Bieg Szkolny Wleń XXVI Memoriał Uliczny im. Michał

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
ukryty na liście

Dystanse

C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi:
100 m
D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze:
100 m
C10 Chłopcy 2010:
150 m
D10 Dziewczynki 2010:
150 m
C09 Chłopcy 2009:
150 m
D09 Dziewczynki 2009:
150 m
C08 Chłopcy 2008:
200 m
D08 Dziewczynki 2008:
200 m
C07 Chłopcy 2007:
300 m
D07 Dziewczynki 2007:
300 m
C06 Chłopcy 2006:
400 m
D06 Dziewczynki 2006:
400 m
C05 Chłopcy 2005:
600 m
D05 Dziewczynki 2005:
600 m
C04 Chłopcy 2004:
600 m
D04 Dziewczynki 2004:
600 m
C03 Chłopcy 2003:
800 m
D03 Dziewczynki 2003:
800 m
C02 Chłopcy 2002:
800 m
D02 Dziewczynki 2002:
800 m
C01 Chłopcy 2001:
800 m
D01 Dziewczynki 2001:
800 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- Nikola Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001
--- Kacper Czech Bystrzyca C01 Chłopcy 2001
--- Krystian Stawski Wleń H2K C01 Chłopcy 2001
--- Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001
--- Natalia Sołtys Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001
--- Łukasz Woś Łupki C01 Chłopcy 2001
--- Patrycja Leszcz Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001
--- piotrek zduński Przeździedza C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi jg
--- Oliwia Kołodziejewska Wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Michał Wojewódka Wleń C01 Chłopcy 2001
--- piotrek zduński Przeździedza C01 Chłopcy 2001 jd
--- Julia Kopczyńska Wleń D01 Dziewczynki 2001
--- Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001
--- Justyna Wesołowska Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001
--- Oliwia Kołodziejewska Wleń D01 Dziewczynki 2001
--- Krystian błażewicz Marczów C01 Chłopcy 2001
--- jakub drzazga pilchowice C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- jakub drzazga pilchowice C01 Chłopcy 2001
--- Kornelia Raszkowska Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001
--- Lena Makos Boleslawiec MAKOS TEAM D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Marta Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005
--- Agnieszka Wojewódka Wleń D05 Dziewczynki 2005
--- Maksymilian Wziątek Radomice C05 Chłopcy 2005
--- Wiktoria Karpała Bystrzyca D01 Dziewczynki 2001
--- Kamila Suchecka Strzyżowiec D01 Dziewczynki 2001
--- kajetan kulczycki pilchowice C06 Chłopcy 2006
--- Kacper Cichoń Przeździedza Pogoń Wleń C06 Chłopcy 2006 Lubie Placki
--- Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006
--- Szymon Zamożniewicz Bełczyna C06 Chłopcy 2006
--- Tomek Sołtys Bystrzyca C06 Chłopcy 2006
--- Julia Martyna Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Piotrek Augustynowicz Pilichowice C06 Chłopcy 2006
--- Oliwier Zapała Wleń C06 Chłopcy 2006
--- Dorota Morman Łupki D06 Dziewczynki 2006
--- Natalia Zydor Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Adam Neumann Pilchowice C05 Chłopcy 2005
--- Martyna Bukowska Pilchowice D06 Dziewczynki 2006
--- Bartosz Ziółkowski Wleń C06 Chłopcy 2006
--- Dominika Macur Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005
--- Natalia Janicka Strzyżowiec D05 Dziewczynki 2005
--- Sonia Otuagoma Pilchowice D05 Dziewczynki 2005
--- Jakub Pasieczny Klecza C05 Chłopcy 2005
--- Klaudia Leszczyńska Wleń D05 Dziewczynki 2005
--- Izabela Reslerowska Nielestno D05 Dziewczynki 2005
--- Amelia Piaskowska Bystrzyca D06 Dziewczynki 2006
--- Dominik Kott Wleń C05 Chłopcy 2005
--- Kacper Spyrka Wleń C05 Chłopcy 2005
--- Weronika Czerkies STRZYŻOWIEC D05 Dziewczynki 2005
--- Bartek Słabicki Łupki C07 Chłopcy 2007
--- Jan Hajek Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Wiktoria Popłońska Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Katarzyna Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Igor Grochowski Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Kornelia Taraska Marczów D07 Dziewczynki 2007
--- Wiktoria Frontczak Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Amelia Kostun Bełczyna D08 Dziewczynki 2008
--- Dawid Pawłowski Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Mateusz Tyszkiewicz STRZYŻOWIEC C07 Chłopcy 2007
--- Gabriela Mierzwa Pilchowice D07 Dziewczynki 2007
--- Kordian Olearczyk Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Patryk Strouhal Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Fabian Bełtowski Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Marcel Polak Wleń C07 Chłopcy 2007
--- Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Wiktoria Dral Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Oliwia Godawa Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Hanna Fluder Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Wiktoria Leśniak Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Lena Pierścińska Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Marcel Szulist Wleń C06 Chłopcy 2006
--- Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- wiktoria leszek zabłocka Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Daniel Nowakowski Wleń C06 Chłopcy 2006
--- Milena Jastrzębska Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Patrycja Rogińska Wleń D06 Dziewczynki 2006
--- Zofia Matejko Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Klaudia Owoc Wleń D07 Dziewczynki 2007
--- Emilia Krystecka Wleń D08 Dziewczynki 2008
--- Bartek Kulczycki Pilchowice C08 Chłopcy 2008
--- Anastazja Marczenko Marczów D08 Dziewczynki 2008
--- Piotr Wróbel Strzyżowiec C07 Chłopcy 2007
--- Mateusz Zając Wleń C08 Chłopcy 2008
--- Angelika Pachota STRZYŻOWIEC D08 Dziewczynki 2008
--- Igor Schreiber Wleń C08 Chłopcy 2008
--- Grzegorz Liszka Wleń C08 Chłopcy 2008
--- Fabian Bekisz Klecza C07 Chłopcy 2007
--- Zofia Czarnuszko Jelenia Góra D08 Dziewczynki 2008
--- Daniel Łynko Łupki C07 Chłopcy 2007
--- Nataniel Rak Łupki C05 Chłopcy 2005
--- Hanna Czrnuszko Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010
--- Igor Gutkowski Nielestno C09 Chłopcy 2009
--- Amelia Idzik Wleń D09 Dziewczynki 2009
--- Olivia Jabłońska Bełczyna D09 Dziewczynki 2009
--- Oskar Korczyński Łupki C09 Chłopcy 2009
--- Dawid Litke Pilchowice C09 Chłopcy 2009
--- Otylia Pachota Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009
--- Maksymilian Zańko Wleń C09 Chłopcy 2009
--- Bartosz Węgielewski Wleń C09 Chłopcy 2009
--- Amanda Morman Łupki D04 Dziewczynki 2004
--- Dominika Załęska Wleń D04 Dziewczynki 2004
--- Martyna Sulińska Pilchowice D04 Dziewczynki 2004
--- Magdalena Dorsz Wleń D04 Dziewczynki 2004
--- konrad liszka wleń MLKS rakowice C04 Chłopcy 2004
--- Dominik Nowakowski Wleń C04 Chłopcy 2004
--- Mateusz Wolski Marczów C04 Chłopcy 2004
--- Ania Kościńska Marczów D04 Dziewczynki 2004
--- Kuba Turski Wleń Pogoń Wleń C04 Chłopcy 2004
--- Hubert Sawicki Wleń C08 Chłopcy 2008
--- Dominika Kołodziej Bystrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Jakub Libowiecki Marczow C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- agnieszka brzezinska Wleń D08 Dziewczynki 2008
--- Wiktoria Szulist Wlen D08 Dziewczynki 2008
--- Kornel Usidus wleń C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- FABIAN ZAJAC WLEŃ C08 Chłopcy 2008
--- Jakub Libowiecki Marczow C08 Chłopcy 2008
--- Michał Wojewódka Wleń D08 Dziewczynki 2008
--- Kornel Usidus wleń C08 Chłopcy 2008
--- Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008
--- Aleksandra Łukasik Strzyzowiec D08 Dziewczynki 2008
--- Laura Loraj Wleń D08 Dziewczynki 2008
--- Dominika Kołodziej Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008
--- jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008
--- jamie Houtzager Przezdziedza C08 Chłopcy 2008
--- Jakub Szwałko Mirsk C08 Chłopcy 2008
--- Mikołaj Nowosielski Kostrzyca C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Amelka Migut Olszyna Olszyna Biega D06 Dziewczynki 2006
--- Roksana Wiśniewska Marczów D03 Dziewczynki 2003
--- ANNA MICHOŃ WLEŃ D09 Dziewczynki 2009
--- Julia Zając Wleń MLKS Rakowice D03 Dziewczynki 2003
--- Piotr Zając Wrocław AP Vratislavia C09 Chłopcy 2009
--- Zuzana Kisza Wleń D09 Dziewczynki 2009
--- Magdalena Turek Wleń D10 Dziewczynki 2010
--- Dawid Ostrowski Wleń C05 Chłopcy 2005
--- Bartosz Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009
--- Dominik Radyno Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C09 Chłopcy 2009
--- Nikola Kłodzińska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008
--- Nikola Laudyńska Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008
--- Wiktoria Mytych Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008
--- Hanna Rygas Pasiecznik Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008
--- Dominika Majchrzak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D08 Dziewczynki 2008
--- Gracjan Piechowiak Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008
--- Michał Dudziak Popielówek Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C08 Chłopcy 2008
--- Filip Kujawa Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007
--- Kamila Kaczyńska Janice Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D07 Dziewczynki 2007
--- Kordian Półtorak Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C07 Chłopcy 2007
--- Karolina Pyka Lubomierz Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D06 Dziewczynki 2006
--- Bartosz Podobiński Golejów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C06 Chłopcy 2006
--- Gracjan Szymonowicz Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005
--- Klaudia Macias Chmieleń Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D05 Dziewczynki 2005
--- Michał Torba Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C05 Chłopcy 2005
--- Oliwia Pazdan Radoniów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz D04 Dziewczynki 2004
--- Mariusz Czop Oleszna Podgórska Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004
--- Szymon Wojciechowski Wojciechów Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II Lubomierz C04 Chłopcy 2004
--- Jakub Szwałko Mirsk Szkoła Podstawowa Mirsk C08 Chłopcy 2008
--- Ewa Kozdrowska Marczów D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Wiktoria Kozdrowska Marczów MLKS RAKOWICE D03 Dziewczynki 2003
--- Kamil Ledwon Nielestno D02 Dziewczynki 2002
--- Ernest Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002
--- Daria Jarosz Jelenia Góra D10 Dziewczynki 2010
--- Dawid Korzeniowski Jelenia Góra C08 Chłopcy 2008
--- Dominika Kostrzewa Bystrzyca D05 Dziewczynki 2005 Lubię śpiewać i tańczyć
--- Karol Lenart Bystrzyca C05 Chłopcy 2005
--- Ireneusz Dawidowicz Strzyżowiec C05 Chłopcy 2005
--- Carola Houtzager Przeździedza D04 Dziewczynki 2004
--- Wiktoria Korczyńska Łupki D06 Dziewczynki 2006
--- Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002
--- Dominika Anaszko Bystrzyca D02 Dziewczynki 2002
--- Joanna Machnicka Strzyżowiec D02 Dziewczynki 2002
--- Dawid Szoja Wleń C06 Chłopcy 2006
--- Oliwia Ługowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Jakub Jarych Wleń C09 Chłopcy 2009 Jestem szybki jak Bruce Lee
--- Bartosz Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Kalina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010
--- Filip Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010
--- Krystian Tomoń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010
--- Iwo Domaradzki Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010
--- Mikołaj Rodzeń Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010
--- Robert Wekłyk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C10 Chłopcy 2010
--- Estera Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D09 Dziewczynki 2009
--- Marcel Rzepka Siedlęcin C09 Chłopcy 2009
--- Jakub Hołub Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C09 Chłopcy 2009
--- Aleksandra Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D08 Dziewczynki 2008
--- Kornelia Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008
--- Mateusz Hamkało Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008
--- Fabian Ługowski Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008
--- Igor Murzyn Siedlęcin C08 Chłopcy 2008
--- Julia Pachota Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010
--- Paulina Czadrerska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007
--- Malwina Trytek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D07 Dziewczynki 2007
--- kacper Zawada Płoszczyna Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007
--- Paweł Sikora Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007
--- Kacper Pyziak Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C07 Chłopcy 2007
--- Martyna Tyka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D06 Dziewczynki 2006
--- Jakub Smolarek Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C06 Chłopcy 2006
--- Marta Marchewka Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005
--- Joanna Borowiec Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D05 Dziewczynki 2005
--- Marceli Krzywy Wrzeszczyn Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005
--- Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005
--- Aleksander Wilk Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005
--- Martyna Proska Wleń MLKS Rakowice D02 Dziewczynki 2002
--- Aleksandra Guzowska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D04 Dziewczynki 2004
--- Klaudia Krystecka Pilchowice D02 Dziewczynki 2002
--- Kajetan Dusznik Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C05 Chłopcy 2005
--- Wiktoria Leśniak Wleń MLKS Rakowice D06 Dziewczynki 2006
--- Amelia Wesołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002
--- Mateusz Kochan Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Miłosz Rybiałek Pławna Szkoła Podstawowa nr 2 we Lwówku Śląskim C06 Chłopcy 2006
--- Jakub Libowiecki Marczów C08 Chłopcy 2008
--- Kacper Dobosz Marczów C02 Chłopcy 2002
--- Zuzanna Pietruszkiewicz Modrzewie D02 Dziewczynki 2002
--- Kinga Lenart Bystrzyca D08 Dziewczynki 2008
--- Kamil Ledwon Nielestno C02 Chłopcy 2002
--- Tomasz Nalepka Tarczyn C09 Chłopcy 2009
--- Lena Czech Bystrzyca D09 Dziewczynki 2009
--- Zofia Napierala Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Kalina Jastrzębska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Gracjan Kulewicz Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Gracjan Kulewicz Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Antoni Libowiecki Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Huber Żuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Agata Kus Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Nadia Rykaczewska Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Zuzanna Slabicka Wlen D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Karol Romaniuk Wlen C11 Chłopcy rocznik 2011 i młodsi
--- Łukasz Chińko Wlen C10 Chłopcy 2010
--- Gracjan Kulewicz Wlen C10 Chłopcy 2010
--- Hubert Żuk Wlen C10 Chłopcy 2010
--- Kalina Jastrzębska Wlen D10 Dziewczynki 2010
--- Zofia Napierala Wlen D10 Dziewczynki 2010
--- Sandra Pierścieńska Wlen D10 Dziewczynki 2010
--- Aleksandra Kwiecień Wlen D10 Dziewczynki 2010
--- Marzena Morman Łupki D07 Dziewczynki 2007
--- MILENA KOROL PRZEŹDZIEDZA D07 Dziewczynki 2007
--- Gabriel Kowaliszyn Wleń C08 Chłopcy 2008
--- Aleksandra Grochowska 1 D09 Dziewczynki 2009
--- Aleksandra Grochowska Wleń D09 Dziewczynki 2009
--- Magdalena Napierala Wleń D09 Dziewczynki 2009
--- Jakub Krystecki Wleń C09 Chłopcy 2009
--- Kornelia Szymańska Wleń D09 Dziewczynki 2009
--- Piotr Stefańczyk Nielestno C09 Chłopcy 2009
--- Mikołaj Klocek Nielestno C09 Chłopcy 2009
--- Karol Andrejków Pilchowice C09 Chłopcy 2009
--- Filip Dmyszewicz Pilchowice C08 Chłopcy 2008
--- Julia Dobrowolska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008
--- Julia Janicka Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008
--- Weronika Kaczmarczyk Strzyżowiec D09 Dziewczynki 2009
--- Milan Ligiżyński Pilchowice C09 Chłopcy 2009
--- Wiktoria Rybakowska Pilchowice D08 Dziewczynki 2008
--- Daria Siemaszko Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008
--- Zuzanna Połaczewska Lwówek Śląski D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Szymon Żyłkiewicz Wleń C10 Chłopcy 2010
--- Agata Kołodziej Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007
--- Ada Gap Marczów MLKS Rakowice D05 Dziewczynki 2005 Lubię biegać i skakać w dal
--- Kinga Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002
--- Dominika Sokołowska Wleń D02 Dziewczynki 2002
--- Patryk Piątko Pieszków MLKS Rakowice C07 Chłopcy 2007
--- Olek Kamiński Skorzynice MLKS Rakowice C05 Chłopcy 2005
--- Victoriya Bublyk Ukraina D02 Dziewczynki 2002
--- Kateryna Lylo Ukraina D07 Dziewczynki 2007
--- Halyna Heryn Ukraina D02 Dziewczynki 2002
--- Victoriya Labych Ukraina D04 Dziewczynki 2004
--- Oksana Kozak Ukraina D04 Dziewczynki 2004
--- Vladyslava Kislvanna Ukraina D04 Dziewczynki 2004
--- Marta Mazur Ukraina D06 Dziewczynki 2006
--- Maria Malinovska Ukraina D06 Dziewczynki 2006
--- Konrad Rudnicki Bełczyna C02 Chłopcy 2002
--- Julia Malinowska Wleń D02 Dziewczynki 2002
--- michał jucha wleń C02 Chłopcy 2002
--- Kacper Ciężkowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007
--- Aleksandra Mazurkiewicz Strzyżowiec D08 Dziewczynki 2008
--- Szymon Mrówka Pilchowice C08 Chłopcy 2008
--- Klaudia Pierzchała Pilchowice D06 Dziewczynki 2006
--- Aleksandra Dąbrowska Strzyżowiec Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010
--- Oliwia Rybakowska Pilchowice D07 Dziewczynki 2007
--- Miłosz Wesołowski Pilchowice C07 Chłopcy 2007
--- Alina Płońska Wleń D08 Dziewczynki 2008
--- Julia Łastowska Marczów D08 Dziewczynki 2008
--- Alan Czerwiński Wleń C05 Chłopcy 2005
--- Paweł Dancewicz Wleń C06 Chłopcy 2006
--- Łukasz Kuźba Wleń C01 Chłopcy 2001
--- Szymon Litke Wleń C01 Chłopcy 2001
--- Łukasz Martyniuk Marczów C01 Chłopcy 2001
--- Konrad Gil Wleń C01 Chłopcy 2001
--- Patryk Kołodziejewski Wleń C02 Chłopcy 2002
--- Hubert Frąckowiak Wleń C01 Chłopcy 2001
--- Patryk Szmit Ścięgny MLKS Rakowice C03 Chłopcy 2003
--- Sara Sawicka Wleń D01 Dziewczynki 2001
--- Sandra Kościńska Marczów D03 Dziewczynki 2003
--- Emilia Skrobuk Wleń D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Marcin Woś Wleń C03 Chłopcy 2003
--- Stanisław Łyżnik Wleń C03 Chłopcy 2003
--- Mikołaj Matejewicz Wleń C03 Chłopcy 2003
--- Karol Kozyra pilchowice C03 Chłopcy 2003
--- Maria Borkowska Lwówek Śląski D07 Dziewczynki 2007
--- Martyna Durka Jelenia Góra D07 Dziewczynki 2007
--- Anna Barańska Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie D10 Dziewczynki 2010
--- Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002
--- Magda Wolska Marczów D02 Dziewczynki 2002
--- Weronika Turkiewicz Siedlęcin D11 Dziewczynki rocznik 2011 i młodsze
--- Jakub Turkiewicz Siedlęcin Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie C08 Chłopcy 2008
--- kamil kulewicz pilchowice C02 Chłopcy 2002
--- Julia Krajewska Wleń D05 Dziewczynki 2005
--- Oliwia Dyła Jelenia Góra D06 Dziewczynki 2006 Jestem uczennica szkoły podstawowej Nr.13 w Jeleniej Górze. Chodzę do 5 klasy .Interesuje sie sportem oraz trenuję Ju-jitsu.
--- Martyna Taraska Marczow D01 Dziewczynki 2001
--- Weronika Kostun Bełczyna D05 Dziewczynki 2005
--- Miłosz Śpiewak Wleń C02 Chłopcy 2002