XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MIII
2 Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km 10km-MII
3 Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km 10km-KIV
4 Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km 10km-KIII
5 Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIV
6 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km 10km-MV
7 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
8 Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km 10km-MIII
9 Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIV
10 anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
11 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIII
12 Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km 10km-KIII
13 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIII
14 Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIV
15 Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
16 Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km 10km-KIII
17 Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km 10km-MIV
18 Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
19 Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km 10km-MIII
20 Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km 10km-KIII
21 danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
22 DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km 10km-MV
23 Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km 10km-MIII Gery
24 DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km 10km-KII
25 Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
26 elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
27 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
28 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
29 Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km 10km-KIII
30 EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-KIV
31 Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIV
32 Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km 10km-KII
33 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km 10km-KVI
34 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
35 Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
36 henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km 10km-MVI
37 Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km 10km-MIV
38 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km 10km-MIII
39 Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
40 jan kruszewski świerzawa BIEG 10km 10km-MVII
41 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MV
42 Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MIV
43 JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km 10km-MIII
44 JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km 10km-MVI
45 jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
46 Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-MV
47 Joanna Stanke Legnica BIEG 10km 10km-KIII
48 Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km 10km-KIII
49 Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km 10km-KIII Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
50 Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km 10km-KV
51 Józef Hołyś Krobica BIEG 10km 10km-MVI
52 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km 10km-MVI
53 Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIV
54 KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km 10km-MIII
55 Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km 10km-MIII
56 Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km 10km-MII
57 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-KII
58 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-MII
59 Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MVII
60 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIII
61 Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-KVI
62 Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km 10km-MI Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
63 Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
64 Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km 10km-MIV
65 KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km 10km-MIV
66 Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
67 Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MIII
68 Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km 10km-MIII
69 Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km 10km-KI
70 Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
71 Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KV
72 Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km 10km-MIII
73 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km 10km-MIII
74 Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MII
75 Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MIII
76 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km 10km-MIII
77 Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
78 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
79 Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
80 Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km 10km-MV
81 miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km 10km-MIV
82 Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
83 Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIII
84 Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km 10km-MIII
85 Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MV
86 Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
87 Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
88 Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MII
89 Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-MII
90 Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KIV
91 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MII
92 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km 10km-MIV
93 Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-MVI
94 Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MV
95 Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MV I m. w VIII Maratonie Ślężan...
96 Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MII
97 TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-MIV
98 Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km 10km-MIV
99 Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
100 Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km 10km-MIV OK. :)
101 Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km 10km-MIII
102 Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MI
103 Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MI
104 Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-KIV
105 wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
106 zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
107 Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
108 zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
109 zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 109

Płeć

kobiety: 0 / 37

mężczyźni: 0 / 72

Dystans

BIEG 10km: 0 / 94

BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.): 0 / 7

WÓZKI 10km: 0 / 8

Kategorie

: 0 / 7

10km-KI: 0 / 1

10km-KII: 0 / 3

10km-KIII: 0 / 13

10km-KIV: 0 / 7

10km-KV: 0 / 2

10km-KVI: 0 / 2

10km-MI: 0 / 3

10km-MII: 0 / 10

10km-MIII: 0 / 20

10km-MIV: 0 / 16

10km-MV: 0 / 10

10km-MVI: 0 / 5

10km-MVII: 0 / 2

woz-K: 0 / 4

woz-M: 0 / 4

Miejscowości

Antwerpen: 0 / 1

Bieniowice: 0 / 1

Boleslawiec: 0 / 2

Bolków: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 0 / 2

Hnusta: 0 / 4

Janowice Wielkie: 0 / 2

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 13

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 0 / 2

Krobica: 0 / 1

Kromnów: 0 / 1

Legnica: 0 / 6

Lubań: 0 / 5

Lubin: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Marczów: 0 / 3

Miłkowice: 0 / 1

Miłków: 0 / 1

Mirsk: 0 / 2

Niedzwiedzice: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 0 / 4

Płóczki Dolne: 0 / 1

Podgórzyn: 0 / 1

Radomice: 0 / 1

Rybnica: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 1

Siekierczyn: 0 / 1

Siemianowice Śląskie: 0 / 3

Staniszów: 0 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 4

Szprotawa: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 4

Świerzawa: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Węgliniec: 0 / 1

Wleń: 0 / 8

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 9

Zielona Góra: 0 / 4

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

5 Pinż: 0 / 1

Ads Masna Krytyczna: 0 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Biegamdlazdrowia.pl: 0 / 1

Brzeziński Run Club: 0 / 1

Edi Team: 0 / 2

Edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Galileos Plan Team: 0 / 1

Jw 2399 Swietoszow: 0 / 1

Karkonosz Runing Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team Szklarska Poręba: 0 / 1

Kb Lew Legnica: 0 / 8

Kowary Biegaja: 0 / 1

Ks Orlik Jelenia Góra-Piłka Nożna: 0 / 1

Ks Sms Szklarska Poręba: 0 / 2

Kwisa Lubań/edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu: 0 / 8

Makoś Team: 0 / 1

Mesto Hnusta: 0 / 4

Michońskiteam: 0 / 1

Mks Karkonosze Sporty Zimowe: 0 / 2

Mks Paulinum Jelenia Góra: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 6

Naturalnie Janowice: 0 / 2

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Olszyna Biega: 0 / 4

Orientop Wrocław: 0 / 1

Szalony Team: 0 / 2

Team Lubań: 0 / 2

Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury: 0 / 1

@tri_Ziptii: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 0 / 7

Zabiegana Gryfolandia: 0 / 1

Zse-T Rakowice Wielkie, Pz Lzs Lwówek Śląski: 0 / 1