IV Truskawkowy Wyścig Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2017-06-25
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Zawody towarzyszące wydarzeniu „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”. Zawody uwzględniane są w klasyfikacji CHALLANGE 2017 Komisji Masters PZKol.
Status:
zapisy zakończone

Dystanse

Masters (103.8 / 69.2km):
103800 m
Amatorzy (51.9km):
51900 m

Lista startowa

zapisy zostały zakończone

Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Aleskadra Urbaniak Łódź Amatorzy (51.9km) Amator Open K Pasjonat kolarstwa szosowego
2 Agata Madej Poznań Amatorzy (51.9km) Amator Open K
3 Marian Boruń Buczek Amatorzy (51.9km) Amator Open M
4 Alojzy Jendryka Buczek niezrzeszony Amatorzy (51.9km) Amator Open M
5 Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
6 STANISŁAW CZARNECKI BELCHATOW PRZEKRĘT PRUSZKÓW Amatorzy (51.9km) Amator Open M
7 Bogusław Nowak Wieluń-Ruda niezrzeszony Amatorzy (51.9km) Amator Open M bardzo fajny wyścig,nie zdecydowanym polecam sprawdzić przez uczestnictwo
8 Aleksander Czyzewski Ozorkow Amator Amatorzy (51.9km) Amator Open M
9 Mariusz Instunajd Łęczyca Peleton Amatorzy (51.9km) Amator Open M
10 Grzegorz Maciej Górazda Radomsko Amatorzy (51.9km) Amator Open M
11 Czesław Jesionowski Ozorkow peleton Amatorzy (51.9km) Amator Open M
12 Krzysztof Teda Bełchatów Warach Rowery Amatorzy (51.9km) Amator Open M
13 Mirosław Antczak Słowik Amatorzy (51.9km) Amator Open M
14 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
15 Zbigniew Faryś Czestków B Amatorzy (51.9km) Amator Open M
16 Mirosław Błoch Pabianice onthebike.com Amatorzy (51.9km) Amator Open M Poprawić wynik z poprzedniego wyścigu. :)
17 Krzysztof PAWLIK Dionizów GATTA BIKE-RS Amatorzy (51.9km) Amator Open M
18 Zbigniew Kowalczyk 11 Jastrzębie łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
19 PIOTR MAŁECKI wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ Amatorzy (51.9km) Amator Open M
20 Grzegorz Turkiewicz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Amatorzy (51.9km) Amator Open M
21 Robert Bujnowicz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Amatorzy (51.9km) Amator Open M
22 MARIUSZ SROKA lask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M Witam czasem udaje mi sie dojechac z jastrzebiami do konca treningu
23 Michał Staniszewski Łódź PKP CARGO Amatorzy (51.9km) Amator Open M
24 Krzysztof Czuba Śliwniki Amatorzy (51.9km) Amator Open M
25 Tomasz Radwański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M
26 Jarosław Wolski Zelów Amatorzy (51.9km) Amator Open M
27 Mateusz Wolski Zelów Amatorzy (51.9km) Amator Open M
28 Mariusz Ochmański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M
29 Robert Markus Józefka Amator Amatorzy (51.9km) Amator Open M
30 Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M w obronie 3-krotnego tytułu Najlepszego z Gminy Buczek :)
31 Marcin Kucharek Wieluń Amatorzy (51.9km) Amator Open M
32 Sławomir Zach Łask Amatorzy (51.9km) Amator Open M
33 Krzysztof Karolak Mauryca Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
34 Jacek Głobiński Pabianice Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
35 Sławomir Bogusz Dobroszyce Fresenius Netcare Amatorzy (51.9km) Amator Open M
36 Maciej Piniarski Warta Amatorzy (51.9km) Amator Open M
37 Paweł Kałuszka Dziektarzew Gatta Bike - RS Amatorzy (51.9km) Amator Open M Pierwszy rok w klubie kolarskim, zatem czuję się amatorem i zbieram pierwsze doświadczenia, które pozwolą mi w przyszłości uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki
38 Dominik Kowalewski Łódź Szakale Bałut Łódź Amatorzy (51.9km) Amator Open M
39 Dariusz Szafrański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M Jeżdżę rowerem dla przyjemności.
40 Marcin Radwański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M
41 Krzysztof KASZUBA Poddębice Amatorzy (51.9km) Amator Open M
42 Marcin Wojtanowicz Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M
43 Wiktor Smołkowicz Łódź Amatorzy (51.9km) Amator Open M
44 Arkadiusz Michalak Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M
45 Tomasz Miksa Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M Turysta...
46 Andrzej Tarka Wygiełzów Bieging Team Zelów Amatorzy (51.9km) Amator Open M
47 Arkadiusz Sacewicz Pabianice Amatorzy (51.9km) Amator Open M
48 Piotr Skibiński Luciejów Amatorzy (51.9km) Amator Open M
49 Piotr Syska łask Amatorzy (51.9km) Amator Open M
50 Jarosław Ziółkowski Łódź Ifon kolarz-klub Amatorzy (51.9km) Amator Open M
51 Tomasz Dąbek Zduńska Wola Gatta Bike-RS Amatorzy (51.9km) Amator Open M
52 Tomasz Jacuniak Bełchatów Warach-Rowery Amatorzy (51.9km) Amator Open M
53 Jacek Filipczak Brzeziny Amatorzy (51.9km) Amator Open M
54 Bartek Wąsiakowski Łódź Amatorzy (51.9km) Amator Open M
55 Piotr Chomiankiewicz Łódź mtb.bieszczady.pl Amatorzy (51.9km) Amator Open M Rower to mój sposób na życie! ☺
56 Maciej Jagusiak Łódź Łódź Running Team Amatorzy (51.9km) Amator Open M Pan Jagoda we własnej osobie
57 Adrian Czarnecki Belchatow LZS LUDWIKÓW TRZODA CHLEWNA Amatorzy (51.9km) Amator Open M
58 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice Amatorzy (51.9km) Amator Open M czarny koń
59 Marek Kociecki Zgierz Amatorzy (51.9km) Amator Open M
60 Dominik Kmiecik Piątkowisko Amatorzy (51.9km) Amator Open M
61 Paweł Lis Rokitnica Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
62 Rafał Helbik Pabianice PGR Pabianice Amatorzy (51.9km) Amator Open M
63 Paweł Domagalski Tarnowskie Góry Amatorzy (51.9km) Amator Open M
64 Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC Amatorzy (51.9km) Amator Open M
65 Michał Olejnik Pabianice PTC ALPINA PABIANICE Amatorzy (51.9km) Amator Open M
66 Jurek Perliński Zelów Bieging Team Zelów Amatorzy (51.9km) Amator Open M
67 Zbigniew Bartosik Pabianice SelectStar Amatorzy (51.9km) Amator Open M
68 Bartłomiej Kaźmierczak Łódź Amatorzy (51.9km) Amator Open M
69 Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Amatorzy (51.9km) Amator Open M
70 Mateusz Szulc Łódź Amatorzy (51.9km) Amator Open M
71 Tomasz Łoński Bełchatów Wa Amatorzy (51.9km) Amator Open M
72 Adrian Juszczak Godziesze Małe Kaliski Trening Na Szosie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
73 Norbert Krakowiak Łask Amatorzy (51.9km) Amator Open M
74 Adam Skowroński Ozorków Peleton Amatorzy (51.9km) Amator Open M
75 Hubert Kołodziejczyk Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Amator Open M
76 Konrad Majewski Przedecz ZSP kłodawa Amatorzy (51.9km) Amator Open M
77 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Amator Open M
78 Sebatian Pietrzak Łask Rajsport Amatorzy (51.9km) Amator Open M
79 Marek Gawron Bełchatów WARACH ROWERY Amatorzy (51.9km) Amator Open M
80 Małgorzata Zimnicka Łask Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km) Masters K30
81 Malwina Pilarska Głowno Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków Masters (103.8 / 69.2km) Masters K30
82 Marta Sokołowska Bełchatów PTC ALPINA PABIANICE Masters (103.8 / 69.2km) Masters CK20
83 Sylwia Gajdka Pabianice PTC Alpina Pabianice Masters (103.8 / 69.2km) Masters CK20
84 JERZY PODGÓRSKI ŁÓDŹ Łódź Masters (103.8 / 69.2km) Masters M70 Maksymalny dystans dla mnie wg Komisji Masters i ortopedy ok 40 km
85 Jerzy Bylicki Ksawerow niezrzeszony Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
86 Zdzisław Juźwik Opoczno Team HUROM Opoczno Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
87 Jan Kwiatkowski Łódź Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
88 Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
89 Mieczysław Sztendel Lodz Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
90 sławomir warach bełchatów Warach Rowery Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
91 Jacek Skibicki Łódź Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
92 Marek Janowski Ozorków Peleton Masters (103.8 / 69.2km) Masters M60
93 STANISLAW szczesny krzepice Masters (103.8 / 69.2km) Masters M50
94 Stanisław Okoński Łask Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km) Masters M50
95 Andrzej Wędzikowski Opoczno Team HUROM Opoczno Masters (103.8 / 69.2km) Masters M50
96 Dariusz Siewier Kałduny LSKK Lityński Bełchatów Masters (103.8 / 69.2km) Masters M50
97 Tomasz Rykała Pabianice Masters (103.8 / 69.2km) Masters M50
98 Jacek Walczak Kolo KS Taem Stare Miasto Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
99 Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
100 Mariusz Niedzielski MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
101 Piotr Uciński Aleksandrów łódzki Peleton Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
102 Artur Pyciarz Ozorków PELETON Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
103 Michal Jedrzejewski Lodz Stowarzyszenie Lodzkiego Towarzystwa Cyklistow Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
104 Witold KRAJEWSKI Łódź Cyklomaniacy Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
105 Jacek Maciejewski Łódź Łódź Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
106 Przemysław Bienias Ozorków Peleton.eu Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
107 Robert Pilch Piotrków Trybunalski GATTA BIKE RS Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
108 Krzysztof Misztela Wielun MLKS WIELUN Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
109 Daniel Pietrzak Łask Rajsport Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
110 Krzysztof Pyciarz Ozorków PELETON Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
111 Dariusz Miśkiewicz Opoczno Team DMTEX Opoczno Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
112 Przemysław Olejniczak Bełchatów LSKK Bełchatów Lityński Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
113 Piotr Przybylski Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Masters (103.8 / 69.2km) Masters M40
114 Tomasz Grzegory Głuchów GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
115 Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
116 KRZYSZTOF WOLSKI OZORKOW "PELETON" Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
117 ŁUKASZ BEEGER Drzewica Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
118 Daniel Warach Belchatow Warach Rowery Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
119 Rafał Owczarek Łódź PTC Alpina Pabianice Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
120 Arkadiusz Wróblewski Tomaszów Mazowiecki Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
121 Kamil Malinowski Pabianice Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
122 Tomasz Cichocki Aleksandrów Łódzki Peleton Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
123 Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
124 Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
125 Jędrzej Zaorski Łódź PTC ALPINA PABIANICE Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
126 Przemysław Juszkiewicz Pabianice GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km) Masters M30
127 Paweł Szyktanc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
128 Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
129 Łukasz Pawłoski Łódź BodyiCoach Cycling Team Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
130 Marcin Rosłaniec Bedoń Przykościelny ŁTC Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
131 Marcin Dusza Aleksandrów Łódzki Peleton Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
132 Rafał Stępień Łódz GO Sport AK-Sped Team Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
133 Adam Ostojski Pabianice GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20
134 Mikołaj Kuropatwa Pabianice PTC Alpina Pabianice Masters (103.8 / 69.2km) Masters CM20

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 38 / 134

Płeć

kobiety: 3 / 6

mężczyźni: 35 / 128

Dystans

Amatorzy (51.9km): 30 / 79

Masters (103.8 / 69.2km): 8 / 55

Kategorie

Amator Open K: 1 / 2

Amator Open M: 29 / 77

Masters CK20: 1 / 2

Masters CM20: 1 / 8

Masters K30: 1 / 2

Masters M30: 1 / 13

Masters M40: 1 / 16

Masters M50: 2 / 5

Masters M60: 1 / 8

Masters M70: 0 / 1

Miejscowości

11: 1 / 1

Aleksandrów Łódzki: 0 / 3

Bedoń Przykościelny: 0 / 1

Belchatow: 0 / 3

Bełchatów: 0 / 9

Brzeziny: 0 / 1

Buczek: 4 / 4

Czestków B: 1 / 1

Dionizów: 0 / 1

Dobroszyce: 0 / 1

Drzewica: 0 / 1

Dziektarzew: 1 / 1

Głowno: 0 / 1

Głuchów: 0 / 1

Godziesze Małe: 1 / 1

Józefka: 0 / 1

Kałduny: 0 / 1

Kolo: 0 / 1

Krzepice: 1 / 1

Ksawerow: 0 / 1

Lask: 1 / 1

Lodz: 1 / 2

Luciejów: 1 / 1

Łask: 7 / 13

Łęczyca: 0 / 1

Łódz: 1 / 1

Łódź: 6 / 21

Mauryca: 0 / 1

Milicz: 0 / 1

Opoczno: 0 / 3

Ozorkow: 0 / 3

Ozorków: 0 / 5

Pabianice: 3 / 13

Piątkowisko: 0 / 1

Piotrków Trybunalski: 0 / 1

Poddębice: 0 / 1

Poznań: 0 / 1

Przedecz: 0 / 1

Radomsko: 0 / 1

Rokitnica: 1 / 1

Słowik: 0 / 1

Śliwniki: 0 / 1

Tarnowskie Góry: 1 / 1

Tomaszów Mazowiecki: 0 / 1

Tuszyn: 1 / 1

Warta: 1 / 1

Wielun: 0 / 1

Wieluń: 0 / 1

Wieluń-Ruda: 1 / 1

Wszewilki: 0 / 1

Wygiełzów: 0 / 1

Zduńska Wola: 2 / 11

Zelów: 1 / 3

Zgierz: 1 / 1

Kluby

_ (brak): 12 / 39

Amator: 0 / 2

Bieging Team Zelów: 1 / 2

Bodyicoach Cycling Team: 0 / 1

Cyklomaniacy: 0 / 2

Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków: 0 / 1

Fresenius Netcare: 0 / 1

Gatta Bike - Rs: 1 / 1

Gatta Bike Rs: 0 / 1

Gatta Bike-Rs: 1 / 9

Go Sport Ak-Sped Team: 1 / 1

Ifon Kolarz-Klub: 0 / 1

Jastrzębie Łaskie: 12 / 14

Kaliski Trening Na Szosie: 1 / 1

Ks Mocne Koło: 0 / 1

Ks Taem Stare Miasto: 0 / 1

Lskk Bełchatów Lityński: 0 / 1

Lskk Lityński Bełchatów: 0 / 3

Lzs Ludwików Trzoda Chlewna: 0 / 1

Łódź: 0 / 2

Łódź Running Team: 1 / 1

Łtc: 0 / 1

Mlks Wielun: 0 / 1

Mtb.bieszczady.pl: 0 / 1

Niezrzeszony: 2 / 3

Onthebike.com: 0 / 1

"peleton": 0 / 1

Peleton: 0 / 9

Peleton.eu: 0 / 1

Pgr Pabianice: 1 / 2

Pkk Baryczanie Milicz: 0 / 2

Pkp Cargo: 0 / 1

Przekręt Pruszków: 0 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 0 / 1

Ptc Alpina Pabianice: 1 / 6

Rajsport: 1 / 2

Raleigh Gac: 1 / 1

Selectstar: 1 / 2

Stowarzyszenie Lodzkiego Towarzystwa Cyklistow: 0 / 1

Szakale Bałut Łódź: 1 / 1

Team Dmtex Opoczno: 0 / 1

Team Hurom Opoczno: 0 / 2

Wa: 0 / 1

Warach Rowery: 0 / 4

Warach-Rowery: 0 / 1

Zsp Kłodawa: 0 / 1