XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km 10km-MVI
2 Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-MII
3 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIII
4 Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km 10km-MIII
5 Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KIV
6 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km 10km-MVI
7 Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km 10km-KIII
8 JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km 10km-MIII
9 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km 10km-MIII
10 JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km 10km-MVI
11 wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
12 ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MIII
13 Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km 10km-KIII
14 Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km 10km-MV
15 Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km 10km-MIII Gery
16 zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
17 Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MIII
18 Józef Hołyś Krobica BIEG 10km 10km-MVI
19 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
20 Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MV
21 Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km 10km-KI
22 Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIII
23 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-KII
24 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-MII
25 Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km 10km-KIII
26 Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MV I m. w VIII Maratonie Ślężan...
27 miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km 10km-MIV
28 EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-KIV
29 TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-MIV
30 Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km 10km-MIII
31 Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km 10km-KIV
32 Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
33 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km 10km-MIV
34 Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
35 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km 10km-MIII
36 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km 10km-MV
37 Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km 10km-MIII
38 Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km 10km-MII
39 Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MII
40 zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
41 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
42 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
43 Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km 10km-KIII
44 Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
45 Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
46 Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIV
47 Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km 10km-KII
48 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MII
49 jan kruszewski świerzawa BIEG 10km 10km-MVII
50 Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km 10km-MIV
51 Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
52 Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km 10km-MIV
53 Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
54 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km 10km-MIII
55 Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km 10km-KIII
56 Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
57 Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIV
58 Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIV
59 KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km 10km-MIII
60 Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MI
61 Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIV
62 Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-KIV
63 Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-MV
64 Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km 10km-MIII
65 Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
66 Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km 10km-MII
67 Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MII
68 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km 10km-KVI
69 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
70 DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km 10km-MV
71 Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
72 Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KV
73 Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIV
74 Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
75 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
76 Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MIV
77 Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
78 Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
79 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIII
80 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIII
81 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MV
82 Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MI
83 Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km 10km-KV
84 Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
85 jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
86 zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
87 Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km 10km-MIII
88 Joanna Stanke Legnica BIEG 10km 10km-KIII
89 Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
90 Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MII
91 KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km 10km-MIV
92 Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km 10km-MIV
93 anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
94 Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MV
95 Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km 10km-MIII
96 Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km 10km-MIII
97 Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-KVI
98 Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-MVI
99 Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
100 Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km 10km-MI Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
101 Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km 10km-KIII
102 Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km 10km-MIV
103 danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
104 Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MVII
105 Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km 10km-MIV OK. :)
106 DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km 10km-KII
107 Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MIII
108 Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km 10km-KIII Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
109 elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 109

Płeć

kobiety: 0 / 37

mężczyźni: 0 / 72

Dystans

BIEG 10km: 0 / 94

BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.): 0 / 7

WÓZKI 10km: 0 / 8

Kategorie

: 0 / 7

10km-KI: 0 / 1

10km-KII: 0 / 3

10km-KIII: 0 / 13

10km-KIV: 0 / 7

10km-KV: 0 / 2

10km-KVI: 0 / 2

10km-MI: 0 / 3

10km-MII: 0 / 10

10km-MIII: 0 / 20

10km-MIV: 0 / 16

10km-MV: 0 / 10

10km-MVI: 0 / 5

10km-MVII: 0 / 2

woz-K: 0 / 4

woz-M: 0 / 4

Miejscowości

Antwerpen: 0 / 1

Bieniowice: 0 / 1

Boleslawiec: 0 / 2

Bolków: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 0 / 2

Hnusta: 0 / 4

Janowice Wielkie: 0 / 2

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 13

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 0 / 2

Krobica: 0 / 1

Kromnów: 0 / 1

Legnica: 0 / 6

Lubań: 0 / 5

Lubin: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Marczów: 0 / 3

Miłkowice: 0 / 1

Miłków: 0 / 1

Mirsk: 0 / 2

Niedzwiedzice: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 0 / 4

Płóczki Dolne: 0 / 1

Podgórzyn: 0 / 1

Radomice: 0 / 1

Rybnica: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 1

Siekierczyn: 0 / 1

Siemianowice Śląskie: 0 / 3

Staniszów: 0 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 4

Szprotawa: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 4

Świerzawa: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Węgliniec: 0 / 1

Wleń: 0 / 8

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 9

Zielona Góra: 0 / 4

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

5 Pinż: 0 / 1

Ads Masna Krytyczna: 0 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Biegamdlazdrowia.pl: 0 / 1

Brzeziński Run Club: 0 / 1

Edi Team: 0 / 2

Edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Galileos Plan Team: 0 / 1

Jw 2399 Swietoszow: 0 / 1

Karkonosz Runing Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team Szklarska Poręba: 0 / 1

Kb Lew Legnica: 0 / 8

Kowary Biegaja: 0 / 1

Ks Orlik Jelenia Góra-Piłka Nożna: 0 / 1

Ks Sms Szklarska Poręba: 0 / 2

Kwisa Lubań/edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu: 0 / 8

Makoś Team: 0 / 1

Mesto Hnusta: 0 / 4

Michońskiteam: 0 / 1

Mks Karkonosze Sporty Zimowe: 0 / 2

Mks Paulinum Jelenia Góra: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 6

Naturalnie Janowice: 0 / 2

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Olszyna Biega: 0 / 4

Orientop Wrocław: 0 / 1

Szalony Team: 0 / 2

Team Lubań: 0 / 2

Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury: 0 / 1

@tri_Ziptii: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 0 / 7

Zabiegana Gryfolandia: 0 / 1

Zse-T Rakowice Wielkie, Pz Lzs Lwówek Śląski: 0 / 1