XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Informacje o zawodach:

Organizator:
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
Data:
2017-05-07
Adres strony www:
link
Opis imprezy:
Status:
zapisy otwarte

Dystanse

BIEG 10km:
10000 m
BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.):
6000 m
WÓZKI 10km:
10000 m

Zarejestrowani Uczestnicy

Zarejestruj się
Lp Nr startowy Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Kategoria Opis
1 Ewa Krawiec Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIV
2 Agnieszka Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 10km 10km-KIV
3 Daniel Jarosz Kowary BIEG 10km 10km-KIII
4 Barbara Leśniak Wleń BIEG 10km 10km-KIII
5 Agnieszka Dekiert Lubin BIEG 10km 10km-KIII
6 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
7 Elżbieta Kowalewska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
8 Joanna Stanke Legnica BIEG 10km 10km-KIII
9 Ela Lampkowska Zgorzelec BIEG 10km 10km-KIII
10 Joanna Twardysko Bolków BIEG 10km 10km-KIII
11 Joanna Zielińska Wleń BIEG 10km 10km-KIII Z każdym przebytym kilometrem staje sie bardziej szczęśliwa :)
12 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-KII
13 Maja Kałuża Siemianowice Śląskie BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
14 Kazimierz Wojtasik Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MVII
15 jan kruszewski świerzawa BIEG 10km 10km-MVII
16 Józef Hołyś Krobica BIEG 10km 10km-MVI
17 Mirek Glogowski Siedlęcin BIEG 10km 10km-MV
18 DARIUSZ OPAJDOWSKI GROMADKA BIEG 10km 10km-MV
19 Piotr Szutkowski Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MV
20 JAN SALAMONOWICZ ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MV
21 Krzysztof Kurek Miłkowice BIEG 10km 10km-MIV
22 Piotr Kamiński Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
23 Tomasz Krzysztof Mirsk BIEG 10km 10km-MIV
24 Bart Vanhauwaert Antwerpen BIEG 10km 10km-MIV
25 Tomasz Moczek Głogów BIEG 10km 10km-MIII
26 Marcin Sroka Węgliniec BIEG 10km 10km-MIII
27 Maciej Szymański Zielona Góra BIEG 10km 10km-MIII
28 MARCIN KAPŁON GRYFÓW ŚLĄSKI BIEG 10km 10km-MIII
29 Gniewomir Oblicki Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
30 Andrzej Kalinowski Wleń BIEG 10km 10km-MIII
31 Artur Osyda Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MIII
32 Kamil Szwałko Mirsk BIEG 10km 10km-MIII
33 Adam Kondratowicz Wleń BIEG 10km 10km-MII
34 Piotr Kosiuk Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MII
35 Szymon Stelmach Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MII
36 Karolina Jankowska Lubań BIEG 10km 10km-MII
37 Jakub Libowiecki Marczów BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
38 Karol Mroczkowski Wrocław @tri_ziptii BIEG 10km 10km-MII
39 Dawid Gorlach Wleń 5 pinż BIEG 10km 10km-MIII Gery
40 Sławomir Kałuża Siemianowice Śląskie ADS Masna Krytyczna BIEG 10km 10km-MIV
41 Genowefa Nowakowska Jelenia Góra Biegam dla Zdrowia BIEG 10km 10km-KVI
42 DOMINIKA WYLEŻOŁ JELENIA GÓRA biegamdlazdrowia.pl BIEG 10km 10km-KII
43 Błażej Brzeziński Bydgoszcz Brzeziński Run Club BIEG 10km 10km-MIII
44 Elżbieta Kowqalewska Zgorzelec Edi Team BIEG 10km 10km-KIII
45 Ewelina Krawiec Zgorzelec EDI TEAM BIEG 10km 10km-KII
46 Sebastian Krawiec Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC BIEG 10km 10km-MII
47 Tomasz Wojtasik Miłków Galileos Plan Team BIEG 10km 10km-MIV OK. :)
48 JAROSLAW DRUCIAREK SZPROTAWA JW 2399 Swietoszow BIEG 10km 10km-MIII
49 KAMIL MAKOS BOLESLAWIEC KARKONOSZ RUNING TEAM BIEG 10km 10km-MIII
50 KRZYSZTOF SUDOMLAK SIEKIERCZYN Karkonosz Running Team BIEG 10km 10km-MIV
51 Paulina Janik Jelenia Góra Karkonosz Running Team Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIII
52 Małgorzata Oziomek Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KV
53 Renata Celuch Niedzwiedzice KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-KIV
54 JERZY DYGUDAJ BIENIOWICE KB LEW LEGNICA BIEG 10km 10km-MVI
55 henryk ambrosiewicz jelenia gora kb lew legnica BIEG 10km 10km-MVI
56 Stanisław Jaworski Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MV I m. w VIII Maratonie Ślężan...
57 Jacek Synowiec Legnica Kb Lew Legnica BIEG 10km 10km-MIV
58 Łukasz Grad Legnica KB LEW Legnica BIEG 10km 10km-MIII
59 Rafał Bardziński Legnica KB Lew Legnica BIEG 10km 10km-MII
60 Paweł Kochel Kowary Kowary biegaja BIEG 10km 10km-MIII
61 Nikola Raszkowska Bystrzyca KS Orlik Jelenia Góra-piłka nożna BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
62 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIII
63 Anna Rostkowska Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIII
64 Grzegorz Staroń Lubań Kwisa Lubań/Edi team Zgorzelec BIEG 10km 10km-MIV
65 anna szafratowicz świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
66 zofia koszela świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
67 elżbieta żwirko zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
68 danuta witkowska świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-K
69 zenon sokól wroclaw Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
70 wieslaw dylewski zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
71 zbigniew grad zielona góra Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
72 jerzy soboń świebodzin Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu WÓZKI 10km woz-M
73 miroslaw jazwicz boleslawiec makoś team BIEG 10km 10km-MIV
74 Zdenka Slatinska Hnusta Mesto Hnusta BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
75 Jan Pocklan Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MIV
76 Lukas Molnar Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
77 Martin Kradlak Hnusta Mesto Hnusta BIEG 10km 10km-MII
78 Magdalena Janiak Karpacz MichońSkiteam BIEG 10km 10km-KI
79 Krzysiek Tschirch Jelenia Góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 10km 10km-MI Rekord na 10 km. 35:53 Rekord na 5 km . 17:10
80 Bartłomiej Krawczyk jelenia góra Mks Karkonosze sporty zimowe BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.) Mistrz polski na nartorolkach
81 Tristian Samulski Staniszów MKS Paulinum Jelenia Góra BIEG 10km 10km-MI
82 Martyna Izworska Marczów MLKS Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
83 Martyna Proska Wleń Mlks Rakowice BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.)
84 Stanisław Izworski Marczów MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MV
85 Marek Zając Wleń MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MIII
86 Marcin Nalepka Tarczyn MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MII
87 Tomasz Marut Płóczki Dolne MLKS Rakowice BIEG 10km 10km-MI
88 Krystyna Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-KVI
89 Stanisław Świerk Janowice Wielkie NaturalniE Janowice BIEG 10km 10km-MVI
90 Anna Ficner złotoryja olaws złotoryja BIEG 10km 10km-KIII
91 Urszula Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-KIV
92 Jerzy Migut Olszyna Olszyna Biega BIEG 10km 10km-MV
93 Andrzej Paszkowski Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
94 Tomasz Tertel Olszyna OLSZYNA BIEGA BIEG 10km 10km-MIV
95 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław BIEG 10km 10km-MIII
96 EWA Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-KIV
97 TADEUSZ Kajder Nowa Sól SZALONY TEAM BIEG 10km 10km-MIV
98 Andrzej Klatka Lubań Team Lubań BIEG 10km 10km-MV
99 MARIUSZ LERIAN LUBAŃ TEAM LUBAŃ BIEG 10km 10km-MIII
100 Jola Siarkiewicz Podgórzyn Team Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury BIEG 10km 10km-KV
101 Alicja Machtelewska Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-KIV
102 Aneta Palińska Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-KIV
103 Krzysztof Kuchnia Rybnica TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
104 Piotr Paliński Szklarska Poręba TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MV
105 Artur Machtelewski Jelenia Góra TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA BIEG 10km 10km-MIV
106 Józef Matuszak Kromnów TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIV
107 Krystian Basta Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba BIEG 10km 10km-MIII
108 Józef Czarnecki Gryfów Śląski Zabiegana Gryfolandia BIEG 10km 10km-MVI
109 ADAM DYMITROCA RADOMICE ZSE-T Rakowice Wielkie, PZ LZS Lwówek Śląski BIEG 10km 10km-MIII

Statystyki

dopuszczeni / zapisani: 0 / 109

Płeć

kobiety: 0 / 37

mężczyźni: 0 / 72

Dystans

BIEG 10km: 0 / 94

BIEG 6km (do 16lat od 2001r. ur.): 0 / 7

WÓZKI 10km: 0 / 8

Kategorie

: 0 / 7

10km-KI: 0 / 1

10km-KII: 0 / 3

10km-KIII: 0 / 13

10km-KIV: 0 / 7

10km-KV: 0 / 2

10km-KVI: 0 / 2

10km-MI: 0 / 3

10km-MII: 0 / 10

10km-MIII: 0 / 20

10km-MIV: 0 / 16

10km-MV: 0 / 10

10km-MVI: 0 / 5

10km-MVII: 0 / 2

woz-K: 0 / 4

woz-M: 0 / 4

Miejscowości

Antwerpen: 0 / 1

Bieniowice: 0 / 1

Boleslawiec: 0 / 2

Bolków: 0 / 1

Bydgoszcz: 0 / 1

Bystrzyca: 0 / 1

Głogów: 0 / 1

Gromadka: 0 / 1

Gryfów Śląski: 0 / 2

Hnusta: 0 / 4

Janowice Wielkie: 0 / 2

Jelenia Gora: 0 / 1

Jelenia Góra: 0 / 13

Karpacz: 0 / 1

Kowary: 0 / 2

Krobica: 0 / 1

Kromnów: 0 / 1

Legnica: 0 / 6

Lubań: 0 / 5

Lubin: 0 / 1

Lwówek Śląski: 0 / 1

Marczów: 0 / 3

Miłkowice: 0 / 1

Miłków: 0 / 1

Mirsk: 0 / 2

Niedzwiedzice: 0 / 1

Nowa Sól: 0 / 2

Olszyna: 0 / 4

Płóczki Dolne: 0 / 1

Podgórzyn: 0 / 1

Radomice: 0 / 1

Rybnica: 0 / 1

Siedlęcin: 0 / 1

Siekierczyn: 0 / 1

Siemianowice Śląskie: 0 / 3

Staniszów: 0 / 1

Szklarska Poręba: 0 / 4

Szprotawa: 0 / 1

Świebodzin: 0 / 4

Świerzawa: 0 / 1

Tarczyn: 0 / 1

Węgliniec: 0 / 1

Wleń: 0 / 8

Wroclaw: 0 / 1

Wrocław: 0 / 1

Zgorzelec: 0 / 9

Zielona Góra: 0 / 4

Złotoryja: 0 / 1

Kluby

_ (brak): 0 / 37

5 Pinż: 0 / 1

Ads Masna Krytyczna: 0 / 1

Biegam Dla Zdrowia: 0 / 1

Biegamdlazdrowia.pl: 0 / 1

Brzeziński Run Club: 0 / 1

Edi Team: 0 / 2

Edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Galileos Plan Team: 0 / 1

Jw 2399 Swietoszow: 0 / 1

Karkonosz Runing Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team: 0 / 1

Karkonosz Running Team Szklarska Poręba: 0 / 1

Kb Lew Legnica: 0 / 8

Kowary Biegaja: 0 / 1

Ks Orlik Jelenia Góra-Piłka Nożna: 0 / 1

Ks Sms Szklarska Poręba: 0 / 2

Kwisa Lubań/edi Team Zgorzelec: 0 / 1

Lubuskie Stowarzyszenie Inwalidów Narządu Ruchu: 0 / 8

Makoś Team: 0 / 1

Mesto Hnusta: 0 / 4

Michońskiteam: 0 / 1

Mks Karkonosze Sporty Zimowe: 0 / 2

Mks Paulinum Jelenia Góra: 0 / 1

Mlks Rakowice: 0 / 6

Naturalnie Janowice: 0 / 2

Olaws Złotoryja: 0 / 1

Olszyna Biega: 0 / 4

Orientop Wrocław: 0 / 1

Szalony Team: 0 / 2

Team Lubań: 0 / 2

Team Podgórzyn-Gmina Przyjazna Z Natury: 0 / 1

@tri_Ziptii: 0 / 1

Ts Regle Szklarska Poręba: 0 / 7

Zabiegana Gryfolandia: 0 / 1

Zse-T Rakowice Wielkie, Pz Lzs Lwówek Śląski: 0 / 1