IV Truskawkowy Wyścig Rowerowy

Informacje o zawodach:

Organizator:
Klub Rowerowy Jastrzębie Łaskie
Data:
2017-06-25
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Zawody towarzyszące wydarzeniu „Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”. Zawody uwzględniane są w klasyfikacji CHALLANGE 2017 Komisji Masters PZKol.
Status:
ukryty na liście

Dystanse

Masters (103.8 / 69.2km):
103800 m
Amatorzy (51.9km):
51900 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- Tomasz Miksa Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Turysta...
--- Sebatian Pietrzak Łask Rajsport Amatorzy (51.9km)
--- Łukasz Pawłoski Łódź BodyiCoach Cycling Team Masters (103.8 / 69.2km)
--- Daniel Pietrzak Łask Rajsport Masters (103.8 / 69.2km)
--- Tomasz Radwański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km)
--- Marcin Radwański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km)
--- Jacek Walczak Kolo KS Taem Stare Miasto Masters (103.8 / 69.2km)
--- Tomasz Jacuniak Bełchatów Warach-Rowery Amatorzy (51.9km)
--- Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km)
--- Łukasz Pawlak Łódź Cyklomaniacy Masters (103.8 / 69.2km)
--- Tomasz Rykała Pabianice Masters (103.8 / 69.2km)
--- Krzysztof KASZUBA Poddębice Amatorzy (51.9km)
--- Grzegorz Stolarek Łask Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km)
--- Sławomir Zach Łask Amatorzy (51.9km)
--- Marek Górecki Buczek Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) w obronie 3-krotnego tytułu Najlepszego z Gminy Buczek :)
--- Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km)
--- Marek Gawron Bełchatów WARACH ROWERY Amatorzy (51.9km)
--- Marta Sokołowska Bełchatów PTC ALPINA PABIANICE Masters (103.8 / 69.2km)
--- STANISLAW szczesny krzepice Masters (103.8 / 69.2km)
--- Czesław Jesionowski Ozorkow peleton Amatorzy (51.9km)
--- Aleksander Czyzewski Ozorkow Amator Amatorzy (51.9km)
--- Hubert Kołodziejczyk Zduńska Wola Amatorzy (51.9km)
--- Robert Markus Józefka Amator Amatorzy (51.9km)
--- Marcin Dobroszek Łódź Raleigh GAC Amatorzy (51.9km)
--- Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice Amatorzy (51.9km) czarny koń
--- Marian Boruń Buczek Amatorzy (51.9km)
--- Maciej Piniarski Warta Amatorzy (51.9km)
--- Zbigniew Bartosik Pabianice SelectStar Amatorzy (51.9km)
--- Zbigniew Faryś Czestków B Amatorzy (51.9km)
--- Wiktor Smołkowicz Łódź Amatorzy (51.9km)
--- Bartłomiej Kaźmierczak Łódź Amatorzy (51.9km)
--- Dariusz Szafrański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km) Jeżdżę rowerem dla przyjemności.
--- Grzegorz Maciej Górazda Radomsko Amatorzy (51.9km)
--- Piotr Skibiński Luciejów Amatorzy (51.9km)
--- Krzysztof Karolak Mauryca Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km)
--- Michał Olejnik Pabianice PTC ALPINA PABIANICE Amatorzy (51.9km)
--- Zbigniew Kowalczyk 11 Jastrzębie łaskie Amatorzy (51.9km)
--- MARIUSZ SROKA lask Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km) Witam czasem udaje mi sie dojechac z jastrzebiami do konca treningu
--- Mirosław Antczak Słowik Amatorzy (51.9km)
--- Krzysztof Czuba Śliwniki Amatorzy (51.9km)
--- Piotr Przybylski Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów Masters (103.8 / 69.2km)
--- Maciej Jagusiak Łódź Łódź Running Team Amatorzy (51.9km) Pan Jagoda we własnej osobie
--- Malwina Pilarska Głowno Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków Masters (103.8 / 69.2km)
--- Marek Kociecki Zgierz Amatorzy (51.9km)
--- Mariusz Ochmański Zduńska Wola Amatorzy (51.9km)
--- Dariusz Siewier Kałduny LSKK Lityński Bełchatów Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jacek Głobiński Pabianice Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km)
--- Piotr Chomiankiewicz Łódź mtb.bieszczady.pl Amatorzy (51.9km) Rower to mój sposób na życie! ☺
--- Stanisław Okoński Łask Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km)
--- Mieczysław Sztendel Lodz Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km)
--- Robert Bujnowicz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Amatorzy (51.9km)
--- Bogusław Nowak Wieluń-Ruda niezrzeszony Amatorzy (51.9km) bardzo fajny wyścig,nie zdecydowanym polecam sprawdzić przez uczestnictwo
--- Piotr Syska łask Amatorzy (51.9km)
--- Arkadiusz Michalak Zduńska Wola Amatorzy (51.9km)
--- Krzysztof Misztela Wielun MLKS WIELUN Masters (103.8 / 69.2km)
--- Paweł Szyktanc Pabianice PTC ALPINA PABIANICE Masters (103.8 / 69.2km)
--- Sławomir Bogusz Dobroszyce Fresenius Netcare Amatorzy (51.9km)
--- Paweł Lis Rokitnica Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km)
--- Piotr Stępnik Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km)
--- Michał Gawrysiak Bełchatów LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW Masters (103.8 / 69.2km)
--- Łukasz Matusiak Łask GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km)
--- JERZY PODGÓRSKI ŁÓDŹ Łódź Masters (103.8 / 69.2km) Maksymalny dystans dla mnie wg Komisji Masters i ortopedy ok 40 km
--- Dominik Kmiecik Piątkowisko Amatorzy (51.9km)
--- PIOTR MAŁECKI wszewilki PKK BARYCZANIE MILICZ Amatorzy (51.9km)
--- Mariusz Niedzielski MILICZ PKK BARYCZANIE MILICZ Masters (103.8 / 69.2km)
--- Agata Madej Poznań Amatorzy (51.9km)
--- Andrzej Tarka Wygiełzów Bieging Team Zelów Amatorzy (51.9km)
--- Małgorzata Zimnicka Łask Jastrzębie Łaskie Masters (103.8 / 69.2km)
--- Adam Ostojski Pabianice GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km)
--- Przemysław Bienias Ozorków Peleton.eu Masters (103.8 / 69.2km)
--- Adam Skowroński Ozorków Peleton Amatorzy (51.9km)
--- Wiktor Oleszczak Łask SelectStar Amatorzy (51.9km)
--- Kamil Malinowski Pabianice Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jacek Skibicki Łódź Masters (103.8 / 69.2km)
--- Witold KRAJEWSKI Łódź Cyklomaniacy Masters (103.8 / 69.2km)
--- Sylwia Gajdka Pabianice PTC Alpina Pabianice Masters (103.8 / 69.2km)
--- Mikołaj Kuropatwa Pabianice PTC Alpina Pabianice Masters (103.8 / 69.2km)
--- Rafał Owczarek Łódź PTC Alpina Pabianice Masters (103.8 / 69.2km)
--- Rafał Stępień Łódz GO Sport AK-Sped Team Masters (103.8 / 69.2km)
--- Adrian Czarnecki Belchatow LZS LUDWIKÓW TRZODA CHLEWNA Amatorzy (51.9km)
--- Jędrzej Zaorski Łódź PTC ALPINA PABIANICE Masters (103.8 / 69.2km)
--- Piotr Uciński Aleksandrów łódzki Peleton Masters (103.8 / 69.2km)
--- KRZYSZTOF WOLSKI OZORKOW "PELETON" Masters (103.8 / 69.2km)
--- Mariusz Instunajd Łęczyca Peleton Amatorzy (51.9km)
--- Tomasz Cichocki Aleksandrów Łódzki Peleton Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jarosław Wolski Zelów Amatorzy (51.9km)
--- Artur Pyciarz Ozorków PELETON Masters (103.8 / 69.2km)
--- Mateusz Wolski Zelów Amatorzy (51.9km)
--- Krzysztof Pyciarz Ozorków PELETON Masters (103.8 / 69.2km)
--- Marcin Dusza Aleksandrów Łódzki Peleton Masters (103.8 / 69.2km)
--- Marcin Kucharek Wieluń Amatorzy (51.9km)
--- Arkadiusz Sacewicz Pabianice Amatorzy (51.9km)
--- Marcin Rosłaniec Bedoń Przykościelny ŁTC Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jurek Perliński Zelów Bieging Team Zelów Amatorzy (51.9km)
--- Marcin Wojtanowicz Zduńska Wola Amatorzy (51.9km)
--- Bartek Wąsiakowski Łódź Amatorzy (51.9km)
--- Przemysław Olejniczak Bełchatów LSKK Bełchatów Lityński Masters (103.8 / 69.2km)
--- Robert Pilch Piotrków Trybunalski GATTA BIKE RS Masters (103.8 / 69.2km)
--- Alojzy Jendryka Buczek niezrzeszony Amatorzy (51.9km)
--- Dominik Kowalewski Łódź Szakale Bałut Łódź Amatorzy (51.9km)
--- Adrian Juszczak Godziesze Małe Kaliski Trening Na Szosie Amatorzy (51.9km)
--- Jerzy Bylicki Ksawerow niezrzeszony Masters (103.8 / 69.2km)
--- Michal Jedrzejewski Lodz Stowarzyszenie Lodzkiego Towarzystwa Cyklistow Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jan Dawicki Buczek Jastrzębie Łaskie Amatorzy (51.9km)
--- Tomasz Grzegory Głuchów GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km)
--- Tomasz Łoński Bełchatów Wa Amatorzy (51.9km)
--- Grzegorz Turkiewicz Zduńska Wola GATTA BIKE-RS Amatorzy (51.9km)
--- Paweł Kałuszka Dziektarzew Gatta Bike - RS Amatorzy (51.9km) Pierwszy rok w klubie kolarskim, zatem czuję się amatorem i zbieram pierwsze doświadczenia, które pozwolą mi w przyszłości uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki
--- Norbert Krakowiak Łask Amatorzy (51.9km)
--- Arkadiusz Wróblewski Tomaszów Mazowiecki Masters (103.8 / 69.2km)
--- Marek Janowski Ozorków Peleton Masters (103.8 / 69.2km)
--- Piotr Ruciński Łódź KS Mocne Koło Masters (103.8 / 69.2km)
--- Tomasz Dąbek Zduńska Wola Gatta Bike-RS Amatorzy (51.9km)
--- Jacek Filipczak Brzeziny Amatorzy (51.9km)
--- Aleskadra Urbaniak Łódź Amatorzy (51.9km) Pasjonat kolarstwa szosowego
--- Paweł Domagalski Tarnowskie Góry Amatorzy (51.9km)
--- ŁUKASZ BEEGER Drzewica Masters (103.8 / 69.2km)
--- Daniel Warach Belchatow Warach Rowery Masters (103.8 / 69.2km)
--- Konrad Majewski Przedecz ZSP kłodawa Amatorzy (51.9km)
--- Andrzej Wędzikowski Opoczno Team HUROM Opoczno Masters (103.8 / 69.2km)
--- sławomir warach bełchatów Warach Rowery Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jarosław Ziółkowski Łódź Ifon kolarz-klub Amatorzy (51.9km)
--- Zdzisław Juźwik Opoczno Team HUROM Opoczno Masters (103.8 / 69.2km)
--- Dariusz Miśkiewicz Opoczno Team DMTEX Opoczno Masters (103.8 / 69.2km)
--- Rafał Helbik Pabianice PGR Pabianice Amatorzy (51.9km)
--- Mirosław Błoch Pabianice onthebike.com Amatorzy (51.9km) Poprawić wynik z poprzedniego wyścigu. :)
--- Michał Staniszewski Łódź PKP CARGO Amatorzy (51.9km)
--- Krzysztof PAWLIK Dionizów GATTA BIKE-RS Amatorzy (51.9km)
--- Krzysztof Teda Bełchatów Warach Rowery Amatorzy (51.9km)
--- Mateusz Szulc Łódź Amatorzy (51.9km)
--- Jacek Maciejewski Łódź Łódź Masters (103.8 / 69.2km)
--- STANISŁAW CZARNECKI BELCHATOW PRZEKRĘT PRUSZKÓW Amatorzy (51.9km)
--- Przemysław Juszkiewicz Pabianice GATTA BIKE-RS Masters (103.8 / 69.2km)
--- Jan Kwiatkowski Łódź Masters (103.8 / 69.2km)