Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
2 Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
3 Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
4 Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 M1s
5 Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
6 Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
7 Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
8 Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
9 Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
10 Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 M1i
11 agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
12 Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
13 Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
14 Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
15 Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s Lubie Placki
16 Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
17 Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
18 Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
19 Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
20 Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001 C01 M1i
21 Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
22 Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
23 Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
24 Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
25 Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
26 Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
27 Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
28 Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
29 Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
30 Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
31 Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
32 Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
33 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
34 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
35 jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
36 jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
37 Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
38 Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
39 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 K1i
40 Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
41 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
42 Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
43 Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
44 Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
45 Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
46 Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
47 Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię biegać i skakać w dal
48 Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
49 Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
50 Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
51 Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
52 Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
53 Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
54 Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004 D04 M1i
55 Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
56 Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
57 Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
58 Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
59 Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
60 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
61 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
62 Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
63 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
64 Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
65 Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
66 Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
67 Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
68 Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s Jestem szybki jak Bruce Lee
69 Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
70 Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
71 Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
72 michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
73 Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
74 Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
75 Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
76 Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
77 Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
78 Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
79 Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
80 Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
81 Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
82 Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
83 Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
84 Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
85 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
86 Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
87 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
88 Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
89 Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
90 Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
91 Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
92 MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
93 Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
94 Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię śpiewać i tańczyć
95 Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
96 Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
97 Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
98 Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
99 Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
100 Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
101 Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
102 Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
103 Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
104 Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
105 Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
106 Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
107 Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
108 Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
109 Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
110 Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
111 Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
112 kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
113 Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
114 Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
115 Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
116 kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
117 Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
118 Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
119 Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
120 Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
121 Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
122 Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
123 Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002 D02 M1s
124 Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
125 Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
126 Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
127 Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 M1s
128 Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
129 Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
130 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
131 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
132 Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
133 Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
134 Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
135 Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
136 Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
137 Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
138 Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
139 konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
140 Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
141 Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
142 Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
143 Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
144 Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
145 Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
146 Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
147 Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
148 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
149 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
150 Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
151 Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
152 Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
153 Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
154 Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
155 Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
156 Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
157 Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
158 Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
159 Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
160 Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
161 Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
162 Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
163 Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
164 Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
165 Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
166 Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
167 ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
168 Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
169 Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
170 Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
171 Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
172 Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
173 Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
174 Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008 C08 M7i
175 Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
176 Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
177 Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
178 Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
179 Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
180 Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
181 Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
182 Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
183 Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
184 Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
185 Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
186 Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
187 Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
188 Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
189 Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
190 Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
191 Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
192 Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
193 Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
194 Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
195 Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
196 Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
197 Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
198 Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
199 Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
200 Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
201 Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
202 Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
203 Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
204 Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
205 Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
206 Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
207 Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
208 Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
209 Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
210 Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
211 Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
212 Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
213 Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
214 Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
215 Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
216 Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
217 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
218 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
219 Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
220 Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
221 Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
222 Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
223 Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
224 Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
225 Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
226 Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
227 Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
228 Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
229 Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
230 Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
231 Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 K1i
232 Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
233 Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
234 Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
235 Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
236 Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
237 Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
238 Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
239 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
240 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
241 Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
242 Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
243 Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
244 Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
245 Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
246 Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
247 Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1i
248 Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
249 Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
250 Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
251 Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
252 Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
253 Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
254 Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
255 Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
256 Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
257 Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
258 Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
259 Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
260 Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
261 Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
262 Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
263 Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
264 Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
265 Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
266 Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
267 Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
268 Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
269 Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
270 Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
271 Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
272 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
273 Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
274 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
275 Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
276 Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
277 Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
278 Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
279 Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
280 Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
281 Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
282 Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
283 Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
284 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
285 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
286 Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
287 Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
288 Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
289 Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
290 Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
291 FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
292 Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
293 Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
294 Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
295 Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
296 Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
297 Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
298 Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
299 kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
300 Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
301 piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s jg
302 piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 C01 M1s jd
303 Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
304 Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
305 Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
306 Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
307 Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010 C10 M1i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 307

Płeć

kobiety: 0 / 158

mężczyźni: 0 / 149

Dystans

C01 Chłopcy 2001: 0 / 12

C02 Chłopcy 2002: 0 / 8

C03 Chłopcy 2003: 0 / 5

C04 Chłopcy 2004: 0 / 6

C05 Chłopcy 2005: 0 / 17

C06 Chłopcy 2006: 0 / 15

C07 Chłopcy 2007: 0 / 20

C08 Chłopcy 2008: 0 / 24

C09 Chłopcy 2009: 0 / 17

C10 Chłopcy 2010: 0 / 9

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi: 0 / 13

D01 Dziewczynki 2001: 0 / 13

D02 Dziewczynki 2002: 0 / 15

D03 Dziewczynki 2003: 0 / 4

D04 Dziewczynki 2004: 0 / 11

D05 Dziewczynki 2005: 0 / 15

D06 Dziewczynki 2006: 0 / 22

D07 Dziewczynki 2007: 0 / 20

D08 Dziewczynki 2008: 0 / 26

D09 Dziewczynki 2009: 0 / 12

D10 Dziewczynki 2010: 0 / 11

D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze: 0 / 12

Kategorie

C01 M1i: 0 / 1

C01 M1s: 0 / 11

C02 M1i: 0 / 2

C02 M1s: 0 / 6

C03 M1i: 0 / 1

C03 M1s: 0 / 4

C04 M1s: 0 / 6

C05 K1i: 0 / 1

C05 M1i: 0 / 3

C05 M1s: 0 / 13

C06 M1i: 0 / 6

C06 M1s: 0 / 9

C07 K1i: 0 / 1

C07 M1i: 0 / 3

C07 M1s: 0 / 16

C08 K1i: 0 / 3

C08 M1i: 0 / 4

C08 M1s: 0 / 16

C08 M7i: 0 / 1

C09 M1i: 0 / 4

C09 M1s: 0 / 13

C10 M1i: 0 / 6

C10 M1s: 0 / 3

C11 K1s: 0 / 2

C11 M1i: 0 / 2

C11 M1s: 0 / 9

D01 K1s: 0 / 11

D01 M1s: 0 / 2

D02 K1i: 0 / 2

D02 K1s: 0 / 12

D02 M1s: 0 / 1

D03 K1i: 0 / 2

D03 K1s: 0 / 2

D04 K1s: 0 / 10

D04 M1i: 0 / 1

D05 K1i: 0 / 2

D05 K1s: 0 / 12

D05 M1i: 0 / 1

D06 K1i: 0 / 4

D06 K1s: 0 / 18

D07 K1i: 0 / 5

D07 K1s: 0 / 15

D08 K1i: 0 / 6

D08 K1s: 0 / 19

D08 M1s: 0 / 1

D09 K1i: 0 / 5

D09 K1s: 0 / 4

D09 M1s: 0 / 3

D10 K1i: 0 / 3

D10 K1s: 0 / 7

D10 M1s: 0 / 1

D11 K1i: 0 / 5

D11 K1s: 0 / 7

Miejscowości

1: 0 / 1

Bełczyna: 0 / 5

Boleslawiec: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 15

Chmieleń: 0 / 2

Golejów: 0 / 1

Janice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Klecza: 0 / 2

Kostrzyca: 0 / 1

Lubomierz: 0 / 7

Lwówek Śląski: 0 / 2

Łupki: 0 / 9

Marczow: 0 / 3

Marczów: 0 / 17

Mirsk: 0 / 2

Modrzewie: 0 / 1

Nielestno: 0 / 7

Oleszna Podgórska: 0 / 5

Olszyna: 0 / 1

Pasiecznik: 0 / 1

Pieszków: 0 / 1

Pilchowice: 0 / 23

Pilichowice: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 2

Popielówek: 0 / 1

Przezdziedza: 0 / 2

Przeździedza: 0 / 5

Radomice: 0 / 1

Radoniów: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 30

Skorzynice: 0 / 1

Strzyzowiec: 0 / 2

Strzyżowiec: 0 / 19

Ścięgny: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Ukraina: 0 / 8

Wlen: 0 / 18

Wleń: 0 / 94

Wojciechów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Wrzeszczyn: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 236

Ap Vratislavia: 0 / 1

H2K: 0 / 1

Makos Team: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 10

Olszyna Biega: 0 / 1

Pogoń Wleń: 0 / 2

Szkoła Podstawowa Im.jana Pawła Ii Lubomierz: 0 / 20

Szkoła Podstawowa Mirsk: 0 / 1

Szkoła Podstawowa Nr 2 We Lwówku Śląskim: 0 / 1

Szkoła Podstawowa W Siedlęcinie: 0 / 33