Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
2 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
3 Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
4 Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
5 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
6 Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
7 Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
8 Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
9 Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
10 Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
11 Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
12 Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
13 Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
14 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
15 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
16 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
17 Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
18 Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
19 Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
20 Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
21 Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
22 Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
23 Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
24 Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
25 Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
26 Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
27 Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
28 Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
29 Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
30 Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
31 Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
32 Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
33 Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
34 Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
35 Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
36 Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
37 Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
38 Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
39 Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
40 Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
41 Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
42 Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
43 Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
44 Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
45 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 K1i
46 Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię śpiewać i tańczyć
47 Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię biegać i skakać w dal
48 Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
49 Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
50 Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
51 Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
52 Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
53 Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
54 Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
55 Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
56 Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
57 Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
58 Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
59 Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
60 Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
61 Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
62 Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
63 Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
64 Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
65 Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
66 Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
67 Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
68 Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
69 Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
70 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
71 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
72 Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
73 Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
74 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
75 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
76 Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
77 Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
78 Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
79 Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
80 Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
81 Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
82 Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
83 Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
84 Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
85 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
86 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
87 Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
88 Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
89 Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
90 Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
91 Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
92 Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
93 Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
94 Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
95 Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
96 Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 K1i
97 MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
98 Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
99 Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
100 Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
101 Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
102 Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
103 Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
104 Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
105 Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
106 Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
107 Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
108 Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
109 Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
110 Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
111 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
112 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
113 agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
114 Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
115 Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
116 Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
117 Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
118 Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
119 Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
120 Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
121 Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
122 Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
123 Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
124 Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
125 Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
126 Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
127 Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
128 Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
129 ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
130 Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
131 Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
132 Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
133 Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
134 Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
135 Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
136 Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
137 Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
138 Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
139 Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
140 Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
141 Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
142 Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
143 Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
144 Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
145 Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
146 Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
147 Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
148 Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
149 Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
150 Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
151 Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
152 Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
153 Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
154 Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
155 Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
156 Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
157 Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
158 Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
159 Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008 C08 M7i
160 jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
161 jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
162 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
163 Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
164 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
165 piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s jg
166 piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 C01 M1s jd
167 Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
168 Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
169 Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
170 Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
171 Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
172 Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
173 Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
174 Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001 C01 M1i
175 Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
176 Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
177 Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
178 michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
179 Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
180 Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
181 Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002 D02 M1s
182 Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
183 Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
184 kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
185 Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
186 Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1i
187 Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
188 Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
189 Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
190 Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
191 Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
192 Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
193 Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004 D04 M1i
194 Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
195 Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
196 Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
197 Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
198 Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
199 Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
200 Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
201 Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 M1i
202 Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
203 Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
204 Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
205 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
206 Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
207 Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
208 Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
209 Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
210 Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
211 Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
212 Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
213 Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
214 kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
215 Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
216 Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
217 Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
218 Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
219 Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
220 Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
221 Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
222 konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
223 Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s Lubie Placki
224 Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
225 Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
226 Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
227 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
228 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
229 Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
230 Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
231 Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
232 Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
233 Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
234 Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
235 Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
236 Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
237 Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
238 kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
239 Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
240 Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
241 Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
242 Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
243 Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
244 Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
245 Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
246 Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
247 Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
248 Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
249 Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
250 Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
251 Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
252 Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
253 Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
254 Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
255 Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
256 Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 M1s
257 Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
258 FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
259 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
260 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
261 Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
262 Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
263 Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
264 Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
265 Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
266 Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
267 Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
268 Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
269 Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
270 Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
271 Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
272 Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
273 Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
274 Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
275 Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
276 Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s Jestem szybki jak Bruce Lee
277 Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
278 Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
279 Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
280 Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
281 Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
282 Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
283 Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
284 Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
285 Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
286 Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
287 Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
288 Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
289 Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
290 Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
291 Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
292 Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
293 Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
294 Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
295 Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
296 Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
297 Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
298 Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
299 Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
300 Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
301 Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 M1s
302 Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
303 Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
304 Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
305 Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
306 Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
307 Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 307

Płeć

kobiety: 0 / 158

mężczyźni: 0 / 149

Dystans

C01 Chłopcy 2001: 0 / 12

C02 Chłopcy 2002: 0 / 8

C03 Chłopcy 2003: 0 / 5

C04 Chłopcy 2004: 0 / 6

C05 Chłopcy 2005: 0 / 17

C06 Chłopcy 2006: 0 / 15

C07 Chłopcy 2007: 0 / 20

C08 Chłopcy 2008: 0 / 24

C09 Chłopcy 2009: 0 / 17

C10 Chłopcy 2010: 0 / 9

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi: 0 / 13

D01 Dziewczynki 2001: 0 / 13

D02 Dziewczynki 2002: 0 / 15

D03 Dziewczynki 2003: 0 / 4

D04 Dziewczynki 2004: 0 / 11

D05 Dziewczynki 2005: 0 / 15

D06 Dziewczynki 2006: 0 / 22

D07 Dziewczynki 2007: 0 / 20

D08 Dziewczynki 2008: 0 / 26

D09 Dziewczynki 2009: 0 / 12

D10 Dziewczynki 2010: 0 / 11

D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze: 0 / 12

Kategorie

C01 M1i: 0 / 1

C01 M1s: 0 / 11

C02 M1i: 0 / 2

C02 M1s: 0 / 6

C03 M1i: 0 / 1

C03 M1s: 0 / 4

C04 M1s: 0 / 6

C05 K1i: 0 / 1

C05 M1i: 0 / 3

C05 M1s: 0 / 13

C06 M1i: 0 / 6

C06 M1s: 0 / 9

C07 K1i: 0 / 1

C07 M1i: 0 / 3

C07 M1s: 0 / 16

C08 K1i: 0 / 3

C08 M1i: 0 / 4

C08 M1s: 0 / 16

C08 M7i: 0 / 1

C09 M1i: 0 / 4

C09 M1s: 0 / 13

C10 M1i: 0 / 6

C10 M1s: 0 / 3

C11 K1s: 0 / 2

C11 M1i: 0 / 2

C11 M1s: 0 / 9

D01 K1s: 0 / 11

D01 M1s: 0 / 2

D02 K1i: 0 / 2

D02 K1s: 0 / 12

D02 M1s: 0 / 1

D03 K1i: 0 / 2

D03 K1s: 0 / 2

D04 K1s: 0 / 10

D04 M1i: 0 / 1

D05 K1i: 0 / 2

D05 K1s: 0 / 12

D05 M1i: 0 / 1

D06 K1i: 0 / 4

D06 K1s: 0 / 18

D07 K1i: 0 / 5

D07 K1s: 0 / 15

D08 K1i: 0 / 6

D08 K1s: 0 / 19

D08 M1s: 0 / 1

D09 K1i: 0 / 5

D09 K1s: 0 / 4

D09 M1s: 0 / 3

D10 K1i: 0 / 3

D10 K1s: 0 / 7

D10 M1s: 0 / 1

D11 K1i: 0 / 5

D11 K1s: 0 / 7

Miejscowości

1: 0 / 1

Bełczyna: 0 / 5

Boleslawiec: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 15

Chmieleń: 0 / 2

Golejów: 0 / 1

Janice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Klecza: 0 / 2

Kostrzyca: 0 / 1

Lubomierz: 0 / 7

Lwówek Śląski: 0 / 2

Łupki: 0 / 9

Marczow: 0 / 3

Marczów: 0 / 17

Mirsk: 0 / 2

Modrzewie: 0 / 1

Nielestno: 0 / 7

Oleszna Podgórska: 0 / 5

Olszyna: 0 / 1

Pasiecznik: 0 / 1

Pieszków: 0 / 1

Pilchowice: 0 / 23

Pilichowice: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 2

Popielówek: 0 / 1

Przezdziedza: 0 / 2

Przeździedza: 0 / 5

Radomice: 0 / 1

Radoniów: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 30

Skorzynice: 0 / 1

Strzyzowiec: 0 / 2

Strzyżowiec: 0 / 19

Ścięgny: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Ukraina: 0 / 8

Wlen: 0 / 18

Wleń: 0 / 94

Wojciechów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Wrzeszczyn: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 236

Ap Vratislavia: 0 / 1

H2K: 0 / 1

Makos Team: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 10

Olszyna Biega: 0 / 1

Pogoń Wleń: 0 / 2

Szkoła Podstawowa Im.jana Pawła Ii Lubomierz: 0 / 20

Szkoła Podstawowa Mirsk: 0 / 1

Szkoła Podstawowa Nr 2 We Lwówku Śląskim: 0 / 1

Szkoła Podstawowa W Siedlęcinie: 0 / 33