XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
2 zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
3 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km 10km-KVI
4 elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
5 danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
6 Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-KVI
7 Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km 10km-KV
8 Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KV
9 EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-KIV
10 Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-KIV
11 Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIV
12 Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIV
13 Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KIV
14 Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIV
15 Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km 10km-KIV
16 Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km 10km-KIII
17 Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km 10km-KIII
18 Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km 10km-KIII
19 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIII
20 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
21 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
22 Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km 10km-KIII
23 Joanna Stanke Legnica BIEG 10km 10km-KIII
24 Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km 10km-KIII
25 Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIII
26 Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
27 Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km 10km-KIII
28 Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km 10km-KIII Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
29 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-KII
30 Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km 10km-KII
31 DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km 10km-KII
32 Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km 10km-KI
33 Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
34 Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
35 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
36 Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
37 Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
38 Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MVII
39 jan kruszewski świerzawa BIEG 10km 10km-MVII
40 JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km 10km-MVI
41 Józef Hołyś Krobica BIEG 10km 10km-MVI
42 henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km 10km-MVI
43 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km 10km-MVI
44 zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
45 wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
46 zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
47 Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-MVI
48 jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
49 Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km 10km-MV
50 Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
51 Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MV
52 DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km 10km-MV
53 Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MV I m. w VIII Maratonie Ślężan...
54 Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MV
55 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MV
56 Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
57 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km 10km-MV
58 Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-MV
59 TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-MIV
60 Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km 10km-MIV
61 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
62 Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIV
63 Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
64 Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km 10km-MIV
65 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km 10km-MIV
66 Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
67 Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
68 KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km 10km-MIV
69 Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MIV
70 miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km 10km-MIV
71 Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km 10km-MIV
72 Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIV
73 Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km 10km-MIV OK. :)
74 Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km 10km-MIV
75 Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MIII
76 Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km 10km-MIII
77 Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km 10km-MIII
78 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIII
79 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIII
80 ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MIII
81 Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km 10km-MIII
82 KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km 10km-MIII
83 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km 10km-MIII
84 Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km 10km-MIII
85 Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MIII
86 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km 10km-MIII
87 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
88 Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km 10km-MIII
89 Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km 10km-MIII Gery
90 Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
91 Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km 10km-MIII
92 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km 10km-MIII
93 JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km 10km-MIII
94 Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km 10km-MIII
95 Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km 10km-MII
96 Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km 10km-MII
97 Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MII
98 Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MII
99 Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-MII
100 Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
101 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-MII
102 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MII
103 Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
104 Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MII
105 Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MI
106 Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km 10km-MI Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
107 Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MI
108 Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
109 Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 109

Płeć

kobiety: 0 / 37

mężczyźni: 0 / 72

Dystans

BIEG 10km: 0 / 94

BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.): 0 / 7

WÓZKI 10km: 0 / 8

Kategorie

: 0 / 7

10km-KI: 0 / 1

10km-KII: 0 / 3

10km-KIII: 0 / 13

10km-KIV: 0 / 7

10km-KV: 0 / 2

10km-KVI: 0 / 2

10km-MI: 0 / 3

10km-MII: 0 / 10

10km-MIII: 0 / 20

10km-MIV: 0 / 16

10km-MV: 0 / 10

10km-MVI: 0 / 5

10km-MVII: 0 / 2

woz-K: 0 / 4

woz-M: 0 / 4

Miejscowości

Antwerpen: 0 / 1

Bieniowice: 0 / 1

Boleslawiec: 0 / 2

Bolków: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 0 / 2

Hnusta: 0 / 4

Janowice Wielkie: 0 / 2

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 13

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 0 / 2

Krobica: 0 / 1

Kromnów: 0 / 1

Legnica: 0 / 6

Lubań: 0 / 5

Lubin: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Marczów: 0 / 3

Miłkowice: 0 / 1

Miłków: 0 / 1

Mirsk: 0 / 2

Niedzwiedzice: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 0 / 4

Płóczki Dolne: 0 / 1

Podgórzyn: 0 / 1

Radomice: 0 / 1

Rybnica: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 1

Siekierczyn: 0 / 1

Siemianowice Śląskie: 0 / 3

Staniszów: 0 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 4

Szprotawa: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 4

Świerzawa: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Węgliniec: 0 / 1

Wleń: 0 / 8

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 9

Zielona Góra: 0 / 4

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

5 Pinż: 0 / 1

Ads Masna Krytyczna: 0 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Biegamdlazdrowia.pl: 0 / 1

Brzeziński Run Club: 0 / 1

Edi Team: 0 / 2

Edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Galileos Plan Team: 0 / 1

Jw 2399 Swietoszow: 0 / 1

Karkonosz Runing Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team Szklarska Poręba: 0 / 1

Kb Lew Legnica: 0 / 8

Kowary Biegaja: 0 / 1

Ks Orlik Jelenia Góra-Piłka Nożna: 0 / 1

Ks Sms Szklarska Poręba: 0 / 2

Kwisa Lubań/edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu: 0 / 8

Makoś Team: 0 / 1

Mesto Hnusta: 0 / 4

Michońskiteam: 0 / 1

Mks Karkonosze Sporty Zimowe: 0 / 2

Mks Paulinum Jelenia Góra: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 6

Naturalnie Janowice: 0 / 2

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Olszyna Biega: 0 / 4

Orientop Wrocław: 0 / 1

Szalony Team: 0 / 2

Team Lubań: 0 / 2

Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury: 0 / 1

@tri_Ziptii: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 0 / 7

Zabiegana Gryfolandia: 0 / 1

Zse-T Rakowice Wielkie, Pz Lzs Lwówek Śląski: 0 / 1