Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię biegać i skakać w dal
2 Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
3 Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
4 Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
5 Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
6 agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
7 Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
8 Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
9 Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
10 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
11 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
12 Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
13 Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
14 Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
15 Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
16 Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
17 Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004 D04 M1i
18 Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
19 Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
20 Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
21 Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
22 Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
23 Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
24 Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
25 Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
26 Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
27 Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
28 ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
29 Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 M1s
30 Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
31 Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
32 Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
33 Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
34 Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
35 Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
36 Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
37 Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
38 Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
39 Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
40 Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
41 Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
42 Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
43 Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
44 Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
45 Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
46 Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
47 Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
48 Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
49 Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
50 Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
51 Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
52 Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
53 Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
54 Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
55 Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię śpiewać i tańczyć
56 Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
57 Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
58 Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
59 Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
60 Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
61 Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
62 Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
63 Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
64 Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
65 Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
66 Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
67 Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
68 FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
69 Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
70 Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
71 Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
72 Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
73 Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
74 Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
75 Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
76 Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
77 Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
78 Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
79 Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
80 Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
81 Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
82 Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
83 Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
84 Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
85 Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
86 Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
87 Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
88 Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008 C08 M7i
89 Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
90 Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
91 Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
92 Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
93 Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
94 Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
95 jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
96 jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
97 Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
98 Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
99 Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
100 Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
101 Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
102 Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
103 Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
104 Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
105 Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
106 Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s Jestem szybki jak Bruce Lee
107 Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
108 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
109 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
110 Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
111 Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
112 Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 M1i
113 Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
114 Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
115 Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
116 Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
117 Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
118 Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
119 Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
120 Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
121 Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
122 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
123 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
124 Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001 C01 M1i
125 Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
126 Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
127 Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s Lubie Placki
128 Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
129 Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
130 kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
131 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 K1i
132 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
133 kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
134 Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
135 Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
136 Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
137 Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002 D02 M1s
138 Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
139 kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
140 Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
141 Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
142 Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
143 Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
144 Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
145 Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
146 Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
147 Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
148 Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
149 Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
150 Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 M1s
151 Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
152 Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
153 Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
154 Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
155 Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
156 Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
157 Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
158 konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
159 Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
160 Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
161 Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
162 Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
163 Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
164 Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
165 Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
166 Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
167 Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
168 Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
169 Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
170 Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
171 Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
172 Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
173 Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
174 Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
175 Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
176 Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
177 Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
178 Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
179 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
180 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
181 Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
182 Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
183 Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
184 Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
185 Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
186 Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
187 Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
188 Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
189 Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
190 Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
191 Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
192 Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
193 Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
194 Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
195 Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
196 Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
197 Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
198 Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
199 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
200 Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
201 Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
202 Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
203 Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
204 Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
205 Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
206 Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
207 Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
208 Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
209 Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
210 Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
211 Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
212 Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
213 michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
214 Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
215 Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
216 Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
217 Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
218 Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
219 Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
220 Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
221 Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
222 MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
223 Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
224 Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
225 Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
226 Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
227 Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
228 Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
229 Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
230 Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
231 Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
232 Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
233 Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
234 Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
235 Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
236 Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
237 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
238 Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
239 Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
240 Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
241 Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
242 Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
243 Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
244 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
245 Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
246 Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
247 Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
248 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
249 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
250 Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
251 Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
252 Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1i
253 Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
254 Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
255 Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
256 Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 K1i
257 Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
258 Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
259 Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
260 Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
261 piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s jg
262 piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 C01 M1s jd
263 Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
264 Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
265 Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
266 Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
267 Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
268 Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
269 Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
270 Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
271 Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
272 Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
273 Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
274 Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
275 Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
276 Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
277 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
278 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
279 Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
280 Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
281 Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
282 Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
283 Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
284 Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
285 Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
286 Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
287 Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
288 Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
289 Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
290 Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
291 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
292 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
293 Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
294 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
295 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
296 Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
297 Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
298 Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
299 Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
300 Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
301 Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
302 Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
303 Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
304 Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
305 Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
306 Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
307 Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 307

Płeć

kobiety: 0 / 158

mężczyźni: 0 / 149

Dystans

C01 Chłopcy 2001: 0 / 12

C02 Chłopcy 2002: 0 / 8

C03 Chłopcy 2003: 0 / 5

C04 Chłopcy 2004: 0 / 6

C05 Chłopcy 2005: 0 / 17

C06 Chłopcy 2006: 0 / 15

C07 Chłopcy 2007: 0 / 20

C08 Chłopcy 2008: 0 / 24

C09 Chłopcy 2009: 0 / 17

C10 Chłopcy 2010: 0 / 9

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi: 0 / 13

D01 Dziewczynki 2001: 0 / 13

D02 Dziewczynki 2002: 0 / 15

D03 Dziewczynki 2003: 0 / 4

D04 Dziewczynki 2004: 0 / 11

D05 Dziewczynki 2005: 0 / 15

D06 Dziewczynki 2006: 0 / 22

D07 Dziewczynki 2007: 0 / 20

D08 Dziewczynki 2008: 0 / 26

D09 Dziewczynki 2009: 0 / 12

D10 Dziewczynki 2010: 0 / 11

D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze: 0 / 12

Kategorie

C01 M1i: 0 / 1

C01 M1s: 0 / 11

C02 M1i: 0 / 2

C02 M1s: 0 / 6

C03 M1i: 0 / 1

C03 M1s: 0 / 4

C04 M1s: 0 / 6

C05 K1i: 0 / 1

C05 M1i: 0 / 3

C05 M1s: 0 / 13

C06 M1i: 0 / 6

C06 M1s: 0 / 9

C07 K1i: 0 / 1

C07 M1i: 0 / 3

C07 M1s: 0 / 16

C08 K1i: 0 / 3

C08 M1i: 0 / 4

C08 M1s: 0 / 16

C08 M7i: 0 / 1

C09 M1i: 0 / 4

C09 M1s: 0 / 13

C10 M1i: 0 / 6

C10 M1s: 0 / 3

C11 K1s: 0 / 2

C11 M1i: 0 / 2

C11 M1s: 0 / 9

D01 K1s: 0 / 11

D01 M1s: 0 / 2

D02 K1i: 0 / 2

D02 K1s: 0 / 12

D02 M1s: 0 / 1

D03 K1i: 0 / 2

D03 K1s: 0 / 2

D04 K1s: 0 / 10

D04 M1i: 0 / 1

D05 K1i: 0 / 2

D05 K1s: 0 / 12

D05 M1i: 0 / 1

D06 K1i: 0 / 4

D06 K1s: 0 / 18

D07 K1i: 0 / 5

D07 K1s: 0 / 15

D08 K1i: 0 / 6

D08 K1s: 0 / 19

D08 M1s: 0 / 1

D09 K1i: 0 / 5

D09 K1s: 0 / 4

D09 M1s: 0 / 3

D10 K1i: 0 / 3

D10 K1s: 0 / 7

D10 M1s: 0 / 1

D11 K1i: 0 / 5

D11 K1s: 0 / 7

Miejscowości

1: 0 / 1

Bełczyna: 0 / 5

Boleslawiec: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 15

Chmieleń: 0 / 2

Golejów: 0 / 1

Janice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Klecza: 0 / 2

Kostrzyca: 0 / 1

Lubomierz: 0 / 7

Lwówek Śląski: 0 / 2

Łupki: 0 / 9

Marczow: 0 / 3

Marczów: 0 / 17

Mirsk: 0 / 2

Modrzewie: 0 / 1

Nielestno: 0 / 7

Oleszna Podgórska: 0 / 5

Olszyna: 0 / 1

Pasiecznik: 0 / 1

Pieszków: 0 / 1

Pilchowice: 0 / 23

Pilichowice: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 2

Popielówek: 0 / 1

Przezdziedza: 0 / 2

Przeździedza: 0 / 5

Radomice: 0 / 1

Radoniów: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 30

Skorzynice: 0 / 1

Strzyzowiec: 0 / 2

Strzyżowiec: 0 / 19

Ścięgny: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Ukraina: 0 / 8

Wlen: 0 / 18

Wleń: 0 / 94

Wojciechów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Wrzeszczyn: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 236

Ap Vratislavia: 0 / 1

H2K: 0 / 1

Makos Team: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 10

Olszyna Biega: 0 / 1

Pogoń Wleń: 0 / 2

Szkoła Podstawowa Im.jana Pawła Ii Lubomierz: 0 / 20

Szkoła Podstawowa Mirsk: 0 / 1

Szkoła Podstawowa Nr 2 We Lwówku Śląskim: 0 / 1

Szkoła Podstawowa W Siedlęcinie: 0 / 33