Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
2 Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
3 Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
4 Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
5 Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
6 Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
7 Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
8 Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
9 Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
10 Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
11 Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
12 Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
13 Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię śpiewać i tańczyć
14 Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
15 Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
16 Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
17 Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
18 Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001 C01 M1i
19 Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
20 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
21 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
22 Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 M1s
23 Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
24 Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
25 Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
26 Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
27 Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
28 Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
29 Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
30 Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
31 Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
32 Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
33 Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
34 Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
35 Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
36 Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
37 Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
38 Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
39 Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
40 Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
41 Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
42 Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
43 Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
44 Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
45 Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
46 Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
47 Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
48 Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
49 Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
50 Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
51 Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
52 Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
53 Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
54 Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
55 Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
56 Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
57 Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
58 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
59 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
60 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
61 Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
62 Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
63 Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
64 Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
65 Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię biegać i skakać w dal
66 Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
67 Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
68 Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
69 Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
70 Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
71 Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
72 Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
73 Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
74 Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
75 Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
76 Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
77 Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
78 Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
79 Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002 D02 M1s
80 Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
81 Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
82 Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
83 Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
84 Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
85 Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
86 Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
87 Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
88 Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
89 Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
90 Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
91 Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
92 Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
93 Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
94 Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
95 Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
96 Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
97 Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
98 Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
99 Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
100 Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
101 Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
102 jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
103 jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
104 kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
105 Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
106 Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
107 kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
108 Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
109 Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
110 Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
111 Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
112 Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
113 Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
114 Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
115 Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
116 Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
117 Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
118 kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
119 Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
120 Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
121 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
122 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
123 Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
124 MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
125 piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s jg
126 piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 C01 M1s jd
127 Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s Lubie Placki
128 Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
129 Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
130 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 K1i
131 Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
132 Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
133 Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
134 Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
135 Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 K1i
136 Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
137 Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
138 Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
139 Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
140 Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
141 Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
142 Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
143 Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008 C08 M7i
144 Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004 D04 M1i
145 Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 M1i
146 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
147 Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
148 Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
149 Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
150 Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
151 Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
152 Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
153 Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
154 Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
155 Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
156 Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
157 Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
158 Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 M1s
159 Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
160 Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
161 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
162 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
163 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
164 Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
165 Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
166 Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
167 Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
168 Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
169 Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
170 Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
171 Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
172 Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
173 Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
174 Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
175 Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
176 Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
177 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
178 Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
179 Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
180 Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
181 Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
182 Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1i
183 Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
184 Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
185 Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
186 Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
187 Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
188 Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
189 Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
190 Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
191 Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
192 Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
193 Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
194 Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
195 Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
196 Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
197 Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
198 Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
199 Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
200 Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
201 Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
202 Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
203 Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
204 Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
205 Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
206 Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
207 Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
208 Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
209 Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
210 Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
211 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
212 Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
213 Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
214 Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
215 Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
216 Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
217 Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
218 Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
219 Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
220 Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
221 Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
222 Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
223 Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
224 Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
225 Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
226 Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
227 Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
228 Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
229 Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
230 Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
231 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
232 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
233 Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
234 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
235 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
236 Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
237 Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
238 Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
239 Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
240 Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
241 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
242 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
243 Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
244 Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
245 Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
246 Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
247 agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
248 Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
249 Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
250 Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
251 ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
252 Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
253 Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
254 Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
255 Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
256 Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
257 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
258 Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
259 Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
260 Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
261 Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
262 Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
263 Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
264 Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
265 michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
266 Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
267 Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
268 Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
269 Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
270 Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
271 Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
272 Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
273 Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
274 Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
275 Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
276 Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
277 Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
278 Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
279 Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
280 Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
281 konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
282 Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
283 Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
284 Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
285 Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
286 Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
287 Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
288 Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
289 Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
290 Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
291 Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
292 Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
293 FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
294 Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
295 Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
296 Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
297 Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
298 Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s Jestem szybki jak Bruce Lee
299 Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
300 Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
301 Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
302 Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
303 Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
304 Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
305 Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
306 Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
307 Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 307

Płeć

kobiety: 0 / 158

mężczyźni: 0 / 149

Dystans

C01 Chłopcy 2001: 0 / 12

C02 Chłopcy 2002: 0 / 8

C03 Chłopcy 2003: 0 / 5

C04 Chłopcy 2004: 0 / 6

C05 Chłopcy 2005: 0 / 17

C06 Chłopcy 2006: 0 / 15

C07 Chłopcy 2007: 0 / 20

C08 Chłopcy 2008: 0 / 24

C09 Chłopcy 2009: 0 / 17

C10 Chłopcy 2010: 0 / 9

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi: 0 / 13

D01 Dziewczynki 2001: 0 / 13

D02 Dziewczynki 2002: 0 / 15

D03 Dziewczynki 2003: 0 / 4

D04 Dziewczynki 2004: 0 / 11

D05 Dziewczynki 2005: 0 / 15

D06 Dziewczynki 2006: 0 / 22

D07 Dziewczynki 2007: 0 / 20

D08 Dziewczynki 2008: 0 / 26

D09 Dziewczynki 2009: 0 / 12

D10 Dziewczynki 2010: 0 / 11

D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze: 0 / 12

Kategorie

C01 M1i: 0 / 1

C01 M1s: 0 / 11

C02 M1i: 0 / 2

C02 M1s: 0 / 6

C03 M1i: 0 / 1

C03 M1s: 0 / 4

C04 M1s: 0 / 6

C05 K1i: 0 / 1

C05 M1i: 0 / 3

C05 M1s: 0 / 13

C06 M1i: 0 / 6

C06 M1s: 0 / 9

C07 K1i: 0 / 1

C07 M1i: 0 / 3

C07 M1s: 0 / 16

C08 K1i: 0 / 3

C08 M1i: 0 / 4

C08 M1s: 0 / 16

C08 M7i: 0 / 1

C09 M1i: 0 / 4

C09 M1s: 0 / 13

C10 M1i: 0 / 6

C10 M1s: 0 / 3

C11 K1s: 0 / 2

C11 M1i: 0 / 2

C11 M1s: 0 / 9

D01 K1s: 0 / 11

D01 M1s: 0 / 2

D02 K1i: 0 / 2

D02 K1s: 0 / 12

D02 M1s: 0 / 1

D03 K1i: 0 / 2

D03 K1s: 0 / 2

D04 K1s: 0 / 10

D04 M1i: 0 / 1

D05 K1i: 0 / 2

D05 K1s: 0 / 12

D05 M1i: 0 / 1

D06 K1i: 0 / 4

D06 K1s: 0 / 18

D07 K1i: 0 / 5

D07 K1s: 0 / 15

D08 K1i: 0 / 6

D08 K1s: 0 / 19

D08 M1s: 0 / 1

D09 K1i: 0 / 5

D09 K1s: 0 / 4

D09 M1s: 0 / 3

D10 K1i: 0 / 3

D10 K1s: 0 / 7

D10 M1s: 0 / 1

D11 K1i: 0 / 5

D11 K1s: 0 / 7

Miejscowości

1: 0 / 1

Bełczyna: 0 / 5

Boleslawiec: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 15

Chmieleń: 0 / 2

Golejów: 0 / 1

Janice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Klecza: 0 / 2

Kostrzyca: 0 / 1

Lubomierz: 0 / 7

Lwówek Śląski: 0 / 2

Łupki: 0 / 9

Marczow: 0 / 3

Marczów: 0 / 17

Mirsk: 0 / 2

Modrzewie: 0 / 1

Nielestno: 0 / 7

Oleszna Podgórska: 0 / 5

Olszyna: 0 / 1

Pasiecznik: 0 / 1

Pieszków: 0 / 1

Pilchowice: 0 / 23

Pilichowice: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 2

Popielówek: 0 / 1

Przezdziedza: 0 / 2

Przeździedza: 0 / 5

Radomice: 0 / 1

Radoniów: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 30

Skorzynice: 0 / 1

Strzyzowiec: 0 / 2

Strzyżowiec: 0 / 19

Ścięgny: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Ukraina: 0 / 8

Wlen: 0 / 18

Wleń: 0 / 94

Wojciechów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Wrzeszczyn: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 236

Ap Vratislavia: 0 / 1

H2K: 0 / 1

Makos Team: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 10

Olszyna Biega: 0 / 1

Pogoń Wleń: 0 / 2

Szkoła Podstawowa Im.jana Pawła Ii Lubomierz: 0 / 20

Szkoła Podstawowa Mirsk: 0 / 1

Szkoła Podstawowa Nr 2 We Lwówku Śląskim: 0 / 1

Szkoła Podstawowa W Siedlęcinie: 0 / 33