szczeciński: 0 / 1

Sulechów: 1 / 1

Sulistrowice: 1 / 1

Szczecin: 22 / 29

Szczecin Dąbie: 1 / 1

Śrem: 4 / 4

Środa Śląska: 1 / 1

Środa Wielkopolska: 0 / 1

Świdwin: 2 / 3

Świerzno: 1 / 1

Świnoujscie: 1 / 1

Świnoujście: 12 / 15

Trzcianka: 1 / 1

Trzebiatów: 3 / 3

Trzebnica: 4 / 4

Warszawa: 1 / 1

Węgorzyno: 2 / 3

Wolin: 1 / 1

Wolsztyn: 1 / 2

Wrocław: 3 / 4

Zalasewo: 0 / 1

Załom: 0 / 1

Zawiercie: 1 / 1

Zduńska Wola: 1 / 1

Zielona Góra: 2 / 2

Złotów: 0 / 1

Kluby

--------------------------------------: 1 / 1

=: 2 / 2

- - - - -: 1 / 1

_ (brak): 58 / 75

1948: 0 / 1

1974: 1 / 1

Af Mosina Team: 1 / 1

Agk Koźmin Wielkopolski: 1 / 1

Amator: 3 / 3

At-Aktywny Trzebiatów: 1 / 1

Atos Team Szczecin: 2 / 2

Auto Abs: 1 / 1

Auto-Abs: 1 / 1

Barlinecka Grupa Kolarska: 3 / 3

Białe Tygrysy Jarocin: 1 / 1

Bike U Up Sport Coaching: 2 / 2

Bikers Świnoujście: 1 / 1

Bikers Świnoujście: 3 / 4

Brak: 2 / 2

B'twin Racing Team Polska: 1 / 1

Bz Wbk Bike Team: 1 / 1

Cart-Pack Team: 1 / 1

Ccc Środa Śląska: 1 / 1

Choszczno: 1 / 1

Ciacho Team: 1 / 1

Cień Szułany: 1 / 1

Claudio Team: 1 / 1

Dhl Team: 1 / 1

Drużyna Szpiku: 1 / 1

Elmar Team: 1 / 1

Fogtbikes: 1 / 1

Fti Racing Team: 6 / 8

Fti Racing Team Pro: 1 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 1

Gkr Gostyn: 1 / 1

Gkr Gostyń: 2 / 2

Góral Police: 2 / 2

Jas-Kółka: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 1 / 1

K S Masters: 7 / 8

K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team: 1 / 1

Kaldor: 1 / 1

Keramzyt System Szczecin: 1 / 1

Kibolski Ks: 1 / 1

Kijanki: 2 / 2

Kkfp: 0 / 1

Kkzk: 1 / 1

Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej-Wwwklasykklodzki.com: 2 / 2

Kolarze Z Górki Ciśnij Team: 0 / 2

Kp Psp 100%: 1 / 1

Kp Psp Stargard: 0 / 1

K.r.gryfland Gryfice: 14 / 14

Kross Euro-Rower.pl: 2 / 2

Ks Uznam Świnoujscie: 1 / 1

Ks Deichmann Abus Mat Sobótka: 1 / 1

Ks Uznam: 5 / 5

Ks Uznam Świnoujście: 1 / 1

Ks.ślęza Sobotka: 1 / 1

Ktc Kolobrzeg: 0 / 2

Ktc Kołobrzeg: 3 / 4

Ktr Voyager: 2 / 2

Ktr "voyager" Choszczno: 1 / 1

Leśmian: 1 / 1

Lipa Team Nowogard: 2 / 2

Little Hornets Trzebnica: 1 / 1

Lkk Leszno Drużyna Szpiku: 1 / 1

Lkk Nowogard: 2 / 2

Lks Drogowiec: 0 / 1

Looksfera / M-Tronic: 0 / 1

Luks Fala: 1 / 1

Maiden Milicz: 1 / 1

Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki: 4 / 5

Movistar: 1 / 1

Mtb Zeelandia Team: 2 / 2

Mts Hamer Miastko: 1 / 1

Nie: 1 / 1

Niezrzeszona: 1 / 1

Niezrzeszony: 3 / 5

Niezrzeszony Amator: 1 / 1

Nts Nexelo Jf Duet: 0 / 3

Odjechani-Team.pl: 1 / 1

Otc Oborniki: 0 / 1

Otr Interkol: 3 / 4

Pbt: 1 / 1

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 1

Płomyk Team: 2 / 2

Podopieczny Anioła Stróza: 1 / 1

Polbus-Pks Wrocław: 0 / 1

Precon Polska: 1 / 1

Quest Road: 1 / 1

Rega-Trans Przeprowadzki Szczecin: 0 / 1

Region Wsparcia Teleinformatycznego - Bike Team: 1 / 2

Ridersclub Kijewo-Szczecin: 0 / 1

Rogelli Team: 1 / 1

Rowery Małgośka Koszalin: 0 / 1

Rowery-Turowski: 1 / 1

Rybczyński-Bikes Remmers Tp-Link Team: 1 / 1

S T C - Stargard: 1 / 1

Sanprobi Szczecin: 1 / 1

Seven Perceptus Team: 1 / 1

Sgr Stronie Śląskie: 1 / 1

Sigma Goleniów: 1 / 2

Skr Gryfus: 1 / 1

Słupca: 1 / 1

Sport-Profit Cannondale Team: 1 / 1

Stc Stargard: 0 / 1

Stc Stargard: 2 / 3

Str Świdwin: 1 / 1

Str Świdwin: 2 / 2

Sundaybikers Karlino Team: 8 / 8

Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus: 0 / 1

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 10 / 11

Szerszenie Trzebnica: 3 / 3

Sznupateam: 1 / 1

Szybciej Nie Mogę: 1 / 1

Szybki Rolnik: 1 / 2

Śmigło Osieczna: 1 / 1

Team Międzyrzecz: 2 / 2

Team Międzyrzecz - Nietoperze :-): 1 / 1

Telemond Holding: 1 / 2

Tempus Team: 2 / 2

T&j: 0 / 1

Trzy Wyspy Świnoujście: 0 / 2

Trzymaj Koło: 1 / 1

Ttc Beretta Toruń: 1 / 1

Uks Cityzen_Poznań: 1 / 1

Uks Ratusz Maszewo: 0 / 2

,,vadam-Sogest'': 1 / 1

Viva Cristo Rey!: 1 / 1

Wars: 1 / 1

Wolin: 1 / 1

Zdrojowa Hotels Kołobrzeg: 1 / 1

Zsp Kłodawa: 1 / 1