XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
ukryty na liście

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Wyniki

Zawody zakończone

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Opis
--- ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km
--- Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km
--- Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km
--- Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km
--- Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km
--- Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km
--- Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km
--- Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km
--- Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km
--- anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km
--- Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km
--- Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km
--- Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km
--- Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km
--- Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km
--- Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km
--- Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
--- Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km
--- Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km
--- danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km
--- Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km Gery
--- DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km
--- Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km
--- elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km
--- Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km
--- Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km
--- EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km
--- Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km
--- Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km
--- Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km
--- Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km
--- Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km
--- henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km
--- Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km
--- Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km
--- Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
--- jan kruszewski świerzawa BIEG 10km
--- JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km
--- Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km
--- JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km
--- JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km
--- jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km
--- Joanna Stanke Legnica BIEG 10km
--- Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km
--- Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
--- Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km
--- Józef Hołyś Krobica BIEG 10km
--- Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km
--- Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km
--- KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km
--- Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km
--- Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km
--- Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km
--- Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km
--- Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km
--- Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km
--- Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km
--- Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
--- Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km
--- Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km
--- KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km
--- Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km
--- Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km
--- Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km
--- Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km
--- Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
--- Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km
--- Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km
--- MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km
--- Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km
--- Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km
--- MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km
--- Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km
--- Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
--- Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
--- Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km
--- miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km
--- Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
--- Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km
--- Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km
--- Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km
--- Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km
--- Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km
--- Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km
--- Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km
--- Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km
--- Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km
--- Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km
--- Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km
--- Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km
--- Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km I m. w VIII Maratonie Ślężan...
--- Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km
--- TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km
--- Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km
--- Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km
--- Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km OK. :)
--- Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km
--- Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km
--- Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km
--- Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km
--- wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
--- zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km
--- zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km