Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
2 Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
3 Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
4 Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
5 Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
6 Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
7 Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
8 Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
9 Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
10 Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
11 Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
12 Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 K1s
13 Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1i
14 Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze D11 K1s
15 jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
16 Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
17 piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s jg
18 Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
19 Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
20 Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
21 Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
22 Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
23 Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
24 Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1i
25 Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi C11 M1s
26 Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
27 Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
28 Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
29 ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
30 Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
31 Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
32 Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
33 Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009 D09 K1i
34 Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009 D09 K1s
35 Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
36 Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
37 Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
38 Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
39 Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
40 Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
41 Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
42 Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
43 Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010 D10 K1s
44 Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 K1i
45 Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
46 Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
47 Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
48 Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
49 Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s Jestem szybki jak Bruce Lee
50 Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
51 Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
52 Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
53 Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
54 Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
55 Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
56 Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
57 Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
58 Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
59 Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009 C09 M1i
60 Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
61 Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009 D09 M1s
62 Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
63 Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
64 Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009 C09 M1s
65 Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
66 Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
67 Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
68 Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
69 Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
70 Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
71 Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
72 Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010 C10 M1i
73 Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010 D10 M1s
74 Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010 C10 M1s
75 Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
76 Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
77 Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
78 Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
79 Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
80 Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
81 Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
82 Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
83 Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
84 Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
85 Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
86 Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
87 Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
88 Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
89 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
90 Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
91 agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
92 Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
93 Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
94 Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
95 Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
96 Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
97 Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
98 Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
99 Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 K1i
100 Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 K1s
101 Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
102 Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008 D08 K1i
103 Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008 C08 M7i
104 Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
105 Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
106 Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
107 Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
108 Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
109 Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
110 Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
111 Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008 D08 M1s
112 Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
113 FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
114 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
115 jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
116 Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
117 Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
118 Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
119 Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
120 Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
121 Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
122 Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008 C08 M1s
123 Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
124 Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008 C08 M1i
125 Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
126 Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
127 Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
128 Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
129 Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
130 Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
131 Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
132 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
133 Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
134 Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
135 Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
136 Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
137 Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
138 Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
139 Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
140 Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
141 Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007 D07 K1i
142 Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
143 Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 K1i
144 MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
145 Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007 D07 K1s
146 Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
147 Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
148 Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
149 Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
150 Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
151 Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
152 Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
153 Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
154 kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
155 Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
156 Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
157 Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
158 Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
159 Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
160 Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
161 Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
162 Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
163 Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007 C07 M1s
164 Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007 C07 M1i
165 Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
166 Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
167 Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
168 Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
169 Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
170 Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
171 Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
172 Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
173 Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
174 Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
175 Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
176 Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
177 Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
178 Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
179 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
180 Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
181 Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
182 Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006 D06 K1i
183 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
184 wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
185 Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
186 Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006 D06 K1s
187 kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
188 Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
189 Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
190 Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
191 Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
192 Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
193 Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
194 Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
195 Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s Lubie Placki
196 Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
197 Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
198 Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006 C06 M1s
199 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
200 Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
201 Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006 C06 M1i
202 Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
203 Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
204 Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
205 Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
206 Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
207 Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
208 Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
209 Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
210 Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
211 Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004 D04 K1s
212 Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
213 Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
214 Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
215 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 K1i
216 Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię śpiewać i tańczyć
217 Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s Lubię biegać i skakać w dal
218 Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
219 Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
220 Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
221 Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
222 Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
223 Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
224 Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
225 Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005 D05 K1s
226 Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005 D05 K1i
227 Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
228 Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
229 Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004 D04 M1i
230 Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
231 Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
232 Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
233 Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
234 Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
235 Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
236 Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
237 Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005 D05 M1i
238 Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
239 Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
240 Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
241 Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
242 Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
243 Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
244 Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
245 Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005 C05 M1i
246 Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
247 Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
248 Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
249 Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005 C05 M1s
250 konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004 C04 M1s
251 Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
252 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
253 Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
254 Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
255 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
256 Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
257 Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
258 Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
259 Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
260 Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
261 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
262 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
263 Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
264 Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
265 Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
266 Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
267 Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002 D02 K1i
268 Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
269 Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
270 Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
271 Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
272 Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
273 Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
274 Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
275 Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003 D03 K1s
276 Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
277 Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003 D03 K1i
278 Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002 D02 K1s
279 Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 K1s
280 jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
281 Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
282 Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001 D01 M1s
283 piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 C01 M1s jd
284 Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
285 Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
286 Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
287 Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
288 Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
289 Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
290 Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
291 Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001 C01 M1i
292 Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
293 Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001 C01 M1s
294 Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
295 michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
296 Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
297 Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002 C02 M1i
298 Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002 D02 M1s
299 Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
300 Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
301 kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
302 Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002 C02 M1s
303 Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1i
304 Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
305 Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
306 Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003 C03 M1s
307 Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003 C03 M1s

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 307

Płeć

kobiety: 0 / 158

mężczyźni: 0 / 149

Dystans

C01 Chłopcy 2001: 0 / 12

C02 Chłopcy 2002: 0 / 8

C03 Chłopcy 2003: 0 / 5

C04 Chłopcy 2004: 0 / 6

C05 Chłopcy 2005: 0 / 17

C06 Chłopcy 2006: 0 / 15

C07 Chłopcy 2007: 0 / 20

C08 Chłopcy 2008: 0 / 24

C09 Chłopcy 2009: 0 / 17

C10 Chłopcy 2010: 0 / 9

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi: 0 / 13

D01 Dziewczynki 2001: 0 / 13

D02 Dziewczynki 2002: 0 / 15

D03 Dziewczynki 2003: 0 / 4

D04 Dziewczynki 2004: 0 / 11

D05 Dziewczynki 2005: 0 / 15

D06 Dziewczynki 2006: 0 / 22

D07 Dziewczynki 2007: 0 / 20

D08 Dziewczynki 2008: 0 / 26

D09 Dziewczynki 2009: 0 / 12

D10 Dziewczynki 2010: 0 / 11

D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze: 0 / 12

Kategorie

C01 M1i: 0 / 1

C01 M1s: 0 / 11

C02 M1i: 0 / 2

C02 M1s: 0 / 6

C03 M1i: 0 / 1

C03 M1s: 0 / 4

C04 M1s: 0 / 6

C05 K1i: 0 / 1

C05 M1i: 0 / 3

C05 M1s: 0 / 13

C06 M1i: 0 / 6

C06 M1s: 0 / 9

C07 K1i: 0 / 1

C07 M1i: 0 / 3

C07 M1s: 0 / 16

C08 K1i: 0 / 3

C08 M1i: 0 / 4

C08 M1s: 0 / 16

C08 M7i: 0 / 1

C09 M1i: 0 / 4

C09 M1s: 0 / 13

C10 M1i: 0 / 6

C10 M1s: 0 / 3

C11 K1s: 0 / 2

C11 M1i: 0 / 2

C11 M1s: 0 / 9

D01 K1s: 0 / 11

D01 M1s: 0 / 2

D02 K1i: 0 / 2

D02 K1s: 0 / 12

D02 M1s: 0 / 1

D03 K1i: 0 / 2

D03 K1s: 0 / 2

D04 K1s: 0 / 10

D04 M1i: 0 / 1

D05 K1i: 0 / 2

D05 K1s: 0 / 12

D05 M1i: 0 / 1

D06 K1i: 0 / 4

D06 K1s: 0 / 18

D07 K1i: 0 / 5

D07 K1s: 0 / 15

D08 K1i: 0 / 6

D08 K1s: 0 / 19

D08 M1s: 0 / 1

D09 K1i: 0 / 5

D09 K1s: 0 / 4

D09 M1s: 0 / 3

D10 K1i: 0 / 3

D10 K1s: 0 / 7

D10 M1s: 0 / 1

D11 K1i: 0 / 5

D11 K1s: 0 / 7

Miejscowości

1: 0 / 1

Bełczyna: 0 / 5

Boleslawiec: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 15

Chmieleń: 0 / 2

Golejów: 0 / 1

Janice: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 7

Klecza: 0 / 2

Kostrzyca: 0 / 1

Lubomierz: 0 / 7

Lwówek Śląski: 0 / 2

Łupki: 0 / 9

Marczow: 0 / 3

Marczów: 0 / 17

Mirsk: 0 / 2

Modrzewie: 0 / 1

Nielestno: 0 / 7

Oleszna Podgórska: 0 / 5

Olszyna: 0 / 1

Pasiecznik: 0 / 1

Pieszków: 0 / 1

Pilchowice: 0 / 23

Pilichowice: 0 / 1

Pławna: 0 / 1

Płoszczyna: 0 / 2

Popielówek: 0 / 1

Przezdziedza: 0 / 2

Przeździedza: 0 / 5

Radomice: 0 / 1

Radoniów: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 30

Skorzynice: 0 / 1

Strzyzowiec: 0 / 2

Strzyżowiec: 0 / 19

Ścięgny: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Ukraina: 0 / 8

Wlen: 0 / 18

Wleń: 0 / 94

Wojciechów: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Wrzeszczyn: 0 / 2

Kluby

_ (brak): 0 / 236

Ap Vratislavia: 0 / 1

H2K: 0 / 1

Makos Team: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 10

Olszyna Biega: 0 / 1

Pogoń Wleń: 0 / 2

Szkoła Podstawowa Im.jana Pawła Ii Lubomierz: 0 / 20

Szkoła Podstawowa Mirsk: 0 / 1

Szkoła Podstawowa Nr 2 We Lwówku Śląskim: 0 / 1

Szkoła Podstawowa W Siedlęcinie: 0 / 33